İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Soğutma Kapasitesi
Isıtma Kapasitesi
Enerji Sınıfı - Isıtma
Enerji Sınıfı - Soğutma
Wi-Fi Özelliği
Fiyat
Kurulum Gerekli mi?
Enerji Sınıf Aralığı
Garanti Süresi
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Garanti Tipi
Özel Filtreler
Fiyat Geçmişi
Renk
Tip
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Eca Klima

" araması için 22 sonuç listeleniyor

ECA Klima Çeşitleri ile Daima Serinlik

1954 yılında yerli sermayeyle kurulan E.C.A, iklimlendirme sektöründe faaliyet gösterir. Modern teknolojiler kullanarak hayata geçirdiği klima modelleri ile kullanıcılara ulaşan başarılı marka, armatür, banyo aksesuarları, seramik sağlık gereçleri, güneş enerji sistemleri, doğalgaz sayaçları, banyo ve mutfak dolaplarının yer aldığı zengin ürün gamı ile dikkat çeker. Özellikle geliştirdiği klima modelleri ile iklimlendirme sektörüne öncülük eden lider markalar arasında yer alır. Kullanıcıların hayatına konfor katmak için üretilen ECA Klima modelleri, birbirinden fonksiyonel özellikleri ile benzerlerinden ayrılır. Hem sıcak hem de soğuk havalarda ısıtma ve soğutma amacıyla kullanım avantajı sunan ECA klimalar, enerji tasarruflu modelleri ile bütçe dostu bir kullanım süreci sunar. Ortamdaki havayı polen, toz gibi alerjen içeriklerden de arındırarak sadece ortamdaki havanın ısısını değiştirmekle kalmayan başarılı klimalar geliştiren ECA, ulaşılabilir konforu vadeder. Fiyat seçenekleri ile hemen her bütçeye hitap eden başarılı cihazlar, kullanım kolaylığı sunmaları ve pratik bir şekilde kontrol edilebilmeleri ile de öne çıkar. Salon tipi ve duvar tipi gibi farklı tasarımlar ile kullanıcıların beğenisine sunulan ECA klimalar, uzaktan kumada kontrol sistemlerinin aynı sıra zamanlayıcı fonksiyonu sayesinde etkin performans gösterir. Modern çizgilere sahip tasarımları ile her mekana uyum sağlamalarının yanı sıra ekstra bakım gerektirmediği için masrafsız kullanım vadeden başarılı klimalar, yüksek kullanıcı memnuniyeti ile en sık tercih edilen klimalar arasında yer alır.

Avantajları ile ECA Klima Özellikleri

Avantajları ile ECA Klima Özellikleri

Fonksiyonları modelden modele farklılık gösteren ECA Klimalar, sahip oldukları benzersiz özellikler ile fark yaratır. Uzun yıllar yüksek performans vadeden tasarımları ile beğeni toplamalarının yanı sıra kendi kendini temizleyen evaporatör özelliği ile ekstra bakım gerektirmez. Kolay temizlenmelerinin yanı sıra her zaman hijyenik kullanım vadeden ECA klimalar, özel filtreleri ve filtreleme sistemleri sayesinde havada bulunan polen, toz, akar ve diğer mikroorganizmaların da yer aldığı zararlı içerikleri süzerek ortam havasını temizlemeleri ile övgü toplar. Bir klimadan beklenenden çok daha fazlasını sunan ECA klima modelleri, yaz ve kış aylarında düşük enerji ile iklimlendirme sağlar. Kullanılacak ortamın alanına göre kapasite tercihi yapılması halinde maksimum verim alınan başarılı klimalar, rahat uyku modu, otomatik yeniden başlama, otomatik dikey hava akımı, akıllı hava ve uzun mesafe hava akışı gibi özellikleri ile benzersiz bir deneyim vadeder. Ayrıca doğal esintileri taklit ederek kullanıcıları rahatsız etmeden ortamın havasını serinletir veya ısıtır. Kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerini baz alan ve yeni nesil teknolojilerden faydalanarak yeni klima modelleri üreten ECA, geliştirdiği teknolojiler ile klima sektörünün gelişimine de yön veren markalar arasında yer alır. Bu kapsamda bakteri ve mikroorganizma oluşumunu önleyen özel filtre tasarımları, akıllı klima kiti sayesinde akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden uzaktan kontrol edilebilmeleri ve ekstra sessiz performans göstermeleri gibi son teknoloji özellikleri ile kullanıcılardan tam not alır. Klima kullanımı bir üst seviyeye taşıyarak kullanıcılara yüksek konfor vadeden başarılı markanın yeni nesil klima modelleri, mutlaka konumlandırılacak ortamın metrekaresine göre tercih edilmelidir. Her klimanın ısıtma ve soğutma kapasitesini temsil eden BTU değeri farklı olup her klima her alan için uygun değildir. Doğru kapasiteye sahip bir ECA klima edinildiğinde bunaltıcı sıcak yaz günlerinden dondurucu soğuklara kadar tüm hava şartlarında ideal ısıya sahip bir ortam oluşturmak mümkündür. Farklı özelliklere sahip modelleri ile farklı ihtiyaçlara alternatif çözümler sunan ECA Klima, hemen her dekorasyona ve duvara uyum sağlayan zarif tasarımları ile de beğeni toplar. Göz yormayan ve sade olan görünümleri ile övgü toplamalarının yanı sıra leke tutmayan ve sararma yapmayan dış yüzeyleri ile de uzun yıllar boyunca görünümünü korur.

ECA Klima Çeşitleri

ECA Klima Çeşitleri

Yeni nesil klima modelleri arasında yer alan ECA Inverter, kaset tipi klima modelleri, genel olarak enerji tasarruflu çalışma prensipleri ile öne çıkar. İlk çalıştığında elektrik enerjisi tüketen ancak kullanıcını ayarladığı ısıyı sağladığında otomatik olarak devre dışı kalan özel çalışma sistemi sayesinde sadece gerektiğinde elektrik enerjisi tüketir. Bu, sürekli çalışan birçok klima modeline kıyasla oldukça tasarruflu bir çalışma şeklidir. Enerji tasarruflu klima modeller ile dikkat çeken başarılı marka, özellikle gün içinde birkaç saat klima kullananlar için A enerji sınıfı klima modelleri, çok daha uzun saatler boyunca klima kullananlara ise A+++ enerji sınıfındaki inverter klima modelleri ile alternatif çözümler sunar. ECA klima 24000, 12000’lik, 9000, 18lik gibi farklı ısıtma ve soğutma kapasitesine sahip modelleri ile farklı büyüklükteki alanlar için ideal seçenekler sunar. Klimanın öncelikli kullanım amacına uygun kapasitede olan modelinin tercih edilmesi önerilir. Örneğin ECA klima 12000 BTU soğutma kapasitesi olan bir klima modelinin ısıtma kapasitesi 12630 BTU, ECA klima 18000 BTU soğutma kapasitesine sahip olan klima modelinin ısıtma kapasitesi ise 22000 BTU'dur. Klimanın kullanılacağı mekanın metrekaresi klima kapasitesinin belirlenmesinde önemli rol oynasa da ısı yalıtım ve konum da dikkat edilmesi önerilen faktörlerdir. Öte yandan salon tipi klimalar da üreten ECA, farklı ihtiyaçları olan kullanıcılara farklı seçenekler sunar. Yine inverter olan ECA salon tipi klima modelleri, 48000-60000 BTU soğutma kapasitesi ile daha geniş kullanım alanlarına hitap eder ve daha etkin performans gösterir. A enerji sınıfına dahil olan söz konusu klimalar, duvar tipi olmamasına rağmen mobil cihazlar değildir ve montaj gerektirir. Uyku modu, 3 boyutlu hava akışı sağlama, tek yönlü hava akışı seçimi, akıllı defrost özelliği, özel filtre ve sessiz çalışma modu gibi pek çok özelliği ile dikkat çeker.

Tüm ECA Klima Modelleri Trendyol’da

Tüm ECA Klima Modelleri Trendyol’da

Türkiye’nin önde gelen klima üreticileri arasında yer alan ECA, son teknolojiler ile donattığı tüm klima modelleri ile yoğun ilgi görür. Kullanıcıların yaşam alanlarını daha konforlu hale getirmeyi hedefleyen başarılı marka, ürettiği klima modelleri ile bütçe dostu soğutma ve ısıtma seçenekleri sunar. ECA klima yorumları ve incelemelerde de başarısını ispatlayan klima modelleri, 3 boyutlu hava akışı oluşturarak doğal serinletme ve ısıtma avantajı sunar. Kullanıcıların dilediği gibi kontrol edebilecekleri ECA klimalar, ortam ısısını algılayarak sadece gerektiğinde otomatik olarak serinletme ve ısıtma sağlama fonksiyonları ile fark yaratır. Kendi kendini temizleyebilen özel sistemleri ile kullanıcılardan tam not alan başarılı klima modelleri ile öne çıkan ECA, iklimlendirmenin yanı sırta hava temizleme avantajı da sunar. Başarılı markanın klimaları, ortamın havasını zararlı içeriklerden arındırırken aynı zamanda mikroorganizma ve bakteri oluşumunu da engelleyerek daha solunabilir bir hava sağlar. ECA klima, farklı kullanım alanları için uygun olan ve her biri farklı fonksiyonları ile öne çıkan tüm klima modelleri ile Trendyol’da yer alır. Siz de yeni bir klima satın almak istiyorsanız, Trendyol’da yer alan ürün sayfalarını inceleyerek ECA klima modelleri hakkında daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. ECA klima kullanıcı yorumlarını da okuyarak kendinizi ve yaşam alanınız için en uygun klima modeline karar verdikten sonra Trendyol’un sunduğu uygun fiyat ve güvenli ödeme seçenekleri ile hemen sipariş oluşturabilirsiniz.