Superfit Bot

Superfit Markası Ve Ürün Kategorileri

Superfit Markası Ve Ürün Kategorileri

Avusturya’nın Graz şehrinde kurulmuştur. Yaklaşık 70 yıldan günümüze kadar gelen bu marka sağlıklı, ortopedik ve hayat kalitesini arttıran ürünler üretmektedir. Çoğunluklu olarak çocuk ve bebek ürünleri üreten marka birçok ülkede bebek ve çocuk ayakkabıları pazarında liderdir. Superfit markasının farklı gruplarda ayakkabı çeşitleri mevcuttur. Sandalet, bot, terlik, çizme ve plaj terlikleri gibi ana ürün grupları bulunmaktadır. Her grubun içerisinde farklı kumaşlara, modellere ve renklere sahip ürünler bulunmaktadır. Superfit markası sağlığı ön plana koyarak ürünlerini tasarlamakta ve üretmektedir. Ortopedik ürünler, Gore-tex ürünler, su geçirmeyen ürünler gibi çoğu kişinin sıklıkla aradığı ürün çeşitlerini tasarımlarıyla beraber üretip satmaktadır. Terlik, sandalet, çizme, plaj terliği ve bot gibi birçok grupta üretim yapan markanın bot grubu ürünleri de farklı renk ve özelliklere sahip modellerden oluşmaktadır. Markanın botları Superfit erkek bot, Superfit kadın bot ve çocuk bot olarak farklı kategorilere hitap etmektedir. Superfit bot 40, 44 numara gibi çeşitli kalıplar mevcuttur ama genellikle kadın, erkek ve çocuk bot modelleri 18 ile 44 gibi genel numara aralığına sahip olan ürünlerdir. Yoğunluk olarak çocuk botları üreten bu markanın farklı alanlar için kullanılan bot türleri de bulunmaktadır. Outdoor ve Superfit günlük bot olarak üretimlerini gerçekleştirmektedir. Ürünlerin aynı zamanda Farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Markanın bot modelleri gri, lacivert, mavi, mor, pembe, siyah, kahverengi gibi farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Kullanıldığı alana göre ve modeline göre üretiminde kullanılan malzemelerde farklılık göstermektedir. Suya dayanıklı, Gore-tex gibi kumaş özellikleri de mevcuttur. Kumaş özelliklerinin yanı sıra botların farklı taban çeşitleri de bulunmaktadır, bu tabanlardan bazıları da şöyledir; AİR ZOOM, Sprint web tabanlardır. Dağcılık, trekking gibi sporlar içinde uygun farklı modelleri mevcuttur. Yapı ve tasarım olarak ise bant ve fermuar özellikleri bulunmaktadır. Fermuarlı ve bantlı tasarımları sayesinde kullanan kişilere giyim sırasında kolaylık sağlamaktadır. Dar/slim ve normal kalp olmak üzere iki çeşit kalıba sahiptir. Dış tasarımında mikrofiber, süet ve tekstil kumaşları gibi farklı ürünler kullanılmaktadır. Günlük ve outdoor gibi ayrı bot modelleri bulunan markanın günlük bot modellerinde genellikle süet, hakiki deri gibi kumaşlar kullanılırken outdoor bot modellerinde ise su geçirmeyen sağlam malzemeler kullanılmaktadır. Superfit bot üretiminde kullanılan teknolojilerin yanı sıra içeriklerinde kullanılan malzemelerden bazıları sürdürülebilir olma özelliğine sahiptir. Sürdürülebilir organik pamuk ve ekoteks gibi malzemeler bot üretiminde kullanılmaktadır. Superfit bot çeşitleri ve farklı renkleri sayfamız üzerinden indirimli ve uygun fiyatlı bir şekilde satılmaktadır. Size uygun olan Superfit bot modellerini inceleyip, sipariş verebilirsiniz.

Superfit Çocuk Bot Tasarımları

Superfit Çocuk Bot Tasarımları

Superfit markasının amaçlarından birisi olan sağlık konusu her ürününe yansımaktadır. Özellikle çocuk ürünlerinde birçok Pazar alanında lider olan marka, çocuk bot modellerinde de oldukça farklı çeşitliliklere sahiptir. Kız çocuk, Superfit erkek çocuk, Superfit bebek bot, kız bebek, erkek bebek ve Superfit unısex çocuk ürünleri bulunmaktadır. Superfit çocuk bot grubunda da diğer ürün gruplarında olduğu gibi çok farklı alanlarda kullanılan ve çok farklı özelliklere sahip olan modeller mevcuttur. Superfit çocuk botlarının farklı modelleri, farklı renkleri ve farklı beden seçeneklerinin satışları gerçekleşmektedir. Markanın çocuk kategorisinde Superfit bot 27, 30 numara gibi numara çeşitleri mevcuttur. Superfit çocuk botlarının genel beden aralığı ise 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ve 35 şeklindedir. Çeşitli beden gruplarının mevcut olduğu Superfit botların farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Bej, kahverengi, beyaz, mavi, pembe, siyah, yeşil, kırmızı, lacivert gibi daha pek çok renk seçeneği Superfit çocuk bot modellerinde görülmektedir. Çocuk modellerinin tasarımları iki farklı özellikte olmaktadır. Bazı Superfit çocuk botları fermuarlı şekilde tasarlanırken bazıları ise bantlı şekilde tasarlanmaktadır. Fermuarlı ve bantlı tasarımları sayesinde kullanan çocuklara giyim sırasında kolaylık sağlamaktadır. Çocuk botları da diğer ayakkabı çeşitleri gibi dağ yürüyüşü tarzında farklı spor alanlarında da kullanılabilmektedir. Superfit erkek çocuk botları ve Superfit kız çocuk botları kullanım yerine göre farklı kumaşlardan üretilmektedir. Bazı bot modellerinden su geçirmez kumaş kullanılmaktadır, bazılarında süet kumaş, bazılarında ise tekstil malzemeleri kullanılabilmektedir. Superfit markası her ürününde sağlık konusu ile öne çıkmaktadır ve Superfit çocuk botlarında da yine aynı konular üzerinden üretim gerçekleşmektedir. Superfit çocuk botları ortopedik özellikte üretilmişleridir ve aynı zamanda Superfit Gore-tex bot yani ayakları hava aldırma özelliği de bulunmaktadır. Özellikle gelişim çağındaki çocuklar için ayak rahatlığı ve ortopedik tasarımlar oldukça önem teşkil etmektedir. Superfit erkek çocuğu bot modelleri, Superfit kız çocuğu bot modelleri, Gore-tex çocuk bot modelleri ve su geçirmez çocuk bot modelleri gibi daha birçok özelliği ve çeşitli renk skalası bulunmaktadır. Siz de çocuğunuz için en uygun bedendeki, renkteki ve modeldeki Superfit marka botları inceleyebilmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Superfit Gore-tex Bot

Superfit Gore-tex Bot

Superfit bot ürünleri özelliklerine göre ve kullanım alanlarına göre kategorize edilmektedir. Gore-tex botlarda bu kategorilerden birisidir. Superfit gore-tex bot modelleri çeşitli renklere ve çeşitli modellere sahiptir. Gore-tex bot modelleri 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ve 35 numara gibi beden seçenekleri ile satışları gerçekleşmektedir. Farklı bedenlere ait farklı numara mevcudu bulun Superfit Goretex bot ürünlerini aynı zamanda gri lacivert, lacivert, pembe ve mor gibi renk seçenekleri barındıran model özelliklerine sahiptir. Superfit Gore-tex bot çeşitleri iki kalıp özelliği bulunmaktadır; dar/slim kalıp ve normal kalıp şeklinde. Superfit botların topuk boyları ise kısa topuk olarak geçmektedir ve 1-4 cm aralığındadır. Kullanıldığı alana göre farklı dış materyal seçimleri bulunan bot modelleri seçilebilmektedir. Dış tasarımında süet kumaş, mikrofiber kumaş ve tekstil kumaşı kullanılmaktadır. Topuk tipi olarak ince topuk özelliğine sahip olan Superfit botlarının farklı tasarım çeşitleri de mevcuttur. Kauçuk tabana sahip olan Superfit botlarının tabanlarında AIR ZOOM VE Sprintweb gibi taban teknolojileri kullanılmıştır. Kullanılan bu taban teknolojileri sayesinde ayağınız bütün gün hava alacak ve rahat edecek şekilde tasarlanmıştır. Superfit bot ürünlerinde taban teknolojileri haricinde kumaşlarında da günlük hayat için oldukça kullanışlı olan teknolojik özellikleri de bulunmaktadır. Gore-tex Superfit botların asıl amacı botlar ayakta bulunduğu süre içerisinde hava sirkülâsyonu sağlanmasıdır. Hava alımının yanı sıra Superfit botların su geçirmeme özelliği de bulunmaktadır. Su geçirmeme özelliği sayesinde trekking gibi spor alanlarında ve yağışlı, karlı kış aylarında da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Superfit Gore-tex bot tasarımları günlük hayatta kullanılabilmek için veya dağ yürüyüşü gibi sporlarda kullanılmak için uygun özelliklere sahip olan modelerdir. Günlük kullanım Superfit botlarda genellikle günlük kullanıma uygun farklı kumaş çeşitleri bulunmaktadır. outdoor alanında kullanılan botlarda ise daha dayanıklı, su geçirmeyen mikrofiber gibi malzemeler kullanılmaktadır. Superfit bot modellerinin tasarımlarında ise fermuarlı ve bant gibi detaylar bulunmaktadır. Markanın su geçirmez ve hava aldıran bot modelleri sayesinde ayakta havasızlık nedeniyle oluşabilecek olan mantar gibi çeşitli ayak hastalıklarının da oluşmasını engellemektedir.

Superfit Bot Özellikleri

Superfit Bot Özellikleri

Markanın erkek, çocuk, bebek ve Superfit kadın bot olmak üzere farklı alanlara uygun bot çeşitleri ve bot modelleri bulunmaktadır. Superfit markası bot modellerinde çeşitli teknolojilerle ve tasarımlarla farklı özelliklere sahip olan ürünler tasarlamıştır. Her bir bot modelinin kendi alanında farklı ve işlevsel özellikleri bulunmaktadır. Kadın, erkek ve çocuk gibi kategorilere özel bot modelleri bulunan markanın bebek kategorisi içerisinde de çeşitli bot modelleri mevcuttur. Bebek kategorisi de kendi içerisinde Superfit erkek bebek bot ve kız bebek bot olmak üzere iki farklı kitleye hitap edebilmektedir. Markanın her iki farklı kategorisinde de aynı özellik ve işlevsellikler bulunmaktadır. Markanın kız bebek erkek bebek botlarının arasındaki fark tasarımlarında kullanılan çeşitli detaylardır. Marka bot modellerinde her kategori için rahatlığı ve sağlığı ön planda tutmaktadır. Bot tasarımlarında kullanılan teknolojiler ve sağlıklı materyaller sayesinde modeller oldukça konforlu ve sağlıklı bir kullanım sağlamaktadır. Özellikle bebekler için çok önemli bir eşya olan ayakkabılar markanın önem verdiği ve kendi alanında lider olduğu kategorilerden birisidir. Bebek bot modelleri hafif bir tasarım özelliğine sahiptir. Hafif tasarımlarıyla beraber bebeğin dengesini kurabilmesi için esnek ve yumuşak yapıya sahip olan ürünlerdir. Markanın neredeyse bütün bot modellerinde kullandığı çeşitli teknolojik özellikler bebek botlarının da sahip oldukları özellikler arasında yer almaktadır. Superfit bebek botlarında da goretex bot özelliği mevcuttur. Bu özellik sayesinde botlar bebeklerin ayağındayken rahat bir şekilde hava sirkülâsyonu olmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda bebek bot modellerinde su geçirmeme özelliği de mevcuttur. Bebek bot tasarımlarında bant ve cırt cırtlı gibi detaylar bulunmaktadır. Bu detaylar sayesinde bebek botların giyilmesi ve kullanılması oldukça kolay bir şekilde gerçekleşebilmektedir. Botta kullanılan gözenekli materyaller sayesinde yağmur damlası, kar suyu gibi sıvılar içeri giremezken içeride bulunan nem dışarıya çıkabilme özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde bebeklerin ayakları kullanım boyunca içeride kuru bir şekilde kalmaktadır. Bebekler için önemli özelliklerden birisi de ayağa zara vermemesidir. Botun içerisinde kullanılan özel materyaller sayesinde kullanım sırasında ve sonrasında herhangi bir tahriş oluşumu görülmemektedir. Kaymaz tabana sahip olan bu bot modellerinin tabanında bulunan özellikler sayesinde bebeğin yükü eşit bir şekilde tabana dağılır ve bebekler denge bulma konusunda sorun yaşamazlar. Superfit bot özellikleri bebek kategorisi haricinde çocuk, kadın ve erkek kategorilerinde de görülmektedir. Neredeyse her kategorinin içerisindeki bot modellerinde su geçirmeme ve hava aldırma gibi çeşitli özellikleri bulunmaktadır. Markanın bot modelleri işlevsel özellikleri haricinde farklı beden ve renk özellikleri de bulunan ürünlerdir.

Superfit Bot Renkleri Ve Kumaş Seçenekleri

Superfit Bot Renkleri Ve Kumaş Seçenekleri

Superfit markasının sahip olduğu bot modelleri çeşitli renk seçenekleri ile tasarlanmış olan modellerdir. Botların sahip oldukları renk çeşitlerinin olmasını sağlayan çeşitli kumaş çeşitleri tasarımlarda kullanılmıştır. Markanın erkek, kadın, çocuk ve bebek gibi çeşitli alanlara uygun bot modelleri mevcuttur. Her alan içerisinde ise botların kullanıldığı yerler değişkenlik gösterebilmektedir. Superfit bot modelleri günlük ve outdoor kullanım için oldukça uygun olan modellerdir. Superfit kadın bot modelleri kırmızı, lacivert, mavi, mor, pembe, siyah ve gri gibi renk çeşitlerine sahiptir. Modellerde kullanılan bu renk çeşitleri modelin tasarımına göre farklı renk kombinasyonları şeklinde de kullanılmıştır. Markanın erkek bot modellerinde de kadınlarda olduğu gibi haki, gri, lacivert, pembe, siyah şeklinde renk seçenekleri bulunmaktadır. Markanın bir diğer kategorisi ise çocuk bot kategorisidir. Bu kategori içerisinde de çok farklı renk çeşitliliği mevcuttur. Çocuk bot modellerinin yeşil, beyaz, gri, kahverengi, kırmızı, lacivert, mavi, mor ve pembe gibi birçok renk tercihi bulunmaktadır. Kullanılan renkler çocuk botlarının modellerine ve tasarımlarına göre farklı birleşimlerde kullanılabilmektedir. Markanın sahip olduğu her kategoride çok farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Bu canlı renkler botların tasarımlarında genellikle kumaşların üzerinde kullanılmaktadır. Kumaşlara verilen renklendirmelere sayesinde Superfit bot modelleri belli bir renk kategorisine girmektedir. Superfit bot renkleri hakiki deri, su geçirmez kumaş, süet kumaş ve tekstil kumaşları üzerine işlenmiş bir şekilde tasarlanırlar. Markanın bot modellerinde çeşitli teknolojik ve farklı özelliklere sahip olan kumaş materyalleri kullanılmıştır. Kullanılan kumaşlar botun kullanım alanına uygun özelliklere sahiptir. Markanın hakiki deri kumaşa sahip bot modelleri mor, lacivert, mavi, pembe ve siyah gibi renk seçenekleri bulunan ürünlerdir. Hakiki deri bot modelleri farklı renk seçeneklerini yanında kullanım esnasında kişilere rahat ve konforlu bir kullanım yaşatırlar. Bu materyale sahip olan bot modellerinde terletmeme özelliği bulunmaktadır. Hakiki derinin doğal gözenekli yapısı sayesinde ayakların hava almasını sağlar ve koku oluşumunu önler. Superfit bot orijinal hakiki deri modelleri aynı zamanda yumuşak yapısı sayesinde de ayağı iyice kavrar ve rahat bir kullanım sağlar. Markanın bir diğer farklı renk seçenekleri bulunan bot modeli ise su geçirmez kumaşa sahip olan botlardır. Bu bot modellerinin ise siyah, mavi, mor, pembe ve lacivert gibi renk seçenekleri bulunmaktadır.

Superfit Bot Fiyatları

Superfit Bot Fiyatları

Markanın bot modelleri gün içerisinde spor dallarına göre veya başka rutin kullanımlara göre farklı şekillerde sınıflandırılabilirler. Markanın günlük kullanıma veya outdoor, dağ yürüyüşü, kamp, kar sporlarına uygun özelliklere sahip olan bot modelleri bulunmaktadır. Superfit bot ürünleri özelliklerine göre ve kullanım alanlarına göre kategorize edilmektedir. Bot alanında ürünleri olan markanın kategorilerinden biri ise outdoor Superfit bot modellerdir. Superfit outdoor botlar 44, 40, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ve 35 gibi daha birçok farklı numara aralığına sahip ürünlerdir. Bu beden aralığındaki outdoor Superfit botların mavi, lacivert, gri, mor, pembe, siyah renk seçenekleri de mevcuttur. Outdoor bot ürünleri su geçirmeme özelliğine sahip modellerdir. Farklı materyallerden üretilen farklı Superfit outdoor bot modelleri mevcuttur. Superfit outdoor bot modelleri suya dayanıklı ve Gore-tex kumaş teknolojileri ile üretilmektedir. Dış yüzeylerinde ise tekstil, deri, mikrofiber kumaş gibi malzemeler kullanılmıştır. Superfit outdoor bot modelleri tasarımlarında fermuarlı ve bantlı şekilde detaylar kullanılmıştır. Markanın outdoor kullanımı haricinde başka bir kullanım alanı olan bot modelleri ise günlük kullanım için uygun olan bot modelleridir. Günlük kullanım Superfit kısa bot modelleri ve uzun bot modelleri bulunmaktadır. Yine outdoor kullanımda olduğu gibi çeşitli renk ve beden aralıklarına sahip olan ürünler bu kullanım alanında da mevcuttur. Günlük kullanıma uygun özelliklere sahip olan bot modellerinde Superfit lacivert bot gibi pembe, siyah gibi de renk seçenekleri mevcuttur. Her kullanım alanı için ve kadın, erkek, kız bebek, erkek bebek, çocuk gibi farklı kitlelerde bulunan bot modellerinde çeşitli taban, dış tasarım, iç tasarım bölümlerinde farklı özellikler mevcuttur. Superfit bot fiyatları modellerin kullanım alanına, tasarımına ve sahip oldukları özelliklere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu neden ile en doğru fiyat bilgisi için Trendyol Superfit bot modellerini inceleyebilirsiniz. Bot satın alırken ve özelliklerini incelerken Trendyol üzerinden Superfit bot kullananlar tarafından yapılan Superfit bot yorum bilgilerini de görebilirsiniz.