"

ACER

" araması için 83 sonuç listeleniyor

Acer

Teknolojik ürünlerin her geçen gün yeni bir gelişmeyle kullanıcılarla buluşmasını sağlayan Acer, geniş ürün yelpazesi ile güçlü bir platform haline gelmeyi başarıyor. Son model bilgisayarları kullanıcılarının beğenisine sunmaktan geri durmayan marka, bilişim alanındaki popülaritesini artırmaya devam ediyor. Tüm kullanıcılarının tarz ve ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başaran Acer, geliştirdiği teknolojiler sayesinde günlük işlerin daha kolay bir şekilde tamamlanmasına da yardımcı oluyor. Ayrıca yer tasarrufu sağlayan kullanıcı dostu tasarımları tüketicilerinin beğenisine sunan Acer markası, ürettiği hepsi bir arada aygıtları ile çok çeşitli bilgi işlem olanaklarını parmaklarınızın ucuna getiriyor. 

43 Yıllık Deneyim 

Acer markası, Tayvan merkezli başarılı bir şirket olarak ön plana çıkıyor. 1976 yılında kurulan şirket, 1987 yılında Acer ismini yeniden markalaştırmayı başararak sektördeki yerini alıyor. Acer, dizüstü ve masaüstü bilgisayar modellerinin yanı sıra monitör, dijital fotoğraf makineleri ve projektör gibi çeşitli teknolojik ürünleri de içeren geniş ürün yelpazesine sahip bir marka olarak dikkat çekiyor. Ayrıca şirket, devlet ve ev kullanıcıları için de oldukça pratik çözümler sunuyor. İhtiyaç duyulan tüm değerlerin kolayca elde edilmesini sağlayan marka, dünyadaki en büyük bilgisayar üreticileri arasında üçüncü sırada yer alıyor. Başlangıç olarak yalnızca elektronik ürünlerin dağıtımcılığıyla birlikte mikroişlemci teknolojilerinde danışmanlık yapan marka, ilerleyen süreçte bilgisayar üretimini de yaparak dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. 

Acer Ürün Çeşitliliği 

Acer markası daha farklı elektronik ürünlerin son model teknolojilerle güçlendirilmesi konusunda kullanıcılarına geniş seçenekler sunmaktan geri durmuyor. Yeni nesil işlemcilerle geliştirilen Acer Laptop, tüm içerikler için hem daha duyarlı hem de oldukça hızlı bir performans sergiliyor. Tüm kullanıcılar için ideal modeller ve çeşitli özelliklerle donatılan dizüstü bilgisayarlar, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanıyor. Bütün uygulamaların süratle çalışmasını sağlayan Acer Laptop modelleri, pürüzsüz bir görüntü sağlayarak kullanıcılarına muhteşem bir bilgisayar deneyimi sunuyor. Acer bilgisayar modelleri sahip oldukları teknolojik özelliklerin yanı sıra tasarımları ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Ultra ince yapıları ile göz alıcılığı yakalayan Acer bilgisayarlar, ev, iş yeri, ofis ve büro gibi farklı alanlarda kullanılabildiği gibi dizüstü olan modeller hafif yapıları sayesinde seyahat alanlarında da gönül rahatlığıyla tercih edilebiliyor. Yine şıklığın ve üstün performans özelliklerinin bir araya getirilerek kullanıcıların beğenisine sunulduğu Acer notebook modellerinde işlevselliği yakalamak son derece kolay oluyor. Gelişmiş teknolojik özellikleri sayesinde tüm işlerin pratik bir şekilde tamamlanması konusunda kullanıcılarına kolaylık sunan taşınabilir bilgisayarlar boyutları sayesinde istenilen bölgelere rahat bir şekilde taşınabiliyor. Günlük görevlerle birlikte oyun tutkunlarının da isteklerine yanıt veren Acer markası, geliştirdiği oyun bilgisayarlarıyla da oyun tutkunlarını kendisine hayran bırakmayı başarıyor. Markanın bünyesinde yer alan ve farklı ekran büyüklüklerine sahip olarak tasarlanan Acer monitör modelleri de kullanıcılar için farklı seçenekler sunuyor. Genel kullanıcılara ya da ev kullanıcılarına hitap eden Acer monitörler, HD, Full HD gibi farklı ekran panellerine sahip tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. 

Tasarım Ödülü 

Teknoloji dünyasında adından sıkça söz ettiren marka 2019 yılında Red Dot Tasarım Ödülü ile birlikte IF Tasarım Ödülü'nü alarak başarısını katlayarak artırmaya devam ediyor. Ayrıca marka 2018 yılında Tayvan Mükemmellik ve CES Yenilikler Onur Ödüllerini de alan Acer, zamana ve kullanıma dayanıklı tasarımlar üretmeye devam ediyor. 

Acer Fiyat Noktasında İddialı 

Tüm dizüstü bilgisayar kategorilerindeki geniş ürün yelpazesiyle ön plana çıkmayı başaran Acer, kullanıcılarına uygun fiyatlar da sunuyor. Kullanıcılarının beklentilerine tam anlamıyla yanıt vermeyi başaran marka, düşük bütçeli kullanıcılardan yüksek bütçeli kullanıcılara kadar geniş bir kitleye hitap ediyor. Ürünün kalitesini fiyatlarıyla dengeli bir şekilde tutmayı başaran Acer, bütçeniz ne olursa olsun tüm işlerinizin kolaylıkla tamamlanmasını sağlayan üstün ürünler sunuyor.  Ayrıca giriş seviyesindeki Acer Laptop fiyatları ile kullanıcılarına kolay imkanlar sunan bilgisayar modellerine de Trendyol ayrıcalığıyla hemen sahip olabilirsiniz.

Yukarı Çık