"

Çift Kişilik Yatak

" araması için 94674 sonuç listeleniyor

Çift Kişilik Yatak

Çift Kişilik Yatak Ölçüleri

Uyku kalitesi gün içindeki enerjinizi doğrudan etkiler. Kaliteli bir gece uykusu, bütün günü dinç geçirmeniz için size ihtiyacınız olan enerjiyi sağlar. Uyku kalitesi üzerinde birden çok değişken söz konusudur. Bu değişkenlerin bazıları stres düzeyiniz, uykudan hemen önce tercih ettiğiniz yiyecekler ve içecekler gibi biyolojik temelli etkenlerdir. Bazıları ise vücudunuzun işleyişiyle ilgili olmayan dış faktörlerdir. Dış faktörler içerisinde yatak kalitesi öne çıkar. Yatağınızın mobilya, sünger ve kumaş gibi ana malzemelerinin kaliteli olması son derece önemlidir. Bununla birlikte vücudunuzla uyum içerisinde olması da dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Özellikle sizinle birlikte aynı yatağı paylaşan birisi varsa, kalitenin ve uyumun önemi de büyük ölçüde artar. Çift kişilik yatak ölçü olarak iki kişinin aynı anda ve rahatlıkla kullanması için tasarlanır. Günümüzde tek kişilik kullanım amacıyla da sıklıkla tercih edilir. Standart çift kişilik yatak ölçüleri 160x200 şeklindedir. 160 cm yatağın genişliğini belirtirken 200 cm ise uzunluk ölçüsüdür. Standart kullanılan ölçü bu olsa da değişen istekler neticesinde daha farklı büyüklerde de ürünler tasarlanır. Çift kişilik yatak markaları, müşterilerinin her isteklerine cevap verme amacıyla yüksek çeşitlilikte modeller tasarlar. Böylece bireysel isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Farklı ölçülerinin yanı sıra kullanılan malzeme, sünger tipi ve kumaş çeşidi gibi noktalarda da birbirinden ayrılır. Yüzlerce farklı marka tarafından üretilen binlerce değişik model içerisinden isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun yatağa Trendyol üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Çeşitleri inceleyebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca başlık, karyola ya da cibinlik gibi tamamlayıcı ve dekoratif ürünleri de kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Takım haline ya da tek olarak seçtiklerinizi kolayca satın alabilirsiniz. Yaşam kaliteniz üzerinde doğrudan etki sahibi olan bu önemli ürünleri evinizden hiç ayrılmadan dakikalar içinde sipariş verebilirsiniz. Trendyol’un sunduğu indirimli fiyatlardan ve avantajlı kampanyalardan faydalanarak alışverişinizi bütçe dostu bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Sağlıklı bir gece uykusunun ve zinde uyanmanın keyfini çıkarmaya hemen başlayabilirsiniz.

Çift Kişilik Yatak Ölçüleri

Uyku kalitesinin kişinin günlük yaşamı için öneminin farkında olan markalar, müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını karşılamak ister. Bunun için birbirinden değişik modeller sunar. Değişiklikler ürünlerin kumaş yapısında ya da sünger tipinde de olabilir. Özellikler değiştikçe ürünlerin sunduğu avantajlar da farklılık gösterir. Farklılıklar ölçülerde de olabilir. Çift kişilik yatak 160x200 cm boyutlarıyla yaygın olan standart büyüklüktür. Ancak günümüzde alışılmışın dışında boyutlarda ürünlere ihtiyaç duyanlar da vardır. Üreticilerin sayısının hayli fazla olması ve hepsinin çok çeşitli yeni tasarımlar yapması sayesinde farklı büyüklüklere sahip modelleri de kolayca bulabilirsiniz. Her oda büyüklüğüne ve kişisel tercihinize uygun bir model bulmanız mümkündür. Küçük odalar ya da tek başına kullanma amacıyla daha geniş modeller arayanlar için çift kişilik yatak 140x190 cm ölçülerinde tasarlanan modeller oldukça uygundur. Bu modeller tek kişilikleri küçük, diğerleri olanları ise yetişkin müşteriler için idealdir. Çift kişilik yatak 150x200 cm de bir diğer yaygın kullanılan ölçüdür. Küçük odalar için uygun olduğu gibi iki kişinin rahatça uyumasına da imkan verir. Geniş odalar ve daha konforlu bir deneyim için ise standardın üstünde ölçüleriyle çift kişilik yatak 180x200 cm ölçüleriyle tercih edilebilir. İhtiyacınıza ya da isteğinize göre bu boyutlardaki modellerden herhangi birini seçebilirsiniz. Kaliteli ve rahat bir gece uykusu için seçtiğiniz ürünlerin sünger yapısı ya da kumaş tipi gibi özelliklerine de göz atabilirsiniz. Bu boyutlardan daha büyük bir model satın alma niyetindeyseniz, çift kişilik yatak 200x200 cm boyutlarıyla sizin için doğru tercih olabilir. Son derece geniş olan bu modeller sayesinde iki kişi bütün geceyi rahatça geçirebilir. Büyük kullanım alanı sayesinde müşteriler kendi alanlarında rahatlıkla uyuyabilir. Seçtiğiniz modeli tek ya da takım olarak satın alabilirsiniz. Takım olarak satın alırsanız başlık, karyola ya da baza gibi tamamlayıcı ürünler için ekstra zaman harcamanıza ve bütçe ayırmanıza gerek kalmaz. Yatağınızla uyumlu tamamlayıcı ürünleri de tek seferde kolayca tedarik edersiniz. Tercihinize göre tek olarak satın alıp farklı tamamlayıcılarla birleştirerek kendi tarzınıza uygun bir dekorasyon da yaratabilirsiniz. Güne enerjik ve zinde başlamanın temel gerekliliklerinden biri olan kaliteli yataklara Trendyol üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz ölçülere uygun modelleri hemen inceleyebilirsiniz. Çok sayıda farklı marka tarafından satışa sunulan birbirinden değişik modellere kolayca ulaşabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun olanlar hakkında ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz. Edindiğiniz bilgiler doğrultusunda modelleri karşılaştırıp seçiminizi daha kolay yapabilirsiniz. Trendyol’un fırsatlar dünyasından faydalanarak alışverişinizi bütçenize uygun şekilde avantajlı fiyatlarla yapabilirsiniz. Bütçenizi zorlamadan ev konforunda alışveriş keyfiyle kaliteli ve sağlıklı uykuya kolayca sahip olabilirsiniz.

Çift Kişilik Yatak Modelleri

Çift Kişilik Yatak Modelleri

Yataklar, evde kullanılan bir mobilya olmanın yanı sıra kaliteli bir gece uykusu sunan önemli ürünlerdir. Bu nedenle seçim yaparken şık ve dekorasyonla uyumlu olması kadar vücudunuza uygun ve kaliteli olmasına da dikkat etmeniz gerekir. Günümüzde çok sayıda marka, birbirinden değişik modeller tasarlar. Çift kişilik yatak modelleri içerisinde yer alan her bir tasarım diğerinden başka bir ihtiyaca yanıt verme amacıyla üretilir. Çünkü istekler değişse de uyku herkes için eşit derecede önemlidir. Ortopedik ürünler ise konfor arayanlar başta olmak üzere çok sayıda müşterinin ilk tercihlerinden biri olur. Ana amacı bel ve omurga desteği sağlamak olan ortopedik modellerin başlıca özellikleri şu şekildedir:Vücut ağırlığının eşit dağılmasına imkan sağlayarak bir bölgeye aşırı yük binmesine engel olur.Omurga hizalanmasının doğrusal olmasına destek olarak burada meydana gelmesi muhtemel basıncı ortadan kaldırır.Ortopedik çift kişilik yatak modelleri kan dolaşımının düzenlenmesine ya da normal seyrinde olmasına destek olur.Her türlü uyku pozisyonu için yeterli destek ve kavrama sunarak uyanmaların önüne geçer.Sırt, bel ve omurga başta olmak üzere her koşulda vücut ağırlığını taşıyan kısımlara destek verir. Muhtemel ağrılara engel olur. Uzun vadede bu bölgelerde meydana gelme ihtimali olan rahatsızlıkların önlenmesine katkı sağlar.Bunlar ve daha birçok benzer özelliği sayesinde başta sırt ve boyun ağrısı çekenler olmak üzere çok sayıda müşteri için uygun seçeneklerdir. Bambu çift kişilik yatak da sık tercih edilen ürünlerin başında gelir. Üretiminde bambu ağacının lifleri kullanılan bu modeller, ana malzemesi sayesinde antibakteriyel özelliğe sahiptir. Yapısı gereği nefes alma özelliği taşır. Ter emiciliği de yüksektir. Sünger çift kişilik yatak çeşitleri ise uzun ömrü ve bozulmalara dayanıklı yapısıyla dikkat çeker. Hafızalı sünger gibi zamanla vücut şeklini alan ya da süper esnek yapıda olan çeşitleri mevcuttur. Katlanır çift kişilik yatak da bunlardan biridir. Deformasyona dayanıklı yapısı sayesinde bozulma ihtimali olmaksızın katlanan bu modeller, küçük alanlar için verimli çözümler sunar. İhtiyacınız her neyse, uygun seçeneklere Trendyol üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Farklı modelleri inceleyip karşılaştırarak sizin için uygun olanı sipariş edebilirsiniz. Avantajlı fiyatlardan yararlanarak bütçenize uygun ürünü dakikalar içinde kolayca satın alabilirsiniz.

Çift Kişilik Yatakların Tamamlayıcı Ürünleri

Çift Kişilik Yatakların Tamamlayıcı Ürünleri

Bir tam günün yaklaşık üçte biri uykuda geçer. Bu nedenle yataklar, bir ev eşyası ya da dekorasyon parçası değil sağlık ürünleridir. Seçim yapılırken bu duruma çok dikkat edilmelidir. Günün önemli bir kısmının uykuda geçmesi, aynı zamanda yatak odasının da evin çok kullanılan alanı olması anlamına gelir. Çok fazla zaman geçirdiğiniz bu alanı güzelleştirme ihtiyacı duymanız da son derece normaldir. Dekorasyonun bir parçası olan ürünler aynı zamanda uyku kalitesinin artmasına da destek olur. Alez, çarşafsız yatağın üzerine serilen ürünlere verilen isimdir. Çarşafla yatak arasında kalan bu aparatlar, kirlenmeyi de önler. Bu sayede nefes alma ve ter emme gibi özelliklerin deforme olması sorununu yaşamazsınız. Çift kişilik yatak alezi satın alarak yatağınızın uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Alezler, koruyucu olarak da bilinir. Ölçülerinize uygun çift kişilik yatak koruyucu kolay kullanımı sayesinde size her daim hijyen sağlar. Pedler, alezlerle sık karıştırılan ürünlerdir. Çift kişilik yatak pedi, alana hacim kazandırarak daha konforlu kullanım sunma amacıyla tasarlanır. Ortalama 5-15 cm aralığında değişen kalınlıklardaki bu modeller gece uykusunu iyileştirmeyi amaçlar. Yeni yatak alma ihtiyacını bir süreliğine ortadan kaldırmaya destek olabilir. Tamamlayıcı ürünlerden olan örtüler ise sıklıkla dekoratif amaçlı kullanılır. Yatağın üzerini tamamen kapatarak toz veya benzer küçük kirlilikleri engelleme özelliğine sahiptir. Çift kişilik yatak örtüsü çeşitleri oldukça fazladır. Yatağınızın ölçüsüne ve odanızın dekorasyonuna uygun olanı kolayca bulabilirsiniz. Tamamlayıcı ürünleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. İndirimlerden ve avantajlı kampanyalardan faydanarak bütçenizi aşmadan alışveriş yapabilirsiniz. Konforu artırmaya yönelik tasarlanan ya da sadece dekoratif amaçlı ürünleri inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun olanları hızlıca satın alabilirsiniz.

Çift Kişilik Yatak Fiyatları

Çift Kişilik Yatak Fiyatları

Sağlık açısından son derece önemli olan yataklar, doğru şekilde uyumanızı ve güne zinde başlamanızı sağlar. Bunun yanı sıra yanlış pozisyonlardan kaynaklı kaslarda ve kemiklerde meydana gelmesi muhtemel rahatsızlıkların da önüne geçer. Bu nedenle doğru ve kaliteli modeller tercih edilmelidir. Fiyatlar da kalite kadar seçim sırasında göz önüne alınan bir bir etkendir. Bütçenize uygun şekilde kaliteli modellere Trendyol üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Çift kişilik yatak fiyatları oldukça değişkendir. İmalat esnasında kullanılan süngerlerin ya da yayların cinsine ya da kalitesine, kaplama kumaşının türüne ya da yatağın boyutuna göre etiketler değişir. Uygun fiyatlı alışveriş için ürünleri set şeklinde tercih edebilirsiniz. Çift kişilik yatak odası takımı satın alarak zamandan ve bütçeden tasarruf sağlayabilirsiniz. Çift kişilik yatak süngeri bu setlerin içerisinde yer alır. Takım tercihinizi yaparken sünger kalitesine de dikkat edebilirsiniz. Çünkü konforlu bir uyku için süngerler önemli parçalardır. Çift kişilik yatak başlığı da takımlar içerisinde yer alır. Böylece yatağınıza uygun başlık aramanıza gerek kalmaz. Başlık, yatağınızı duvar dibine yerleştirirseniz başınız için bir koruma sağlar. Ayrıca son derece dekoratif ürünlerdir. Odanıza farklı bir hava katabilir. Çift kişilik yatak takımı çoğunlukla gardırop, şifonyer ve komodin gibi eşyaları da içerir. Uygun fiyatlardan yararlanma adına set olarak alışveriş yapabilirsiniz. Tam bir takıma değil de bazı ürünlere ihtiyaç duyuyorsanız Trendyol üzerinden uygun fiyat seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Takım halinde sunulan ürünler için de avantajlı fiyatlardan ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Seçenekler arasından fiyat ve performans dengesi açısından sizi tatmin eden modelleri hemen sipariş verebilirsiniz. Ev konforunda güvenilir ve hızlı alışveriş deneyimiyle bütçe dostu ürünleri istediğiniz zaman alabilirsiniz.

Çift Kişilik Yatak İndirim Fırsatları

Çift Kişilik Yatak İndirim Fırsatları

İndirimli fiyatlar genel olarak herkes tarafından takip edilir. Özellikle söz konusu sağlık ürünleri olan yataklar olduğunda bu indirimlerin önemi büyüktür. Kullanılan malzemelerin kalitesi ve modellerin ölçüleri fiyatlarda belirleyici olan unsurlardan bazılarıdır. Fiyatlar ürün özelliklerine göre çok çeşitlilik gösterebilir. Çok sayıda üretici marka vardır. Markaların her biri müşterileri için yüksek kalitede modeller sunmaya gayret eder. Modeller farklı özelliklere sahiptir. Her biri farklı bir ihtiyacı giderme amacıyla özel olarak tasarlanır. İhtiyacınıza uygun olan model, bütçenizin üzerinde bir etikete sahip olabilir. Bu gibi durumlarda Trendyol üzerinden sunulan indirimli fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Çift kişilik yatak indirim ve kampanya dönemlerini takip edebilirsiniz. İstediğiniz ürünleri bu sayede bütçenize uygun şekilde satın alabilirsiniz. Bu avantajlardan tamamlayıcı ve dekoratif ürünler için de faydalanabilirsiniz. Çift kişilik yatak karyola modellerini inceleyerek odanızın dekorasyonuna uygun bir seçim yapabilirsiniz. Karyolalar oldukça kullanışlıdır. Farklı modellerde satışa sunulur. Yerden yüksek ya da alçak çeşitler arasından seçim yapabilirsiniz. Her ikisi de farklı kullanım kolaylığına sahiptir. Farklı malzemeler kullanılarak üretilebilir. Bu noktada odanızın bütünlüğüyle uyumlu olanı tercih edebilirsiniz. Karyolalar genellikle başlıklarıyla birlikte satışa sunulur. Bu sayede ekstra masraf etmenize de gerek kalmaz. İndirimlerden faydalanarak çift kişilik yatak cibinlik gibi farklı tamamlayıcıları da satın alabilirsiniz. Cibinlik, sıklıkla tül olmak üzere oldukça ince kumaşlar tercih edilerek üretilen çadır benzeri ürünlerdir. Çoğunlukla sineklerden korunma amacıyla kullanılır. Güzel bir görünüm oluşturdukları gibi oda içerisinde ayrı bir alan izlenimi de yaratır. Yüzlerce farklı ürüne Trendyol üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Trendyol’un indirimlerinden faydalanarak alışverişinizi ekonomik şekilde tamamlayabilirsiniz. Daha kaliteli bir hayat için ihtiyacınız olan ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilir ve siparişinizi dakikalar içinde verebilirsiniz.

Çift Kişilik Yatak Modelleri Trendyol’da

Çift Kişilik Yatak Modelleri Trendyol’da

Tüm günün yorgunluğunun atılmana yardımcı olan yataklar, zinde bir beden için son derece önemlidir. Bu nedenle iyi araştırılarak satın alınması gerekir. Kaliteli olması önemlidir. Ayrıca vücutla uyumu da önemli olan bir diğer noktadır. Uyum, kaliteye kıyasla daha bireysel bir konudur. Bu nedenle her yüksek kaliteli model herkes için uygun olmayabilir. Bireysel ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak seçim yapmalısınız. Uzun yıllardır online alışveriş alanında müşterilerine güvenilir hizmetler sunan Trendyol üzerinden çok sayıda çeşide kolayca ulaşabilirsiniz. Modelleri detaylı inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz modellerle ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Çift kişilik yatak tavsiye ve yorumları okuyarak karar verme sürecinde aklınıza takılan soruların cevaplarını gerçek müşteri deneyimleri aracılığıyla bulabilirsiniz. Tüm temel ya da dekoratif ihtiyaçlarınızı Trendyol üzerinden rahatlıkla satın alabilirsiniz. Ferforje çift kişilik yatak gibi klasik modelleri inceleyebilirsiniz. Ferforje, demirin dövülerek süslü ve güzel şekillendirilmesi sanatına verilen isimdir. Günümüzde makineler kullanılarak yapılsa da el işçiliğinin de olduğu bir alandır. Sıklıkla bahçe duvarlarında, pencerelerde ve kapılarda kullanılan ferforjeler klasik kabul edilen, zamansız ürünlerdir. Bakımı kolay ve uzun ömürlüdür. Dayanıklılığı nedeniyle iyi bir tercih olabilir. Trendyol’da yuvarlak çift kişilik yatak gibi alışılmışın dışında modeller de bulabilirsiniz. Benzersiz tasarımıyla odanıza bambaşka bir görünüm kazandırabilirsiniz. Diğer modellerden tek farkı şekli olan bu ürünler, daha çok geniş odalar için uygundur. Trendyol’da klasik ya da modern her tarza uygun ürünler bulabilirsiniz. İhtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda gelişmiş filtreleme seçeneklerinden faydalarak arama yapabilir ve size uygun ürünü kolayca seçebilirsiniz. Trendyol’un indirimli fiyatlarından ve avantajlı kampanyalarından faydalanarak alışverişinizi rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Kaliteli gece uykusu ve güzel görünümlü odalar için aradığınız her ürünü ve aksesuarı Trendyol üzerinden tedarik edebilirsiniz. Ev konforunda, uygun fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz.

Çift Kişilik Yatak Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Uyku kalitesini büyük ölçüde belirleyen unsurlardan biri yataktır. Aynı zamanda omurga sağlığını da önemli ölçüde etkiler. Günlük hayattaki normal duruşunuzu gece boyu koruyan yataklar oldukça idealdir. Çift kişilik yatağın bunu sağlaması için ne çok sert ne de çok yumuşak olması gerekir. Kiloya bağlı olarak yatağa uygulanan kuvvet değişeceği için kişinin kilosuna göre yatak seçmesi daha uygun olacaktır. Buna uygun seçilen yatak, omurgadaki doğal eğrilikleri koruyarak hem sağlığınız hem de uyku kaliteniz için ideal ortamı oluşturabilir. Birçok farklı marka alternatifinin olduğu bir dönemde güvenilir marka tercih etmeniz daha iyi olabilir. Ayrıca markadan ürünün özelliklerini ne kadar koruyacağını öğrenmenizde de fayda vardır. Çift kişilik yatağı aldığınız ilk zamanki performansı, yıllar sonra da aynı şekilde almanız mümkün olmayabilir. Diğer önemli konu ise önceliklerinizdir. Farklı ihtiyaçlara yönelik olarak çeşitli yatak alternatifleri mevcuttur. Hareket yalıtımı, uzun ömürlülük, gözenekli yapı ve tam vücut desteği gibi birçok özellik arasından talebinizi karşılayan yatağı seçebilirsiniz.

Çift Kişilik Yatak Boyu Kaç Cm Olmalıdır?

Çift kişilik yatak tercih ederken birçok parametre önemlidir. Yatağın özellikleri, yapıldığı malzemeler gibi birçok kriterin yanı sıra ilk sıralarda ise yatak ölçüleri yer alır. Yatağın ideal boyunu hesaplarken kullanacak kişinin ya da kişilerin boyundan minimum 20 santimetre daha uzun olmasına dikkat edebilirsiniz. Yeterli alanının bulunması sayesinde yatakta daha rahat edebilirsiniz. Buna ek olarak yatak enini hesaplamak için de partnerinizle yan yana yatarak kabaca ölçüm yapabilirsiniz. Ellerinizi boynunuzun altına koyduğunuzda dirsekleriniz birbirine değmiyorsa yatağın genişliği sizin için idealdir. Farklı uyku pozisyonlarına bağlı olarak kişisel alanınızı korumanızı sağlayan bu hesaba göre size uygun yatağı seçebilirsiniz. Hareket etmeniz için de uygun alanı sunan bu ölçüme göre oldukça kişisel olan yatak seçimini iyi şekilde yapabilirsiniz. Böylece konforlu ve rahat şekilde uyumanız mümkün olur.

Çift Kişilik Yatak Kaç Kilo Gelir?

Her geçen gün gelişen teknolojiyle yenilenen yataklara birçok özellik eklenir. Bu da kullanıcılara farklı markaların çeşitli modeller sunmasını sağlar. Sizler de bu geniş skalada uygun yatağı tercih etmek için öncelikle kriterlerinizi belirleyebilirsiniz. Ardından yatak ölçülerini doğru şekilde belirleyerek uygun alternatiflere ulaşabilirsiniz. Farklı yükseklik, uzunluk ve ene sahip yataklar arasından vücut tipinize uygun olanı bulmanız oldukça kolaydır. Mevcut bazaya yatak alıyorsanız da baza ölçülerini önceden almanız faydalı olacaktır. Bu sayede yatağı bazaya uygun seçerek dışarı taşma ya da küçük kalması gibi problemlerin önüne geçebilirsiniz. Ayrıca çift kişilik yatakların kilogramları yatağa göre değişkenlik göstermektedir. Yatağın yapıldığı malzemeye ve sünger kalınlığına göre ağırlıkları değişse de ortalama 20-30 kilogram arasındadır. Sizler de uyku pozisyonunuz ve talep ettiğiniz özelliklere göre uygun yatağı seçebilirsiniz. Bunun için detaylı bir araştırma yapmanız yararlı olabilir.