"

Data Kablosu

" araması için 5456 sonuç listeleniyor
ALPER Iphone Uyumlu Şarj Kablosu 1mt.
ALPERIphone Uyumlu Şarj Kablosu 1mt.
(42)
Iphone Uyumlu Şarj Kablosu 1mt.
16,99 TL
Sepete Git

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kullanışlı Data Kablosu Çeşitleri Trendyol’da!

Data kablosu nedir sorusunun cevabı elektronik aletlerde iki yönlü veri aktarımını sağlayabilen bir aracı olarak verilebilir. Kullanırken aktarım yapacağımız cihazla uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekir. Aktarım yaparken cihazınızla uyumlu olarak kullandığınız veri aktarma kablosu ile işlemlerinizi başarılı bir şekilde kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Data kablolarını, yapısal olarak kullanışlı olmasından dolayı, birçok alanda ve farklı işlemlerde tercih edebilirsiniz. İş yerleri veya özel kullanım alanları için oluşabilecek yangınlarda dumanının boğucu etkisini sınırlandıran bu özelliğinden dolayı kullanabilirsiniz. Acil durum sistemlerinin bağlantılarını yaparken data kablosu kullanmayı tercih edebilirsiniz. Binanızda bulunan tahliye amaçlı merdiven aydınlatmalarında bu tarz bir ürün kullanarak tehlike oluşturacak durumları engelleyebilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli data kabloları ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm işlemleri bilgisayar ve telefon üzerinden yaptığınız durumlarda da veri aktarımını hızlı bir şekilde yapabilmeniz için orijinal data kablosuna ihtiyaç duyabilirsiniz. Hızlı bir dosya paylaşımı yapmak istediğinizde oldukça kolay bir şekilde verilerinizi bilgisayarlarınıza aktarabilme imkanına sahip olabilirsiniz. İki veya daha fazla bağlantıya sahip olması sayesinde çoklu data kablosu ile veri alma işlemini yapabilirsiniz. İnternet data kablosu işlemlerinizi kolaylaştırır. Kullandığınız veri aktarımlarının yapısal özelliklerine göre farklılık olacağından ötürü çeşitli türlerdeki bağlantı uçlarını kullanabilirsiniz. Yeni çıkan manyetik data kablosu ile telefonunuza takacağınız manyetik aparatla şarj doldurma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kullandığınız ürünün türüne göre dosyalarınızı kolaylıkla bilgisayarınıza yollayabilirsiniz. Teknolojinin size sunduğu bu kullanım kolaylığı sayesinde zamandan da tasarruf edebilirsiniz.

Kaliteli Data Kablosu Çeşitleri

Kaliteli Data Kablosu Çeşitleri

Birçok farklı alanda veri aktarma kablosu çeşitlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Tüm teknolojik aletlerde ve bilgisayarların ana kartlarına yardımcı olacak şekilde de kolay ve hızlı bir aktarım yapabilirsiniz. Telefondan bilgisayara ve hariciden bilgisayara olmak üzere iki cihaz arasında bu etkileşimi Micro USB data kablosu ile rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Telefonlarınızın şarjı bittiğinde data USB data kablosunu tercih ederek hem hızlı bir şekilde şarj etmiş olursunuz hem de dosya ya da fotoğraf aktarımını kolayca gerçekleştirirsiniz. USB’nin diğer bir küçük parçası olan Type C data kablosu ile dizüstü bilgisayarlarınızı şarj etme imkanına sahip olabileceğiniz gibi uyumlu cihazlarla da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Data aktarımının çok fazla çeşidini bulabilirsiniz. Micro kabloları ince yapıya sahip olsa da istediğiniz verimi alabilirsiniz. Video, yazı ve resim gibi verilerin aktarımı için data power kablosunu tercih ederek bir cihazdan başka bir elektronik alete aktarım işlemini yapabilirsiniz. Gün boyunca sürekli bir bilgi akışı halinde olduğunuz için tüm işlemlerinizi bilgisayarınızda yaptığınız dolayı farklı modeller tercih edebilirsiniz. Çünkü birbirinden farklı parçalar arasındaki etkileşimi bununla sağlayabilirsiniz. Diğer yandan ev telefon, modem, bilgisayar data kablosu çeşitleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun olanları tercih edebilirsiniz. Bu modeller ile cihazlarınızın bağlantısını sağlayarak masaüstü bilgisayarınızda veri aktarımını yapabilirsiniz. Bütün bunların dışında bir de bilgisayarlarınızın iç haznesinde yer alan ana kartları destekleyecek ve aktarım yapmanızı sağlayacak bağlantılarda da kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızda yer alan sabit diske verilerinizi aktarmak istediğinizde SSD data kablosu ile işlemlerinizi daha basit bir düzeyde gerçekleştirebilirsiniz. Aldığınız kablonun bir ucuna hard diskinizin diğer ucuna ana kartınızın bağlantılarını yaparak bilgi akışını gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarınızdaki tüm çalışma dosyalarınızı bunun içerisinde depolama imkanına erişebilirsiniz. Laptop data kablosunu kullanırken ekranınızın görüntüsünde kayıp yaşadığınız anlar olabilir. Böyle bir durumda bu kaybı en aza indirmek için data flex kablosuna ihtiyaç duyabilirsiniz. Birbirinden farklı ve çok fonksiyonlu özelliklere sahip olan hızlı şarj data kablosu çeşitleri ile rahatlıkla cihazınızın dolum işlemini yapabilirsiniz. Trendyol bünyesinde birbirinden farklı çeşitlerini daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Kullanışlı Data Kablosu Hakkında Bilgi

Kullanışlı Data Kablosu Hakkında Bilgi

Data kablosunu satın almak istediğinizde cihaza ve markaya uygun olan ürünü tercih etmelisiniz. Çünkü her cihazın farklı data kablosu renk kodları olduğundan dolayı cihazınıza bağlantı yaparken dikkatli olmalısınız. Modelinize uygun olanı satın alabilirsiniz. Aldığınız ürünün yanıp yanmama özelliğine bakarak daha doğru bir tercihte bulunabilirsiniz. Böylelikle yangının olumsuz etkilerinden çevrenizi ve bulunduğunuz alanı korumuş olursunuz. Tercih ederken cihazınıza olan uyumu son derece önemli olduğu için veri akışının elektronik etkileşimini de göz önünde bulundurmalısınız. Veri gönderim hızı çok iyi olduğunda işlemlerinizi rahatlıkla halletmiş olursunuz. Teknolojik aletlerin içinde cihazınıza ait olan data transfer kablosunu görebilirsiniz. Bu sayede kullandığınız ürün hakkında da bilgi sahibi olursunuz. HDD data kablosu aldığınızda da bilgisayarınızın ana kartına olan uyumuna dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda da diğer cihazlarla da uygun olacak bir ürün tercihinde bulunabilirsiniz. Cihaz ile aktarım uçlarının aynı olmasına dikkat edebilirsiniz. Böylelikle iki cihaz arasındaki veri akışını daha uyumlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Trendyol’da istediğiniz data kablosu çeşitleri hakkında bilgi sahibi olarak tercihlerinizi ona göre yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan ürün kullanacağınız alanın özelliklerine göre değişiklik gösterebileceği için elektronik aletinizin veri akış bağlantısına göre satın alabilirsiniz.Trendyol bünyesinde bulunan, bütçenizi sarsmayan ve aradığınız özelliklere sahip ürünü bularak kolayca satın alabilirsiniz. Müşteri değerlendirmelerine göz atarak kararsızlık yaşadığınız ürün hakkında detaylı bir gözlem yapabilirsiniz. Sizden önce satın alan müşterilerin yazdığı ürün yorumlarından yararlanarak satın almak istediğiniz modelin bilgilerine ulaşabilir, müşteri deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Ürünlerin içerik özelliklerine rahatlıkla bakıp inceleyebilir ve satın alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Data kabloları hakkında bilgi almak isterseniz Trendyol’dan kolayca ulaşabilir, beğendiğiniz modeller hakkında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

Kullanışlı Data Kablosu Çeşitleri Trendyol’da!

Kullanışlı Data Kablosu Çeşitleri Trendyol’da!

Data aktarım kablosu modellerinin birden fazla işlevi olmasından dolayı birçok alanda tercih edilir. Hem iş hayatınızda hem de evde kullandığınız elektronik cihazlar arasında veri aktarımı yaparken tercih edebileceğiniz bu ürün ile işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. İnternet data kablosu bağlantısı ile veri aktarımı sağlarken işlemleriniz kesintiye uğramadan akıcı bir hızla gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonlarınızı şarj etmek için kullanacağınız veri aktarım aracını laptoplarınıza bağlayarak cihazınızı şarj edebilirsiniz. Ürünün birbirinden farklı model ile ihtiyacınıza uygun olan data kablosu fiyatlarına Trendyol sayesinde kolayca ulaşabilir, bütçenize uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bütçenizi sarsmayacak uygun fiyat aralığı ile aradığınız ürünü detaylı arama yaparak satın alabilirsiniz. Onlarca farklı data USB kablo çeşitleri arasından istediğiniz özelliklere sahip olan ürünü zahmetsizce bulabilirsiniz. Trendyol’daki indirimler ve kampanyalar sayesinde birçok ürünü seçerek aradığınızı bulabilirsiniz. Ayrıca ürünler ile ilgili yapılan yorumlara bakıp, müşterilerin ürün hakkındaki tecrübelerinden yararlanarak alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bütçenize uygun data kablo fiyatları arasından ihtiyaçlarınıza uygun olan ürünü seçerek kolayca satın alabilirsiniz. Ayrıca filtreleme yöntemini kullanarak ihtiyaç duyduğunuz ürünü de kolayca bulabilirsiniz. Böylece satın alma işlemini hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Filtreleme özelliği sayesinde model ve marka tercihlerinizi daraltabilir ve istediğiniz ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda da ürünün fiyat ve performans değerlendirmesini de yapabilirsiniz. Ürünü tercih eden kişilere de fikir önerisinde bulunabilirsiniz. Seçtiğiniz ürüne göre de fiyatlarda bazı değişiklikler görebilirsiniz. Trendyol’da birbirinden farklı veri aktarım aracının girişlerine, türlerine ve işlevlerine rahatlıkla bakabilirsiniz. Çeşitli ürün yelpazesiyle Trendyol’un size verdiği güven duygusuyla bu ürünlere istediğiniz zaman sahip olabilirsiniz. Aradığınız her bir modeli ve parçayı gönül rahatlığıyla Trendyol’daki sepetinize atabilir ve kullanabilirsiniz.