Jant Çapı
Taban Genişliği
Mevsim
Kesit Oranı
Yıl
Fiyat
Islak Zeminde Frenleme
Yakıt Verimliliği
Araç Tipi
Hız Endeksi
Yük Endeksi
Gürültü Seviyesi
Popüler Ebatlar
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Starmaxx

" araması için 1270 sonuç listeleniyor

Güvenli Sürüşün Anahtarı Starmaxx Ürünleri Trendyol'da!

Türk üretici Petlas’ın 2005 yılında kurduğu bir marka olan Starmaxx, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Binek otomobiller, ticari araçlar, kamyonlar, tarım ve endüstriyel araçların ihtiyacı olan lastiklerin yanı sıra inşaat mühendisliği makineleri, uçaklar ve askeri makineler için de lastik üretimi yapılır. Starmaxx lastik çeşitleri yüksek kaliteli ürünlerdir. Starmaxx dünya genelinde bilinen markalar arasındadır. Farklı hava koşullarına uygun kış, yaz ve dört mevsim kategorilerinde lastik üretimi gerçekleştirilir. Dünya lastik pazarında geniş ve istikrarlı bir dağıtım ağına sahip olan marka, yenilikçi kalite anlayışı ve öncü misyonu ile müşteri memnuniyetini odağında tutan hizmeti ile öne çıkar. Çevre bilinci ve ekonomi perspektifini de koruyarak geliştirdiği teknolojik ürün ve hizmetler ile küresel bir marka olmayı hedefleyen Starmaxx yerli üretim özelliği sayesinde Türkiye’nin önemli bir değeri haline gelir. Bu sebeple Starmaxx tavsiye edilen markalar arasında yerini alır. Binek otomobil ve hafif ticari lastik sektöründe oldukça beğenilen marka, arazi lastiklerinin üretiminde ve dağıtımında da oldukça başarılıdır. Teknoloji ve ürün inovasyonunda öncü girişimlerde bulunan Starmaxx, kampanya faaliyetleri ile çevre bilincini üretim sürecine dahil eden bir markadır. Uluslararası pazarda yerini alan Starmaxx, sürekli gelişen bir üretim yapar. Trendyol‘un avantajlı Starmaxx fiyat seçenekleri sayesinde aracınıza gereken doğru lastiği hemen sipariş edebilir ve sürüş keyfinizi artırabilirsiniz. Ayrıca Starmaxx kampanya dönemlerini de takip ederek bütçenizden tasarruf edebilirsiniz.

Kaliteli Starmaxx Modelleri

Kaliteli Starmaxx Modelleri

Kış mevsiminde güvenli ve dengeli sürüşü ön planda tutan sürücülerin sıklıkla tercih ettiği Starmaxx kış lastiği modelleri, desen tasarımlarında bulunan geniş yanal olukları ve dönme yönüne optimize edilmiş blokları sayesinde karlı ve buzlu zeminlerde yüksek fren emniyeti sunar. İnce silika teknolojisi kullanılarak üretilen kış lastiği modelleri, düşük sıcaklıklarda esnekliğini koruyarak mükemmel seviyede yol tutuşu sağlar. Silika sırt sayesinde kar ve buzla kaplı kaygan zeminlerde yüksek fren performansı sunan kış lastiği çeşitleri, gelişmiş teknolojiye sahip özellikleri ile düzgün sürüş imkanı sağlar. Özel sırt karışımı sayesinde düşük sıcaklıklarda dahi elastikiyetini koruyan Starmaxx kar lastiği çeşitleri, karlı ve buzlu zeminlerde yola yüksek tutunma kabiliyetine sahiptir. Derzsiz sıfır derece spiral naylon kapağı ve geniş çelik kayışları sayesinde üst seviyede güvenli sürüş imkanı sağlayan ürün çeşitleri aynı zamanda dayanıklılık ve lastik aşınmasının homojen olması gibi üstün teknik özellikler taşır. Kış lastiğinin temas alanının tümünde ve eşit biçimde aşınması dengeli sürüş ömrünü uzatan bir unsurdur. Dayanıklı kış lastiğinin birleşik mono strand boncuk teli ve sabit boncuk dolgusu, lastik ve jant arasındaki bağlantıyı güçlendirerek hassasiyeti yüksek bir sürüş deneyimi yaşatır. Yüksek hızlarda viraj alırken yanal dengeyi koruyan lastikler sayesinde rahat ve düzgün sürüş deneyimleri mümkün olur. Ürünlerin yapısal özellikleri sayesinde, karlı ve buzlu geçen kış mevsimi boyunca yol ihtiyaçlarınızı karşılayan ideal bir kış lastiği haline gelir. Her türlü yol yapısında performans ve aracı taşıma becerisinden hiçbir şey yitirmeyen Starmaxx lastiklerinin diş merkezindeki dişi, aracınızın yol tutuşunu yükselterek düz çizgi performansını artırabilir. Islak ve buzlu yollarda yol tutuş ve frenlemeyi arttıran yenilikçi bir kauçuk karışımına sahip olan Starmaxx zincir ve kar lastikleri, her hava koşuluna uygun yapıları sayesinde aracınızı güvenli bir şekilde sürmenize yardım eder. Bu amaçla Starmaxx online alışveriş imkanından yararlanarak Trendyol üzerinden ihtiyaçlarınıza yanıt bulabilir ve alışveriş yapabilirsiniz.

Starmaxx Ultra Sport Lastikler

Starmaxx Ultra Sport Lastikler

Son derece yüksek performanslı spor otomobiller için tasarlanıp geliştirilen Starmaxx sport lastik serisi, agresif desen tasarımı sayesinde hem ıslak hem de kuru yüzeylerde aracınızın yol tutuş performansını artırır. Gücü performansa dönüştüren ultra sport yaz lastiği serisi, özel desen tasarımı ile gürültüyü azaltarak sessiz bir sürüş sağlar. Ultra sport lastik üzerinde bulunan desenler, yüksek hız seviyelerinde çok iyi viraj performansı sağlayarak yol tutuşunu artırmaya yardım eder. Dış omuz yapısı, yola temas eden yüzey alan miktarını artırarak aracın zemini güçlü kavramasını sağlar. Starmaxx yaz lastiği modellerinin sahip olduğu iç omuz, temas yamasını artırarak iyi bir frenleme performansı ve stabilite sunar. FST teknolojisi ile geliştirilen silika sırt bileşimi ise kuru ve ıslak yol koşullarında üstün yol tutuş performansı sağlamanın yanı sıra, yuvarlanma direncinin önemli ölçüde azaltarak aracınızın oldukça az yakıt tüketmesine neden olur. Estetik ve modern desen tasarımı ile performans, konfor ve kalitenin bir arada bulunduğu Starmaxx spor lastikleri, bilgisayar simülasyonlu desen ve özel sırt bileşimi sayesinde ıslak ve kuru yol koşullarında yüksek performans sağlar. Yüksek hızlardaki sürüş sırasında konfordan ödün vermeden üstün yol tutuş performansı isteyen sürücüler için oldukça uygundur. Geniş merkez nervürü, yüksek hızlarda düz çizgi performansını ve viraj alma tepkisini etkili bir şekilde artırır. Starmaxx spor lastiğin dış yapısı ve iç yapısı arasında kalan yüzeyinin yüksek teknolojiyle yapılandırılması, konforlu bir sürüş ve dayanıklılık sağlar. Starmaxx jant ve lastik arasında sağlanan güçlü bağlantı özelliği sayesinde direksiyon hassasiyetinin çok kuvvetli olduğu, çabuk tepki veren bir sürüş deneyimi gerçekleşir. Özel desen tasarımı sayesinde yüksek çekiş gücü ve fren kapasitesi sunan Starmaxx satın almak için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Avantaj Sağlayan Starmaxx Fiyat Aralıkları ve Yorumları

Avantaj Sağlayan Starmaxx Fiyat Aralıkları ve Yorumları

Dört mevsim lastikleri, çok çeşitli hava ve yol koşullarında kullanmak üzere üretilen her mevsime uyumlu ürün çeşitleridir. Islak ve kuru zeminlerde yüksek performans sağlayan Starmaxx 4 mevsim lastik çeşitleri, yüksek kilometre performansından ödün vermeden olağanüstü sürüş konforu sağlar. Çok yönlü kullanım imkanına sahip olan dört mevsim lastikleri, farklı yol görevlerini yerine getirmek için ideal tercihler olabilir. Sürüş esnasında kar ve çamurun etkili bir şekilde boşaltılmasını sağlayan V şeklindeki kanallar, farklı zeminlerde mükemmel sürüş ve kolay viraj alma özellikleri ile hem buz hem karlı zeminlerde güvenli sürüş sağlar. Dört mevsim lastiklerin üzerinde yer alan çeşitli işaretler, lastiklerin karlı yollarda çok iyi kavrama ve frenleme sağladığını gösterir. Dört mevsim lastiklerin dış merkezindeki çevresel çıkıntı, yol tutuşu ve frenleme performansını artıran temel bir özelliktir. Spor, yaz ve kış lastikleri de dahil olmak üzere tüm ürünlerinde derin dişler bulunan Starmaxx modelleri, yol tutuş ve fren performansı bakımından dengeli sürüş sağlar. Yüksek kilometrede olan araçlarda gösterdiği performans sayesinde yakıt tasarrufu sağlayan bir tasarıma sahiptir. Markanın yıl boyu güvenli sürüş sağlayan yüksek performanslı arazi lastikleri de özel bileşik karışımı sayesinde her türlü yüzeyde mükemmel çekiş performansı sunar. Gürültü ve titreşim seviyelerini azaltarak üstün konforlu bir sürüş sağlar. Starmaxx lastiklerinin yapımında kullanılan yenilikçi teknoloji; güvenlik, dayanıklılık ve düşük yuvarlanma direncini mümkün hale getirir. Starmaxx lastik nasıldır sorusuna cevap arıyorsanız, ürünleri kullanan müşteriler tarafından yapılan yorumları inceleyebilirsiniz. Starmaxx yorum ve önerilerine göz atarak, diğer müşterilerin deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Son derece sport özellikler taşıyan, performans ve yol tutuş oranları yüksek, aşınma değerleri düşük olan lastik modellerinin bulunduğu Starmaxx indirim ve kampanyalarını da takip ederek, alışverişinizi avantajlı bir hale getirebilirsiniz.