placeholder
"

Stabilo Point 88

" araması için 596 sonuç listeleniyor

Stabilo Point 88

Stabilo Point 88

Klasik kurşun (ahşap) kalem görünümüne sahip olan Stabilo Point 88, metal kaplı ince keçe ucu ve 47 farklı renk seçeneği sayesinde geniş bir kullanım alanı sunuyor. Ahşaptan üretilen klasik kurşun kalem konforuna altıgen formu sayesinde kavuşan kalem çeşitleri, piyasaya sürüldüğü 1977 yılından beri değişmeyen altın sarısı üstüne beyaz çizgili gövdesi sayesinde bir kült olarak anılıyor. Kapak ve arka kısmı yazdığı renkte olan kalemler, farklı renklerde tekli olduğu gibi çanta, kalem kutusu ve paket gibi farklı ambalaj alternatiflerinden oluşan set çeşitleriyle Trendyol’da bulunuyor.

Stabilo Point 88 ürünleri, fineliner yani keçeli kalem çeşitleri arasında yer alıyor. Tasarımındaki ayrıntılar, farklı amaçlarla rahatlıkla değerlendirilmesine olanak tanıyor. Altıgen formu, rahat ve sağlam bir kavrama sunarak yazma deneyimine konfor ve keyif katıyor. Aynı zamanda daha zor yuvarlanmasını sağlayarak masadan kayıp düşmesinin ya da yere düştüğünde yuvarlanıp gitmesinin önüne geçiyor. İnce bir formda olması yazma, çizme ya da boyama gibi aktivitelere kolayca uyum sağlamasına yardım ediyor. Gövdesi ya da kapak kısmında dosya ve cep gibi yerlere takılmasını sağlayan klips benzeri bir yapının bulunmaması daha hafif olmasını sağlıyor. Hafifliği, kullanım konforunu iyileştiriyor. Hem kapak hem de arka kısmının yazdığı renkte olması, ihtiyaç duyulan renkte kalemin diğerleri içerisinden kolayca fark edilmesini sağlıyor. Kalemliğe nasıl yerleştirilirse yerleştirilsin, kalemlerin kolayca ayırt edilmesini sağlayan kapak - arka renklendirilmesi, özellikle tüp formunda kalem kutusu kullananların hayatını kolaylaştırıyor.

Hava geçiren özel kapak tasarımı, mürekkebin kurumasına ve uç kısmının zarar görmesine engel oluyor. Arka kısmına takılabilmesi, kapağın kullanım sırasında kaybolma ihtimalini ortadan kaldırıyor. Küçük bir tık sesiyle kolayca yerine oturan kapak, ucunun kapalı olduğundan her zaman emin olmanızı sağlıyor. Ayrıca çanta, kalemlik ya da cep gibi alanlarda taşınırken kapağın açılıp mürekkebin etrafa bulaşma ihtimalini en aza indiriyor.

Stabilo Point 88 Özellikleri

Keçe uçlu kalemler arasında yer alan Stabilo Point 88 Fineliner, taşıdığı özellikler sayesinde yazı, çizim ve renklendirme gibi farklı amaçlarda tercih edilebiliyor. Metal destekli 0,4 mm genişliğindeki yumuşak ucu, mükemmel bir hassasiyet ve kontrol sağlıyor. Standart keçe uçlu kalemlerle kıyaslandığında oldukça ince bir uç yapısına sahip olması, karmakarışık detayların yer aldığı çizimlerin altından kalkabilmesini sağlıyor. Metal destekli özel uç tasarımı, şablon ve cetvel gibi yardımcılarla kullanıldığında mürekkep dağılması gibi problemlerle karşı karşıya kalmanıza engel oluyor. Diğer taraftan dik kullanım gereken görevlerin bile altından kalkmanıza yardım ediyor ve yoğun kullanımda bile uç kısmının deforme olmasını engelliyor.

Oldukça yumuşak bir uç tasarımına sahip olan Stabilo Point 88, akıcı bir yazı deneyimi sunuyor. Kağıdın üstünden rahatça kayan uç, bastırmanıza gerek kalmadan canlı ve parlak renklerin keyfini çıkarmanızı sağlıyor.

Altıgen forma sahip ince gövde tasarımı, parmaklarınıza herhangi bir yük binmeden uzun saatler yazmanıza, çizim ve renklendirme yapmanıza imkân tanıyor. Dengeli, ince ve hafif formu sayesinde farklı amaçlı kullanımlara kolayca uyum sağlıyor. Rahatça kavranabilmesi, kendi stilinizde nizami bir şekilde yazmanıza olanak tanıyor. Özel olarak formüle edilmiş su bazlı mürekkebi, olabildiğince yoğun, canlı ve parlak renkler ortaya koyuyor. Kullanım sonrası ıslak bir doku bırakmadığı için dağılmıyor, el teması gibi nedenlerle sayfanın geri kalanına bulaşmıyor. Kağıt üstünde hızlı kuruduğu için lekelenme gibi problemlerle karşılaşmanızı engelliyor. Ayrıca yazı ve çizim gibi aktiviteler sırasında kağıdın arka yüzüne geçmeyerek kağıdın arka ve ön yüzünü verimli şekilde kullanmanıza olanak tanıyor.

Stabilo Point 88 keçe uçlu kalemlerinde tercih edilen su bazlı özel mürekkep, uzun süre güneş ışığına maruz kalmak gibi zorlayıcı koşullarda bile ilk günkü renk tonu, canlılığı ve parlaklığını koruyor. Akışkanlığını mümkün olan en uzun süre koruyacak şekilde formüle edildiği için kalemlerin kullanım süreleri önemli ölçüde artıyor. En yoğun kullanımda bile bir Stabilo Point 88 kalem birkaç haftayı aşkın bir ömür sunuyor. Havalandırmalı özel kapak tasarımı sayesinde, bir kenarda unutsanız dahi mürekkebi akışkanlığını, parlaklığını, canlılığını ve yoğunluğunu korumaya devam ediyor.

Stabilo Point 88 kalem fiyatları, sunduğu pürüzsüz ve akıcı yazı deneyiminin yanı sıra canlı, parlak ve yoğun renkleri, kalıcılığı, kullanım konforu ve geniş renk alternatifleri sayesinde ekonomik olarak değerlendirilebilecek bir aralıkta yer alıyor. Performans / fiyat oranı yüksek kalemler arasında yer aldığı için Avrupa’nın en fazla tercih edilen ince keçe uçlu kalemi olma unvanını da taşıyor.

Stabilo Point 88 Çeşitleri

İlk olarak 1977 yılında piyasaya sürülen Stabilo Point 88, kullanım keyfini üst seviyeye çıkaran özellikleri sayesinde ilk günkü tasarımını korumaya devam ediyor. İlk başta profesyoneller ve sanat okulu öğrencileri için üretilen ince keçe uçlu kalemler, kullanım çeşitliliği sayesinde üniversite öğrencileri, ofis çalışanları ve okul çağı çocuklarının vazgeçilmez yardımcısı olmayı başarıyor.

Pürüzsüz ve akıcı kullanımı, kısa süre içerisinde popülerleşmesi ve bir kült haline gelmesinin temel nedeni olarak görülüyor. Sahip olduğu göz alıcı renkler, işlevselliğini arttırıyor. Bu nedenle, Stabilo renk çeşitliliğine yeni tonlar ekleyerek ürün yelpazesini her geçen gün genişletiyor.

Klasik Stabilo Point 88 ince keçe uçlu kalemler, standart bir tahta kurşun kalem inceliği ve uzunluğuna sahip olacak şekilde üretiliyor. Klips gibi detaylardan arındırıldığı için oldukça hafif yapıda olsalar da uzunlukları bazı kullanıcıların yanlarında taşımalarını zorlaştırıyor. Daha kısa yapıda olan Stabilo Point 88 Mini kalemler, çok daha az alan kapladığı için gün içinde hareket halinde olan kullanıcılara avantaj sağlıyor. Cep boy Stabilo Point 88 olarak da adlandırılan ürünler, klasik kalemlerle kıyaslandığında daha az renk alternatifi barındırıyor. Yine de renklendirme ihtiyaçlarınız önündeki boyut engelini ortadan kaldırarak en sevdiğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz renkleri her zaman yanınızda taşımanızı sağlıyor.

Stabilo Point 88 neon ve pastel renkler olmak üzere iki farklı kategoriye ayrılıyor. Stabilo Point 88 pastel renkler, kalem kapak ve arkasında belirtilen tonla birebir örtüşüyor. Neon renklerde üretilen Stabilo Point 88 keçe uçlu kalemlerse kapak ve arkalarında belirtilen tonlardan çok daha doygun bir çizime sahip oluyor. Pastel tonlar, genellikle yazı, çizim ve boyama gibi aktivitelerde tercih ediliyor. Neon renkler de önemli detayları vurgulayacak şekilde tıpkı bir işaretleyici gibi kullanılıyor.

Stabilo Point 88 tekli olduğu gibi aynı renk ya da renklerin yer aldığı çoklu paketler ve set halinde satışa sunuluyor. Kullanıcılar, kendi ihtiyaçları doğrultusunda diledikleri şekilde alarak kalem koleksiyonlarını genişletiyor. Stabilo Point 88 kalem seti sahibi olanlar, fazla kullandıkları renkteki kalemler bittiğinde tekli olarak alıp yerine koyabiliyor.

Stabilo Point 88 set çeşitleri kullanıcıların ihtiyaçları ve trendler doğrultusunda şekillendiriliyor. 8 ile 12 arası kalemden oluşan setler, çoğunlukla not alan, planlama yapan ve hatırlatıcılar oluşturan kullanıcıların tercihleri arasında yer alıyor. Stabilo Point 88 25’li rollerset, çanta ya da kalem kutusu setleri, genellikle çizim ve renklendirme gibi amaçlarla tercih edilen başlangıç setleri oluyor. İçerisinde neon renklerin de yer aldığı Stabilo Point 88 30’lu setler, bilgileri renkler doğrultusunda kategorize etmeye imkân tanıdığı için profesyoneller ve üniversite öğrencilerinin hayatını kolaylaştırıyor. İçerisinde tüm neon ve pastel renklerin bulunduğu Stabilo Point 88 47’li set, uzun vadede birçok renkte işlevsel kaleme ihtiyaç duyanlara hitap ediyor.

Stabilo Point 88 çantalı set çeşitleri, genellikle dönemin gözde form ve desenlerinden izler taşıyor. Birçoğu sınırlı üretim olarak piyasaya sürülüyor. Matara görünümünde ya da metal kutu formunda alternatifleri olduğu gibi içeri doğru sarılarak kapatılan kumaş çantalar ya da defteri anımsatan kılıflar popülerliğini yitirmiyor.

Stabilo Point 88 Renk Alternatifleri

Her ihtiyaca cevap veren ve zevke hitap eden bir Stabilo Point 88 bulunuyor. Stabilo Point 88 tüm renkler bir araya geldiğinde, açık ve koyu renklerin farklı tonlarının yer aldığı bir gökkuşağını anımsatıyor. Kapaklı uzunluğu 16, 8 cm olan standart Stabilo Point 88 kalemler, altısı neon olmak üzere 47 farklı renk alternatifi sunuyor. Kapaklı uzunluğu 11,8 cm olan cep boyu modeller de beşi neon olmak 18 farklı renk seçeneğinin tadını çıkarmanızı sağlıyor.

Stabilo Point 88 kırmızı, mavi, yeşil, elma yeşili, sarı, kahverengi, siyah, portakal, menekşe ve pembe renkleri, tekli alımlarda en fazla tercih edilen alternatifler arasında başı çekiyor. Soğuk gri, azur mavisi, koyu okra, kızıl, lacivert, buz yeşili, limon sarısı, açık leylak ve gece mavisi gibi pek çok ton Stabilo Point 88 renkleri arasında yer alıyor. Mavi, pembe, yeşil, turuncu, sarı ve kırmızı renklerin neon alternatifleri de bulunuyor.

Siyah, kahverengi, gri ve koyu mavi tonları, genellikle akıcı ve pürüzsüz uç tasarımının keyfini çıkarmak amacıyla bir şeyler yazmak ve not almak gibi amaçlarla tercih ediliyor. Bu nedenle, aynı renkte ürünün çoklu olarak satıldığı ambalajlarda genellikle lacivert ve siyah gibi koyu renkler bulunuyor. Çalışılan metnin önemli kısımlarını vurgulamak, satır altlarını çizmek ya da dikkat çekilmek istenen alanı işaretlemek için neon kalemlerden yardım alınıyor. Açık gri, kayısı turuncusu, limon sarısı ve açık lila gibi ilgiyi çok fazla dağıtmayan yumuşak renkler, çalışılan metin üstüne not almak ya da okunan kitaba düşüncelerini karalamak için tercih edilen kalemler arasında başı çekiyor. Çin kırmızısı, turkuaz, kan kızılı, sienna, açık zümrüt gibi tonlar renklendirme, çizim ve yazı için birbirinden kullanışlı alternatifler oluyor.

Stabilo Point 88 renk koleksiyonu, gün geçtikçe genişliyor. Her yeni eklenen renk, profesyonellerin yaratıcılıklarını ortaya koymalarını kolaylaştırdığı gibi günlük çalışma rutinine farklı renkte kalemleri dahil etmiş kullanıcılara yeni alternatifler sunuyor.

Stabilo Point 88 Fineliner Kullanım Alanları

Cıvıl cıvıl renklerde Stabilo Point 88 ince keçe uçlu kalemler, kullanıcıların yaratıcılıkları doğrultusunda farklı alanlarda değerlendiriliyor. Okul çağı çocukları, öğrenciler, akademik çalışma yapanlar, profesyoneller, ofis çalışanları ya da gününü organize etmek isteyen herkes, rahatlıkla kullanım konforu ve keyfini hayatına dahil edebiliyor.

Akıcı ve pürüzsüz yazı deneyimi sunan özel uç tasarımı, ders amaçlı ya da günlük not alanlara büyük kolaylık tanıyor. 7,8 mm inceliğindeki çapı ve altıgen formu sayesinde ergonomik bir kullanım sunan kalemler, saatler süren yazı, çizim ya da renklendirme çalışmaları sırasında parmakların gereksiz yere yorulmasının önüne geçiyor. Metal uç yapısı, cetvel ya da şablon kullanımı sırasında ucun deforme olmasını ve mürekkebin yardımcı materyallere bulaşmasına engel oluyor. Metal uç, aynı zamanda yüksek basınç gerektiren kullanımlarda ucun çok daha dayanıklı olmasını sağlıyor. Ucun yumuşak yapısı, kağıt üzerinde fazla basınca ihtiyaç duymadan kaymasına yardım ediyor. Su bazlı mürekkebi, boşluksuz renklendirme ve çizim çalışmalarında ihtiyaç duyulan performansı sunuyor. Aynı zaman mürekkebin özel formülü, kağıt tarafından yeteri kadar emilmesini sağlayarak net bir çizim ya da yazı elde etmenize olanak veriyor. Diğer taraftan kağıt üstünde herhangi bir ıslaklık oluşturmadığı için kağıdın farklı alanlarında anlık olarak yapılan çalışmalar sırasına el teması gibi nedenlerle mürekkebin ele bulaşmasına ya da kağıda dağılmasına engel oluyor.

Zengin renk seçeneği, renkleri kullanarak dilediğiniz herhangi bir şeyi kategorize etmenizi sağlıyor. Farklı renk seçenekleri, günü planlamak ya da projeyi organize etmekten bilgileri rahatça hafızaya almak için sınıflandırmaya kadar farklı amaçlarda değerlendiriliyor. Renklerle desteklenen çalışma etkinliği, bilgilerin arasında kaybolmanıza engel oluyor, kendi anımsatıcılarınızı yazı ve çizimle oluşturmanıza yardım ediyor.

0,4 mm inceliğindeki hassas ucu, profesyonel olarak çizimle ilgilenenler için büyük kolaylık sağlıyor. Tasarladıkları ya da kağıda aktardıklarını farklı renklerle öne çıkarma şansı yakalayan profesyoneller, yaratıcılıklarını daha rahat ortaya çıkarabiliyor. İnce keçe uçlu kalem çeşitleri arasında yer alması, renklendirme çalışmaları için ideal bir alternatif olmasını da sağlıyor. Üstelik, yoğun güneş ışığı karşısında solmaması ve ilk günkü parlaklığını yıllar boyunca koruyabilmesi, ortaya konan işlerin rahatlıkla sergilenmesine yardım ediyor.

Su bazlı mürekkebe sahip olduğu için yapılan çizim ya da renklendirmeler su ile temas ettiğinde kontrollü bir şekilde dağılıyor. Bazı sanat okulu öğrencisi ve profesyoneller, Stabilo Point 88 kullanarak ortaya çıkardıkları çizim ya da renklendirme çalışmalarını su ile hafifçe nemlendirilmiş fırçayla yeniden yorumlayarak yaratıcılıklarının sınırlarını zorluyor. Sanatçılar, hayal güçlerini dışarı vurmak için açıktan koyuya onlarca farklı renkten yararlanabiliyor. Kullanım konforu; okul öncesi (gözetmen denetiminde) ve okul çağı çocuklarının etkinlik çalışmalarında yer almasını sağlıyor.

İnce uçlu keçeli kalem çeşiti olması dolayısıyla hobi amaçlı kullanımlarda da tercih ediliyor. Çizim, yazı ve renklendirme için farklı renkte kalemlere ihtiyaç duyulan her alanda kullanılabiliyor. Dikiş öncesi kalıp hazırlığı, karikatür çizimi ve aklınıza gelebilecek pek çok konuda kullanıcılarına konfor, keyif ve zengin renk seçeneği sunuyor.

Geniş renk alternatifi, yetişkinlere yönelik boyama kitaplarında tercih edilebilmesini sağlıyor. İnce ve yumuşak ucu sayesinde boşluksuz ve hassas renklendirme yapmanıza imkân veriyor. Kağıdın arka yüzüne geçmemesi, parlak, yoğun ve canlı renkler sunması ve ilk günkü görünümünü uzun süre koruması, çalışmaların istenildiği gibi sergilenmesini sağladığından titiz işler için tercih edilen alternatiflerin başında geliyor.

Stabilo Point 88 kalem fırsatları, kalem koleksiyonunuza farklı renkleri dahil etmenize yardımcı olmakla kalmıyor, hayalini kurduğunuz seti almanıza da yardımcı oluyor. Diğer taraftan; yazı, çizim ya da renklendirme çalışmaları yapan sevdikleriniz için ideal bir hediye alternatif olarak değerlendirmenizi sağlıyor. Sınav ya da proje stresi yaşayan sevdiklerinizin hayatını kolaylaştıracak bir kırtasiye ürünü olmasının yanı sıra dikkat dağınıklığı yaşadığınız durumlarda çalışmalarınızı bir düzenlemenize destek oluyor. Hediyeler için şık notlar hazırlamaktan dikkatinizi çekecek anımsatıcılar hazırlamaya kadar pek çok farklı alanda değerlendiriliyor. Özelliklerine göre eşyaları kategorilendirme işlemlerinde etiket hazırlama, yapılacak işleri önem sırasına göre sınıflandırma ve pek çok iş için tercih edilebiliyor.

Marker kalemler ya da stickerlerin de bulunduğu Stabilo Point 88 kalem seti ya da favori renklerinizde Stabilo Point 88 kalemlere sahip olmak Trendyol ayrıcalığı sayesinde son derece kolay. İhtiyaç duyduğunuz ya da koleksiyonunuza dahil etmek istediğiniz ikonik Stabilo ince keçe uçlu kalemleri sepetinize ekleyebilir, Trendyol avantajlarıyla satın almanın tadını çıkarabilirsiniz.