Yıldızlı Ürünler
Renk
Çarşaf Türü
Materyal
Fiyat
Desen
Özellik
Boyut/Ebat
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Çift Kişilik Çarşaf Takımı

" araması için 8100 sonuç listeleniyor

Kalitesiyle Göz Kamaştıran Çift Kişilik Çarşaf Takımı Modelleri Trendyol'da!

Çarşaflar, yataklar için gerekli bir üründür ve yatak odalarına da çeşit çeşit desenleri ile renk katar. Çift kişilik çarşaf takımı denildiğinde iki yastık kılıfı, bir nevresimi ve bir çarşafı ile tam bir takım akla gelir. Sektörde çok çeşitli marka ve modellerle birlikte tercihe göre sayısız renk ve desenlerde çarşaf bulunur. Ayrıca yataklarda kullanılacak kumaş cinsi de sadece hoş bir görünüm açısından değil, sağlık açısından da önem taşır. Kumaş sentetik veya pamuklu olabilir. Sentetik katkılı kumaşlar buruşup kırışmazlar fakat terletebilirler. Ürün seçimi, sağlık için kaliteli cins kumaş seçimi ile beraber yatak odalarına ayrı bir dekor ve güzellik katar. Üzerindeki desen ve renkler kişilerin zevklerini yansıtır. Evlerin güzel ve özel köşelerinden olan yatak odalarına ayrı bir hava verir. Ürünlerin seçiminde lastikli ve lastiksiz model olarak ikiye ayrılır. Lastikli çift kişilik çarşaf takımı kullanım pratikliği açısından oldukça kullanışlıdır. Üründe, yatağın dört köşesine gerilip takılabileceğiniz lastikleri bulunur. Bu sayede gergin bir şekilde duracağı için daima ütülü görülür ve ütü gereksinimi bulunmaz. Lastiksiz olan tasarımlar ise kumaşın cinsine göre ütü isteyebilir. Seçilecek desenler odanın havasını ve insan psikolojisini etkiler. Hatta desenlerle odanın büyüklüğü bile geniş veya dar görünebilir. Seçilecek uzun çizgili modeller odayı daha geniş gösterir. Sadece desenler değil, renkler de ortamın ferahlığına etki eder. Beyaz, her zaman ortamda geniş bir etki yaratır. Güneşli bir yatak odasında ise koyu ve hatta siyah bile tercih edilebilir. Koyu tonlar, yatak odalarına asil ve modern bir hava katar. Klasik takım tarzına uygun olan; tamamen pamuk kumaştan, beyaz üzerinde açık gri çizgilerden oluşan takım klasik bir görüntü sunar. Her ölçü ve boyuta uygun yataklar için modeller bulunur. Battal boy çeşitler, lastikli tasarımları ile çok pratiktir. Kullanım kolaylığı açısından pek çok evde tercih edilir ve yataklar üzerine geçirildiğinde gayet düzgün durur. Trendyol`dan yatak boyutuna uygun çift kişilik çarşaf takımı modelleri satın olarak kullanmaya başlayabilirsiniz..

Pratik Kullanımıyla Çift Kişilik Çarşaf Takımı Çeşitleri

Pratik Kullanımıyla Çift Kişilik Çarşaf Takımı Çeşitleri

Çift kişilik çarşaf takımı uygulama kolaylığı açısından sıkça tercih edilir. Her yatak ölçüsüne uyan boyutları mevcuttur. Beyaz üzerine kahverengi çizgili çarşaf ve iki adet beyaz desenli kahverengi yastık kılıfı ile çok şık bir görünüm sergiler. Genel olarak tek ve düz tonlar çoğunlukta olan bu modellerde desenli seçeneklerde bulunur. İki adet yastık kılıfı ile birlikte sunulan zikzak desenli modelin üzerinde beyaz, lacivert ve sarı yer alabilir. Yatak odalarına neşeli bir hava katar. %100 pamuklu kumaştan üretilen tek renkli modeller de mevcuttur. Yıkama dolayısı ile çekme yapmayan modellerde renklerin solması gibi bir durum da söz konusu olmaz. Terletmeyen ve kolay kırışmayan kaliteli kumaşlardan imal edilir. Üzerinde oluşan lekeler yıkanarak kolaylıkla çıkar. Kahverengi, gri, bej ve siyah odalara ayrı bir hava verir. Tek tonda ve desensiz olan model ölçüsüne göre yataklara tıpatıp uyum gösterir, potluk yapmaz. İki adet lacivert yastığı ile takımdır. Pamuklu ve örme penye kumaşlar çok sağlıklı ve organik olduğu için terlemeyi önleyebilir. Sağlıklı bir kumaş çeşidi olan pazen de ürünlerde mevcuttur. Yatağa lastikle geçirilen bu çarşaflar arasında açık tonlar içerisinde kırık beyaz tonları bulunur. Düz modeller arasında farklı tonlar vardır. Seçilen ürünlerin desenleri tamamen kişilerin zevklerini yansıtır. Pazen pamuklu kumaşların daha farklı bir türüdür. İki adet yastığı ile birlikte takım olan kumaş yine tamamıyla pamuklu bir kumaştır. Ayrıca kırışıklık oranı çok düşüktür. Yatağa gerilerek takılacağı için ütü gerektirmez. Ayrıca yıkansa dahi tonlar canlılığını korur. Aynı ürünün turkuaz takımı yatak odalarında enerjik bir hava yansıtır. Göz alıcı turkuaz kumaştan oluşan ürünün yanında aynı tonda iki adet yastığı mevcuttur. Penye ve pamuklu kumaşlı ürünler sağlık için avantajlıdır. Penye ürünler arasında; yastık dahil olmayan, tek başına çarşaf olarak çift kişilik lastikli modeller de mevcuttur. Yıkamaya rağmen tonlarda bir değişiklik meydana gelmez. Desenler aynı canlılığını korur. Lastikli model olarak iki adet yastık kılıfı ile birlikte olan krem çarşaflar odalara klasik bir hava verir. Sade görünümden hoşlananlar için tek renkli modeller mevcuttur. Aynı şekilde farklı bir tarz olarak siyah ürünler de son zamanlarda tercih edilir. Mekana son derece asil bir hava katan siyah çarşafın yanında pembe Afrika desenli iki adet yastık kılıfı tam bir uyum içindedir. Leopar desen arayanlar için düz ürünlerle beraber leopar desenli yastık kılıfları kombine edilir. Ürünlerin kalitesi ve dayanıklılığı göz önünde bulundurularak uzun süre kullanım sağlar. Alındığı ilk gün gibi yeni kalır. Kaliteli kumaşlara sahip ürünleri Trendyol`dan çift kişilik çarşaf takımı satın alabilirsiniz.

Yatak Odalarını Canlandıran Çift Kişilik Çarşaf Takımı

Yatak Odalarını Canlandıran Çift Kişilik Çarşaf Takımı

Çarşaflar yatak odalarındaki dekorasyonu tamamlayan ürünlerdir. Bir yatak için vazgeçilmez olur ve göz zevkine de hitap eder. Tekstil sanayisindeki gelişmelerle beraber kumaşlarda çeşitlilik ve kalite artar. Böylelikle renkleri yıkama sonucu solmayan kumaşlar üretilir. Kullanım süresi uzun olan ve yıpranmayan kumaşlar kaliteleri ve seçeneklerinin zenginliği ile tercih edilir. Çift kişilik çarşaf seti modellerine bakıldığında birbirinden farklı her zevke uyacak bir çözüm bulunur. Bu setlerde lastikli modeller çok fazla olduğu gibi lastiksiz seçenekler de mevcuttur. Lastiksiz olarak arandığında kırmızı set çok hoş bir görünüm yaratır. Aynı zamanda, çift kişilik çarşaf takımı yorum yazılarını ve puanlarını inceleyerek tüm tasarımları gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Canlı kırmızı olan bu set yıkanırken 30 derece ve hassas programda yıkanmalı ve kuru temizleme yapılmamalıdır. Bu tarz canlı renklerde çamaşır suyu kullanılmamalıdır. Yatakların rahatını artıracak kumaş seçenekleri sayesinde çarşaf takımları, ideal uyku koşullarını sağlamak için yardımcı ürünlerdir. Sağlıklı bir uyku için terletmeyen, bakteri barındırmayan kumaşlar, sıklıkla tavsiye edilen tasarımlardır. Lastikli tasarımlar pratik kullanım açısından sıkça tercih edilen ürünlerdir. Ütüye ihtiyaç duymayan bu tasarımlarda seçenek arandığında pembe üzerine çiçek desenli model romantik ve sevimli bir tarz yaratır. Yatak odalarında beyazdan hoşlananlar için beyaz setler de mevcuttur. Düz beyaz üzerine iki adet beyaz yastık kılıfı sarı ve lacivert çizgili desenlerle kombine edilir. %65’i pamuk olan modelin %35’i polycotton dur. Üç parça yapıya sahip olan sette lastik boydan boya bulunur. Yeşil beyaz yastık kılıfı ile kombinlenir. Bu model yeşilden hoşlananlar için göz alıcı bir dizayndır. Yine lastikli olarak tasarlanır, ürünün çarşafı düz yeşil, iki adet yastık kılıfı ise beyaz üzerine yeşil desenlerden oluşur. Beyaz renklerde desen isteyenler için de modeller mevcuttur. %65’i pamuk, %35’i polycotton olan beyaz ürünün yastıklarında ve çarşafının üzerinde koyu gri ve açık pembe sade çiçek desenleri bulunur. Ürün detaylarını ve çeşitlerini görebilmeniz için Trendyol`dan çift kişilik çarşaf takımı indirim seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Her Renkte Çift Kişilik Çarşaf Takımı Çeşitleri

Her Renkte Çift Kişilik Çarşaf Takımı Çeşitleri

Lastik olmayan klasik ürün arayanlar için çift kişilik lastiksiz çarşaf takımı mevcuttur. Zarif bir görünümde olan kumaş açık renktedir ve her renkle kombine edilebilir. Renginde atma olmayan kumaş tamamen pamuklu olduğu için terletme yapmaz ve sağlıklıdır. Beyaz üzerine açık gri çizgili ve saten dokusu ile muhteşem bir etki yaratır. Pamuklu saten kumaş yatak odalarında güzel bir tarz ortaya koyar. Yanında iki adet yastık kılıfı mevcuttur. Değişik desen arayanlar için beyaz ve pembe çizgili çarşaflar lastikli modellerle dizayn edilir. İki adet beyaz yastık kılıfındaki pembe su kuşu desenleri çok zarif görünür. Pamuk gibi sağlıklı materyallerden üretilenler son derece kalitelidir. Modeller lastikli olduğu için kullanım kolaydır. Penye kumaş, çarşaflarda sık tercih edilir. Sarı ve çarpıcı tonlarla değişiklik yaratır. Sarı ürün yanında yine sarı iki yastık kılıfı kombine edilir. Sıra dışı bir görünüm elde edilir, bunun için güzel bir kombinasyondur. Lila, yatak odalarında çokça kullanılır ve uyku getirici, sakinleştirici bir renk olarak bilinir. Beyaz üzerine lila desenli ürünün üzerinde ağaç dalları ve kuş kafesi desenleri bulunur. Dinlendirici ve rahatlatıcı bir etki yaratan görüntü ile yatak odalarına mükemmel uyum gösterir. Pamuk ve polycotton karışımı kumaş sağlıklı olduğu kadar estetik durur. Krem ve açık tonlar her zaman klasik bir tarz yaratır. Lastikli bir model olan ve pamukla polycotton karışımı kumaştan üretilen krem çarşafların üzerinde klasik dal desenleri yer alır. Gül kurusu olan lastikli ürünün üzerinde beyaz desenler bulunan modelin aynı zamanda kahve rengi de bulunur. Ürünlerin hepsi kaliteli olup kullananlar tarafından tercih edilen ve önerilen popüler modellerdir. Birbirinden güzel modelleri Trendyol`dan inceleyebilirsiniz.

Kaliteli Çift Kişilik Çarşaf Takımı Modelleri

Kaliteli Çift Kişilik Çarşaf Takımı Modelleri

Lastiği olan çarşaflar için kullanılan bir terim olan fitted; çevresine lastik geçirilen manasına gelir. Çift kişilik fitted çarşaf takımı arayanlar için sadece desen değil kalite de önem taşır. Kaliteli bir kumaş uzun ömürlü kullanım sağlar. Her şeyin pratik bir hale geldiği günümüzde ev eşyalarında da kullanışlı olan aranır. Pratiklik hayatın vazgeçilmezidir. Lastikli modeller ütü ile vakit kaybettirdiği ve uygulanırken de zamandan tasarruf ettirdiği için sık tercih edilirler. Poplin pamuklu kumaştan imal edilir, düz mavi model seçeneği yatak odalarında çok zarif durur. Mavinin hoş bir tonu olan rengin sakinlik ve huzur verdiği bilinir. Yastık kılıfları da aynı olan ürünün uygulanması ve yatağa geçirilmesi kolaydır. 30 dereceyi aşmayan sıcaklıkta yıkanması önerilen ürün kullanma ve yıkama talimatına uyulduğu sürece renkte solma yapmaz ve uzun yıllar kullanılabilir. İki adet yastık kılıfı ile çarşaflarının aynı tonda olmasını isteyenler için birbirinden güzel birçok farklı seçenekler vardır. Koyu pembe, açık pembe gibi renkler bu tonlardan hoşlananların kaçırmaması gereken modellerdir. 57 tel pamuklu iplikten üretilen çift kişilik çarşaf takımı tavsiye edilen bir tasarımdır. Bu modellerin çok tarz olan gri rengi de mevcuttur. Terletme yapmayan, rahat kullanımlı lastikli ürünlerin lila seçeneği aranırsa üzerinde minik desenler olan tasarımı gayet hoş durur. Uzaktan bakıldığında düz lila havası veren modelin üzerindeki desenler lilanın açık tonudur. Düz renk gibi bir görüntü verilir, üzerinde minik desenler olsun diyenler için lila dışında puantiye desenli pudra renkteki ürün hoş bir görüntü sergiler. Pudra ile yatak odalarında fark yaratıp sıcak bir etki yakalanır. Kaliteli bütün ürünlere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Şık Tasarımlara Sahip Çift Kişilik Çarşaf Takımı Çeşitleri

Şık Tasarımlara Sahip Çift Kişilik Çarşaf Takımı Çeşitleri

Yatak odalarında cıvıl cıvıl renklerden hoşlananlar için desenli seçenekler mevcuttur. Kaliteli ve sağlıklı olmaları hoş tonları kadar önem taşır. Bununla birlikte renk ve desen olarak odalara farklı bir hava katar. Çift kişilik çarşaf modelleri arasında iki yastığı ile birlikte tamamen beyaz model klasik tonlardan hoşlananlar için tercih edilir. Krem ve komple tek renk olan farklı seçenekler de mevcuttur. Yatak çarşafı arayanlar için ürünün dokusu kadar kalitesi ve yatağa uygun ölçülerde ebadı da önem taşır. Penye, saten veya polycotton kumaşlarla beraber, pazen seçeneği de bulunur. Yatak odasının dekorasyonuna uygun tonlar aranıyorsa birçok farklı desen ve renk seçeneği arasında uygun bir model mutlaka bulunur. Günlük kullanım için bir yatağın ayrılmaz bir parçası olan ürünler, odanın havasına da bir başka güzellik katar. Boyut olarak her büyüklükte yatağa uygun lastikli ve lastiksiz modeller vardır. Düz ve lastikli çarşaflar arasında battal boy bulunur. Tamamen pamuk olan kumaşın tarçın rengi yatakların üzerinde çok hoş durur. 30 dereceden daha yüksek ısı ile yıkanmaz. Lastikli bir şekilde pratik kullanımlı bu çarşaflar pek fazla ütü gerektirmediği halde ütüleme ihtiyacı doğarsa orta sıcaklıkta ütülenir. Aynı zamanda çift kişilik çarşaf takımı fiyatları ile de ön plana çıkar. Fiyatları kaliteli kumaşıyla doğru orantılı hazırlanmıştır. Bordo ve kırmızı modeller, bu renkten vazgeçemeyenler için güzel bir alternatiftir. Penye olan bu kumaş yıkansa dahi çok fazla kırışıklık yapmaz. Genelde çamaşırlar yıkandıktan sonra çekme veya küçülme yapan bu çarşaflarda bu tarz bir sorunla karşılaşmazsınız. Kolay çıkabilen lekeler sayesinde ve terletmeyen özelliğiyle son derece konforlu uykular sağlar. Kullanım pratikliği bulunan tüm bu ürünlere Trendyol`dan sahip olabilirsiniz.

Klasik Tarzdan Hoşlananlar İçin Çift Kişilik Çarşaf Takımı

Klasik Tarzdan Hoşlananlar İçin Çift Kişilik Çarşaf Takımı

Çarşaf denildiğinde akla genel olarak beyaz gelir. Bununla birlikte son zamanlarda birbirinden farklı renk tonlarında ve desenlerde değişik ürünler tasarlanır. Bu tarz klasik renklerden hoşlananlar için beyaz modeller gayet kullanışlıdır. Beyaz renk oda dekorasyonunda her renkle uyum sağlar. Beyazın kırık tonları olduğu gibi bembeyaz havayı yansıtan gerçek beyaz tonu da bulunur. Bu renk her zaman temizliği gösterir. Lastikli olan modellerin çıkarılıp takılması son derece kolaydır. Geçirildiğinde dümdüz ve ütülü gibi görünür. Beyaz renk ve ütülü görünüm her zaman temiz ve düzenli bir hava yaratır. Penye pamuktan üretilen bir kumaştır. İnce ve uzun elyaf pamuktan yapılır. Pamuk kökenli ipliğin bir türü ile işlenir. Nefes alan dokusu ve teri emmesi dolayısı ile sentetik kumaşlar gibi terlemeye sebebiyet vermez. Özellikle terlemenin fazla olduğu sıcak yaz gecelerinde sağlıklıdır. Bu nedenle çift kişilik çarşaf takımı kullananlar oldukça memnundur. Beyaz renge yakın açık renklerden hoşlananlar, yatak odalarında bu tarz tonları kullanmayı tercih eder. Böyle düşünenler için cappucino rengi tercih edilir. Sevilen bir renk olan cappucino açık bir renktir. Penye kumaşın örme tekniği ile üretilen ürün son derece kalitelidir. Odalara daha renkli bir hava katılır ve değişik desenleri tercih edenler için yeşil yıldız desenli ürün bulunur. Aynı renkteki iki adet yastık kılıfı ile açık renginden dolayı odaları büyük ve ferah gösterir. Ürünler arasında farklı renk yastık kılıfları bulunabildiği gibi çarşaflarla aynı renk yastık kılıfları da moda olarak tarzını korur. Siz de yatak odalarınıza canlı renkler katıp enerjisini hissetmeyi istiyorsanız, tüm ürünlere Trendyol`dan çift kişilik çarşaf takımı online seçenekleri değerlendirerek sahip olabilirsiniz.

Çift Kişilik Çarşaf Takımında Neler Bulunur?

Çift kişilik çarşaf takımında kaliteli bir uyku için gerekli birçok ürün mevcuttur. İhtiyaca göre çeşitlenen çarşaf takımı içeriğinde; yastık kılıfları, farklı modellerde çarşaf seçenekleri, nevresim gibi ürünler bulunur. Birbirinden farklı renk ve modellerde yüzlerce çeşit çift kişilik çarşaf takımı bulunduğu için hiç kimse, kendi zevkine göre ürün bulmak konusunda zorluk çekmez. Yatakların rahatını artıracak kumaş seçenekleri sayesinde çarşaf takımları, ideal uyku koşullarını sağlamak için yardımcı ürünlerdir. Sağlıklı bir uyku için terletmeyen, bakteri barındırmayan kumaşlar, sıklıkla tavsiye edilen çarşaf takımları arasındadır. Ürünler arasında seçim yaparken kumaşın kalitesi kadar dikkat edilen bir diğer husus, kullanışlılıktır. Özellikle rahat kullanım imkânı sunan lastikli çarşaflar, bu noktada sıklıkla tercih edilen ürünlerden birisidir. Yorgan kılıfı olarak da bilinen nevresimler, düğmeli ya da fermuarlı şekilde sabitlenebilir özelliktedir. Yine hangi modelin daha rahat kullanılacağına göre çift kişilik çarşaf takımı seçimi değişebilir.

Çift Kişilik Çarşaflarda Ölçü Seçenekleri Nelerdir?

Kaliteli ve şık ürünler arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus, satın alınacak çift kişilik çarşaf modellerinin sahip olduğu ölçülerdir. Farklı boyut alternatiflerinin sunulduğu bu modeller, yatağınızın ölçülerine uygun olmalıdır. Bu noktada kullandığınız yatağın ölçülerini bilmek gereklidir. 260x280 cm’lik modeller daha geniş yataklar için tercih edilirken 160x240 cm ölçüsünde de alternatifler mevcuttur. Yapılacak seçim, alınacak yatağın ölçüsüne göre belirleneceğinden herkes için tek bir seçenek bulunmaz. Alışveriş sırasında ya da öncesinde yatağın boyunu ve enini ölçmek, doğru ürün satın almanızı sağlayacağı için oldukça akılcı bir yöntemdir. Büyük ve küçük olanların yanı sıra orta ölçekli yataklar da bulunduğu için bahsedilen boyutların arasında da pek çok farklı modelde ürün bulunur. 240x260 cm modeller, orta boyuttaki yataklar için tercih edilen alternatifler arasındadır.

Çift Kişilik Çarşaf Takımının Kumaşı Nasıl Olmalıdır?

Çarşaflar, ciltle temas eden ürünler olduğu için ten sağlığını korumaya yardımcı olacak kumaşlar tercih edilmelidir. Terletmeyen kumaşa sahip ferah çarşaflar, uyku kalitesinin de yüksek olmasına yardımcı olur. Gün içindeki enerji ve verimlilik, iyi bir uykuya bağlı olacağı için çarşaf seçimi de son derece önemli unsurlar arasında yer alır. Tamamen pamuklu olan kumaşlar, hava alan yapısıyla cildinize dost olacağı için ideal alternatifler arasındadır. Nemi emen, cilt dostu ve bakterilerin üremesini engelleyen kumaşlar, sağlıklı seçenekler olacağı için kullanıcıların bu gibi özelliklere dikkat etmeleri önerilir. Çift kişilik çarşaf takımının kumaşı, kaliteli ve dayanıklı modeller arasından seçilirse uzun ömürlü olacağı için oldukça hesaplı olur. Bu noktada hem sağlık hem de uzun vadeli cüzdan dostu kaliteli kumaşa sahip modeller, çift kişilik çarşaf takımı seçecek kişilerin araması gereken alternatifler arasındadır.