İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Fasulye

" araması için 990 sonuç listeleniyor
İspir Yöresel Ispir(şeker) Fasülyesi

İspir YöreselIspir(şeker) Fasülyesi

(80)
Ispir(şeker) Fasülyesi
190 TL
Sepete Git
Yayla Dermason Fasulye 1 kg

YaylaDermason Fasulye 1 kg

(250)
Dermason Fasulye 1 kg
97,90 TL
97,90 TL
/kg
Sepete Git

Fasulye Hakkında Sık Sorulan Sorular

Fasulye Nereden Alınır?

Fasulye çeşitlerine Trendyol üzerinden rahatlıkla ulaşım sağlayarak sahip olunabilir. Farklı kilolarda satışa sunulan ürünlerdir. Bu sayede istenilen kilolarda alım yapılabilir. Farklı markalar tarafından piyasaya sunulan ürün çeşidi mevcuttur. İri ya da küçük yapıya sahip fasulye türleri bulunur. Kullanım alanına göre farklılık gösteren çeşitler, isteğe bağlı tercih edilebilir. Birçok çeşidi bulunması ile her bütçeye uygun fasulye türü ve miktarı vardır. Haşlanmış ve hazır olan fasulyeler, özel ambalajları ile satın alınabilir. Çiğ olan fasulye seçenekleri de mevcuttur. Birçok alanda kullanılan ürün olması sayesinde oldukça beğenilen kuru bakliyat seçeneğidir. Trendyol üzerinden istenilen fasulye çeşidine göre inceleme yaparak dilediğiniz miktarda satın alabilirsiniz.

Fasulye Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Fasulye satın alırken öncelikle tüketim şekli göz önünde bulundurulmalıdır. Pek çok yemekte iri ya da büyük boylarda fasulye tercih edilebilir. Hızlı pişmesi açısından uygun olan fasulye kullanımına ihtiyaç duyulur. Bu sebepten dolayı seçilen fasulyenin cinsi önemli unsurlar arasında yer alır. Kolay bozulmayan ve devamlı kullanımı sağlanan bir kuru bakliyat türüdür. Taze ve doğal yapıya sahip olmasına da dikkat edilmelidir. Ambalaj üzerinde yer alan son kullanma tarihine de dikkat edilmesi gerekir. Kullanılmak istenen yemek için uygun olan miktarlarda alım yapılması daha doğrudur. Bu sayede bozulma gibi sorunlar ile karşılaşmazsınız. Alınan fasulye cinsinin uygun olan pişirme süresine dikkat edilmesi de gereklidir. Bu sayede güzel ve lezzetli yemekler yapabilirsiniz.

Fasulyenin Özellikleri Nelerdir?

Tam bir protein, mineral ve vitamin deposu olan fasulye; C, B9 aynı zamanda A vitamini bakımından son derece zengindir. Bu besinin içeriğinde magnezyum ve demir mineralleri de yer alır. Bunun dışında B5 vitamini ve kalsiyumu içerisinde fazlası ile bulunduran bir besindir. Lif açısından da zengin olan fasulye, vücuda pek çok açıdan katkı sağlar. Bu özelliği sayesinde sindirim sorunu yaşayan kişiler için son derece faydalıdır. Pek çok yararlı vitaminleri içerisinde bulunduran zengin içerikli bir gıda türüdür. Sağlıklı olması sayesinde büyük küçük herkesin belirli aralıklarla tüketim sağlaması gerekir. Zengin içeriğe sahip olması ile vücuda direnç kazandırmaya yardımcıdır.