İlgili Kategoriler
Soğutma Kapasitesi
Isıtma Kapasitesi
Enerji Sınıfı - Isıtma
Renk
Tip
Fiyat
Enerji Sınıf Aralığı
Enerji Sınıfı - Soğutma
Kurulum Gerekli mi?
Garanti Süresi
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Garanti Tipi
Özel Filtreler
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

LG Klima

" araması için 43 sonuç listeleniyor

Şık Tasarımlı LG Multi Klima Modelleri Trendyol'da!

Klimalar, yaz aylarında sıcaktan kurtulmayı sağladığı ve kış aylarında kullanıldığı odayı etkili bir şekilde ısıtabildikleri için oldukça fazla rağbet görür. LG klima modelleri kullanışlı özellikler eklenerek sizin için özenle tasarlanır. İleri teknolojik özelliklerin eklendiği birbirinden farklı model çeşitleri beklentilerinizi karşılayabilir. Cihazlar kullanışlı olmalarının yanında aynı zamanda şık tasarımları ile de dikkat çeker. Etkileyici bir görüntüye sahip olan bu ürünler, kullanıldıkları mekana hoş bir hava katar. Çok geniş mekanlarda kullanıma uygun olan çeşitleri olduğu gibi tek bir oda için uygun olan modeller vardır. Birçok farklı görünüme ve özelliğe sahip cihaz çeşitleri arasından kişisel ihtiyacınıza uygun olanı bulabilirsiniz. LG klima fiyatları cihazların özellikleri göz önünde bulundurulduğunda oldukça uygundur. Bütçe dostu fiyatlara sahip olan bu ürünlere siz de kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Cihazların BTU değeri modelin enerji derecesini gösterir. Ürünün kullanıldığı mekanda istenilen hava değişiminin görülmesi için bu değere dikkat ederek karar vermek uygun olabilir. LG 18000 BTU klima orta boyuttaki mekanlarda kullanılabilir yapısı sebebiyle sık sık tercih edilir. Cihazı geniş bir mekanda kullanacaksanız LG 24000 BTU klima gibi modellere göz atabilirsiniz. LG 12 BTU klima 21 metrekare genişliğindeki mekanlarda kullanılabilir. LG İnverter klima güç tasarrufu yaparak etkili bir şekilde çalışır. LG salon tipi, kaset tipi, tavan tipi, yer tipi klima çeşitleri arasından size uygun olan modeli seçebilirsiniz.

Şık Tasarımlı LG Multi Klima Modelleri

Şık Tasarımlı LG Multi Klima Modelleri

LG klima yorum cihazın şık görünümüne dikkat çeker. Ürünler gri, beyaz, siyah gibi pek çok farklı tasarıma uygun olacak şekilde tasarlanır. Ev dekorasyonuna uygun olan bu modelleri ev içerisinde dekoratif olarak kullanabilirsiniz. Duvar tipi olan modeller yer kaplamadıklarından sıklıkla tercih edilir. Evinizde yer kaplamayan fakat sizi bunaltıcı sıcaktan kurtaran bu ürünlerden edinebilirsiniz. Salon tipi olan bazı cihazlar geniş mekanlarda kullanılabilecek bir yapıya sahiptir. Yere konulan ve bir dolap görünümünde olan bu modeller işyeri gibi mekanlarda sık sık kullanılır. LG Multi klima kullanışlı özellikleri ve şık tasarımı ile oldukça fazla rağbet görür. Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilme özelliğine sahip olan bazı modeller kolay bir şekilde kontrol edilebilir. Uzaktan kumanda üzerinde bulunan az düğmeler oldukça anlaşılabilir semboller ile düzenlenir. Farklı mekanların fiziksel yapısına uygun modeller üreten markanın değişik enerji kapasiteli ürünleri bulunur. LG 12’lik, 18’lik, 24’lük klima çeşitleri farklı boyutlardaki mekanlar için uygun olabilir. Küçük ve tek oda gibi yerler için 12’lik modeller tercih edilebilir. Cihazların hepsi kullanıldığı mekanı etkili şekilde dilediğiniz sıcaklık ayarına getirebilir ve bu sayede beklentilerinizi karşılayabilir. LG siyah klima çeşitleri özellikle dış görünümleri sebebiyle sıklıkla tercih edilir fakat bu cihazlar aynı zamanda A++ ısıtma ve soğutma enerji sınıfına dahil de olabilir. Enerji sınıfı yüksek olan bu cihazlar kullanım sırasında tasarruf etmenize olanak sağlar. Siz de uygun fiyatlarla ısınmak veya serinlemek istiyorsanız bu modellere göz atabilirsiniz. LG Dual Cool klima çeşitleri yüksek nem alma fonksiyonuna ve interver özelliğine sahiptir. İç ve dış üniteleri oldukça sessiz çalışan cihazlar kullanım sırasında sizi rahatsız etmezler. LG Prestige, Sirius, Titan, Artcool klima modelleri de bu gibi ileri teknolojik özelliklerle donatılır. Cihazların birçoğu kolay bir şekilde kontrol edilebilir bu sayede ısı kontrolü konusunda sıkıntı yaşamazsınız. LG Wi-Fi klima uzaktan kontrol edilebilme teknolojisine sahip olduğundan fazla rağbet görür. LG pervane klima ise yer kaplamadığından ürünü her türlü mekanda kullanabilirsiniz.

Serinleten LG Klima Çeşitleri

Serinleten LG Klima Çeşitleri

LG Split klima çeşitleri sıcak yaz aylarında sizi serinleterek rahatlamanızı sağlar. Farklı boyutlardaki odalar için özel tasarlanan modeller arasından ihtiyacınıza uygun olanı seçebilir ve cihazın avantajlı özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Ev içerisinde kullanılan cihazlar genelde duvara asılarak konumlandırılır fakat ürünün çalışmasını sağlayan ana mekanizma genelde bina dışarısına yerleştirilir. Ürünlerin çalışırken çıkardıkları ses miktarı özel tasarımlar sayesinde minimum düzeye indirilir; ürünler çalışırken çevreyi rahatsız etmez. LG klima yedek parça çeşitleri oldukça kaliteli malzemelerden üretilir ve kolayca ulaşılabilir. Yedek parçaya ihtiyaç duyduğunuz anda servise iletişime geçebilir ve garanti süresinden yararlanabilirsiniz. Garanti süresi dışında olduğunuzda bile markanın özenle tasarladığı yedek parçalara kolayca ulaşabilir ve değişmesi gereken parçayı kolayca temin edebilirsiniz. LG klima modelleri arasından seçim yaparken ürünü ne gibi bir mekanda kullanacağınız önemlidir. Büyük salon, ofis gibi yerlere uygun olan ayaklı modellerin yanında abajur gibi kullanılan pervaneli çeşitler de vardır. Pervane modeller kolayca kullanılabildiklerinden ve mekanda yer kaplamadıklarından sıkça tercih edilir. Ayaklı modellerse yüksek verimli çalıştıkları için geniş mekanları bile etkili şekilde serinletebilir veya ısıtabilir. LG klima kampanyaları sayesinde kullanışlı ürünlere bütçe dostu fiyatlar üzerinden sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve kullanışlı modellerden bir diğeri de LG portatif klima çeşididir. Portatif kullanıma uygun bir yapıya sahip olan bu modeli dilediğiniz yere kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Rahatça hareket ettirebileceğiniz portatif modeller şık tasarımları ile dikkat çeker. LG VRF klima tasarruflu çalışan yüksek enerji sınıfı sebebiyle birçok kişinin tercihidir. Uygun fiyata dilediğiniz ısı derecesine ulaşmak için A++ enerji sınıfında olan cihazları kullanabilirsiniz. LG 7000 BTU, 9000 BTU, 15000 BTU klima modelleri arasından ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz.

Kullanışlı ve Tasarruflu LG Klima Özellikleri

Kullanışlı ve Tasarruflu LG Klima Özellikleri

Markanın özenle tasarladığı bu ürünleri sizin için hazırlar. Ürünler yaz aylarında serinlemenizi ve kış aylarında ısınmanızı sağlarken aynı zamanda hoş bir görüntüye de sahiptir. Etkili bir şekilde çalışan bu ürünler kapalı mekanlarda kullanıldığından görüntüleri oldukça önemlidir. İnce çizgilere ve hoş bir görüntüye sahip olan modeller oldukça fazla rağbet görür. Beyaz, siyah ve gri sık sık tercih edilen renklerdir. LG gri klima etkileyici tasarımı sayesinde ev dekorasyonuna hoş bir hava katar. Cihaz şık görünümüne ek olarak pek çok kullanışlı özelliğe sahiptir. Kolay kontrol edilebilen, anlaşılır uzaktan kumandaya sahip olan modeller rahatça kullanılabilir. LED ekrana sahip olan ürün çeşitleri size ısı seviyesini görme imkanı sağlar. LED ekran üzerinden ısı derecesini kolayca ayarlayabilirsiniz. Kullanışlı özelliklere sahip olan bu şık tasarımlı cihazlar aynı zamanda enerji tasarrufu yapmanıza da olanak sağlar. LG A+++ klima çeşitleri arasından seçim yaparak siz de tasarruf edebilir ve doğayı koruyabilirsiniz. LG klima tavsiye alırken ürünü kullanacağınız mekanın genişliğini göz önünde bulundurmanız gerekir. LG klima özellikleri arasından ürünün BTU değerine bakarak cihazın kullanmak istediğiniz mekan için yeterli olup olmadığını anlayabilirsiniz. LG taşınabilir klima modelleri sayesinde ürünün avantajlı özelliklerinden farklı odalarda hatta mekanlarda yararlanabilirsiniz. LG ev tipi klima çeşitlerini ise kullanmak istediğiniz odanın duvarına monte ederek kullanabilirsiniz. LG klima Türkiye sayesinde siz de kış ve yaz dönemlerinde içinde bulunduğunuz mekanın havasını değiştirebilir ve konforlu bir yaşam sürebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun şık tasarımlı ve kullanışlı ürün çeşitlerine Trendyol’dan rahat bir şekilde göz atabilirsiniz.