İlgili Kategoriler
Hacim
Özellik
Fiyat
Parça Sayısı
Garanti Süresi
Materyal
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Schafer Düdüklü Tencere

" araması için 28 sonuç listeleniyor

Şık Tasarımlı Schafer Düdüklü Tencere Modelleri Trendyol'da!

Evde pişirilen yemekler hem lezzet hem besleyicilik açısından önemlidir. Ev yemeklerinden oluşan bir öğünden tatmin edici bir şey yoktur. Ancak yemek yaparken gıdaların vitamin değerlerini ve lezzetini kaybetmeden pişirmek mühimdir. Düdüklü tencere kullanmak yemeklerinizi sağlıklı şekilde yapabilmenin kolay yoludur. Geleneksel pişirme biçimleriyle karşılaştırıldığında, az su gerektirir. Bu sebeple, pişirdiğiniz gıdaların besin değerlerini korur. Schafer düdüklü tencere kullanarak pişirme sürecinizi azaltarak basit bir hale getirebilirsiniz. Schafer Galaxis düdüklü tencere bakliyatlardan patates kaynatmaya kadar birçok ürünü lezzetini ve vitamin değerini kaybetmeden pişirmenize yardımcı olacak kullanışlı bir üründür. Schafer düdüklü tencere lastiği, gıdalarınızı lezzetiyle pişirebilmenize olanak verecek şekilde sızdırmazlık sağlar. Schafer düdüklü tencere ile gıdalar kapalı ve hava almayan ortamda piştiği için vitamin değerlerini kaybetmezler. Hızlı pişen sebzeler, içine konulan diğer ürünler ve baharatlarla iyi şekilde karışır. Schafer düdüklü tencere kapağı pratik kullanıma uygun kolaylıkta tasarlanır. Basit bir şekilde açıp kapatılabilir. Schafer Alia, Axklusiv, Clipso, Prochef düdüklü tencere modelleri sağladığı güvenlik önlemleri ve şık tasarımlarıyla beğenilir. Bu modelleri kullanarak zor haşlanan sebzeleri kısa sürede haşlayabilir, leziz et yemekleri yapabilir ve patates püresi hazırlayabilirsiniz. Schafer düdüklü tencere fiyatları ürünün tüm bu özelliklerine göre belirlenir. Schafer düdüklü tencere yorum ve özelliklerine bakıp size uygun olanına karar verebilirsiniz.

Şık Tasarımlı Schafer Düdüklü Tencere Modelleri

Şık Tasarımlı Schafer Düdüklü Tencere Modelleri

Bu mutfak eşyaları her zaman kullanışlıdır. Şık ve kullanışlı ürünler sevdikleriniz için iyi bir armağan seçeneği olabilir. Schafer Tempo düdüklü tencere yapımında paslanmaz çelik kullanılır. Ürünler bu sayede ısıyı dengeli dağıtır. Bu sayede enerji tasarrufu sağlar. Aynı zamanda pişirme işlemini kısa sürede yaptığından zamandan da tasarruf edersiniz. Schafer düdüklü tencere özellikleri sulu yemekler pişrmeye yönelik tasarlanır. İçerisine koyulan gıdaların buhar basıncı ile pişirir. Pişmesi uzun süren gıdaları az enerji ile kısa zamanda hazırlamanıza olanak sağlar. Bu araçları kullanırken dikkat edilmesi gereken önemli nokta ise ürünün kapağını talimatlara uygun şekilde doğru kapatmaktır. Schafer ikili düdüklü tencere seti pişmesi zor olan yiyecekler için uygunlukta pratik araçlardır. Krom nikel paslanmaz çelikten üretilir, tüm ocak tiplerinde kullanıma uygundur. Kapsül taban yapısı ile ısı ve enerji tasarrufu sağlar. 4 litre + 6,5 litre alt hazne ve iki adet kapaktan oluşan setin sadece alt haznesi bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur. Kapaklar her iki ürün için uyumludur. Kapağının birisi normal kapak olduğundan dilerseniz düz ürün olarak yemek saklamak içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Schafer düdüklü tencere seti dayanıklı ve uzun ömürlüdür, şık bir üründür. Zarif ve kullanışlı olan bu ürünleri sevdiklerinize hediye etmek ya da çeyiz alışverişlerinde tercih edebilirsiniz. Schafer Safe düdüklü tencere 4+6 litre kapasiteli iki adet üründen ve iki adet kapaktan oluşur, çubuk saplı zarif bir settir. Kolay temizlenir. Kapsül tabanı hızlı ısınır ve dengeli ısı dağılımı yapar. Bu sebeple gıdaları vitamin değerlerini kaybetmeden sağlıklı ve hızlı biçimde pişirir. Schafer düdüklü tencere yedek parça desteğiyle üstün şekilde müşterilerine destek verir. İki yıl garanti hizmetiyle memnuniyetinizi kazanır. Az su kullanarak pişirme sağlayan ürünlerle, sebzelerin diriliği ve tadını koruyabilirsiniz. Etler istenilen kıvamda kurumadan sulu bir şekilde hazırlanabilir. Zamandan ve enerjiden tasarruf sağlayan ürünler mutfaklarınıza modern ve zarif bir şıklık katar. Schafer düdüklü tencere kullananlar ürünler ile ilgili olumlu ve memnuniyet içeren düşüncelerinden yorumlarda sıklıkla bahsederler.

Kullanışlı Schafer Düdüklü Tencere Seti

Kullanışlı Schafer Düdüklü Tencere Seti

Schafer Classic düdüklü tencere 5 litre kapasiteli, kapak ve alt hazne olmak üzere iki parçadan oluşur. Her türlü ocak tiplerinde kullanılabilen model, otomatik ürünlerin yapımında kullanılan 18/10 paslanmaz çelikten üretilir. Bu sebeple dengeli ısı dağılımı yapar. Termik kapsüllü taban yapısı yüzde elli enerji tasarrufu yaptırır.Her eve lazım dayanıklı bu eşyalarla, kısa sürede leziz ve sağlıklı yemekler hazırlayabilirsiniz. Schafer düdüklü tencere modelleri her zevke ve ihtiyaca uygun niteliklere sahiptir. Schafer 2'li düdüklü tencere, bu modeller içerisinde çok tercih edilir. İkili olması tercih edilme sebeplerinden biridir. İhtiyacınıza uygun miktarlarda pişirme yapabileceğiniz iki adet üründen ve her iki kaba uygun iki adet kapaktan oluşur. Temizliği kolay model dayanıklıdır. Kaliteli çelik malzemesi sağlığınız için uygun niteliklerdedir, sağlığa zarar verecek hiçbir faktör barındırmaz. Gıda ile teması uygundur. Pişirme ve saklama için tercih edilebilir. Şık ve kullanışlı olması sebebiyle çeyiz alışverişlerinde sıklıkla tercih edilir. Sevdikleriniz için şık ve güzel bir hediye alternatifi olabileceği gibi, günlük kullanımlarınız için de idealdir. Schafer düdüklü tencere 7 lt, 8 lt, 9 lt, 10 lt model alternatifleriyle hizmete sunulur. Kalabalık davetlerin kurtarıcısı olabilecek modeller, sizin bütün ihtiyaçlarınıza karşılık verecek şekilde tasarlanıp üretilir. Sizlere kısa zamanda çok miktar yemeği, lezzezini ve vitaminlerini muhafaza ederek hazırlayabilmenin rahatlığını yaşatır. Schafer granit düdüklü tencere, kolay temizleme fırsatı sunan, yemeklerin yüzeye yapışmasını engelleyen kaliteli bir modeldir. Yalnızca sudan geçirerek bile temizliği yapılabilir. Schafer Diva düdüklü tencere tek elle açılıp kapanabilen bir modeldir, kullanımı kolaydır. Schafer gurme düdüklü tencere, sağlam gövdesi ve dayanıklı kapağı ile her zaman parlaklığını korur.

Güvenli Kullanım Sağlayan Schafer Düdüklü Tencere

Güvenli Kullanım Sağlayan Schafer Düdüklü Tencere

Mutfaklarda kullanılan eşyaların pratik kullanıma uygunluğu kadar sağlığınız için uygun niteliklerde olması da önemlidir. Eşyanın üretildiği materyalin gıda ile temasa uygun olması mühim bir husustur. Ayrıca şık tasarımlı ürünler mutfaklarınıza modern bir hava katar. Schafer düdüklü tencere 3 lt, 4 lt, 5 lt, 6 lt seçeneklerini müşterilerinin ihtiyaçlarına göre tasarlayıp kullanıma sunar. Aradığınız bütün kriterleri karşılayacak özelliklere sahip bu ürünler mutfaktaki işinizi kolaylaştırarak keyifli hale getirir. Kalabalık davetlerin kurtarıcısı niteliğindeki geniş hacimli Schafer düdüklü tencere 10 lt modeli, size kısa sürede çok yemek pişirme imkanı sunar. Böylece sevdiklerinize ve kendinize fazla vakit ayırabilirsiniz. Schafer Klipsolu düdüklü tencere, ergonomik bakalit kulplarının elle tutuşu kolaydır. Gıdaları hızlı ve kolay pişirebilme imkanı veren bu ürünün kapağınındaki clipso özelliği sayesinde kapağı açıp kapamak kolay ve zahmetsizdir. Schafer otomatik düdüklü tencere modeli de kolay açılıp kapanabilen kapağı ve sağladığı emniyet sistemiyle tercih edilir. Schafer dokunmatik düdüklü tencere müşterilerinden büyük beğeni toplayan bir modeldir. Hem pratik hem de rahat kullanımı ile mutfaktaki işlerinizi kolaylaştırır. Emniyetli kullanım fırsatı sunan ürünün kaliteli paslanmaz çelik malzemesi uzun yıllar parlaklığını korur. Sap dizaynı elle tutuşu kolay olacak biçimde yapılır. Schafer Pratikmatik düdüklü tencere modeli kolay kullanım avantajı ile beğenilen ve tercih edilen modeller arasındadır. İndüksiyon dahil her ocak tiplerine uygun modelleri kapsül taban yapısındadır. Eşit ısı dağılımı yapan Schafer duduklu tencere gıdaları hızlı pişirir, bu sayede diriliğini ve vitamin değerlerini kaybetmeyen sebzeleriniz lezzetini korur. Ayrıca istenilen kıvamda suyunu kaybetmeyen lokum gibi etler pişirmek de kolay ve zahmetsizdir. Schafer düdüklü fiyatları ürünlerin bu üstün özelliklerine göre belirlenir.