İlgili Kategoriler
Isıtma Kapasitesi
Renk
Fiyat
Enerji Sınıfı - Isıtma
Tip
Wi-Fi Özelliği
Enerji Sınıfı - Soğutma
Enerji Sınıf Aralığı
Fiyat Geçmişi
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Kurulum Gerekli mi?
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Özel Filtreler
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

VESTEL Klima

" araması için 32 sonuç listeleniyor

Tasarruflu ve Kullanışlı Vestel Klima Modelleri Trendyol'da!

Klima, sağlıklı ve konforlu bir yaşam alanı oluşturmak için hemen herkesin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Yaz aylarında kıymeti oldukça artan bu cihaz her mevsim ortam havasını değiştirmeye yardımcı olur. Klimaların çalışma prensibi iç mekânın havasını çekip ısısını değiştirerek tekrar üfleme üzerine kuruludur. Vestel, farklı çalışma prensipleriyle doğayı korurken yaşam alanlarında da konforu artıran tasarımlara imza atar. Vestel klima modelleri, şık tasarımlarıyla ortam dekorasyonuna modern bir hava katar. Markanın klima modelleri; çalışma prensibi, güç, kapasite, boyut ve renk gibi unsurlara göre birbirinden ayrılır.

Vestel, gelişmiş teknolojileri bir araya getirerek geniş alanlara dahi kolaylıkla hava değişimi sunan klimalar üretir. Vestel’in şıklığı ve işlevselliği bir araya getirdiği bu cihazlar, konforlu yaşamın olmazsa olmazları hâline gelir. Beyaz klimalar, dekorasyona sade ve şık bir şekilde uyum sağlayan ürünlerin başında yer alır. Yaşam alanına konfor katmak isteyenler için Vestel gri klimalar mevcuttur. Gümüş ve metal gri arasında değişen renk tonları, tüm yaşam alanlarına kolayca uyum sağlar. Çarpıcı ve alışılmışın dışında bir ürün arayanlar için Vestel siyah klimalar da son derece uygundur. Asil ve modern hatlara sahip siyah klimalar hem ev hem de ofislerde sıkça kullanılır.

Dilediğiniz Sıcaklığa Ulaşmanızı Sağlayan Vestel Klima Modelleri

Dilediğiniz Sıcaklığa Ulaşmanızı Sağlayan Vestel Klima Modelleri

Vestel, evinizin havasını değiştirecek tasarımlarıyla dilediğiniz ortam sıcaklığına kolayca ulaşmanızı sağlar. Markanın gelişmiş klima modelleri hem estetik hem de teknik özellikleriyle her kesimin beğenisini kazanır. Vestel, farklı kullanım alanları ve beklentilere özel klima modelleri üretir. Vestel Buzz serisi klimalar, ürün seçenekleri arasında oldukça ilgi görenlerden biridir. Buzz klimalar, turbo özelliği sayesinde ortamı kısa sürede serinletmesiyle beğeni kazanır. Buzz serisi, ortamdaki ısı değişimlerini algılayarak manuel ayarlama yapma ihtiyacının da önüne geçer. Vestel klimalar, hava akımını konforlu ve sağlıklı bir şekilde ayarlarken özel yeşil çaylı filtresiyle de rahatlamanıza yardımcı olur.. Vestel Nature klima, catechin yıkanabilir filtresiyle hava kalitesini artırır. Nature, tozları yakalarken nemi de ideal dengeye ulaştırır.

Bio Plus, markanın doğa ve yaşamı koruyan ürünleri arasında yer alır. Vestel Bio Plus klima, A sınıfı 18.020 BTU soğutma kapasitesine sahiptir. R410A gazıyla ısıyı değiştiren klima, aktif karbonlu yıkanabilir filtreye sahiptir. Bio Plus, zararlı partikülleri yakalayarak dört yönlü temiz ve konforlu bir hava salınımı yapar. Antibakteriyel toz filtresine sahip modellerden biri de Airplus klimadır. Vestel Airplus klima modelleri, bakterilere karşı savaşan iç donanımıyla sağlıklı ve güvenli hava üfler. Bu ürün, iç mekândan aldığı havayı temizleyip ısıyı güvenli bir şekilde değiştirir. Uygun fiyatı ve gelişmiş özellikleriyle ilgi gören Airplus klimanın bakım ve temizliği de son derece kolaydır.

Vestel Comfort Plus klima, konforlu ve güvenli tasarımıyla öne çıkar. Bu ürün, A sınıfı soğutma ve ısıtma verimliliğine sahiptir. Tüm ortamın havasını kısa sürede değiştiren klima, dört yönlü üfleme özelliğiyle öne çıkar. Comfort Plus klimanın zamanlayıcı, turbo, uyku, nem giderici ve havalandırma gibi farklı fonksiyonları bulunur. Comfort Plus, kumandalı kontrol imkânıyla yerinizden kalkmadan ortamın havasını değiştirebilmenizi sağlar. Vestel Platinum klima, kolay ve konforlu kullanım özelliğiyle beğeni kazanan ürünlerden biridir. Platinum, yuvarlatılmış yarı mat yüzeyi ve modern hatlarıyla yaşam alanlarına kolaylıkla uyum sağlar. Yenilikçi teknik özelliklere sahip klima, kısa sürede tüm ortamı ferah ve serin bir havaya kavuşturur. Platinum klima, aşırı ısınma ve arızalanmaya karşı korunaklı üniteleriyle güvenliği de ön planda tutar.

Vestel Klima Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Vestel Klima Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Vestel, değişen insan beğenileri ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek konfor ve şıklığı bir araya getirir. Her yeni klima modelinde sektörün ilklerine imza atan marka, tüm yaşam alanlarında konfor ve huzurun hâkim olmasını sağlar. Vestel klimalar, kullanım özelliklerinden çalışma prensiplerine kadar her detayıyla doğayı ve yaşamı korur. Marka, maksimum enerji tasarrufuyla hem ısıtma hem de soğutmada yüksek bir kapasiteye sahiptir. Vestel klima teknik özellikleri, ürünün çalışma performansı ve kapasitesini doğrudan belirler. Marka, teknik olarak split ve inverter çalışma prensibine sahip ürünler tasarlar. Her iki model de doğa dostu soğutucu gazlarla çalışır.

Vestel inverter klima, kompresör hızı ve gaz akışını optimize eder. Inverter, ortam ısısı ideal dereceye ulaştığında durmak yerine kapasitesini ayarlayarak enerjiden tasarruf eder. Isı dalgalanmalarının önüne geçen inverter; çevre dostu, sağlıklı ve son derece kalitelidir. Yaygın klimalar arasında yer alan bu ürün, sessiz çalışma özelliğiyle her ortama uyum sağlar. Inverter klima, çalışmaya başladığı andan itibaren son derece hızlı bir soğutma ve ısıtma imkânı sunar. Vestel split klimalar, tekli ve çoklu iç ünite bağlama imkânıyla öne çıkar. Bu ürün, mono ve multi olmak üzere seçeneklere ayrılır. Çoklu split cihazlar, evlerden hastane ve devlet dairesi gibi geniş alanlara kadar her yerde kullanılabilir. Bağımsız çalışan iç ve dış üniteler, yeni nesil teknolojilerle donatılır. Split klima, R410A soğutucu gazla çalışır.

Vestel klimalar, farklı modları ve kullanımı kolaylaştıran özellikleriyle beğeni kazanır. Vestel klima modları arasında kumandalar sayesinde kolayca geçiş yapılabilir. Sabit panel ve kumanda üzerinden kontrol imkânı, aniden değişen hava koşullarına karşı hazırlıklı olmanızı sağlar. Vestel akıllı klimalar ise dışardayken bile ortam ısısını ayarlayabilme olanağı verir. Akıllı cihazlar, mobil bağlantı özelliğiyle telefondan kolayca kontrol edilebilir. Markanın akıllı ev eşyaları, mobil uygulama üzerinden birbirine bağlanabilir. Vestel Wi-Fi klimalar, turbo soğutma ve ısıtma özelliği sayesinde evinizi ideal ısıya kavuşturur. Wi-Fi klimalar, duvara monte edilebilme özelliğiyle ön plana çıkar. Dekorasyona modern bir katkı sağlayan bu ürünler, güvenli filtreleriyle solunabilir kaliteli hava üfler.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Vestel Klima Boyutları ve Tipleri

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Vestel Klima Boyutları ve Tipleri

Vestel, çok sayıda klima modeliyle farklı konfor arayışlarına yanıt verir. Markanın farklı boyut ve özelliklerde ürettiği klimalar, tüm yaşam alanlarını kolayca ideal ısıya ulaştırır. Vestel klimalar; ev, ofis, restoran, avm, hastane, okul ve belediye gibi çeşitli alanlarda kullanılabilir. Klimalar, montaj özellikleri ve boyutlarıyla çeşitlenir. Duvar tipi, tavana monte, mobil, ayaklı ve portatif gibi pek çok klima modeli bulunur. Vestel büyük klimalar, özellikle geniş ve kalabalık alanlarda kullanım için son derece uygundur. Neredeyse buzdolabı boyutlarına ulaşan bu klimalar, montaja ihtiyaç duymadan kullanılabilir. Vestel salon tipi klimalar, geniş hatları ve yüksek fan gücüne rağmen minimum enerjiyle çalışır.

Marka, geniş alanlarda kullanım için insan boyundan daha yüksek ayaklı klimalar üretir. Vestel ayaklı klimalar, bölmesiz geniş alanlarda havayı dengeli bir şekilde dolaştırır. 48000 BTU gibi yüksek kapasitelere ulaşabilen ayaklı modeller, verimli ve uzun ömürlü bir kullanım imkânı verir. Ayaklı klimalar, hızlı soğutma ve ısıtma fonksiyonlarıyla geniş alanların havasını kısa sürede değiştirir. Yıkanabilir filtreli klimalar, kalabalık ortamlarda ısıyı değiştirirken hava kalitesini de korur. Salon tipi ayaklı klimaların birçoğunda defrost özelliği bulunur. Defrost, performans düşüklüğüne yol açan buzlanmayı ortadan kaldırır. Bu ürünler, sabit bir alana yerleştirme zorunluluğunun da önüne geçer. Salon tipi klimalar, iç mekânın her yerine monteye gerek kalmadan yerleştirilebilr.

Markanın geniş ve kalabalık alanlara özel olarak ürettiği cihazlardan biri de tavana monte klimalardır. Vestel kaset tipi klimalar, yüksek tavanlı ortamlarda dört yönlü üfleme özelliğiyle ısıyı dengeler. Vestel klima, duvar tipi ve portatif modelleriyle dar alanlarda konforlu bir kullanım imkânı verir. Duvar tipi klimalar, kolayca monte edilebilir. İç ve dış ünite olmak üzere iki parçadan oluşan duvar tipi ürünler, dar mekânlarda alandan tasarruf sağlar. Vestel portatif klimalar, ısı kontrolüne ihtiyaç duyulan her yere kolayca taşınabilir. Seyyar klima olarak da bilinen bu cihazlar, az yer kaplamasıyla beğeni kazanır. Vestel mini klimalar, sıcak hava ve su tahliye hortumuyla birlikte kullanılır.

Vestel Klima Modellerinin Güç Kapasiteleri Nasıldır?

Vestel Klima Modellerinin Güç Kapasiteleri Nasıldır?

Vestel, yenilikçi teknolojileriyle her mevsimde güvenli bir iklimleme imkânı verir. Doğa dostu soğutucu gazlar kullanan marka, yaşam alanlarında da konfor ve güvenliği ön planda tutar. Vestel klimalar, hitap ettikleri ortama göre farklı soğutma ve ısıtma kapasitelerine sahiptir. Klima kapasitesi, ürünün bir saatte alıp ısısını değiştirdiği toplam hava miktarını ifade eder. BTU olarak ifade edilen bu rakam yükseldikçe ürünün kullanım alanı da genişler. Yaşam alanına optimum uyumluluk gösteren kapasite, basit bir hesaplamayla bulunabilir. Bunun için alanın metrekaresini 2.2’ye böldükten sonra sonucu 1000’le çarpmak yeterlidir. Çıkan sonuç, söz konusu alan için uygun klima kapasitesini verir. Örneğin; Vestel 7000 BTU klimalar, 16 metrekareye kadar olan mekânlar için yeterlidir.

Vestel 9000 BTU klimalar, 20 metrekarelik alanlar için son derece yeterlidir. 9000 BTU, cihazın soğutma kapasitesini ifade eder. Bu ürün, ortamdan saatte 9000 BTU hava alarak tekrar üfler. Özellikle dar alanlarda bu ürün son derece yeterli bir kullanım sunar. Vestel 12000 BTU klimalar ise 25 ila 27 m² arasında değişen mekânlar için uygundur. 12 binlik klimalar, A enerji sınıfıyla bütçe ve doğa dostu bir serinleme imkânı verir. Bu ürünler, 13000 BTU değerine kadar ulaşabilen ısıtma kapasitesiyle soğuk mevsimlerde de favoriler arasında yer alır. 12 binlik Vestel klimalar, yıllık ortalama 180 ila 200 arasında değişen güç tüketimiyle enerji tasarrufu sağlar.

Vestel 15000 BTU klimalar, özellikle ortalama büyüklüğe sahip salon ve ofisler için son derece uygundur. Bu ürün, 30 ila 35 m² arasında değişen alanları kısa zamanda ideal bir ısıya ulaştırır. Markanın A++ enerji sınıfına sahip 15 binlik klimaları, yılda ortalama 252 kWh güç tüketir. Bu rakam, yıl boyu soğutma ve ısıtma için kullanımda bile bütçe tasarrufu sağlar. Daha geniş alanlar için Vestel 18000 BTU klimalar da tercih edilebilir. 18 binlik klimalar ise 40 metrekareye kadar olan mekânlar için oldukça uygundur. Bu ürünler, gelişmiş özellikleriyle ortam konforunu artırırken güç tasarrufuyla da cebinizi düşünür. 18 binlik klimaların ısıtma kapasitesi ise 19000 BTU civarındadır. Vestel 24000 BTU klimalar, ortalama 53 metrekareye kadar yüksek performanslı soğutma sağlar.

Kullanımınıza Uygun Vestel Klima Modelleri Nasıl Seçilir?

Kullanımınıza Uygun Vestel Klima Modelleri Nasıl Seçilir?

Mevsimler hızla gelip geçerken sağlıklı ve konforlu bir yaşam için ortam koşulları son derece önem arz eder. Durum böyle olunca ortam ısısını ayarlamaya yardımcı olan cihazlar da bir ihtiyaç hâline gelir. Yerden tasarruf ederken konfor ve yaşam kalitesini artırmak isteyenler klimalara yönelir. Farklı çalışma prensipleri ve kapasitelerine sahip klimalar arasından doğru seçimi yapmak oldukça önemlidir. Vestel hem bütçe dostu fiyatları hem de gelişmiş klimalarıyla dünyaca ün kazanan markalar arasında yer alır. Marka, farklı ortam ve kullanımlara hitap eden çok sayıda iklimleme cihazı üretir. Vestel klimalar arasından doğru seçimi yapabilmek için öncelikli olarak kullanım alanının özelliklerini göz önünde bulundurmak gerekir.

Ev kullanımı için klima araştırmasında duvar tipi ve portatif ürünler öne çıkar. Duvara monte klimalar, uzun dikdörtgen tasarımına rağmen minimal hatları ve şık renkleriyle dekorasyona katkı sağlar. Ancak sabit kullanım yerine dilediğiniz her yere taşıyabileceğiniz bir cihaz arıyorsanız mobil klimalara da yönelebilirsiniz. Vestel mobil klima modelleri, tekerlekli ayakları ve hafif tasarımlarıyla her yere kolayca taşınır. İster salon isterseniz de bebeğinizin uyuduğu odada rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünler, küçük boyutlarına rağmen yüksek bir performans sunar. Taşınabilir klima, Vestel farkıyla bakım ve temizlik kolaylığı sunar.

Klima seçimi sırasında dikkat edilmesi gereken unsurlardan biri de soğutma ve ısıtma kapasitesidir. Metrekareye uygun BTU değerine sahip bir klima seçerek yaşam alanlarınızı her an konforlu ve sağlıklı tutabilirsiniz. Vestel klima enerji tüketimini göz önünde bulundurarak doğa ve bütçe dostu bir seçim yapabilirsiniz. Sürekli kullanımda bütçenizi koruyacak bir ürün arıyorsanız A ve üzeri enerji sınıfına sahip cihazları tercih edebilirsiniz. Örneğin Vestel A+++ klimalar, yüksek soğutma ve ısıtma kapasitesine rağmen yıl boyu son derece az bir enerji tüketir. A harfinin yanına eklenen her artı sembolü, enerji tasarrufunun kat kat arttığını gösterir. Yüksek enerji tasarrufu sağlayan Vestel klimalar, bütçenin yanı sıra doğayı da korur. Vestel Biox klimalar, canlı yaşamına saygılı tasarımıyla ön plana çıkar.

Vestel Klima Modellerinin Fiyatları Nasıldır?

Vestel Klima Modellerinin Fiyatları Nasıldır?

Vestel, yeni nesil teknolojileri ve şık tasarımları bir araya getirerek dünyaca ün kazanan klimalar ortaya koyar. Markanın hem tasarımı hem de fiyatlarıyla popülarite kazanan klimaları, konforlu bir yaşam alanı oluşturur. Vestel klimalar; çalışma prensibi, kullanım alanı, model, boyut, kapasite, fonksiyon ve renk gibi unsurlara göre çeşitlenir. Markanın her kesime hitap eden klimaları, yüksek soğutma ve ısıtma kapasiteleriyle dikkatleri üzerine çeker. İklimleme cihazlarını birbirinden ayıran başka bir özellik de fiyatlarıdır. Vestel, fiyatlarını her zaman alt ve orta segmentte tutar. Üstün kaliteyi her bütçeye uygun fiyatlarla sunan marka, teknolojiyi herkes için ulaşılabilir hâle getirir.

Vestel klima fiyatları, öncelikli olarak ürünün teknik donanımına göre şekillenir. Örneğin; inverter ve split çalışma modeli, ürün fiyatlarını doğrudan etkiler. Inverter, tek iç ve dış üniteyi birbirine bağlayarak yüksek enerji tasarrufu sağlar. Split klimalar ise tekli ve çoklu kullanım özelliğiyle öne çıkar. Vestel multi split klimalar, tek dış üniteye birden fazla iç ünite bağlama imkânı verir. Multi split, dış üniteden tasarruf ederek bina dışında temiz ve şık bir görüntü sağlar. İç ünite ise mekânın ihtiyaç duyulan bölüm ve odalarına kolayca monte edilebilir. Bu ürün, tek klima fiyatına birden fazla ünite satın alma imkânı verir. Multi split klimalara iç ünite eklemesi de yapılabilir.

Vestel klimalar, kullanım alanın genişliğine göre farklı modeller ve fiyatlara sahip olabilir. Vestel ev klimaları, minimalist hatları ve şık tasarımlarıyla öne çıkar. Bu ürünlerin soğutma ve ısıtma kapasitesiyle doğru orantılı olarak fiyatları da artar. Markanın kalabalık alanlar için ürettiği klimalar ise hem boyut hem de kapasiteleri itibariyle yüksek fiyatlara sahip olabilir. Vestel tavan tipi klima fiyatları, ortam konforunu artıran özelliklere göre belirlenir. Konforlu ve keyifli bir ortam için farklı tasarımlara sahip Vestel klimaları Trendyol’dan uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.