Marka
Renk
Fiyat
Cinsiyet
Desen
Ortam
Materyal
Yaş
Deri Kalitesi
Ek Özellik
Ürün Detayı
Koleksiyon
Paket İçeriği
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Stradivarius Çanta

" araması için 170 sonuç listeleniyor

Stradivarius Çanta

Tarzınızın Olmazsa Olmazlarından Çantalar

Tarzınızın Olmazsa Olmazlarından Çantalar

Çantalar özellikle kadınların vazgeçilmez aksesuarlarının başında yer alan ürünlerdir. Boyutları farklılık gösterse de kişinin ihtiyaç duyduğu ya da duyabileceği, yanında taşımak istediği eşyalarını içerisine çok rahat bir biçimde koyabilecekleri aksesuarlardır. Telefon, cüzdan, para, ıslak mendil, peçete, anahtar gibi önemli olan ürünler taşıma sapı bulunan çantalar yardımıyla rahatça taşınmaktadır. Ayrıca kıyafetler, saç ve makyaj gibi unsurların tamamlayıcı olan bu ürünler ile kombininizi tamamlayarak daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Geçmişten günümüze çantalar, çeşitli aşamalardan geçerek günümüzde çok farklı çanta örneklerini görmek mümkündür. Bunun yanı sıra uzun yıllar kullanılabilen ürünler olmalarıyla da öne çıkarlar. Kaliteli malzeme ve marka seçimi yaptığınız çantalarınız ile uzun yıllar deforme tehlikesi ile karşı karşıya kalmadan yol arkadaşlığı gerçekleştirebilirsiniz. Modası geçmiş dahi olsa günümüzde oldukça öne çıkan bir moda akımı olan vintage olarak kullanmaya devam edebileceğiniz yardımcılarınız haline gelebilirler. Bunun ön koşulu kaliteli malzemelerden çanta üreten bir marka ve model seçimi yapmak olacaktır. Kolayca deforme olmayan malzemelerden üretilen ve sağlam, kopmayan saplara sahip olan çantaları tercih etmek sizi bir adım öne çıkaracaktır. Bu kaliteli çantalar yardımıyla hem tarzınız konusunda bir adım öne çıkacaksınız hem de aldığınız ürünü uzun yıllar kullanma imkânı elde edebileceksiniz. Çantalara verilen önem artması sonucunda günümüzde kıyafet ve ayakkabı gibi ürünler modaya ayak uydururken bu durumdan çantalar da nasibini almaktadır. Her geçen gün çeşit, desen, renk gibi farklı seçenekler eklenerek değişik tarzda çanta üretimi yapılabilmektedir. Çanta seçimi yaparken öncelikle markanın kalitesine ve malzemelerinin sağlamlığına dikkat etmenizin yanı sıra ne çeşit bir yapıda bulunan çantaya ihtiyaç duyduğunuzu belirlemeniz de son derece önemli bir noktadır. Renk, doku, desen gibi faktörlere çantanın yapısına karar verdikten sonra bakabilir, kararınızı verebilirsiniz. Bu yapılar arasında çantanın büyük veya küçük oluşu, askısının olması veya portföy biçiminde oluşu, sırt askılı veya omuz askılı gibi pek çok detay bulunmaktadır. Öncelikle nasıl bir modelde çantaya karar vereceğinizi belirleyebilirsiniz. Gideceğiniz yere göre de uygun çanta seçimi yapmak önemlidir. Örneğin günlük ya da bir düğünde, davette kullanacağınız çanta modeli birbirinden farklılık gösterecektir.

Kombininizin Tamamlayıcısı Çanta Çeşitleri

Kombininizin Tamamlayıcısı Çanta Çeşitleri

Çanta denildiğinde aklımıza öncelikle bir kadın aksesuarı gelmektedir. Ancak erkekler için de çok sayıda çanta modeli üreten marka bulunmaktadır. Genelde sırt çantası ya da postacı çantası biçiminde üretilen bu modeller ile cinsiyet fark etmeksizin hem kombininizi tamamlayabilir hem de yanınızda taşımak istediğiniz eşyalarınızı bu ürünler yardımı ile kolayca taşıyabilirsiniz. Bunun yanı sıra evrak çantaları ile de evraklarınızı kolayca taşımanız mümkündür. Kadın çanta modelleri içerisinde ise sırt çantası, omuz çantası, portföy çanta, çapraz askılı çanta, hasır çanta, el çantası, postacı çantası gibi pek çok çanta modeli ile karşılaşmak mümkün hale gelmektedir. Bunun yanı sıra çantanın boyutunun küçük ya da büyük olmasına karar vermek tamamen sizin ihtiyacınıza ve seçiminize kalmış bir durumdur. Örneğin; iş ya da okul gibi kurumlar için bu çantaları kullanmak istiyorsanız kitap, evrak vb. gibi eşyaların çanta içerisine sığabilmesi için daha büyük yapıda olan ürünleri tercih etmeniz yararlı olacaktır. Bunun yanı sıra düğün, davet, özel günler için üretilen ve kullanılan çantalar genellikle daha küçük yapıda olan çantalardır. Yaz, kış gibi mevsim farklılıkları da çanta seçiminde öne çıkan seçeneklerdir. Örneğin; kışın yağmur, kar gibi doğa olayları ile daha sık karşılaşırız. Yağmur, kar gibi doğa olayları hem bizi, hem de aksesuarlarımızı ıslatabilir ve istenmeyen bazı durumlara yol açabilir. Bu sebeple kışın daha çok su geçirmeyen, deri tipteki çantalar tercih edilmektedir. Ancak yaz mevsimi güneşin tepede olduğu ve yağmurun az yağdığı bir mevsimdir. Özellikle tatilde hasır, bez gibi malzemelerden yapılan çantalar sıklıkla tercih edilmektedir. Bu durumların önüne geçmek adına her durumu göz önünde bulundurarak ihtiyaçlarınız ve istekleriniz boyutunda birden fazla çanta satın alabilirsiniz. Böylece her duruma hazırlıklı olabilirsiniz. Birden fazla çantaya sahip olmak kıyafetleriniz ile uyumu sağlama konusunda da size yardımcı olacak ve daha rahat kombinler yapmanızı sağlayacaktır. Günlük olarak üretilen çantalar daha sade yapıları ile öne çıkarken düğün, davet, özel gün için tasarlanan çantalar daha şık ve gösterişli modeller olarak satışa sunulmaktadır. Bu sebeple bulunduğunuz ya da bulanacağınız ortamları düşünmek size çanta seçimi esnasında pratiklik ve kolaylık imkânı tanır. Her kombine uyarlanabilen klasik renkler olan beyaz, siyah ve bejin yanı sıra farklı kombinler ve görünümler meydana getirmek isteyenler için mor, turuncu gibi renklerde üretilen çantaları da bulmak kolaydır.

Stradivarius Marka Farkıyla Üretilen Çantalar

Stradivarius Marka Farkıyla Üretilen Çantalar

Çanta tercihinde kaliteyi önemseyen markanın ve sağlam malzemelerden üretilen çantaların önemli bir nokta olduğu su götürmez bir gerçektir. Bu sebeple seçeceğiniz çantaların güvendiğiniz markalar tarafından üretiliyor olması oldukça önemlidir. Bu markaların başında ise Stradivarius gelmektedir. Kıyafetlerinin yanı sıra çanta gibi aksesuarları ile de öne çıkan bir markadır. 1994 yılında üretime başlayan ve sol anahtarını logosunda kullanarak ün dünya gençlerine hitap eden bir yol izlemektedir. İspanya' da açılan bu marka ilk günden bu yana kaliteli ürünlerin merkezi olmuştur. Dünya çapında 60'dan fazla ülkede mağazaları bulunmaktadır. Bunun yanında internetten faydalanarak da istediğiniz yerden sipariş etmenizi sağlayan bir imkâna sahiptir. Trendyol ile ürünleri güvenle satın alarak istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Trendleri takip etmesiyle öne çıkan bu marka çanta konusunda da geniş ürün yelpazesi sunmanın yanında modanın ve ihtiyaçların amacına uygun ürünler üretmektedir. Stradivarius çanta ile trendleri yakalamanın yanında hayatınızı kolaylaştıracak aksesuarlara da sahip olabilirsiniz. Sırt çantası, el çantası, omuz çantası, çapraz askılı çanta, postacı çantası gibi birbirinden farklı yapıda tasarlanabilen bu çantalar ile eşyalarınızı sizinle beraber her yere götürebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz boyutu belirlemeniz bu noktada size yardımcı olabilecek bir durumdur. El çantaları küçük görünseler bile içerisine ihtiyaç duyduğunuz ürünleri yerleştirebileceğiniz ebatlar düşünülerek tasarlanmaktadır. Son derece kaliteli çantalar üreten bir marka olan Stradivarius ile daha stil bir görünüşe kavuşabilir ve bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekebilirsiniz. Farklı renklerde, desenlerde, stillerde tasarlanabilen bu çantalar ile tarzınızı yansıtmanız son derece kolay hale gelmektedir. Cüzdanlar da bu kategoride bulunan ürünlerdir. Paralarınızı, kartlarınızı yerleştirdiğiniz bu cüzdanlar ile ihtiyaç duyduğunuz maddi ürünler bir arada bulunmaktadır. Karışıklığı önlemeye yardımcı bu cüzdanlar ile paralarınız, kartlarınız bir arada bulunarak ihtiyaç duyduğunuz her an onlara ulaşmak kolay hale gelmektedir. Çantaların askıları da zevkinize göre farklılık gösterebilir. Uzun ya da kısa kayışlı ürünleri bulmanız mümkündür. Bunun yanında el çantası, portföy gibi modellerde askı bulunmaz. Son dönemde tekrar gün yüzüne çıkan bel çantaları ise direk belinize geçirebileceğiniz bir yapıda tasarlanan ürünlerdir. Clutch olarak isimlendirilen modellerde de uzun bir askı bulunmamaktadır. Elde taşımaya uygun el sapları mevcuttur.

Hangi Stradivarius Çanta Alınmalı?

Hangi Stradivarius Çanta Alınmalı?

Çanta tercih ederken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Öncelikle hangi tarzda bir çanta tercih edilmesi gerektiğine karar verilmelidir. Çantayı kullanım alanınıza göre iş, günlük, okul, özel gün vb. bir ayrım yaparak seçim yapabilirsiniz. İş için tercih edilen çanta modelleri genelde daha büyük yapıda olan ve tasarlanan çantalardır. Bunun yanında okul için tercih edilen modeller sırt çantası olarak tercih edilebildiği gibi el çantası olarak da tasarlanan modeller de tercih edilebilmektedir. Okul çantası tercihi yapacaksanız daha büyük modeldeki Stradivarius sırt çanta modellerini tercih edebilirsiniz. Bunun yanında günlük olarak kullanmak için bir çanta satın almak istiyorsanız yine sırt çantası modellerini inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda el çantası, omuz çantası, clutch çanta (elde taşımaya uygun), çapraz askılı çanta, postacı çantası gibi modeller de tercih edilebilir. Bunun yanında tote olarak bilinen modeller ise alışveriş çantası olarak da bilinen uzun ve geniş çantalardır. Bu çantalar omuz hizasından da asılarak kullanılabilen modellerdir. Kullanım amacına göre farklılaşan bu modellerin yanı sıra çantaların boyutları da dikkate alınması gereken noktalardan biridir. Eşyaların karmaşasından kurtulmak istiyorsanız ve çantaların içerisindeki eşyalara kolayca ulaşmak istiyorsanız çok bölmesi bulunan ve büyük modelleri satın alabilirsiniz. Boy uzunluğu da çanta seçiminde önemli bir unsurdur. Daha kısa boylu olan kişileri küçük modellerde çanta tercih etmesi boyu daha uzun göstermeye yardımcı olmaktadır. Çok farklı renklerde üretilebilen modellerden klasik olan ve her şeye uyum gösteren beyaz, siyah, bej gibi renklerin yanı sıra daha farklı renklerde turuncu, sarı, mor gibi renkleri de seçebilirsiniz. Stradivarius çanta nasıl temizlenir? sorusunu cevaplayacak olursak çantanın materyaline göre bu durum oldukça farklılık gösterebilmektedir. Örneğin; kumaş çantaları içerisinde alkol barındıran mendiller ile temizlememek gerekir. Bunun yerine ılık su ile sabunu karıştırarak beli bir süre bu ılık suda bekletebilirsiniz. Deri çantaları temizlerken dış kısmını yine sabunlu bir bezle temizleyebilirsiniz. Çıkmayan lekeler için limon kullanabilirsiniz. İç kısmını ise tüy fırçalarla temizleyebilirsiniz. Süet modellerde lekenin iç kısımlara daha fazla yayılmaması için herhangi bir lekelenme durumunda hızlıca temizlemek gerekmektedir. Leke yayıldıysa iyice kurumasını bekledikten sonra temizlemek daha etkili sonuçlar ortaya çıkaracaktır. Diş fırçası kullanarak bu temizliği yapabilirsiniz. Hasır modellerde ise nemli bir bez size yardımcı olacaktır.

Stradivarius Çanta Modelleri

Stradivarius Çanta Modelleri

Stradivarius çantalar çok çeşitli modellerde üretilebilen çantalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle Stradivarius kadın çanta modelleri ön plana çıkmaktadır. Erkeklere uygun çantalar da üretilse de kadınlar için üretilen modeller daha ağırlıktadır. Stradivarius çapraz askılı çanta bu kategorideki öne çıkan modellerdendir. Daha küçük yapıdaki olan bu modeller, oldukça şık bir görünüm kazanmanızı sağlamaktadır. Bunun yanında çapraz takılabilen uzun askısı yardımıyla taşıma kolaylığı sunmaktadır. Siyah, bej, beyaz gibi renklerde üretilebilen bu çantalar farklı renk opsiyonları ile de satışa sunulmaktadır. Son derece ergonomik olan bu modeller ile eşyalarınızı kolayca yerleştirebilirsiniz. Stradivarius tote çanta büyük yapıları ile tasarlanmakta olan çantalardır. Boyut olarak uzun ve geniş olarak tasarlanmaktadır. Omuz hizasında taşınabilir şekilde üretilen büyük çanta türleridir. Alışveriş çantası olarak da bilinen ve isimlendirilen modellerdir. Geniş olması sebebiyle içerisine çok fazla eşya alabilirler. Stradivarius omuz çanta ise omuzda taşınmaya uygun olarak üretilen çantalardır. Kısa sapa sahip olan bu ürünler omuzda taşıması oldukça kolay olan modellerdir. Küçük ya da büyük boyutlu olarak üretilebilen bu ürünleri ihtiyacınız doğrultusunda bir tercihte bulunarak satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra Stradivarius sırt çantası modelleri sıklıkla tercih edilen çantalardır. Stradivarius beyaz çanta ve Stradivarius siyah çanta en çok tercih edilen modeller arasında yer alsa da farklı renklerdeki modellerde üretilen çantalar da vardır. Kıyafetlerinizdeki ağırlıklı renkleri tespit ederek çanta seçiminde bulunabilirsiniz. Stradivarius peluş çanta özellikle kış mevsiminde tercih edilen yumuşak dokulu çantalardır. Son dönemlerde moda olan çantalardır. Peluş ceket ve şapkalarla da son derece uyumlu ve tamamlayıcı olan aksesuarlardır. Stradivarius bez çanta ise daha çok yaz aylarında tercih edilen yağmur gibi faktörlerden etkilenebilen modellerdir. Aynı şekilde Stradivarius hasır çanta modelleri genelde yazın tercih edilen son derece şık ve tamamlayıcı parçalardır. Stradivarius leopar çanta farklı bir görünüme sahip olmak isteyen kişiler için doğru bir tercih olacaktır. Leoparın desenleri ile süslenen bu çantalar oldukça şık bir kombin etkisi yaratmaktadır. Stradivarius taşlı çanta modelleri ise özellikle özel günlerde tercih edilen modellerdir. Stradivarius yılan derisi çanta yılan deseniyle bezenmiş çantalardır. Stradivarius şeffaf çanta ise yine son dönemlerde popüler olan modellerdir. Şeffaf olarak tasarlanan bu ürünler, farklı bir görünüm kazanmanıza yardımcı olmaktadır.

Stradivarius Çantalar ile Tarzınıza Şıklık Katın

Stradivarius Çantalar ile Tarzınıza Şıklık Katın

Stradivarius markası kıyafette olduğu gibi aksesuarların üretiminde de ön plana çıkan bir markadır. Çok çeşitli desen, renk, yapıda çantalar üreten marka geniş bir renk skalası ortaya koymaktadır. Stradivarius beyaz çanta modelleri sıklıkla karşılaşılan şık ve sade modellerdir. Beyaz yapıları ile hemen her kıyafetiniz ile uyumlu yapıda olup kombininizi tamamlayan parçalar haline gelirler. Stradivarius siyah çanta modelleri de tıpkı beyaz çantalarda olduğu gibi kıyafetlerinizle uyum sağlayan renkteki ürünlerdir. Stradivarius kahverengi çanta yine klasik renkler arasında yer alan ve hemen her renge uyum sağlayan ürünlerdir. Bunun yanında Stradivarius mavi, turuncu, kırmızı, sarı, pembe, yeşil, bej, bordo ve gri çanta modellerini de tercih ederek farklı renklerde kıyafet kombinleri oluşturabilirsiniz. Sade giyinerek çantanızın ön plana çıkmasını sağlayabileceğiniz gibi farklı renkleri örneğin zıt renkleri bir araya getirerek tarzınıza yenilik getirebilirsiniz. Stradivarius çift cepli çapraz askılı çanta iki tane cebi bulunan küçük boyuttaki çantalardır. Askısı bulunan bu ürünlerin askısı uzun olup çapraz bir biçimde takabilirsiniz. Mavi, kahverengi gibi farklı renk seçenekleri bulunan ürün cepli yapısı sayesinde son derece kullanışlıdır. Stradivarius kare çapraz askılı çanta ise kare olarak tasarlanmış ve son derece şık olan çanta modelidir. Uzun askısı yardımıyla kullanım ve taşıma kolaylığı sağlar. Çeşitli renk ve modelde üretilen çantalar arasında Stradivarius yarım ay, belden, zincirli, incili, kürklü ve tüylü çanta modelleri yer almaktadır. Özellikle bel çantaları küçük yapıları ve ergonomik yapıları ile size son derece kolaylık sağlayan ürünlerdir. Kürklü ve tüylü modeller de son dönemlerde moda olan yumuşak yapılı ve şık görünüşlü çantalardır. Stradivarius indirimli çanta çeşitlerine sıklıkla yapılan kampanyalar sayesinde çoğu zaman ulaşabilir ve avantajlı fiyatlar ile hayalinizdeki çantaya ulaşabilirsiniz. Bunun için öncelikle yapmanız gereken hangi alanda çantaya ihtiyacınız olduğunu belirleyerek yapısına ve boyutuna karar vermek olacaktır. Sonrasında ise çeşitli renk ve desenlere sahip çantalar arasından seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek amaçlı Stradivarius çanta yorumları ile çantayı kullanan kişilerin fikirlerinden de yararlanabilirsiniz. Kaliteli ve sağlam ürünler ortaya koyan Stradivarius ile tarzınızla hep bir adım önde olun. Stradivarius çanta fiyatları modelden modele farklılık gösteren bir konu olsa da Trendyol güvencesi ile satılan ürünler oldukları için avantajlı fiyatlarla satışa sunulmaktadır.