"

Duvar Örtüsü

" araması için 17618 sonuç listeleniyor

Farklı Tasarımlarıyla Duvar Örtüsü Çeşitleri Trendyol'da!

Duvar örtüsü seçeneklerileri, duvara asılabilen tekstil sanatıdır. Geleneksel olan modelleri tezgahta elle dokunur, ancak modern versiyonları elle dikilmiş kumaşlara basılır. Bu ürünler, herhangi bir odanın görünümünü anında yükselten göz alıcı bir ev dekor seçeneği olarak beğeni toplar. Ürünlerin boyutları genel olarak büyüktür, alanı boydan boya veya yarım olarak kaplamaya yeter. Bu nedenle odak noktası olurlar ve gözü çekerler. Hatta tüm cepheyi kaplayan boyutlarda olan modeller bile bulunur. Bu sebeple odanıza biraz renk katmak istiyor ancak boya yapmaktan çekiniyorsanız, büyük boyuttaki otantik duvar örtüsü çeşitlerini kullanarak dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Birçok farklı renk ve stilde ürün seçeneği mevcuttur, böylece zevkinize uygun olanı bulabilirsiniz. Özellikle gürültülü komşularınız varsa, bir örtü asmak odaya ses yalıtımı katmanı da ekler. Kalın kumaş tabakası, duvarın diğer tarafından gelen sesleri boğmaya yardımcı olur, böylece evinizde sakinlik hissi yaratmanızı sağlar. Tüm bunların yanında bu işlevsel ürünler, evinizin her yerinde kullanılabilir ve çok amaçlıdır. Kullanıldığı mekanda odak noktası haline gelerek duvara asılmak üzere tasarlanmış olsalar da, işlevsel kumaşları sayesinde çok yönlü kullanım sunar. Örneğin, bu ürünleri koltuk örtüsü ya da piknik örtüsü olarak da kullanabilirsiniz. Son derece dayanıklı olduklarından farklı alanlarda kullanıma da uygundur. Aynı zamanda kumaş yapısı sayesinde temizlenmesi de son derece kolaydır. Bunun yanında farklı kumaşlardan üretilen modeller cilt dostudur, alerjiye veya tahrişe neden olmaz. Ayrıca çoğu modern dekoratif duvar örtüsünün asılması kolaydır çünkü malzeme hafif ve havadardır. Farklı tarzlara hitap eden kumaş duvar örtüsü seçenekleri mevcut olduğundan, tarzınıza hitap eden seçeneği satın alabilirsiniz. Tüm bu ürünler renk seçeneklerinin yanında çeşitli boyut alternatifleri ile gelir. Bu nedenle eviniz için ürün ararken, asmak istediğiniz yeri doğru olarak ölçtüğünüzden emin olmalısınız. Böylece dekorasyonunuza tam olarak uyum sağlayan seçeneği satın almış olursunuz. İşlevsel ve estetik duvar örtüsü nerede satılır sorusunun cevabı, keyifli alışveriş deneyimi sunan Trendyol’dur. Siz de Trendyol üzerindeki ürün seçeneklerini inceleyebilir, beğendiğiniz modeli avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Estetik Dekorasyonlar İçin Duvar Örtüsü Seçenekleri

Estetik Dekorasyonlar İçin Duvar Örtüsü Seçenekleri

Evde duvar örtüsü asmak, odayı veya boş alanı dekore etmenin en zarif yolları arasında yer alır. Dekorasyonunuza uyumlu olan ürün asmak, nispeten kolay bir süreç kullanarak alana stil ve tasarım unsuru getirmeye yardımcı olur. Her müşterinin zevki ve tarzı değişiklik gösterir. Bu sebeple farklı tarzlara hitap eden, çeşitli renk ve desende ürün seçenekleri mevcuttur. En sık tercih edilen ürün seçenekleri arasında mandala duvar örtüsü modelleri yer alır. Mandala, renkli ve ayrıntılı geometrik desenlerin oluşturduğu desendir. Her biri bambaşka desenlerde olan mandala örtüsü seçenekleri, renk seçimleriyle de dikkat çeker. Bu modeller bohem görünüme sahip olsa da, farklı tarzlara uyum sağlar. Evinizin dekorasyonu nasıl olursa olsun, tarzını mandala desenli bir model ile tamamlayabilirsiniz. Mandala deseninin ardından en sık tercih edilen ürünler arasında galaksi, kozmik, uzay duvar örtüsü modelleri bulunur. Galaksi temalı olan ürün çeşitleri, canlı renkleri ve keskin çizgileri ile odanıza zarif bir his ve göz alıcı hava katar. Uzay boşluğunun sonsuzluğu en sade odayı bile zahmetsiz özgünlükle doldurmanın eğlenceli ve kolay yolları arasında yer alır. Aynı zamanda galaksi temasının devamı niteliğinde olan ay ve güneş duvar örtüsü seçenekleri de beğeni toplar. Ay ve güneş desenli olan duvar örtüsü çeşitleri, odanızın harika görünmesini sağlarken ve size sakin ve huzurlu bir ruh hali getirir. Güneş ve ay çeşitli kültürlerde farklı şeyleri temsil eder ancak genel olarak yansıttıkları mesaj zıt kutupların güzelliğidir. Güneş sıkılığı, gücü sembolize eden bir semboldür. Ay ise sakinliği,güzelliği temsil eder. Böylece sahip olduğunuz ay ve güneş desenli ürün ile evinizdeki zıt kutupların güzelliğini ortaya çıkarabilirsiniz. Ay ve güneşin yanı sıra astroloji duvar örtüsü seçenekleri de etkileyici dekoratif ürünler arasında yer alır. Üzerinde zodyak diyagramı yer alan birçok farklı astroloji desenli ürün seçeneği mevcuttur. Zodyak, astrologlar tarafından gezegenlerin ve yıldızların konumlarını temsil etmek için kullanılan diyagramdır. Her biri kendi adı ve sembolü olan on iki bölüme ayrılır. Bu nedenle Van Gogh duvar örtüsü modelleri de dikkat çeken diğer ürünler arasında yer alır. Van Gogh özgün fırça çalışmalarının etkileyici ve duygusal kullanımı ile tanınan ünlü bir ressamdır. Ressamın farklı eserlerini yansıtan çeşitli ürün çeşitleri mevcuttur. Bunlar arasında en sık tercih edilenlerin ürünlerin başında Yıldızlı Gece desenindeki duvar örtüsü çeşitleri yer alır. Van Gogh’un en ünlü eserlerinin başında gelen Yıldızlı Gece tablosu, eşsiz renkleriyle dikkat çekici dekoratif etki yaratmaya yardımcı olur. Siz de farklı tarzlara hitap eden duvar örtüsü seçeneklerini inceleyebilir, beklentilerinize uygun olan ürünü Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Çok Yönlü ve İşlevsel Duvar Örtüsü Modelleri

Çok Yönlü ve İşlevsel Duvar Örtüsü Modelleri

Ev dekorasyonu, benlik algımızdan özgüvenimize ve üretkenliğimize kadar birçok şeyi etkiler. Estetik görünen duvarlar, ev dekorasyonun önemli parçalarından biridir. Ev dekorasyonunu kişiselleştirmenin en iyi yollarından biri, bakmayı sevdiğiniz görselleri duvarlarınıza asmaktır. Bohem veya eklektik duvar örtüsü seçenekleri alanınıza karakter, doku ve biraz çekicilik kazandırmak için kişiselleştirilmiş dokunuş eklemenin harika ve uygun fiyatlı yolları arasında yer alır. Birçok farklı ihtiyaca hitap eden çeşitli renk ve desende sunulan ürün seçeneği mevcuttur. Duvar örtüsü modelleri, inanılmaz derecede çok yönlüdür ve çeşitli şekilde kullanıma uygundur. Duvar örtüsü asmak için en yaygın yer yatak odası olarak görülür. Özellikle yatak başında duvara asılan örtü, yatak başlığı görevi de görür. Yatak odası bir genç odası duvar örtüsü için en iyi yer olabilir, çünkü tamamen size ait olan bir alana biraz kişilik katmanıza yardımcı olur. Bununla birlikte renkli duvar örtüsü seçenekleri oturma odasından mutfağa, hatta kişisel zevkinize göre banyoya kadar evin her yerine yerleştirilmeye uygun olan ürünlerdir. Bu işlevsel dekoratif ürünler, çok yönlülükleri ve konforlu kullanımları sebebiyle de tercih edilir. Oldukça kolay bir şekilde asabilir, dilediğiniz zaman çıkarıp yerini değiştirebilir veya kirlendiğinde temizleyebilirsiniz. Günümüzde bir dizi farklı kumaştan üretilmiş olan ürün çeşitleri mevcuttur. Genellikle pamuk veya polyesterden üretilen seçenekler bulunur. Pamuklu kumaş, duvar örtüsünde en sık kullanılan malzemeler arasındadır ve üst düzey yumuşaklık sunar. Tasarımınıza lüks bir dokunuş katan daha pahalı bir çeşit olan pamuklu tasarımlar, doğrudan güneş ışığına iyi dayanmayabilir, ancak temizlenmesi son derece kolaydır. Polyester daha ucuz bir seçenek olsa da, hem dayanıklı hem de kaliteli ürün çeşitleri ortaya koyar. Aynı zamanda polyester kumaş daha parlak renkler için mükemmeldir. Buna ek olarak güneş ışığında solmaz, ancak temizlenmesi pamuğa göre biraz daha zordur. Birçok farklı tarza hitap eden hippi, etnik duvar örtüsü seçeneği mevcuttur. Ürünler farklı ölçülerde, çeşitli renk alternatifleri ile sunulur. Tüm bu ürün çeşitlerini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Duvar Örtüsü Seçenekleri ile Evinize Kişisel Bir Dokunuş!

Duvar Örtüsü Seçenekleri ile Evinize Kişisel Bir Dokunuş!

Duvar örtüsü seçenekleri, evinizi kişiselleştirmenin kolay ve ekonomik bir yoludur. En sık tercih edilen seçenekler arasında Yıldızlı Gece, yaşam çiçeği, dünya haritası duvar örtüsü modelleri yer alır. Yıldızlı gece Van Gogh’un önemli eserlerinden biridir ve hayalperest müşterilerin beğenisini toplar. Yaşam çiçeği ise birbirine bağlı aynı büyüklükte 19 daireden oluşan geometrik bir tasarımdır ve yaratılış döngüsünü temsil ettiğine inanılır. Parlak renklerle buluşan bu desen tüm yaşamın nasıl tek bir kaynaktan geldiğini betimler. Tüm bunların yanı sıra dünya haritası deseni, özgür ruhlu ve maceraperest müşterilerin dikkatini çeker. Bunların haricinde duvar örtüsünde sıklıkla kullanılan desenlerden biri de tarot kartıdır. Tarot kartı duvar örtüsü seçenekleri, farklı kart desenlerini ayrı olarak ya da bir arada sunar. Örnek olarak güneş tarot kartı duvar örtüsü üzerinde yer alan desen yaşam ile bilginin gücü anlamına gelir. Bu nedenle genel olarak size huzur veren bir tarot kartı desenini odanızın duvarına asarak kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Bunların yanında hayvan desenli bir ürün arıyorsanız filli, desenli, geyikli duvar örtüsü seçeneklerine göz atabilirsiniz. Fil figürü birçok kültürde iyi şans, bilgelik, doğurganlık ve koruma sembolü olarak kabul edilir. Evinizde hortumu kaldırılmış bir filin görüntüsünü asmanın veya yerleştirmenin, pozitif enerji yaydığı söylenir. Geyik figürü ise genellikle nezaket, çevrenin farkındalığı, koşulsuz sevgi ve farkındalık anlamına gelir. Geyik figürlü olan ürün seçeneklerini asmanın ev içinde nezaket ve anlayışı artırdığına inanılır. Bu sebeple iyi hisler ortaya çıkaran farklı hayvan motifleri, en sık tercih edilen ürün seçenekleri arasında yer alır. Tüm bu işlevsel ürünleri inceleyerek, beğendiğiniz modeli Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Farklı İhtiyaçlara Hitap Eden Duvar Örtüsü Seçenekleri

Farklı İhtiyaçlara Hitap Eden Duvar Örtüsü Seçenekleri

Duvar örtüleri, duvar süsü veya mobilya kaplaması olarak kullanılan, renkli atkı iplikleri dokunarak veya tuval üzerine işlenerek oluşturulan resim veya desenli kalın dokuma kumaş parçasıdır. Bu işlevsel ürünler yaşam alanınıza veya asmayı seçtiğiniz her yere anında bir renk katar. Alandaki enerjiyi yükseltirken aynı zamanda evinizde dingin bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olur. Kişisel ihtiyacınıza göre tercih yapabileceğiniz birçok farklı duvar örtüsü seçeneği mevcuttur. İlk olarak bir duvar örtüsü satın almadan önce kullanacağınız alanın büyüklüğüne göre karar vermeniz gerekir. Bunun için öncelikle ürünü odanın hangi duvarına asacağınıza karar vermelisiniz. Daha sonra da duvarın boyunu ölçerek, farklı ölçülerde sunulan duvar örtüleri arasında seçim yapabilirsiniz. Tercihinize bağlı olarak bu kumaş parçalarının tüm duvarı kaplamasına gerek yoktur. Bununla birlikte dilerseniz duvarı boydan boya kaplayan büyük duvar örtüsü seçeneklerini de satın alabilirsiniz. Ancak yine de daha dar bir alana sahipseniz, odayı boğmadan etkili bir dekorasyon yaratmak üzere küçük duvar örtüsü seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte kullandığınız alanın dekorasyonuna uygun olması amacıyla renk alternatifleri arasından da seçim yapabilirsiniz. Özellikle dar alanlarda alanı büyük göstermesi amacıyla beyaz duvar örtüsü seçeneklerine göz atabilirsiniz. Daha geniş alanlarda duvarlarınız açık renkli ise kontrast yaratmak adına siyah duvar örtüsü seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Sade bir dekorasyona sahipseniz, mandala desenli modeller canlı renkleriyle gözü üzerine çeker. Mandala, duvar örtülerinde görülen popüler bir tasarımdır. Bu geometrik figürün evreni temsil ettiği söylenir, aynı zamanda bütünlüğü sembolize eder. Bunun haricinde odanın dekorasyonu halihazırda iddialı ise daha sade model seçeneklerine yönelebilirsiniz. Farklı ihtiyaçlarınıza yanıt veren duvar örtüsü seçeneklerini Trendyol üzerinde satın alabilirsiniz.

Dekorasyonun Vazgeçilmez Parçası Duvar Örtüsü

Dekorasyonun Vazgeçilmez Parçası Duvar Örtüsü

Evin en büyük alanını oluşturan duvarların dekorasyon üzerindeki etkisi oldukça büyüktür. Bir odada dikkat çekici bir dekorasyon yaratmak için duvar örtüsü seçeneklerine göz atabilirsiniz. Duvar örtüleri; kare, dikdörtgen veya yuvarlak formlarda seçeneklere sahiptir. Aynı zamanda farklı boyda sunulan duvar örtüsü seçenekleri de mevcuttur. Bu sayede odanızdaki alana göre tercih yapabilirsiniz. Her müşterinin zevki aynı olmayacağından, çeşitli tarzlara hitap eden duvar örtüsü seçenekleri bulunur. İlk olarak dikkat çeken tarzlar arasında vintage duvar örtüsü seçenekleri yer alır. Duvar örtüleri çok eski zamanlardan beri kullanılan bir dekorasyon ürünü olduğundan, vintage tarzdaki ürünler son derece dikkat çekici bir görünüm yaratır. Bunun haricinde beğeni toplayan tarzlar arasında bohem duvar örtüleri de yer alır. Bohem duvar örtüleri, mandala gibi etnik desenleri içerdiği için birçok farklı dekorasyona uyum sağlar. Mobilyalarla birlik oluşturarak, alana kişisel bir dokunuş eklemeye yardımcı olur. Tüm bu işlevsel ürün seçenekleri farklı renk alternatifleri ile sunulur. Bazı ürünler siyah-beyaz, bazı ürünler ise çok renklidir. Bunun yanında sıklıkla tercih edilen diğer renkler arasında turuncu ve yeşil duvar örtüsü seçenekleri de yer alır. Turuncu renk cesaret ile fedakarlığı temsil ederken yeşil ise mutluluğun yanı sıra yeni bir başlangıcı simgeler. İç mekanlarda kullanılan duvar örtüleri haricinde bahçede kullanmak üzere tasarlanan çim duvar örtüsü seçenekleri de mevcuttur. Bahçe duvar örtüsü olarak da adlandırılan bu ürünler, bir bahçenin dışarıdan görünmeyecek şekilde çerçevelenmesini sağlar. Farklı amaçlara hizmet eden tüm duvar örtüsü seçeneklerini inceleyerek, ihtiyacınıza hitap eden seçeneği satın alabilirsiniz. İşlevsel duvar örtüsü seçeneklerini avantajlı fiyatlarla satın almak isterseniz Trendyol üzerindeki kampanyaları takip edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlarıyla Dikkat Çeken Duvar Örtüsü Çeşitleri

Ekonomik Fiyatlarıyla Dikkat Çeken Duvar Örtüsü Çeşitleri

Ev dekorasyonunun en ekonomik parçaları arasında duvar örtüleri yer alır. Aralarından seçim yapabileceğiniz, son derece uygun fiyatlara satılan bir dizi desen ya da tasarım içeren tonlarca baskılı duvar örtüsü seçeneği mevcuttur. Bir ev dekor öğesi olarak evinize yaratıcı bir görünüm kazandırır. Art pop'tan hayvan figürlerine kadar, etnik dekoratif duvar örtüleri milyonlarca tasarım stili veya varyasyonuna sahiptir. En sık tercih edilen seçenekler arasında hint duvar örtüsü modelleri yer alır. Hint kültürüne ait figürler, canlı desenleriyle ortama eşsiz bir dokunuş katar. Hint kültürünü yansıtan semboller arasında fil, lotus, mandala desenleri ön plana çıkar. Fil sembolü Hint kültüründe servet ve bereketi simgeler. Lotus çiçeği ise iç potansiyelin gerçekleşmesini sembolize ederken aynı zamanda aydınlanmanın sembolüdür. Mandalalar ise ideal biçiminde evrenin bir simgesidir. Yaratılışı, bir acı evreninin neşeye dönüşmesini ifade eder. Bunlar haricinde psychedelic desene sahip olan modeller de bu ürünler arasında öne çıkan seçeneklerden biridir. Psychedelic duvar örtüsü seçenekleri her yaşam alanında titreşimleri uyumlu hale getirmeye yararken, odaya huzurun hakim olmasını sağlamaya yardımcı olur. Bunun haricinde öne çıkan seçenekler arasında güneş ve ay duvar örtüsü modelleri de bulunur. Güneş ile ay zıt kutupların güzelliğini ve içimizdeki zıtlıkların karakterimizi etkilediğini simgeler. Duvar örtüsü fiyatları, ürünlerin markasına, desenine veya boyuna göre değişiklik gösterir. Ancak genel olarak duvar örtüleri avantajlı fiyatlarla sunulur. Aynı zamanda evinizi dekore etmenin son derece ekonomik bir yoludur. Farklı zevklere hitap eden duvar örtüsü seçeneklerini indirimli fiyatlarla satın almak isterseniz Trendyol üzerinde kampanyalara göz atabilirsiniz. Trendyol’un işlevsel arayüzü sayesinde keyif dolu deneyimlerinize eşlik edecek ürünlere son derece ekonomik fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Duvar Örtüsü Nasıl Asılır?

Duvarın yüzeyine uygulanan boyaya göre örtü asımı da kolayca yapılır. Çift taraflı bant ya da çivi çakılması ile duvar örtüsü asma işlemi pratik biçimde yapılabilir. Dekor amaçlı ve son derece kullanışlı ürünler arasında yer alan örtüler sayesinde şık bir alana sahip olunabilir. Alternatif olarak duvara perde demiri kullanılarak da estetik bir görünüm kazandırılır. Genellikle perde demiri yatak başları için tercih edilir. Bu sayede son derece şık bir görüntüye sahip olunur. Farklı renk, tasarım ve boyut seçenekleri ile üretilen duvar örtüleri yaşam alanlarının güzelleştirmesi amacına uygundur. Asılacak duvar örtüsü hafifse çift taraflı bantla iz yapılmadan asım yapılır. Ağır olanlar için çivi seçimi ya da perde askısından yardım alınması gerekebilir.

Duvar Örtüsü Nerede Satılır?

Trendyol, duvar örtüsü modelleri konusunda oldukça fazla çeşit alternatifi sunar. Bu sayede istenen tasarıma istenen boyutta ulaşım sağlanmasına yardımcı olunur. Kullanılacak alana göre duvar örtü tasarımları seçimi yapılabilir. Farklı firmaların ürettiği örtü modelleri sayesinde kullanışlı ve kaliteli tasarımlara kolayca sahip olunabilir. Sunduğu dekorasyon alternatifleri ile beğenilen modeller arasında yer alır. Modern ve şık duvar örtüsü tasarımları oldukça ilgi çekicidir. Trendyol ile bu seçenekler arasından uygun olan tasarım incelenerek seçim yapılabilir. Kullanımı pratik, görsel etkisi ile de oldukça dikkat çekici bir üründür. Kullanıldığı alana istenen şık görünüm katılır. Söz konusu modelleri güvenle buradan satın alabilirsiniz.

Duvar Örtüsü Nasıl Seçilir?

Ev dekorasyonun nasıl yapıldığı fark etmeksizin duvar örtüleri ile uyumlu görünüm sağlanması mümkündür. Seçim yapılmak istenen modele karar verilmeden önce kullanılmak istenen alanın tercihi yapılmalıdır. Salon, yatak odası ya da misafir odası gibi alanlarda kullanım için farklı seçenekler tercih edilebilir. Oda duvarının ölçüsüne ve eşyaların tasarımlarına uygun olarak duvar örtüsü seçimi yapılması önerilir. Kullanım alanında yer alan temel özellikler göz önüne alınarak ürün tercihi yapılmalıdır. Duvar örgüsünün yapısal özelliklerine de dikkat edilmesi gerekir. Tasarımların kullanılan malzemelere göre ağırlıkları da değişir. Bu sebeple duvar için kullanılan asma tekniğine göre de seçim yapılması gerekir. Şıklık ve uyum için ideal duvar örtüsü seçimi yapılmalıdır.