İlgili Kategoriler
Renk
Fiyat
Ocak Tipi
Ocak Yüzeyi
Davlumbaz Şekli
Kurulum Gerekli mi?
Satıcı Tipi
Garanti Süresi
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

VESTEL Ankastre Set

" araması için 64 sonuç listeleniyor

Vestel Ankastre

Daha Az Yer ile Daha Pratik, Daha Şık Ürünler

Ankastre setler özellikle günümüzde oldukça büyük rağbet görmektedir. Ankastre ile mutfaklarda daha az yer kaplayan özel tasarımlı mutfak aletleri daha şık bir görünüme ortam hazırlarken daha pratik kullanıma da müsaade etmektedir. Bu sebeple ister küçük mutfaklarda olsun ister büyük mutfaklarda, özgür yer alanı sağlaması açısından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu mutfak aletleri mutfağa yerleştirildiğinde belirli bir uyum sağlarlar ve dışarıdan bakıldığında herhangi bir çıkıntıya ya da göz zevkini bozan bir unsura meydan vermezler. Vestel ise özgün tasarımlarla bu mutfak aletlerini sunarak kişilere mutfakta hem daha şık bir görüntü vaat ediyor hem de kullanım açısından büyük kolaylıkların kapısını açıyor. Vestel ankastre ürünleri arasında mutfağınızı tamamlayacak hemen her türlü eşya bulunmaktadır. Fırın, mikrodalga fırın, ocak, davlumbaz, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi ürünler ankastre setler içerisinde sunulmakla beraber tek tek de alınabilmektedir. Ankastre fırın ve mikrodalga fırınlar hem tezgâh altı hem de tezgâh üstü alanlardan tasarruf etmek adına oldukça işlevseldir. Üstelik her yıl yenilenen modelleri ile zamana uygun, trendleri yakalayan şık ürünlerden elde etmek mümkün olmaktadır. Fırın modellerinden bazılarında 4 tepsi, 4 yemek teknolojisi bulunmaktadır. Bu sayede balık çeşitleri, kek ve börek gibi 4 ayrı yemeği aynı anda yapabilmektesiniz. Üstelik bu teknoloji sayesinde yemeklerin kokuları kesinlikle birbirlerine karışmamaktadır. Vestel ankastre ürünleri hemen her bütçeye uygun olarak yerini aldığından mutlaka size uygun bir set de bulunmaktadır. Vestel’in kataloglarından birbirinden ilgi çekici ve teknolojinin tüm yeniliklerini size sunan fırın ve mikrodalga fırın çeşitlerine bakabilir ve size en uygun olanı seçebilirsiniz. Fırın ve mikrodalga fırının yanında mutfakların olmazsa olmazlarından bir tanesi de ocaklardır. Ocaklarda yakıt tipi gazlı ya da elektrikli modellerden istediğinizi seçebiliyorsunuz. Ancak karar verme aşamasında sorun yaşıyorsanız her iki özelliğe de sahip ankastre ocaklar sizleri bekliyor. Ayrıca ocak ile birlikte ayrılmaz arkadaşı, tamamlayıcısı davlumbaz çeşitlerine da bakmak isteyebilirsiniz. Keza ocakta pişireceğiniz yemeklerin ağır kokularının yayılmaması adına davlumbaz en iyi çözüm olmaktadır. Ocak-davlumbaz setleri en yeni ve kullanışlı tasarımlarla sizleri beklemektedir. Gıdaları güvenli bir şekilde muhafaza etme amacıyla kullandığımız buzdolapları da ankastre setler dahilinde mutfaklarınızın baş köşesine geliyor. Her mutfağa uygun ölçüleri ile birbirinden farklı tasarım buzdolapları ankastre setinizi en iyi şekilde tamamlarken mutfağınıza büyük ölçüde estetik de kazandırıyor.

Vestel Ankastre Setlerle Yemek Pişirmenin Keyfi Bir Başka

Vestel’in ankastre modelleri arasında en çok rağbet gören ürünlerinden bir tanesi hiç şüphesiz fırınlardır. Özellikle 4 tepsi 4 yemek teknolojisi ile üretilen Vestel ankastre fırın çeşitleri yemek yapmayı oldukça pratik hale getirmektedir. Vestel ankastre fırın modellerinde dokunmatik panel özelliği bulunduğundan düğme temizliği gibi sizi uğraştıracak dertler de ortadan kalkmış oluyor. Fırının tüm özelliklerine sadece dokunmatik düğmelere dokunarak ulaşabiliyorsunuz. Özellikle kalabalık misafir ağırlayanlar için 5 kat fırında 5 kat yemek hazırlayabilirsiniz. Kat kat pişirme teknolojisi dediğimiz bu teknoloji ile mutfakta saatler harcamanıza gerek kalmadığı gibi enerjiden de tasarruf etmiş oluyorsunuz. 4 tepsi 4 yemek teknolojisi sizlere çeşit çeşit yemekleri aynı anda ve zaman kaybetmeden pişirmenize olanak tanımaktadır. Bu teknoloji sayesinde konuklarınız için farklı çeşitteki yemekleriniz kokular karışmadan pişirilir. Çünkü yan duvarlardaki hava kanalları her tepsi için farklıdır. Bu da bağımsız hava dağılımını sağlamaktadır. Bu hava dağılımı sayesinde her tepsi bölmesinde eşit pişirme söz konusu olur. Ayrıca diğer fırınlardan farklı olarak çift fan sayesinde özel hava sirkülasyonu sağlanmış olur. Bu da kokuların birbirine karışmasını engeller. Örnek vermek gerekirse bir tepside balık diğer tepside tavuk diğer tepsilerde börek ve kek yapabilirsiniz. Kesinlikle kokular karışmaz ve aynı anda pişer. Vestel ankastre fırınların işinizi kolaylaştıran özelliklerinden bir tanesi de kolay çıkarılabilen tel raflarıdır. Bu tel rafları kolayca çıkarıp bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Fırınlarda ayrıca dijital zamanlayıcı bulunmaktadır. Bu sayede ayarladığınız süre bittiğinde sesli yanıt vermekle beraber dilerseniz yemeğin pişme süresi bittiğinde sessizce kendiliğinden de durmaktadır.

Yemek Yapmayı Zevkli ve Pratik Hale Getiren Ankastre Modeller

Vestel ankastre fırınların bazılarında sıcak hava kalkan teknolojisi bulunmaktadır. Bununla beraber 3D pişirme özelliği de son yıllarda dikkat çeken detaylardan bir tanesidir. Katalitik paneller ile kirleri hapsetmektedir. Sıcak hava kalksan teknolojisi açılan fırın kapağından aniden çıkan sıcak havayı engellemektedir. Fırın kapağı açıldığı anda sistem devreye girer. Bu sayede yemeklerinizi kontrol ederken herhangi bir sıcak hava dalgası ile karşılaşmazsınız. Katalitik paneller ise yan ve arka duvarlarda kendini temizlemeye yaramaktadır. Yemek pişirirken yemeklerden sıçrayabilen yağ ve salçaları, yiyecek parçalarını içine hapseder. Bu sayede fırın iç yüzeyi temizlemeye gerek kalmaz. Bu özellik ayrıca fırınınızın ömrünü uzatmak adına da önemlidir. Ankastre fırınların bazılarında gömülebilir paslanmaz çelik düğmeler bulunmaktadır. Ekmek yapma programı ise tam buğday, tahıllı ya da beyaz fark etmeksizin kendi ekmeğinizi yapmaya olanak sağlar. Elde hazırlanacak ekmek hamurunu 30 ila 40 dakika arasında dinlendirdikten sonra fırın ayarlarını ekmek ikonuna getirerek ön ısıtma sonrasında tepsi ile fırına sürmek yeterli olacaktır. 20 dakika gibi kısa bir sürede ev yapımı ekmeğiniz hazır olmaktadır. Bu özelliği sayesinde Vestel ankastre fırınlardan mutfakta farkını bir kere daha göstermektedir. Bazı fırınlar ise özel rustik tasarıma sahiptirler. Tavuk çevirme aksesuarları ile fırında tavuk lezzetini çok daha kolay hale getirmektedirler. Tavuk çevirme aksesuarı olan modellerde tek yapılması gereken tavuğu özel şişe geçirmek olacaktır. Çevirme yatağına yerleştirilip fırında pişirmeye hazır hale getirdikten sonra beş dakikalık ön ısıtma ile pişirme süreci başlamaktadır. Özellikle fırında tavuk sevenler için bu aksesuar oldukça kullanışlı ve pratik oluyor.

Son Teknoloji Ankastre Mikrodalga ile Pratik Lezzetler

Vestel’in ankastre serisi içerisinde elbette mikrodalga fırınlar da kullanışlı özellikler ile öne çıkmaktadır. Vestel ankastre mikrodalga fırınlar her mutfağa uyum sağlayan modelleri ile yemek keyfinize farklı bir boyut kazandırmaktadır. Dijital zamanlayıcıya sahip olan mikrodalga fırınlarınız ile yemeklerinizin ısınma sürelerini kendiniz ayarlayabilirsiniz. Çocuk kilidi sayesinde ortamda herhangi bir tehlike arz etmemektedirler. Geceleri ışıklı görünebilir düğmeleri ile rahat ayar yapılabilmektedir. 1000 Watt’lık ızgara gücü bulunan mikrodalgalar ayrıca 900 Watt mikrodalga gücüne sahiptirler. Yemeklerinizi pişirdiğiniz ocaklar ise Vestel farkı ile mutfaktaki ocak adına tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak nitelikte sunuluyor. Modeline göre 4 gözü gazlı, 3 gözü gazlı 1 gazı elektrikli, 5 gözü gazlı şeklinde değişebilmektedir. Modellerde emaye ya da cam yüzey çeşitleri bulunmaktadır. Mutfağınızda şık bir görüntü oluşturan Vestel ankastre ocak modelleri gaz söndürme emniyeti ile aklınızı ocakta bırakmıyor. Örneğin ocak alevi istenmeden kapanmış ise gaz emniyeti anında devreye girmektedir. Bu sayede gaz kesilir ve olası bir zehirlenme tehlikesinin de önüne geçilmiş olunur. Düğmeden ateşleme sistemi ile her gözde bulunan ateşleme sistemi devreye girer ve ocağı tek bir hareketle yakmak mümkün olmaktadır.

Ankastre Setler ile Hızlı Yemekler, Kokusuz ve Ferah Bir Mutfak

Ocakların hiç şüphesiz tamamlayıcılarından olan davlumbazlar ise farklı ve işlevsel özellikleri ile mutfağınızın olmazsa olmazlarından Vestel ankastre davlumbaz çeşitleri arzuya göre hem duvar hem de ada tipi şeklinde sunulmaktadır. Duvar tipi davlumbaz çeşitleri paslanmaz çelikten üretilmiş olup mekanik kontrole sahiptirler. Ayrıca davlumbaz çeşitlerinde geri dönüş önleme sistemi bulunmaktadır ki bu da tek yönlü hava akışı ile çekilen kokuyu dışarı atmaya yardımcı olmaktadır. Dışarıdan herhangi bir kötü koku girmesi söz konusu olmaz. Ankastre davlumbaz modelleri arasında beyaz ya da inox siyah cam çeşitleri bulunmaktadır. Zamanlayıcı özelliği ile balık ya da kızartma gibi yemeklerde pişirme süreci tamamlanmış olsa dahi kızgın yağ sebebi ile oluşan duman ya da koku çıkmaya devam etmektedir. Bu özellik aktif hale getirildiğinde duman ve koku toplandıktan sonra kendiliğinden durmaktadır. Bu da koku karşısında alınabilecek en kullanışlı ve pratik özelliktir. Bazı Vestel davlumbaz modellerinde cam üstü dokunmatik kontrol bulunmaktadır. LED aydınlatmanın yanı sıra 15 dakikalık zamanlayıcı ve otomatik kapama sistemi mevcuttur. Vestel ankastre aspiratör olarak da bilinen davlumbaz modellerinden mutfağınıza en uygun olanı seçerek yemek yapma esnasında ve sonrasında istenmeyen kokuları da zahmetsizce önlemiş olursunuz. Yemek sonrası ortaya çıkan bulaşıkları en iyi, hızlı ve sorunsuz yıkamanın yanı sıra şıklığı ve zarifliği ile mutfak yapınıza da uygun Vestel ankastre bulaşık makinesi modelleri, en cazip seçeneklerle evinizdeki yerini alıyor. Vestel ankastre bulaşık makineleri 3, 4, 6 ve 8 programlı olarak modeline göre değişiklik göstermektedir. Vestel 3 programlı bulaşık makine çeşitleri A++ yapısı ile enerjiden tasarruf etmenize olanak tanır. 50 dakikalık yıkama programı ile bulaşıklarınızı kusursuz bir şekilde temizlemekle beraber bardak ve cam koruma teknolojisi ile eşyalarınızı en iyi şekilde korur. 4 programlı bulaşık makine modelleri se 30 dakikalık hızlı yıkama programına sahiptir. A++ yapısı ile enerjiden tasarruf etmenizi sağlarken paslanmaz iç gövdesi ile uzun ömürlü ve hijyenik yıkama sağlar. LED ekranı üzerinden seçtiğiniz programı ve kalan zamanı rahat bir şekilde görebilirsiniz. Zaman erteleme fonksiyonu ile seçilen program gün içerisinde dilendiği kadar ertelenebilir. 6 programlı bulaşık makine modelleri 14 dakikalık jet yıkama programına sahiptir. Ayrıca 30 dakikalık hızlı yıkama fonksiyonu da mevcuttur. Ekstra kuru opsiyonu seçildiği takdirde programlara entegre olarak daha kuru ve parlak bulaşıklar çıkarmaktadır. Vestel 8 programlı bulaşık makineleri A+++ yapıdadır ve enerji tasarrufunu en iyi şekilde sağlar. 360 derece 3’lü yıkama teknolojisine sahiptir. Ayrıca sessiz yıkama özelliği ile gürültüsüz bir şekilde bulaşık yıkamanın keyfini sürersiniz. 15 kişilik geniş kapasiteye sahip olduğundan tek seferde çok daha fazla bulaşık yıkamanıza olanak tanır.

Vestel Ankastre Set Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Vestel’in ankastre ürünlerini teker teker alabileceğiniz gibi set şeklinde de almak mümkündür. Vestel ankastre set modelleri cazip fiyatlar ile de bir kerede tüm mutfak ihtiyacınızı karşılamanız açısından büyük avantaj sağlıyor. Vestel ankastre setler arasında hem renk hem de işlevsel bakımdan farklı modellerle karşılaşmak mümkündür. Vestel ankastre rustik beyaz set ya da Vestel inox ankastre set gibi seçenekler mevcut olduğu gibi Vestel siyah ankastre set, Vestel cam ankastre set ya da Vestel beyaz ankastre set gibi modeller de tercih edilebilir. Bu tamamen mutfağa uyum ve özellik açısından kişisel zevklere kalmış bir durumdur. Vestel piramit gümüş set dediğimiz modeller fırın, ocak ve davlumbazı içeren setlerdir. Yine aynı şekilde piramit siyah ve piramit beyaz set modelleri mutfağınızı tamamlayacak oldukça işlevsel ürünleri bir araya getirmektedir. Vestel ankastre vizon set ise 4 gözü gazlı, cam yüzeyli ocak, dokunmatik dijital saatli fırın ve duvar tipi, cam üstü dokunmatik özellikli davlumbazı kapsayan kullanışlı bir settir. Vestel rustik ankastre set modelleri ise beyaz ya da siyah olarak her zevke hitap ediyor. Rustik setler, özel rustik tasarıma sahip olmakla beraber cam yüzeyli ocak ve duvar tipi, mekanik kontrollü davlumbaz içeren setlerdir. Vestel ankastre gri cam set modelleri cam üstü dokunmatik kontrollü davlumbaz, 4 gözü gazlı, cam yüzeyli ocak ve kirleri hapseden, arka katalitik özellikli fırından oluşmaktadır. Vestel ankastre inox set olarak modern tasarıma sahiptirler. Paslanmaz çelik iç yüzeyi ile yıllarca performansından herhangi bir kayıp söz konusu olmaz. Fırında yağ filtresi, kapalı ızgara özelliği, ekmek ve yoğurt yapma programları vardır. Görüleceği üzere Vestel ankastre setlerin hemen hepsi kendisine özgü özellikleri barındırmakla beraber yemek yapmayı hem hızlı hem de zevkli hale getirmektedir. Alacağınız modelin rengi mutfağınızı tamamladığı gibi ayrıca estetik bir hava da kazandırmaktadır. Kalabalık misafir davetlerinizde sizin en hızlı kurtarıcınız bu ankastre setler olacaktır. Çünkü fırında aynı anda tüm misafirlere sunabileceğiniz bol çeşitte yemekleri yapabilirsiniz. Üstelik fırınınızı ayarladıktan sonra siz keyfinize bakabilirsiniz. Yemeğiniz piştiğinde fırınınız sinyal sesi ile size haber verecek ve size tam kıvamında, lezzetli yemeklerinizi sadece servis yapmak kalacak. Ayarlanabilir özelliği ile siz ayarınızı yapın ve gerisini fırınınıza bırakın. Bunun yanında 4-5 gözlü ocaklarınızda hızlı şekilde yemeklerinizi pişirebilirsiniz. Üstelik davlumbaz sayesinde kokuya dair hiçbir endişe de duymazsınız. Hem yemek yapma sürecinde hem de yemekten sonra davlumbazınız otomatik olarak çalışır kokuyu emdikten ve dışarı attıktan sonra ise otomatik olarak durmaktadır. Bu da sizler misafirlerinizle ilgilenirken aklınızın mutfakta kalmaması adına en önemli özelliklerden bir tanesi. Yılların kalite anlayışı ile Vestel, tıpkı diğer ürünlerinde olduğu gibi ankastre setlerde de sizlerin gündelik hayatını en iyi şekilde kolaylaştırıyor. Lezzetli yemeklere daha hızlı ve pratik bir şekilde imza atabilmenizin yanı sıra evinize estetik bir hava da kazandırıyor. Vestel sizlere ankastre konusunda zengin bir katalog sunduğundan dilediğiniz renk, yapı ve özellikteki ankastre ürünlerinde rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Mutfak işlerini teknolojinin kolaylığına teslim ederek rahat bir nefes alabilirsiniz. Vestel’in birbirinden farklı özellikte ve renkte sunduğu ankastre setlerin fiyatları ise hemen her bütçeye uygun olması sebebi ile cazip durumdadır. Vestel ankastre fiyatları nedir diye araştırıldığında bu denli kaliteli setlerin ne denli uygun bir şekilde sunulduğunu fark edebilirsiniz. Zaten Vestel ankastre fırın yorumları ile ilgili ufak bir arama yaptığınızda dahi ankastre çeşitlerinin ne denli kullanışlı ve kaliteli olduğu görülebilir. Vestel ankastre setler özelliklerine göre fiyat değişikliği gösterse de zengin çeşitleri ile hemen herkesin rahatlıkla sahip olabileceği modeller bulunmaktadır. Vestel’in ankastre setlerinden kullanmış olan kullanıcılar, ne denli memnun kaldıklarını Vestel ankastre set yorumları bölümüne yazmaktadır. Bu anlamda Vestel ankastre set fiyatları bu kalite ile karşılaştığında gayet cazip olduğu görülmektedir. Siz de Vestel ankastre set modelleri kataloğuna bakarak mutfağınıza en uygun, şık ve kullanışlı setlerden bir tanesine anında sahip olabilirsiniz. Vestel’in tüm ankastre setlerini Trendyol online mağazasında inceleyebilir, model ve fiyat karşılaştırması yapabilir ve en uygun ödeme koşulları ile anında sahip olabilirsiniz.