İlgili Kategoriler
Marka
"

EDUCA Puzzle

" araması için 459 sonuç listeleniyor

Educa Puzzle

Stresten Kurtulurken Dikkatinizi Güçlendirebilirsiniz

Kişiler çalışma ya da okul hayatının stresinden, yorgunluktan, çeşitli kaygılardan uzaklaşmak için birçok hobi edinir. Beğenilere ya da maddi imkanlara göre de şekillenen bu uğraşlar kimi zaman bilgisayar oyunları kimi zaman resim ve müzik kimi zaman da yapbozlar olabilir. Puzzle ya da yapboz olarak bilinen parçaları birleştirme uğraşı farklı boyutlarla kişilerin hem kendi başlarına sakin vakit geçirebilmesini hem de diğer aile bireyleriyle eğlenebilmesini sağlar. Bunlar çeşitli oyunlarla ve görevlerle birleştirilerek aile bireylerinin puzzle gecelerini iple çekmesini sağlayacak kadar eğlenceli bir hal alır. Zorluklarına, kare sayılarına, türüne ve ortaya çıkacak sonuca göre çeşitlenir. Ancak her biri tüm parçaların anlamlı bir bütün oluşturması için özenle seçilerek üretilir. Educa puzzle seçenekleri farklı konuları ve zorluk dereceleriyle hem çocukların hem de yetişkinlerin beğenisini kazanır. Özellikle evde geçen sıkıcı zamanlarda kurtarıcı oyunlar olur. Aile bireylerinin birlikte kaliteli vakit geçirerek bir şey üretmekten haz almasını sağlar. Güzel bir sonuca ulaşmak için gerekli unsurları bulmak, diğer bireylerle ortak çalışarak başarmak hayal gücünü ve dikkati güçlendirir. Educa ahşap puzzle çeşitleri, karton olanların oyun sırasında yıpranarak anlaşılırlığını yitirme dezavantajının önüne geçer. Bunlar ayrıca daha hırçın oynayan ya da her eşyayı ağzına götürme yaşındaki çocukların güvenle vakit geçirebilmesini sağlar. Geçmişi 1700’lü yıllara kadar uzanan ahşap yapbozlar, başlarda eğitim amacıyla kullanılır. Günümüzde ise öğreticiliğin yanında eğlenceli ve kaliteli vakit geçirmeyi vadeder. Çeşitli manzaralar ya da hoş tablolara ulaşan yolda parçaları kusursuz bir şekilde birleştirmek önem kazanır. Educa 3D manzara puzzle türleri, tüm karelerin yerini bulmasının ardından başardığınız sonuca hayran kalmanızı sağlar. Haritalar, önemli olaylar, tarih, eğitici unsurlar içeren yapbozlar ise özellikle çocukların deneme yöntemiyle daha kolay öğrenmesini sağlar. Yıldızların, arabaların, şehir, köprü ya da yol ışıklarının neon renklerle boyandığı Educa fosforlu puzzle seçenekleri ise tamamlandıktan sonra karanlıkta bile ilgi çeken bir sanat eseri olur. Siz de duvarlarınızı hazır ürünler yerine kendi uğraşlarınızla bir araya getirdiğiniz tablolarla süslemek için Trendyol’un sunduğu yapboz çeşitlerine hemen göz atabilirsiniz.

Stresten Kurtulurken Dikkatinizi Güçlendirebilirsiniz

Dijital ekranlardan uzak kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmek için yapbozlar iyi alternatifler olur. Farklı parça sayıları ve konuları sayesinde herkesin ilgiyle oynadığı kutu oyunları arasında yer alır. Gelişim çağındaki çocukların parça bütün ilişkisi kurabilmesi; üretmenin hazını alabilmesi; olayları, durumları ve nesneleri tanıyıp nitelendirebilmesi için tercih edilen etkinliklerin başında yer alır. Okul öncesinde konuşmayı ve sosyal katılımı destekleyecek ürünler tercih edilebileceği gibi eğitim çağında ise dersleriyle alakalı yapbozlar alınabilir. Özellikle küçüklerin fazla zorlanmadan ve sıkılmadan oynayabilmesi için renkli ve az parçalı geniş ürün seçenekleri bulunur. Daha büyük yaşlar için 500 parçaya kadar hem eğlenceli hem de eğitici yapbozlar üretilir. Birden fazla karmaşık unsurun belli bir düzen içerisinde birleştirilmesiyle oynanan puzzle, günümüzde yetişkinlerin de oldukça ilgisini çeken boyutlara ulaşır. Educa 500 parça puzzle paketleri kişinin tek başına ya da aile bireyleriyle iş birliği yaparak birkaç günde bitirebileceği oyunlar olur. Bunlar boş vakitleri kaliteli bir şekilde değerlendirirken kafanızı meşgul eden durumlardan da uzaklaşmanıza yardımda bulunur. 11 yaş ve üzeri için önerilen 500 parçalık yapbozlar, tüm aile bireylerinin birlikte vakit geçirebilmesini sağlar. Çocuklar bu sayede yardımlaşmanın ve birlik olmanın sonucunda iyi işler başarılabileceğini öğrenir. Karmaşık parçalara dağınık bir şekilde bakmak yerine zamanla bütüne ulaşmak için küçük unsurlara daha iyi odaklanabilmesini sağlar. Aile bireyleri birkaç akşamın ardından 500 parçalık yapbozu başarıyla tamamlayabilir. Ancak kare sayısı arttıkça sabır ve dikkatin de artması gerekir. Educa puzzle 1000 parçayla kişilerin daha yoğun odaklanmasını ve sabırla hareket etmesini sağlar. Kimi paketler haftalar boyunca uğraşılan zor tablolara kimileri de birkaç gün içinde biten ilgi çekici görsellere sahiptir. Educa puzzle 1500 parçalılar, daha küçük unsurlarla daha büyük sonuçlar elde etmenizi sağlar. Kare sayısı küçülüp arttıkça kişiler daha fazla merak ve dikkatle oyunlarının başına geçer. Fiziksel ve zihinsel terapi olarak da önerilen yapbozlar, kişilerin kaygılarından uzaklaşarak zamanın nasıl geçtiğini anlamamasını sağlar. Educa puzzle 2000 parçayla ise kişilerin hem eğlenceli vakit geçirmesini hem de hoş tablolar kazanmasını sağlar. Bu ürünler tüm parçalar yerini bulduktan sonra tutkalla sabitlenerek evinizin güzel bir duvarında boy gösterir. Educa puzzle 3000 ve 4000 parça paketleriyle aile boyu eğlence sunar. Bunlar kişilerin sıkıldıkları ya da odaklanmakta güçlük çektikleri her an başına geçerek dikkatini toplamasını sağlar. Dikkati ve sabrı oldukça artıran bu boyutlar, el ve göz koordinasyonunun da oldukça güçlenmesine yardım eder. Siz de kendinize vakit ayırmak ya da ailenizle eğlenceli akşamlar geçirmek için puzzle çeşitlerine Trendyol sayfalarından göz gezdirebilirsiniz.

Sevilen Manzaralar Parçalarda Gizli

Sevilen Manzaralar Parçalarda Gizli

Yapbozlar bebeklik çağından yetişkinliğin her anına kadar kişilerin büyük bir zevkle ilgilendiği faydalı oyunlar arasında yer alır. Yaş ve zihinsel yeteneklere göre farklı çeşitleri eğitici ve eğlenceli faaliyetler olarak tercih edilir. Çocuklar parçaları birleştirirken öğrenmenin heyecanını yaşar. Yetişkinler ise çok beğendikleri bir görseli zihinlerinde canlandırarak parçaları bulmak için çaba sarf eder. Özellikle manzara konulu olan yapbozlar 500 kareden başlayan zorlu paketlerle kişilerin sabır ve dikkatini artırır. Educa puzzle İstanbul manzaralarını ne kadar iyi bildiğinizi de gösterir. Karanlık ya da aydınlık manzaralarla odalarınızın güzel bir aksesuarı olmaya adaydır. Şehrin gözde manzaralarından olan Sultan Ahmet Camii, Beyoğlu, İstiklal Caddesi, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Bebek, Haliç, Emirgan ve daha fazlasını hafızanızı zorlayarak tamamlamanızı sağlar. Educa puzzle Venedik aşıkları için göz alıcı sokakları parmaklarının ucuna taşır. Kanallar, kuleler ve tarihi binalarıyla ünlü şehrin tüm ihtişamına parçaları birleştirerek hayran kalmanızı sağlar. Dokunarak lazım olan kareyi bulmak için çaba sarf etmenizi ve bu manzaraları daha yakından tanımanızı mümkün kılar. Educa London puzzle seçenekleri, kolaj halinde ya da büyük bir manzara olarak sunulur. Kuleleri, tarihi binaları, telefon kulübeleri, kolej servisleri, sarayları, Çin mahalleleri ve ışıklı caddeleriyle ünlü Londra’nın küçük parçalarda gizli ihtişamını ortaya çıkarır. Educa Amsterdam puzzle paketleri şehrin ünlü kanallarını, meydanlarını ve saraylarını parçalar üzerinden gezebilme imkanı sunar. Educa New York puzzle seçenekleri de gerçekçi ve göz alıcı tasarımlarıyla kaliteli vakit geçirebilmenizi sağlar. Central Park, Özgürlük Heykeli, Times Meydanı, Brooklyn Köprüsü, Empire State Binası, Broadway ve daha birçok kendine hayran bırakan New York manzarasını kendi çabalarınızla oluşturabilirsiniz. Şehir manzaralarından ziyade daha sakin ve huzur dolu görsellere ilgi duyanlar için farklı seçenekler de bulunur. Örneğin Educa Kuzey Işıkları puzzle hem sade hem de neon renklere sahip seçenekleriyle herkesin görmek istediği doğa harikasını eğlenceli bir faaliyete dönüştürür. Hayran olduğunuz tüm manzaralara Trendyol sayfalarında sunulan yapbozlarla uzaktan da olsa dahil olabilirsiniz.

Evinizi Süsleyebileceğiniz Kendi Eseriniz Puzzle Tablolar

Evinizi Süsleyebileceğiniz Kendi Eseriniz Puzzle Tablolar

İnsanlık var olduğundan bu yana farklı zeminlere çizilen tüm gizemli veya sanatsal görseller büyük bir merak ve beğeni kazanır. Ünlü tablolardan oluşan puzzle seçenekleri de kişilerin sanatla daha yakın olmasını ve beğendiği görselleri parçaları birleştirerek daha iyi tanımasını sağlar. Örneğin Educa puzzle Mona Lisa tablosu 500, 1000, 1500 kare seçenekleriyle sanatseverlerin beğenisini kazanır. Ayrıca tamamlandıktan sonra dijital baskı tablolar yerine sizin de uğraşınızı sergileyen hoş duvar aksesuarları olur. Educa Halı Tüccarı puzzle seçenekleri, oldukça detaylı Gerome tablosunun uğraştırıcı ve sürükleyici bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Özellikle duvarda sergilenen halının binlerce küçük dokuma detayı, yerde duran onlarca katlı halı, binanın mimari detayları ve pazar alanındaki kalabalık görselin tamamlanması için oldukça sabır gerektirir. Detaylarla ilgilenerek sakin ve kaliteli vakit geçirmek isteyenler Educa Osmanlı serisi puzzle seçeneklerini de tercih edebilir. Saray hayatı, meydanlar, savaş alanları, manzaralar ve Osmanlı insanlarının yer aldığı oldukça detaylı yapbozlarla eğlenirken bilgilenebilirsiniz. Bunlar zorluk derecesi yüksek ürünler olmasıyla genellikle yetişkinlere hitap eder. Ancak ailenin tüm bireyleriyle kaliteli vakit geçirmek için iyi seçenekler olur. Educa şovalye puzzle seçenekleri eğitici ve sanatsal olmak üzere çeşitlenir. Eğlenceli renkler, çizimler ve az sayıda parçadan oluşanlar çocukların dikkatini güçlendirmek için tercih edilir. The Accolade isimli şövalye unvanı verilme tablosunu içeren yapbozlar ise daha çok yetişkinlere hitap eden detaylı ve hoş seçeneklerden biri olur. Educa Atatürk puzzle çeşitleri kişilerin tüm asaletiyle evlerini ve ofislerini süsleyecek tabloyu kendilerinin tamamlamasını sağlar. Atatürk’ün farklı açılardan fotoğraflarıyla çeşitlenen yapbozlar çocukların da öğrenmesini kolaylaştıran etkinliklerden biri olarak tercih edilebilir. Farklı konulara ve parça sayılarına sahip tüm yapbozları Trendyol sayfalarından uygun fiyatlarla inceleyebilirsiniz.

Educa Puzzle Çeşitleriyle Kaliteli ve Eğlenceli Vakitler

Educa Puzzle Çeşitleriyle Kaliteli ve Eğlenceli Vakitler

Kişiler hangi yaşta olursa olsun çeşitli eğlenceli aktivitelerle günün stresinden ve yorgunluğundan kurtulmayı tercih eder. Oyunlar ya da eğlenceli işler küçük yaşlarda eğitim amacıyla kullanılırken yetişkinlikte sakinleştirici, rahatlatıcı ve odaklanmayı güçlendirici eylemler olarak tercih edilir. Örneğin Educa dünya haritası puzzle her yaştan çocuğun dünyayı, denizleri, kıtaları, ülkeleri tanıması ve bunların yerlerini öğrenebilmesi için iyi seçenekler olur. Farklı parçalarda yer alan sınırları ya da şehirleri bir araya getirerek harita bilgisinin tam anlamıyla oturmasını sağlar. Bunlar, ardından tutkallanarak çocuğun çalışma alanında ihtiyaç duyduğu her an yardım alabileceği bir harita olarak kullanılabilir. Dünya haritası gibi Educa puzzle Türkiye haritaları da öğrenimi destekleyici etkinlikler olarak tercih edilebilir. Çocukların hem bireysel olarak gerçekleştirebilecekleri hem de sınıf etkinliği olarak gruplar halinde yapabileceği eğitici yapbozlar arasında yer alır. Marka her yaştan kullanıcının farklı beğenilerine hitap edebilmek için onlarca kategoride ürün sunar. Sanatla ilgili olanlar için ünlü tablolar, sakinlik arayanlar için manzaralar, sürükleyici bir etkinlikle uğraşmak isteyenler için detaylı görseller bulunur. Educa baharat puzzle çeşitleri, tablonun mükemmel bir şekilde tamamlanması için küçük baharat tanelerinin bile büyük önem kazandığı seçeneklerdir. Baharatların kaplar içinde sıralı bir şekilde bulunduğu görsellerin yanı sıra zor bir zemine saçılarak karışmış baharat yapbozları da bulunur. Educa Beers puzzle, birbirinden farklı küçük şişelerden oluşan detaylı ve zorluk seviyesi yüksek ürünler arasında yer alır. Bittiğinde 68 x 48 cm boyutlarında bir afişe dönüşen 1000 parçalık yapboz çeşitleri mutfaklarda ve kafe duvarlarında şık bir detay olarak yer alabilir. Siz de eğlenceli vakit geçirirken rahatlamak ve mekanınıza hoş bir aksesuar kazandırmak için yapbozunuzu Trendyol üzerinden hemen satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Educa Puzzle Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Educa Puzzle Fiyatları

Yapbozlar eğitici ve eğlenceli yönleriyle her yaş grubu ve cinsiyet tarafından beğeni kazanır. Odaklanmakta zorlanan hareketli ya da öfkeli çocukların sakinleşerek dikkatini toplamasını sağlar. Educa puzzle çeşitleri daha fazla parça sayısı ve zorluk seviyesi sayesinde yetişkinlerin de iş hayatı veya günlük sorunlardan kaliteli faaliyetlerle uzaklaşmasını sağlar. Neredeyse tüm gün dijital ekranlarla yakın temasta olan kişiler, dokunarak ve gözleriyle arayarak büyük bir bütünü kendi emeğiyle tamamlar. Gün boyu bilgisayar işlemleriyle yorulan gözleriniz ve ağır çalışma koşullarına maruz kalan bedeninizi dinlendirirken eğlenmenizi sağlar. Kimi ürünler tamamen gerçekçi unsurlardan meydana gelirken kimileri de dikkatinizi çekecek özelliklerle donatılır. Örneğin Educa neon puzzle seçenekleri göz alıcı çeşitli renklerle görsellerin canlanmasını sağlar. Ayrıca neon yapbozlar hem çocukların hem de yetişkinlerin oyun sırasında daha odaklanmış bir şekilde hareket edebilmesini mümkün kılar. Tamamlandıktan sonra tabloların hoş unsurlarının karanlıkta bile ilgi çekecek şekilde vurgulandığı ve parladığı görülür. Özellikle spor dekorasyona sahip dinlenme alanları ve genç odaları için dinamik ve ilgi çekici duvar aksesuarları olarak kullanılır. Educa puzzle fiyatları parçaların yapıldığı materyale, kare sayısına, zorluk derecesine, neon detayların bulunup bulunmamasına, kategoriye, hitap ettiği yaşa ve birçok etkene göre belirlenir. Ancak neredeyse aylarca kaliteli vakit geçirebilmeniz için uygun fiyatlara sahip olur. Günlük uğraşların ardından bedeninizi ve zihninizi daha fazla yoracak dijital ekranlarla stres atmaya çalışmak yerine yapbozlar sayesinde dinlenirken eğlenebilirsiniz. Bunlar ayrıca parçalara doğrudan dokunarak kişiyle eser arasında yakın ilişki kurulmasını sağlar. Kullanıcılar kendi ürettiği hoş sonuçlar sayesinde daha fazlasını yapmak için istekli olur. Siz de puzzle serüveninize hemen uygun fiyatlarla başlamak için Trendyol’dan Educa ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Educa Puzzle Çeşitleri İyi Fiyat ve Kaliteyle Trendyol’da

Educa Puzzle Çeşitleri İyi Fiyat ve Kaliteyle Trendyol’da

İnsanlar, günün büyük bir kısmını geçirdiği her alanın estetik zevklerine hitap edecek unsurları içermesine özen gösterir. Evlerinde neredeyse bütün eşyaları beğenilerine hitap edecek şekilde seçer. Çalışma alanlarında ise en azından masanın ya da dinlenme alanının gözüne hoş gelen birkaç aksesuarla süslenmesini sağlarlar. Educa panorama puzzle çeşitleri, iç mekanlarda sıklıkla tercih edilen enine uzun manzara fotoğraflarından oluşur. Binlerce parçaya ayrılan bu fotoğrafları rahatlamak için boş vakitlerinizde tamamlayabilir, ardından da beğendiğiniz bir köşede tablo olarak muhafaza edebilirsiniz. Hangi konuda olursa olsun farklı kare sayılarından oluşan yapbozlar, zorlansanız da üstesinden gelmek için çaba göstermenizi sağlar. Sonuçta alacağınız fayda ve hazla, bir sonraki için daha heyecanla araştırma yapabilirsiniz. Dilerseniz bir sonraki yapbozda zorluk derecesini artırarak neler yapabileceğinizi görebilirsiniz. Örneğin Educa minyatür puzzle seçenekleriyle görme ve dikkat sınırlarınızı zorlayabilirsiniz. Bunlar standart parçalardan daha küçük ebatlara sahip olur. Örneğin standart bir binlik yapboz bittiğinde 68 x 48 cm boyutlarına ulaşırken minyatür binlik yapboz tamamlandığında 46 x 30 cm ölçülerine sahip olur. Her biri kişilerin kendini daha fazla zorlayarak daha iyisini başarması için teşvik aracıdır. Educa puzzle yorum ve puanları daha önce ürünleri deneyimleyen kişilerin memnuniyetlerini gözler önüne serer. Kullanıcıların alışveriş yapmadan önce ürünlere daha gerçekçi bakabilmesini ve istediği sonuç için araştırma yapabilmesini sağlar. Kullanıcılar yorumlarda çoğunlukla parçaların kaliteli malzemelerden yapılarak aşınmaya dayanıklı olduğundan bahseder. Birbiriyle tamamen uyumlu parçaların yerleşirken kolaylık sağladığını ancak bütünlüğü bozmayacak kadar sıkı tutunduğunu ifade eder. Markanın, materyallerin ve renklerin yüksek kalitesi sayesinde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Siz de kaliteli oyunlarla zihninizi rahatlatmak için Trendyol sayfalarından uygun fiyatlarla kolay alışveriş yapabilirsiniz.