İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Güç (Watt)
Garanti Tipi
Şarjlı Kullanım Süresi
Hazne Kapasitesi
Fiyat
Haritalandırma
Aşılabilir Engel Seviyesi
Çalışma Modu Sayısı
Garanti Süresi
Ses Seviyesi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Beko Robot Süpürge Modelleri ile Derinlemesine Temizlik

Robot süpürgeler son dönemlerde beğenilen temizlik cihazlarından birisidir. Ev temizliğini kolay hale getiren, temizlik sevmeyenler için bile tercih edilen cihazlar pek çok farklı marka tarafından üretilebilmektedir. Otomatik olarak şarj aparatına dönen modeller aynı zamanda telefona indirilebilen aplikasyonlar ile kontrol edilebilen robot süpürgeler kullanıcıları yanında olmasa bile çalıştırılarak uzaktan bağlantı ile dönenebilen cihazlar günlük temizliği kullanıcıları evde yokken bile yapabilir. Pek çok farklı marka tarafından değişken modelleri ve tasarımları olan cihazlar aynı zamanda farklı teknolojilere de ev sahipliği yapabilmektedir. Üretimleri yapılan cihazlar kendi aralarında kızılötesi ışınlar ile yönlerini bulabilen modellere sahip olabilirken aynı zamanda içerisinde bulunan yazılımlar ile de direkt olarak navigasyona sahip olabilir. Öte yandan son dönemlerde piyasaya sürülen robot süpürgelerde haritalama yazılımları bulunur. Temizlenecek alana ilk defa bırakılan robot süpürgeler tüm evi gezerek harita halinde kodlar. Daha sonrasında herhangi bir işleme gerek kalmadan sürekli olarak temizlik yapabilir. Beko robot süpürge üretimi konusunda gelişim gösteren, yenilikçi üretim aşaması ile kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran markalar arasında yer almaktadır. Robot süpürgeler konusunda sürekli gelişim gösteren ve teknolojiyi kullanan Arçelik markası, robot süpürgeleri ile sürekli olarak adından söz ettirmektedir. Farklı teknolojilere sahip olan çok sayıda robot süpürgesi bulunan Beko müşterilerinin isteklerine karşılık verebilen son teknoloji cihazların üretimlerini de üstlenmektedir. Model çeşitliliğine ek olarak geniş renk seçeneğini de müşterilerine sunan marka siyah, beyaz ve gri gibi temel renklere ek olarak kırmızı, pembe ve mor gibi ekstra renklere de sahiptir. Navigasyon, kızılötesi veya haritalama teknolojilerine sahip robot süpürge modellerini de üreten Beko robot süpürgeleri farklı kullanıcılar için farklı teknolojilerde üretilerek satışa sunulmaktadır. Fiyatlandırma konusunda da geniş çeşitlilik sunan marka kullanıcılarının bütçelerine uygun robot süpürge modellerinin üretimlerine önem vermektedir. Beko akıllı robot süpürge modellerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Beko Robot Süpürgeler

Beko Robot Süpürgeler

1950’li yıllarda sanayileşmeye başlayan Türkiye’nin ilk kurulan firmalarından birisi olan Beko markası beyaz eşyalardan küçük ev aletlerine, televizyondan diğer hayatı kolaylaştıran ürünlere kadar geniş bir üretim ağına sahiptir. Pek çok kişi tarafından tercih edilebilen Beko markası özellikle kullanıcıların isteklerine ve tarzlarına uygun üretimleri de yaparak bu alanda gelişim göstermektedir. Koç holding tarafından kurulan Beko markası üretimlerine müşteri memnuniyeti ve hayatlarını kolaylaştırmak adına devam ederken yapılan AR-GE çalışmaları ile birlikte farklı teknolojik cihazların da üretimine hız vermektedir. İlk kurulduğu dönemlerde ortaklık ile üretimlerine başlayan marka devam eden yıllarda da ortaklığını sürdürmesine karşın Beko adını almıştır. 1990’lı yıllar itibariyle Türkiye pazarına ek olarak başta Avrupa olmak üzere geniş bir Amerika, Orta Doğu ve Asya ülkelerine de satışlara başlamıştır. Teknolojik cihaz üretimlerine ek olarak Türkiye’de çok sayıda kulüp ve spor müsabakalarına da sponsor olan marka adını Türkiye pazarında duyurmaya devam etmektedir. Özellikle gelişen teknoloji ile birlikte üretimi yapılan cihazların daha akıllı hale gelmesi marka tarafından da üretim ağının geliştirilmesine olanak sağlamaktadır. Beko akıllı süpürge model ve çeşitliliği sunması nedeniyle müşteriler tarafından tercih edilen markalardan bir tanesidir. Genel olarak yapılan üretimlerinde müşteri memnuniyeti başta olmak üzere farklı teknolojilere de ev sahipliği yapan marka pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. 2001 yılında ilk olarak üretimleri yapılmaya başlayan robot süpürgeler konusunda ciddi bir yatırım ve AR-GE başlatan Beko markası bu alanda kısa sürede uzmanlaşmıştır. 2013 yılında Türkiye’de temizlik severlere satışa sunulmaya başlayan robot süpürgelerin ilk üretimlerinden birisine de sahip olan Beko markası sürekli olarak gelişim ve yenilikler ile müşterilerini memnun etmektedir. Beko robot süpürge kullanımı kolay olması nedeniyle tercih sebebidir.

Beko Robot Süpürge Çeşitleri

Beko Robot Süpürge Çeşitleri

Beko markası tarafından yapılan robot süpürge üretimleri genel olarak müşteri memnuniyeti başta olmak üzere farklı özelliklere sahip olan cihazlardan oluşmaktadır. Kullanıcılarının isteklerine göre daha yüksek motor güçleri ve uzaktan kontrol seçeneklerine sahip modellere sahip olan Beko markası aynı zamanda kullanıcıların isteklerine göre farklı özelliklere sahip robot süpürgelerinde üretimlerini üstlenmektedir. Beko temizlik robotu aynı özelliklere sahip olmasına rağmen ürünlerine farklı isimler vermesiyle de bilinmektedir. Robot, akıllı ve temizlik süpürgeleri adları ile satışlarına devam eden marka farklı özellikleri ve teknolojileri ile pek çok kişi tarafından tercih edilebilmektedir. Beko robot süpürge 8034 360 derece lazer sensöre sahip olan cihaz içerisinde bulunan yazılımlar ve parçalar sayesinde haritalama yaparak kusursuz sürekli ve kusursuz temizlik yapabilmektedir. Uzaktan kontrole de sahip olan cihaz özel aplikasyonunun telefon, bilgisayar veya tablete indirilmesi ile birlikte yanında olunmasa bile uzaktan komut ile çalıştırılabilir. Diğer markalara ek olarak cihaza su haznesi ekleyen Beko markası bu sayede kuru temizliğe ek olarak mop olarak da kullanılabilmektedir. Leke ve pislik algılayabilme özellikleri ile birlikte temizlik esnasında kurumuş leke bulduğunda mop özelliğini aktif eden cihaz derinlemesine temizlik yapabilme konusunda üstün performanslara sahiptir. Yükseklik algısına da sahip olan cihaz bu sayede yüksek veya alçak zeminlere geçiş yaparken otomatik olarak motor gücünü ayarlayabilir. 150 dakikaya kadar kablosuz olarak temizlik yapabilen ürün aynı zamanda şarjı azaldığında otomatik olarak şarj istasyonuna dönebilir. 65 desibellik sesi ile son derece sessiz çalışabilen ürün yüksek emiş gücü sayesinde de tüm toz ve lekeleri rahatlıkla çıkarabilmektedir. beko 7680 robot süpürge yorumları ile markanın sevilen ürünlerinden bir tanesidir. Genel olarak orta segment ürünler arasında yer almaktadır. 72 desibel ses seviyesine sahip olan cihaz aynı zamanda yüksek emiş gücü sayesinde derinlemesine temizlik yapabilirken 60 W motor gücüne sahiptir. Uzun süren şarjı sayesinde kullanıcıları tarafından tercih edilen ürün şarjı azaldığı durumlarda otomatik olarak şarj istasyonuna dönebilmektedir. Özel aplikasyonu sayesinde uzaktan kontrol edilebilen cihaz pek çok kişi tarafından tercih edilen modellerden bir tanesidir. Model ve tasarımları ile de tercih edilen ürün aynı zamanda renk seçeneklerine sahip olabilmesi nedeniyle de farklı tarzlara sahip olabilmektedir. Yükseklik algısı, otomatik motor gücü ayarlama, haritalama özelliklerine sahip olan cihaz kullanıcıları için sadece kuru temizleme yapmaktadır. Herhangi bir mop özelliği bulunmayan cihaz özellikleri ile pek çok kişi tarafından tercih edilebilir.

Beko Robot Süpürge Yorumları ve Fiyatları

Beko Robot Süpürge Yorumları ve Fiyatları

Beko robot süpürge yorumlar model ve tasarımlarına göre değişiklik gösterebilirken aynı zamanda online alışveriş siteleri veya Beko resmi internet sitesi üzerinde bulunabilmektedir. Beko rs 8034 hm robot süpürge yorumları modelin özellikleri, dayanıklılığı ve fiyatları ile doğru orantılı olması nedeniyle değişebilir. Genel olarak yapılan yorumlarda ürünlerin kaliteleri ile ilgili çok sayıda yorum bulunabilirken fiyatları ile ilgili de çok sayıda yorum bulunur. Beko robot süpürge fiyatları modelleri ve tasarımları ile değişiklik gösterebilirken aynı zamanda özellikleri ve yapabildikleri ile de değişiklik gösterebilmektedir. Daha yüksek motor güçlerine sahip olabilen cihazlar kendi aralarında daha yüksek fiyatlardan satışa sunulabilmelerine karşın ses seviyeleri ve cihaz içerisinde bulunan özellikleri ile de fiyatlar çeşitlenebilir. Beko markası robot süpürgeleri için genel olarak giriş, orta ve üst segment üretimler yapabilmesi ve model çeşitliliğine sahip olabilmesi nedeniyle her müşterinin bütçesine uygun robot süpürge üretimleri yapabilmektedir. Beko robot süpürge kullanıcı yorumlarına ulaşabilir ihtiyacınıza uygun ürünler seçebilirsiniz. Beko robot süpürge özelliklerine ulaşabilir rahatlıkla kullanabilirsiniz.