Marka
İşlemci Modeli
İşlemci Tipi
Ekran Yenileme Hızı
Ekran Kartı
Ram (Sistem Belleği) Tipi
Fiyat
Garanti Süresi
Hard Disk Kapasitesi
Cihaz Ağırlığı
Çözünürlük
Ekran Boyutu
Ekran Kartı Hafızası
Ekran Kartı Tipi
Garanti Tipi
İşlemci Çekirdek Sayısı
İşlemci Nesli
İşletim Sistemi
Kapasite
Kullanım Amacı
Dokunmatik Ekran
Optik Sürücü Tipi
Panel Tipi
Ram (Sistem Belleği)
Ekran Kartı Bellek Tipi
Renk
SSD Kapasitesi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Acer Aspire

" araması için 667 sonuç listeleniyor

Birbirinden Güzel Acer Aspire Modelleri Trendyol’da!

Dönemin ilerleyen teknolojisinde internet ile olan ilişki de artarak devam eder. Herkesin ihtiyacına yönelik birçok çeşit ürün bulunur. Günlük işlerin birçoğunun yardımına koşan Acer Aspire pek çok alternatifiyle Trendyol’da yer alır. Farklı modelleriyle kişinin ihtiyacına yönelik hazırlanır. Kendini sürekli yenileyen Acer markası her geçen gün birçok farklı özellikleriyle karşınıza çıkar. Bu markanın hem notebook hem de laptop seçenekleri mevcuttur. Çoğu kişi bu ikisinin benzer olduğunu düşünse de aslında birbirinden ayrılan birden fazla özelliği vardır. Laptop seçeneği büyük ve ağır bilgisayarları ifade eder. Notebook modelleri ise daha taşınabilir ve hafiftir. Haliyle boyları da birbirinden farklıdır. Her mekanda yanınızda taşıyabileceğiniz Acer Aspire laptop birbirinden farklı amaca uygun kullanılabilir. İş, okul, ev veya daha birçok yerde amacına uygun şekilde kullanabilirsiniz. Hafif ve kullanışlı yapısıyla dilediğiniz yere taşıyarak rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Çekirdek performansı açısından farklılıkları bulunan Acer Aspire Ryzen 3, Ryzen 5, Ryzen 7 modelleri farklı fiyatlarla satışa sunulur. Bunlara genel olarak işlemci denir. İşlemciler bilgisayarın beyni olarak bilinir. İşlemciler bilgisayara verilen komutları yerine getirmekle görevlidir. İşlemciler ne kadar hızlı olursa bilgisayar da o denli seri çalışır. Kendi ihtiyacınıza uygun alternatiflere Trendyol aracılığıyla ulaşıp işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz. Bütçenize uygun seçeneklere göz atıp müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak ürün hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Uzun Ömürlü Acer Aspire Seçenekleri

Uzun Ömürlü Acer Aspire Seçenekleri

İnsanlar birçok farklı alanda bilgisayarlara ihtiyaç duyar. Özellikle dış mekanlarda taşınabilir bilgisayarlara ihtiyaç vardır. Eve bağlı kalmadan başka mekanlarda da olsa işleri halletmenizi sağlar. Trendyol’da satışa sunulan bu ürünlerin birbirinden farklı boyut ve ağırlık seçenekleri vardır. Kişiler ihtiyacına yönelik ürünü rahatlıkla satın alabilir. Çok tercih edilen modellerden biri Acer Aspire i7 seçeneğidir. 10. nesil işlemciye sahip model 8 GB RAM ve 256 GB disk kapasitesi ile kolay kullanım sunar. Bu modelin 12. nesil işlemci 16 GB RAM ve 512 GB hard disk kapasiteli seçeneği de mevcuttur. Farklı boyutlarda üretilen Acer bilgisayar 1080p ekrana sahiptir. Bu özelliği sayesinde ekranı net bir şekilde görüp işlerinizi kolay biçimde halledebilirsiniz. Hem laptop hem de notebook olarak geçen Acer Aspire RTX 3050 birçok farklı özelliğiyle öne çıkar. Free Dos işletim sistemine sahip bu modeller 15.6 inç ekran boyutuna sahiptir. İşlemci hızı son derece yüksek olan modelin pil gücü 48 Wh oranındadır. Standartlara bakıldığında pil süresi epey dayanıklıdır. Herkesin bütçesine uygun alternatifleri bulunan ürüne Trendyol aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Gittiğiniz her yere yanınızda götürebileceğiniz bilgisayar alternatifleri birçok ağırlıkta karşınıza çıkar. Kişinin rahat edebileceği hafif modeller ön plandadır. Ürünlerin geniş renk yelpazesi mevcuttur. Kendinize uygun renkleri rahatlıkla satın alabilirsiniz. Bilgisayar seçiminde önemli hususlardan biri de pil ömrüdür. Bu konuda iyi seçeneklerden biri olan Acer Aspire pil uzun ömürlü özelliğiyle bilinir. Yaklaşık 12 saatten fazla dayanabilen pil ömrü sayesinde istediğiniz her yere pil sorunu olmadan götürebilirsiniz. Çok uzun saatler dayanan pil kullanım açısından epey avantajlı bir durumdur. Ürün pil ömrünün uzun olmasının yanında hızlı şarj etme özelliği ile modeli kısa sürede bataryasını doldurabilirsiniz. Acer markasının çoğu ürününü oyuncu bilgisayarı olarak da kullanabilirsiniz. Yüksek kapasiteye sahip modeli ister evinizde isterseniz de dış mekanlarda oyun için tercih edebilirsiniz. Birden fazla amaca hizmet eden bu ürünleri cazip fiyat skalasıyla Trendyol aracılığıyla satın alıp dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Beğenilen Modelleriyle Acer Aspire Çeşitleri

Beğenilen Modelleriyle Acer Aspire Çeşitleri

Doğru bilgisayar seçimi son derece önemlidir. Kişinin ihtiyacına yönelik satın alınan ürünler verimli bir şekilde bilgisayar başında zaman geçirmenizi sağlar. Oyun oynamak için alınan bilgisayarlarda ürünün kapasitesi önemlidir. İş amaçlı alınanlarda ise hız önemli bir faktördür. Bu durum kişiden kişiye farklılık gösterir. Ürünü satın almak isteyenler önceden kapsamlı bir araştırma yapmalı ve ihtiyacına yönelik modeli belirlemelidir. Sürekli ürünü taşımak durumunda olanlar için genellikle ince ve hafif seçenekler önerilir. Evde oyun oynamak ya da oturduğu yerden iş yapan kişiler için büyük ve özellik yönünden fazla modeller ön plana çıkar. Acer Aspire şarj aleti ile ürünü kısa sürede şarj edebilirsiniz. Uzun ömürlü şarj garantisiyle yıllar boyu batarya yenilemeden ürünü kullanıp bilgisayarınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Ürünler ile birlikte şarj aletini de rahatlıkla dilediğiniz yerlere götürebilirsiniz. Acer Aspire 8 GB RAM kapasitesi ile bilgisayardaki verilerinize epey hızlı erişebilirsiniz. Ayrıca modelin performansını üst düzeyde kullanma şansı elde edebilirsiniz. RAM özelliği ürünü kullanırken birden fazla işi yapma sürenizi hızlandırır. Aynı zamanda RAM, geçici depolama alanı olarak da bilinir. RAM süzgecine gelen veriler buradan ana belleğe ulaşır. RAM kapasitesinin yüksek olması ürünün hızında da etkilidir. Tam tersi düşük olması ise birden fazla dosyayı iletmede yavaşlık oluşmasına sebebiyet verebilir. Uzun ömürlü Acer Aspire batarya bilgisayarın pil süresi ile yakından ilişkilidir. Batarya gücü ne kadar yüksek olursa bilgisayarınızın pili o kadar sürede tükenir. Ürünlerin günlük pil ömrü 8 ila 12 saat arasıdır. İlk zamanlarda bu süre fazlayken sonralarda bataryanın gücünün azalmasıyla pil süresi de düşer. Birbirinden farklı özellikteki seçenekleri Trendyol güvencesiyle satın alabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun seçeneği Trendyol yorumlar kısmındaki müşteri memnuniyetleri sayesinde belirleyebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Acer Aspire Alternatifleri

Her Bütçeye Uygun Acer Aspire Alternatifleri

Geniş ürün yelpazesine sahip Acer bilgisayar her bütçeye uygun seçenekleriyle Trendyol’da satışa çıkar. Özelliklerine göre fiyatlandırılan modeller müşterilerin beğenisine sunulur. Bu ürünler; her yaşa hitap edebilir. Çocuklar için birer oyun aracı olarak kullanılan modeller, yetişkinlerin gününün yarısını geçirdiği ve işlerini hallettiği bir alet olabilir. Okul için eğitim amaçlı olarak da kullanılabilir. Geniş depolama alanı sayesinde istediğiniz her şeyi indirebilirsiniz. Yüksek ekran çözünürlüğü ile canlı bir şekilde videolar izleyebilirsiniz. Dış mekanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz Acer Aspire ultrabook ürünleri farklı renk seçenekleriyle satışa sunulur. Sık tercih edilenler arasında beyaz, siyah, gri ve tonları bulunur. Farklı amaçlara hizmet eden ürünler; kaliteli ve uzun ömürlü özellikleri ile ön plana çıkar. Bataryası güçlü olan modeller, gün boyu bilgisayarı şarj etmeden kullanmanızı sağlar. 11 inç ekrandan 17’ye kadar büyüyebilen ekran boyutu kullanım kolaylığı sunar. Kendi ihtiyaç ve zevkinize göre Trendyol aracılığıyla ürünleri satın alabilirsiniz. Hem masaüstü hem de laptop şeklinde kullanılabilen seçenekler, uygun fiyatlarıyla dikkat çeker. Ağırlıkları modelden modele farklılık gösteren ürünler her şekilde kullanılmaya uygundur. İşlemci olarak Windows, Intel Core, AMD Ryzen ya da Freedos gibi seçenekleri mevcuttur. Acer Aspire fiyat skalası farklı bütçelere hitap eder. Ürünlerin fiyatının belirlenmesinde boyutu, kalitesi, ağırlığı, markası, işlemci ya da depolama alanı gibi unsurlar göz önünde bulundurulur. Yanınızda taşıyabileceğiniz hafif modeller epey pratiktir. Çantaya atıp rahatça çıkıp uzun ömürlü şarj avantajıyla istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Evde kullanmak isteyenler orta ağırlıktaki şık modellere göz atabilir. Geniş depolama alanlarıyla satışa sunulan modelleri ihtiyacınıza yönelik satın alabilirsiniz. Bu süreçte Trendyol’un indirimli satış fırsatlarından yararlanabilirsiniz.