placeholder
"

Starmaxx

" araması için 1169 sonuç listeleniyor

Starmaxx

starmaxx

Türk üretici Petlas’ın 2005 yılında kurduğu bir marka olan Starmaxx, geniş bir yol lastiği ürün yelpazesine sahiptir. Binek otomobiller, ticari araçlar, kamyonlar, tarım ve endüstriyel araçlarını ihtiyacı olan lastikleri ürettiği kadar, inşaat mühendisliği makineleri, uçaklar ve askeri makineler için de lastik üretimi yapar. Petlas güvencesi ile Petlas Lastik Fabrikası tarafından üretilen Starmaxx lastikleri ISO 9001 Kalite Sistem Güvencesi ve AQAP-110 Endüstriyel Kalite Güvencesi sertifikalarına sahiptir. Starmaxx dünya çapında 100'den fazla ülkeye ihraç edilen farklı hava koşullarına uygun kış, yaz ve dört mevsim kategorilerinde lastik üretir. Dünya lastik pazarında geniş ve istikrarlı bir dağıtım ağına sahip olan Starmaxx lastik, yenilikçi kalite anlayışı ve öncü misyonu ile müşteri memnuniyetini odağında tutan bir hizmeti sürekli kılmak için çalışır. 

Çevre bilinci ve ekonomi perspektifini de koruyarak geliştirdiği teknolojik ürün ve hizmetler ile küresel bir marka olmayı hedefleyen Starmaxx yerli üretim özelliği sayesinde Türkiye’nin önemli bir değeri haline gelir. Binek otomobil ve hafif ticari lastik sektöründe uzmanlaşan marka, arazi lastiklerinin üretiminde ve dağıtımında Kuzey Afrika, Orta Doğu ülkelerinde pazar lideri olmaya adaydır. Teknoloji ve ürün inovasyonunda öncü girişimlerde bulunan Starmaxx kampanya faaliyetleri ile çevre bilincini üretim sürecine dahil etmeyi başarmış bir markadır. Uluslararası pazardaki yerini gün geçtikçe sağlamlaştıran Starmaxx, sürekli gelişen bir üretim yapar. Trendyol‘un sunduğu avantajlı Starmaxx lastik fiyatları sayesinde aracınıza gereken doğru lastiği hemen sipariş edip sürüş keyfinizi artırabilirsiniz. 

Starmaxx Kış Lastiği

Kış mevsiminde güvenli ve dengeli sürüşü ön planda tutan sürücülerin sıklıkla tercih ettiği Starmaxx kış lastik serisi Ice Gripper lastikler, desen tasarımlarında bulunan geniş yanal olukları ve dönme yönüne optimize edilmiş blokları sayesinde karlı ve buzlu zeminlerde yüksek fren emniyeti sunar. İnce silika teknolojisi kullanılarak üretilen Starmaxx Ice Gripper kış lastiği serisi, düşük sıcaklıklarda esnekliğini koruyarak mükemmel seviyede yol tutuşu sağlar. Silika sırt sayesinde kar ve buzla kaplı kaygan zeminlerde yüksek fren performansı sunan Ice Gripper kış lastiği gelişmiş teknolojiye sahip özellikleri ile daha düzgün sürüş imkanı sunar. Özel sırt karışımı sayesinde düşük sıcaklıklarda dahi elastikiyetini koruyan lastikler, karlı ve buzlu zeminlerde yola yüksek tutunma kabiliyetine sahiptir.

Derzsiz sıfır derece spiral naylon kapağı ve geniş çelik kayışları sayesinde üst seviyede güvenli sürüş imkanı sağlayan kış lastiği, aynı zamanda dayanıklılık ve lastik aşınmasının homojen olması gibi üstün teknik özellikler taşır. Ice Gripper kış lastiğinin temas alanının tümünde ve eşit biçimde aşınması dengeli sürüş ömrünü uzatan bir unsurdur. Dayanıklı kış lastiğinin birleşik mono strand boncuk teli ve sabit boncuk dolgusu, lastik ve jant arasındaki bağlantıyı güçlendirerek hassasiyeti yüksek bir sürüş deneyimi yaşatır. Yüksek hızlarda viraj alırken yanal dengeyi koruyan lastikler sayesinde rahat ve düzgün sürüş sağlayan yapısı sayesinde karlı ve buzlu geçen kış mevsimi boyunca yol ihtiyaçlarınızı karşılayan ideal bir kış lastiği serisi haline gelir. Yolunuz nasıl olursa olsun performans ve aracı taşıma becerisinden hiçbir şey yitirmeyen Starmaxx lastiklerinin diş merkezindeki merkez dişi, aracınızın yol tutuşunu yükselterek düz çizgi performansını artırır. Islak ve buzlu yollarda yol tutuş ve frenlemeyi arttıran yenilikçi bir kauçuk karışımına sahip olan Starmaxx kar lastikleri her hava koşuluna uygun yapıları sayesinde aracınızı güvenli bir şekilde sürmenize yardım eder.

Starmaxx Ultra Sport Lastikler

Son derece yüksek performanslı spor otomobiller için tasarlanıp geliştirilen Starmaxx spor lastik serisi agresif desen tasarımı ve yapısı sayesinde hem ıslak hem de kuru yüzeylerde aracınızın yol tutuş performansını artırır. Gücü performansa dönüştüren ultra sport yaz lastiği serisi özel desen tasarımı sayesinde gürültüyü azaltarak sessiz bir sürüş sağlar. Ultra Sport lastik üzerinde bulunan desenler sayesinde yüksek hız seviyelerinde çok iyi viraj performansı sağlayarak yol tutuşunu artırmaya yardım eder. Dış omuz yapısı yola temas eden yüzey alan miktarını artırarak aracın zemini daha güçlü kavramasını sağlar. Starmaxx yaz lastiğinin sahip olduğu iç omuz, temas yamasını artırarak daha iyi bir frenleme performansı ve stabilite sunar. FST (Fine Silica Technology) teknolojisi ile geliştirilen silika sırt bileşimi kuru ve ıslak yol koşullarında üstün yol tutuş performansı sağlamanın yanı sıra, yuvarlanma direncinin önemli ölçüde azaltarak aracınızın daha az yakıt tüketmesine neden olur.

Estetik ve modern desen tasarımı ile performans, konfor ve kaliteyi bir araya getiren Starmaxx spor lastikleri bilgisayar simülasyonlu desen ve özel sırt bileşimi sayesinde ıslak ve kuru yol koşullarında en yüksek performansı sağlar. Yüksek hızlardaki sürüş sırasında konfordan ödün vermeden üstün yol tutuş performansı isteyen sürücüler için uygundur. Geniş merkez nervürü, yüksek hızlarda düz çizgi performansını ve viraj alma tepkisini etkili bir şekilde artırır. Starmaxx spor lastiğin dış yapısı ve iç yapısı arasında kalan yüzeyinin yüksek teknolojiyle yapılandırılması konforlu bir sürüş ve dayanıklılık sağlar. Jant ve lastik arasında sağlanan güçlü bağlantı sayesinde direksiyon hassasiyetinin daha güçlü olduğu, çabuk tepki veren bir sürüş deneyimi gerçekleşir. Özel desen tasarımı sayesinde yüksek çekiş gücü ve fren kapasitesi sunan Starmaxx lastiğinizi Trendyol online alışveriş avantajıyla hemen edinebilirsiniz.

Starmaxx Dört Mevsim Lastik

Dört mevsim lastikleri çok çeşitli hava ve yol koşullarında kullanmak üzere üretilen her mevsime uyumlu lastik türüdür. Islak ve kuru zeminlerde yüksek performans sağlayan dört mevsim lastikler, yüksek kilometre performansından ödün vermeden olağanüstü sürüş konforu sağlar. Çok yönlü kullanım imkanına sahip dört mevsim lastikleri farklı yol görevlerini yerine getirmek için ideal tercihtir. Sürüş esnasında çamur ve karın etkili bir şekilde boşaltılmasını sağlayan V şeklindeki kanalları bulunan lastikler, farklı zeminlerde mükemmel sürüş ve kolay viraj alma özellikleri sayesinde hem buzda hem karda güvenli sürüş sağlar. Dört mevsim lastiklerin üzerinde yer alan 3PMSF ve M + S işaretleri, lastiklerin karlı yollarda daha iyi kavrama ve frenleme sağladığını gösterir. Dört mevsim lastiklerin dış merkezindeki çevresel çıkıntı, yol tutuşu ve frenleme performansını artıran temel bir özelliktir. 

Son derece spor özellikler taşıyan, performans - yol tutuş oranları yüksek, aşınma oranları düşük, sessiz ilerleyen lastikler üreten Starmaxx, fiyat performans açısından yerli üretim özelliği ile benzerlerinden öne çıkar. Spor, yaz veya kış lastikleri de dahil olmak üzere tüm ürünlerinde derin dişler bulunan Starmaxx lastikler yol tutuş ve fren performansı bakımından dengeli sürüş sağlar. Yüksek kilometrede olan araçlarda gösterdiği performans sayesinde yakıt tasarrufu sağlayan bir tasarıma sahiptir. Starmaxx’ın yıl boyu güvenli sürüş sağlayan yüksek performanslı arazi lastikleri de özel bileşik karışımı sayesinde her türlü yüzeyde mükemmel çekiş performansı sunar. Gürültü ve titreşim seviyelerini azaltarak üstün konforlu bir sürüş sağlar. Starmaxx lastiklerinin yapımında kullanılan yenilikçi teknoloji güvenlik, dayanıklılık ve düşük yuvarlanma direncini garanti eder. 

Trendyol Starmaxx lastik nasıl sorusuna cevap arıyorsanız Trendyol’un Starmaxx lastik yorum ve değerlendirme alanına fikirlerini yazan önceki kullanıcıların deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Araç lastikleriniz için siparişinizi hemen oluşturun, sürüş keyfinizi gecikmeden yenileyin.