İlgili Kategoriler
Isıtma Kapasitesi
Tip
Enerji Sınıfı - Soğutma
Enerji Sınıfı - Isıtma
Enerji Sınıf Aralığı
Fiyat
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Fiyat Geçmişi
Wi-Fi Özelliği
Kurulum Gerekli mi?
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Özel Filtreler
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Demirdöküm Klima

" araması için 20 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Demirdöküm Klimalar Trendyol’da!

Hava değişiklikleri sıcaklık ve nem gibi konulardan dolayı insanları etkiler. Bazı insanlar sıcak havalarda bunalırken, bazı insanlar da soğuk havalarda fazlasıyla üşür. Açık alanda vücut ısısını korumanın tek yolu kıyafet seçiminden geçer. Ancak kapalı alanlarda durum farklıdır. Özellikle ev, işyeri gibi kısıtlı kapalı mekanlarda serinlemek ya da ısınmak için çeşitli cihazlar kullanılabilir. Bu ürünler arasında yer alan soğutucu modelleri birçok farklı seçeneğe sahiptir. Güvenilir marka, kaliteli ürünleri ile müşterilerin dikkatini çekmeyi başarır. Demirdöküm klima model ve tasarım olarak birçok farklı seçeneğe sahiptir. Klima denildiğinde ilk olarak akla soğutucu özellikli seçenekler gelir. Markanın duvara sabitlenen ve klasik tasarıma sahip olan modelleri müşteriler tarafından tercih edilir. Evinizin sabit olarak bir odasında soğutucu bulunmasını istiyorsanız bu ürünleri inceleyebilirsiniz. İşyeri, ofis gibi alanlarda soğutulması gereken alan daha büyüktür. Bunun için motor gücü yüksek modeller satışa sunulur. İşyerlerinde rahat kullanım sağlayan bir başka seçenek ise Demirdöküm ayaklı klima modelleridir. Bu ürünler tekerlekli tasarımı sayesinde her yere rahatlıkla taşınabilir. Sabit modeller ile kıyaslandığında yeterli motor kapasitesi ile dikkat çeker. Cihazların kullanımı yalnızca serinlemek için değildir. Soğuk havalarda ısınma aracı olarak da kullanılabilen modeller vardır. Çift fonksiyonlu olan bu seçenekler geniş ısı ayarı sayesinde 4 mevsim kullanılabilir. Özellikle doğalgaz kullanılmayan evlerde elektrikli sobalara ek olarak tercih edilen bu ürünler kısa sürede kapalı ortam ısısını ayarlamaya yardımcı olur. Tasarımsal farklılıklar da müşterilerin dikkatini çeker. Sabit olarak kullanılacak bir ürünün ev dekorasyonu ile uyumlu olması tercih edebilir. Bu nedenle farklı renk seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Markanın ürettiği enerji sınıfı yüksek modelleri de inceleyebilirsiniz. Elektrik tasarrufu sağlayan bu ürünler müşterilerin beğenisini kazanır. Marka standart modellere ek olarak mini ürünleri de satışa sunar. Ebatları ve motor büyüklükleri açısından farklılık gösteren birçok modeli Trendyol’da görebilirsiniz. Cihazı kullanacağınız alana uygun olarak seçmek için gerekli olan tüm ürün bilgilerine Trendyol sayesinde ulaşabilirsiniz. Birçok farklı model arasından size hitap edeni satın alabilirsiniz.

Demirdöküm Klima Çeşitleri

Demirdöküm Klima Çeşitleri

Yazın ısınan hava durumu insanları etkilerken kış mevsiminde soğuyan havalardan korunmak gerekir. Açık havada giyime özen göstererek hava durumundan etkilenme durumunu en aza indirmek mümkünken kapalı alanda farklı çözümler tercih edilir. Hava değişimlerinin etkilerini en aza indirmek için kapalı alanlarda çeşitli ürünler kullanılır. Soğutucu ve ısıtıcı olarak kullanılabilen çeşitli ürünler kapalı alanların kurtarıcı parçası haline gelir. Marka, yıllardır müşteri istek ve ihtiyaçlarına hitap eden birçok farklı beyaz eşyayı üretir. Bu ürünler arasında yer alan Demirdöküm klima modelleri farklı ortamlara uygun seçeneklere sahiptir. Demirdöküm salon tipi klima geniş alanlarda en çok tercih edilen tasarımlardan biridir. Duvara montalama ihtiyacı oluşturmadan kullanılan bu modeller güçlü motor yapısı ile dikkat çeker. Soğutma ve ısıtma kapasitesini inceleyerek kullanım alanına uygun olanı tercih edebilirsiniz. Portatif ürün çeşitleri ise farklı alanlara taşınan hafif yapısı sayesinde dikkat çeker. Evinizin duvarında delik açmak istemiyorsanız ve büyük yer kaplayan bir ürün tercih etmiyorsanız portatif modelleri inceleyebilirsiniz. Bu ürünlerin bir avantajı da evin farklı odalarında kullanıma uygun olmasıdır. Soğutma ve ısıtma kapasitesi 8000 BTU olan ürün, kapalı alanda yeterli verimle çalışır. Markanın 48000 btu kapasiteli ürün modeli ise geniş iş yerlerinde tercih edilebilir. Duvara monte edilen bu ürün soğutma kapasitesi olarak beğenilir. Markanın klasik modelleri de piyasada yer alır. Evlerin ya da ofislerin duvarına sabitleyerek kullanılan modelleri de inceleyebilirsiniz. Markanın ürün çeşitleri yalnızca tasarım açısından farklılık göstermez. Ürünlerin ısıtma ve soğutma kapasiteleri de farklıdır. Markanın 24000 BTU kodlu ürün çeşitleri geniş alanlarda etkilidir. İş yerinde daha verimli bir soğutma istiyorsanız 48000 BTU olan seçenekleri de inceleyebilirsiniz. Markanın 12000 BTU ürün çeşitleri arasında duvar tipi ürünler yer alır. 18000 BTU kapasiteli ürün modelleri arasında ise duvar tipi ya da salon tipi gibi seçenekler bulunur. 7000 BTU kapasiteli ürün ise minimal bir üründür. Genellikle portatif modellerde kullanılan bu kapasite kısa mesafeli kullanımda etki eder. Bu seçeneklerin duvar tipi olarak tasarlananları da müşterilere sunulan seçenekler arasında yer alır. Markanın ürünleri renk açısından benzer seçeneklere sahiptir. Beyaz tonları ile üretilen modeller her ortama uyum sağlar. Demirdöküm online satış kolaylığı ile Trendyol’da yer alır. Demirdöküm klima fiyatları bölümünden ürün karşılaştırması yapabilirsiniz. Demirdöküm klima yorumları ile müşteri fikirlerini öğrenebilir, ürünler hakkında detaylı fikir edinebilirsiniz. Demirdöküm klima kampanya dönemlerini takipte kalarak avantajlı fiyatları yakalayabilirsiniz. Kışın ısınmak yazın da serinlemek için ideal parçalar olan cihazları tercih ederek 4 mevsim konfordan ödün vermeden yaşayabilirsiniz.

İnsanlar farklı hava şartlarında ısınma ya da serinleme ihtiyacı hisseder. Bu ihtiyacı karşılayan çeşitli ürünler, global markalar tarafından dünya standartlarında üretilerek sunulur. Marka, uzun senelerdir müşteri beklentilerini karşılayan çeşitli seçenekler üretir. Klima modelleri ile dikkatleri üzerine çeken marka, birçok farklı özellikte ürün üretir. Çeşitli seçenekler arasından aradığınız ürünü bulmanız için dikkat etmeniz gereken bazı konular vardır. Öncelikle ürünün kullanım şekline dikkat etmeniz gerekir. Bazı modeller duvara monte edilerek kullanılırken bazıları zeminde sabit olarak durur. Bunlara ek olarak tekerlek ilavesi bulunan ve seyyar olarak farklı alanlara taşınabilen minimal tasarımlara sahip modeller de müşterilere sunulur. Evlerde genellikle Demirdöküm inverter klima gibi duvar tipi tasarıma sahip olan seçenekler tercih edilir. Demirdöküm klima 48000 btu kapasiteli seçenekler ise işyeri gibi geniş alanlarda kullanıma uygundur. Ürünü kullanmayı planladığınız alana uygun olan seçeneği satın alabilirsiniz. Bir başka dikkat edilmesi gereken konu ise ürünün ısıtma ve soğutma kapasitesidir. Yüksek kapasiteye sahip ürünler daha güçlü bir motorla çalışır. Bunun bir sonucu olarak da hızlı bir şekilde kapalı alan ısısını ayarlamanızı sağlar. Demirdöküm 9000 btu klima, Demirdöküm 12000 btu klima, Demirdöküm klima 15000 btu, Demirdöküm 18000 btu klima, Demirdöküm 24000 btu ürün modelleri, farklı kapasiteye sahip ürünler olarak satışa sunulur. 1200 BTU oldukça düşük bir kapasite olduğu için yalnızca küçük alanlarda ya da yakın temasta serinlik hissi sunar. 9000 BTU olan seçenekler ise evlerde tercih edilebilecek bir üründür. 48000 BTU kapasiteli modeller markanın en güçlü ürünleri arasında yer alır. Demirdöküm klima 9 luk, Demirdöküm klima 12 lik, Demirdöküm klima 18 lik, Demirdöküm klima 24 lük olarak da adlandırılan seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Demirdöküm 24 lük klima modelleri kaliteli motor kapasitesi ile beğenilir. Ürünün rengi, tasarımı da seçim yaparken müşterilerin dikkatini çeken bir konudur. Ayrıca boyut olarak cihaz için ayırdığınız alana uygun bir parça almak gereklidir. Bu nedenle ürünleri incelerken ebatları dikkate almanız tavsiye edilir. Tasarım ve özellikleri açısından size hitap eden ürünü Trendyol'da kolay şekilde bulabilirsiniz. Birçok farklı seçenek arasından beğendiğiniz modeli satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Demirdöküm Klima Özellikleri

Demirdöküm Klima Özellikleri

Serinleme ihtiyacını karşılaması ile bilinen ürün modelleri birçok farklı seçenek ile yer alır. Demirdöküm markası yalnızca serinlik için değil ısınmak için de kullanılabilen ürünleri müşterilere sunar. Markanın ürünlerinde farklı özellikler dikkat çeker. Demirdöküm multi klima çeşiti özellikleri bakımından evde kullanımda sıklıkla tercih edilir. İnverter olarak tasarlanan çeşitlerde farklı BTU kapasiteleri bulunur. Kullanacağınız odanın metrekare cinsinden büyüklüğünü göz önüne alarak seçim yapabilirsiniz. Buna ek olarak enerji sınıfı da ürünler arasında farklılık gösterir. Tasarruflu bir ürün satın almak isterseniz A sınıfı ya da A+ sınıfı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Ürünlerde soğutma ve ısıtma enerji sınıfları arasında farklılık görülebilir. Demirdöküm klima çeşitleri incelendiğinde yatay üfleme teknolojisi sayesinde havayı homojen dağıtma özelliği müşterilerin dikkatini çeker. Elektrik kesintisi gibi beklenmeyen durumlardan sonra otomatik olarak tekrar başlatma özelliği de bulunan modeller vardır. Ayrıca özel program yaparak 24 saatlik süreç boyunca cihazların çalışmasını kontrol altında tutabilirsiniz. Çalışma saatlerini, uyku zamanlarını belirleyerek enerji tüketimini en aza indirebilirsiniz. Cihaz arızasını teşhis etme özelliği de herhangi bir aksilik durumunda kurtarıcı olur. Ürünlerin çalışmasını ve ayarlanmasını kolaylaştıran uzaktan kumanda da müşterilerin dikkatini çeker. Markanın tüm modelleri uzaktan kumanda yardımı ile açılıp kapanır. Isı ayarını da kumanda yardımı ile yapabilirsiniz. Demirdöküm performans klima modellerinin en belirgin özelliği hızlı soğutma ve ısıtma kapasitesine sahip olmasıdır. Demirdöküm coolline klima ise üst düzey soğutma etkisi ile müşterilerin beğenisini kazanır. Demirdöküm klima özellikleri ile dikkatleri çeken ürünleri malzeme kalitesi açısından da uzun ömürlü olarak üretilir. Uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz ürünler ile keyifli zaman geçirebilirsiniz. Trendyol'da markanın seçeneklerini inceleyerek seçim yapabilirsiniz.

Bunaltıcı yaz günlerinin en sevilen elektrikli aletleri arasında soğutucu ürünler yer alır. Müşterilere, en çok talep görenler arasında birçok farklı seçenek sunulur. Demirdöküm markası uzun yıllardır edindiği tecrübeleri aktardığı tasarımları ile müşterilerin dikkatini çekmeyi başarır. Marka, performans odaklı tasarladığı seçeneklerinin özelliklerini her geçen gün geliştirmeye devam eder. Marka tarafından üretilen modeller yalnızca yaz aylarında kullanıma hitap etmez. Kış mevsiminde ısıtıcı özelliği sayesinde kapalı alanların ısınmasını sağlayan ürünler, müşterilerden tam not alır. Soğutucu denildiğinde aslında ortamın sıcaklığını belirli bir derecede sabitleyen elektrikli ürünler akıllara gelir. Firma müşterilerin beklediği 4 mevsime uygun tasarımları satışa sunar. Ürün çeşitleri kaliteli malzemelerden üretildiği için uzun yıllar kullanıma uygundur. Marka kullanım kolaylığı sağlayan tüm özellikleri düşünerek modellere ekler. Bu özelliklerin başta geleni uzaktan kumanda yardımı ile cihazın kullanılabiliyor olmasıdır. Ofisinizde oturduğunuz yerden kalkmadan ortam sıcaklığını dengeleyebilirsiniz. Homojen hava üfleyen tasarımlar sayesinde her an ferahlığa ulaşabilirsiniz. Cihazlarda belirli aralıklarla filtre temizliği yapılmalıdır. Filtre temizliği yapılmasının amacı temiz hava akışını sağlamaktır. Belirlenen süre içerisinde filtre temizliği yapılmaması durumunda insan sağlığına zararlı olabilen durumlar ortaya çıkar. Markanın ürünlerini Trendyol'da ayrıntılı açıklamalarıyla birlikte görebilirsiniz. Demirdöküm Pasifik Line klima, Demirdöküm Blue Line klima gibi kalitesi ile dikkatleri üzerine çeken seçenekler marka tarafından üretilir. Demirdöküm duvar tipi split klima ise güçlü yapısı ile dikkat çeker. Uzun süre rahatlıkla kullanabileceğiniz bir model arıyorsanız bu cihazları değerlendirebilirsiniz. Trendyol'da yer alan müşteri yorumları gibi bölümleri inceleyebilir, indirim ve kampanya dönemlerinde cihazlara avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Markanın kalitesinin hissedildiği tasarımlar ile her ortama farklı bir hava katabilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Demirdöküm Klima Fiyatları

Her Bütçeye Hitap Eden Demirdöküm Klima Fiyatları

Soğutucu ihtiyacı özellikle sıcak bölgelerde ön plana çıkıyor gibi görünse de ısıtma özelliği de bulunan ürünler her mevsim kullanım için tercih edilir. Trendyol’da yer alan markanın dikkat çeken ürünleri arasında soğutucu çeşitleri de yer alır. Markanın ürettiği seçenekler arasında fiyat farklılıkları görülebilir. Bunun temel sebeplerinden ilki ürünün inverter özelliğe sahip olup olmamasıdır. Inverter modeller hem ısıtma hem de soğutma sağladığı için müşterilerin dikkatini çeker. Yalnızca soğutma sağlanan seçeneklere kıyasla da farklı fiyat aralıklarında değerlendirilir. Bir diğer fiyat üzerinde etkili unsur ise ürünün ısıtma ve soğutma kapasitesidir. BTU birimi ile simgelenen bu kapasitenin artması üründen alabileceğiniz verimi artırır. Kapasitesi daha büyük bir ürün almak geniş alanları soğutmayı ya da ısıtmayı sağlar. Marka 8000 BTU kapasiteden 48000 BTU kapasiteye kadar birçok farklı seçenek üretir. Bütçenize hitap eden ve ihtiyaçlarınızı karşılayan ürünleri kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Isıtma ve soğutma kapasiteleri üründen ürüne farklılık gösterebilir. Isıtma kapasitesi yüksek olmasına rağmen soğutma kapasitesi düşük olabilir ya da tam tersi şekilde görülebilir. Bu şekilde olan modeller arasından seçim yaparken yaşadığınız bölgenin iklimsel özelliklerini dikkate alabilirsiniz. Cihazın özellikleri ve tasarımı da fiyatı etkileyen unsurlar arasında yer alır. Tasarımsal özellikler arasında yer alan ürün ebatları farklı ölçülere sahiptir. Demirdöküm a2 klima, Demirdöküm a3 klima, Demirdöküm a4 inverter klima, Demirdöküm a5 klima gibi modeller arasında fiyat farklılıkları görülebilir. Elektrik kesintisi sonrası tekrar çalışmaya başlayan seçenekler, programlama yaparak çalıştırılan modeller gibi farklı alternatiflerle müşterilere sunulur. Ürünü kullanım sıklığınıza bağlı olarak özellik kriterlerinizi belirleyebilirsiniz. Bütçenize hitap eden ürün modelleri arasından seçim yapmak için filtre menülerinden faydalanabilirsiniz.

Alışveriş kadın, erkek ve çocuk her yaştan insanın ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için önemli bir faaliyettir. Alışveriş yapmak için mağaza, market gibi yerlere giderek ihtiyaç duyduğunuz parçaları satın almanız gerekir. Alışveriş sürecini kısaltan, İnternet aracılığı ile işlerinizi halletmemiz sağlayan çevrimiçi alışveriş, son dönemlerde oldukça popüler bir uygulamadır. Mutfak eşyalarından gıda malzemelerine, kıyafetten ev eşyasına kadar farklı kategorilerin müşterilere sunulduğu Trendyol, büyük beğeni kazanır. Uzun süredir ürün ve marka skalasını genişleterek yoluna devam eden Trendyol, çeşitli elektrikli eşyaların da satışıyla hayatı kolaylaştırır. Trendyol, markanın soğutucu çeşitlerini uygun fiyat aralıklarıyla müşterilerle buluşturur. Markanın cihazları incelendiğinde farklı ortamlarda kullanıma uygun birçok seçenek olduğu görülür. Evlerde soğutucu kullanımı oldukça yaygındır ve bunu göz önünde bulunduran marka klasik model, inverter olarak adlandırılan tasarımları müşterilere sunar. Duvara monte edilen parça yardımı ile çalışan ürün, az yer kapladığı için müşterilerden tam not alır. Demirdöküm York klima, Demirdöküm Lorna klima, Demirdöküm Kion klima gibi farklı modeller müşterilere sunulur. Büyük ve küçük tasarımlara sahip ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Kapasitesi yüksek, tasarımsal açıdan ebatları büyük olan modeller geniş alanlarda kullanım için uygun görülür. Demirdöküm klima salon tipi olarak adlandırılan ve kolay taşınan modellerin bazılarında tekerlek ilavesi yer alır. Bu sayede ürünü farklı odalarda kullanabilirsiniz. Trendyol'da yer alan markanın birçok modeli vardır. Çeşitli seçenekler arasından seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Bundan dolayı müşterilere sunulan filtreleme özelliği dikkat çeker. Aradığınız kriterleri belirleyerek ürün seçme aşamasını kolay hale getirebilirsiniz. Beklentinizi karşılayan seçeneği satın alarak keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz. Markanın kurulum imkanı da sunduğu bazı modeller bulunur. Hızlı bir şekilde kullanıma geçmek istiyorsanız bu modelleri tercih edebilirsiniz. Ev, ofis gibi farklı alanlarda oda sıcaklığını her zaman istediğiniz düzeyde tutarak hayat kalitesini artırabilirsiniz. Trendyol üzerinde en çok satılan, en çok puanlanan veya en uygun fiyatlı ürünleri kişisel kriterlerinize göre sıralayarak aradığınız seçeneklere hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.