"

Steril Eldiven

" araması için 384 sonuç listeleniyor

Hijyenik Kullanıma Uygun Steril Eldiven Modelleri Trendyol’da!

Daha çok muayene eldiveni adıyla bilinen steril eldivenler, sıklıkla hastanede ve kimyasala maruz kalınan çalışma alanlarında tercih edilir. Kullanım alanı oldukça geniş olan ürün, ev veya ofis temizliği yaparken ellerin kirlenmesini önler. Steril eldiven seçenekleri, yemek yaparken dahi ellerin kirlenmesini istemeyen kişiler tarafından kullanılır. Bazı iş alanlarında kullanımı zorunlu olan bu ürün, personel ve işverenin kurallara uymasını sağlar. Hem kişisel hem de halk sağlığı açısından büyük önem taşır. Tüm alanlarda kullanılabilecek eldivenler, hijyenik kullanım açısından avantaj sağlar. Cerrahi eldiven, farklı isimlerle piyasada yer alır. Steril, ameliyat veya muayene eldiveni gibi çeşitli isimlerle bilinse de özel olarak üretilir. Koruyucu etkisi oldukça yüksektir. Hastanelerdeki biyokimya laboratuvarları başta olmak üzere ilaç firmalarında, kimya sektöründeki firmalarda, gıda firmalarında veya özel laboratuvarlarda kullanılır. Aynı zamanda dış analiz yapan akredite laboratuvarları ve tüm sağlık merkezlerinde steril cerrahi eldiven çeşitleri kullanılır. Hekimlerin cerrahi müdahalede bulunduğu esnada büyük önem taşır. Hem hasta hem de doktor sağlığını korumak amacıyla tercih edilir. Pudralı, pudrasız, lateks veya sentetik gibi seçenekleri mevcuttur. Sol ve sağ el ayrımı yapılacak şekilde bir çift olarak üretilir. Steril kağıtlara bilek kısımları dışarı bakacak şekilde yerleştirilir. Adet olarak farklı sayılarda paketlenen ürünlerdir. Tüm eldiven çeşitlerine Trendyol üzerinden ulaşabilir, uygun ürünler arasından seçim yapabilirsiniz.

Yüksek Koruma Sağlayan Steril Eldiven Modelleri

Yüksek Koruma Sağlayan Steril Eldiven Modelleri

Hijyenik eldiven modelleri, kimyasal ürünlerle temas edilen üretim yerlerinde kullanılır. Halk sağlığına özen gösterilmesi gereken tüm alanlarda kullanılması zorunlu olan parçalardır. Çalışanları korumak için de özel olarak üretilir. Çeşitli maddelerin kişilerin eline bulaşarak tahriş etmesinin önüne geçer. Aynı şekilde daha büyük problem ve sorunların yaşanmasını da engeller. Hastanelerde kullanılan steril ameliyat eldiveni, muayene sırasında da ameliyat anında kullanılır. Özel olarak üretilen pudralı seçenekler elin terlemesini engeller. Ayrıca elden çıkmadan sabit bir şekilde durmasını sağlar. Kolay kullanım desteğinde bulunur. Ürün, model, marka gibi unsurlara göre değişen seçenekler vardır. Tek kullanımlık olanların çoğu 100’lü kutu şeklinde karşınıza çıkar. Pudrasız steril eldiven modelleri nano teknoloji sayesinde ele yapışma özelliğine sahiptir. Terleme ve koku yapmadan kullanma olanağı sağlar. Gıda üretim yerlerinde kullanılır. Ürünlerin hijyenik şekilde hazırlanması ve paketlenmesi açısından önem taşır. Sağlam yapıdaki eldivenler, kolay şekilde yırtılma ve delinme gibi durumlar yaşatmaz. Kuaförlerde, mutfaklarda, tamirhanelerde ve diğer çalışma alanlarında hijyenik kullanımların önünü açar. Steril eldiven numaraları, kişilerin el büyüklüğüne uygun olacak şekilde farklı ölçülerde belirlenir. Böylece her el yapısına uygun ürünler bulunur. Kişilerin kullanım açısından kolay bir deneyim yaşaması sağlanır. İş yaparken olası kazalara karşı koruma gerçekleştirir. Elin kullanıldığı işlerde, ürünlere temas etmeyi engellediği için cilt sağlığını olumlu yönde etkiler. Evlerde iş yaparken güvenli bir kullanım yaşamak için tercih edilebilir. Özellikle temizlik yaparken ya da kesici bir alet kullanırken steril eldiven çeşitleri kullanmak hijyenik ve güvenlik açısından ideal sonuçlar doğurur. Farklı boyutlarda sunulan eldivenler, el ölçülerine uyum sağlar. S - M - L gibi üç farklı boyuta ayrılan ürünler, kadın ve erkek ellerine göre değişiklik gösterir. Satın alma işlemleri gerçekleştirilirken bu aşamaya dikkat edilmesi gerekir. Kullanıldığı her alanda yüksek koruma sağlayan ve etkisini geniş tutan ürünler, memnuniyet sağlar. Farklı iş kollarında yoğun talep görür. Verimli bir kullanım sağlar. Siz de steril eldiven markaları tarafından üretilen tüm ürün çeşitliliğine Trendyol üzerinden ulaşabilir, farklı modelleri yakından inceleyebilirsiniz.

Yaşam Alanlarında Kullanıma Uygun Steril Eldivenler

Yaşam Alanlarında Kullanıma Uygun Steril Eldivenler

Takım halinde karşınıza çıkan steril eldiven 100’lü paketler, yaşam alanlarında da birçok farklı kullanım desteği sunar. Yardımcı ürün olarak değerlendirilir. Yapılacak işlerde hijyenik bir şekilde ilerlemeyi sağlar. Aynı zamanda sağlıklı ve güvenli bir kullanım desteğinde de bulunur. Yemek yaparken içine herhangi bir şeyin düşmesinin önüne geçer. Bıçak kazalarının yaşanmaması için yüksek koruma sağlar. Eli iyice sarması sayesinde bıçağın elden kaymasını önler. Bu sayede ürünlerin ele zarar vermesi durumu ortadan kalkar. Aynı zamanda banyolarda da hijyenik bir kullanım sunan latekssiz steril eldiven çeşitleri, temizlik ürünlerini kullanırken büyük avantaj sağlar. Asidik oranı yüksek ve kimyasal bazlı olan malzemeleri, kullanırken cilt sağlığını korur. Temizlik yaparken elleri koruma altına alır ve güvenli bir temizlik süreci yaşamaya yardımcı olur. Bulaşık yıkarken elleri koruma altına alır. Kaygan ve ıslak tabakları rahat bir şekilde tutma fırsatı sunar. Yıkama anında ya da bulaşıkları makineye koyarken kullanılır. Sağlam bir tutuş deneyimi yaşanır. Tek kullanımlık steril eldiven modelleri, sıcak su ve sert kimyasal ürünlerin ele zarar vermesinin önün geçer. Kesik veya ufak zedelenme varsa kullanılması uygunluk gösterir. Kesin yüzünden açık olan deri üstü, sıcak su veya kimyasal bir madde ile temas durumunda iyileşme süresini uzatır. Eldivenler bu şekilde olası sorunlara karşı koruma gerçekleştirir. Özellikle kadınların özen gösterdiği tırnaklar, su ve temizlik ürünleri ile kırılma ve yumuşama gibi durumlarla karşılaşabilir. Eldivenler bu noktada tırnağı zayıflatan maddelerden korunma şansı sunar. Fiyat açısından ürün kalitesi, kullanım malzemesi, kutu içeriği, adet sayısı ve marka gibi faktörlerden kaynaklı değişiklikler görülür. 100, 200 ve 50’li adet şeklinde karşınıza çıkar. Steril eldiven satın al seçeneği ile Trendyol üzerinden güvenilir yöntemlerle sahip olabilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarla Steril Eldiven Çeşitleri

Avantajlı Fiyatlarla Steril Eldiven Çeşitleri

Steril muayene eldiveni, özelliklerine göre fiyat konusunda farklılık gösterir. Hekim ve hastaların ihtiyacı doğrultusunda üretilir. Kaliteli ürüne uygun fiyatlarla ulaşma olanağı vardır. Ellerin dış faktörler tarafından zarar görmesini engellemek amacıyla kullanılır. Kullanım alanları oldukça geniştir. Siyah, mavi steril eldiven renk konusunda farklı seçenekler sunar. Kişisel beğenilere ve kullanım alanlarındaki ihtiyaca göre uygun renk seçimi yapılabilir. Doktor eldiveni olarak da bilinen ürün, iki ana amaç doğrultusunda tercih edilir. Öncelikli olarak dokunulan yüzeylerde virüs veya bakteri varsa onlara karşı kişiyi korur. Diğer amaç ise bakteri ve virüslerin dokunulan yüzeylere bulaşmasını engellemek olur. Genelde plastik malzemeden üretilir. Ham maddeleri temas edilen alanlarda zarar yaratmaması sağlanır. Kullanım alanları çoğunlukla ameliyathanedir. Farklı boyut ve modelleri vardır. Benzer amaçlarla kullanılabilen koruyucu etkisi yüksek çeşitleri ile ön plana çıkar. Tekli steril eldiven modelleri, medikal alanlarda sıkça kullanılır. Sağlık alanında tercih edildiği kadar yaşam alanlarında da uygun kullanım olanağı sunar. Pudralı olan çeşitleri sayesinde elden kayma sorunu ortadan kalkar. Ele tam uyum sağlayan ürünler, malzemelerin daha kolay tutulup kavranabilmesine yardımcı olur. Pudrasız olan seçenekler ise nano teknolojiden yararlanarak üretildiği için terleme, koku ve kayma durumlarının önüne geçer. Kullanım alanı geniş olan eldivenler, güzellik merkezleri ve gıda sektöründe de siyah renkli modelleri ile dikkat çeker. Mavi renkli olanlarda bu alanlarda kullanılabilir. Şeffaf renkte üretilen steril uzun konçlu eldiven modelleri, genelde mutfaklarda kişilere yardımcı olur. Farklı numaralarda üretilen seçenekler, markaya göre değişiklik gösteren isimlerle karşınıza çıkar. 1, 2 ve 3 numara şeklinde sunulduğu gibi S, M, L beden isimleriyle de seçilebilir. Steril eldiven fiyat aralıkları Trendyol üzerinde uygun şekilde seyreder.