Fiyat
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Steril Eldiven

" araması için 271 sonuç listeleniyor

En Kullanışlı Steril Eldiven Seçenekleri Trendyol’da!

Tıbbi alanlarda veya laboratuvar ortamlarında kullanılan steril eldiven seçenekleri, tek kullanımlık üretilir. Ameliyat gibi çeşitli operasyonlarda, mutfakta, evde, iş yerinde kullanılan ürünler; önemli bir koruyucu ekipman olarak tercih edilir. Mikroorganizmaların ve diğer kontaminantların yayılmasını önlemek için özel bir işlemle hijyenik hale getirilir. Steril cerrahi eldiven seçenekleri, cerrahi işlemlerde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanır. Ürün, çeşitli işlemlerden geçer. Hijyen sağlama işlemi; ürünün üzerinde bulunan virüsleri, mikroorganizmaları ve bakterileri etkisiz hale getirmeyi amaçlar. Parçalar, sterilizasyon işlemine tabi tutularak mikroorganizmalardan arındırılır. Steril eldivenler, hem sağlık profesyonelleri için hem de hem endüstriyel ortamlarda çalışanlar için hijyenik ve güvenli bir çalışma ortamı sağlama noktasında büyük önem taşır. İşlem sırasında hastaların ve cerrahi müdahale yapan sağlık çalışanlarının enfeksiyon riskini en aza indirir. Yapılan hijyen işlemleri, herkesin sağlığı konusunda kritik bir rol oynar. Steril muayene eldiveni ile oldukça benzer özellikler taşır. Etilen oksit veya gama ışınları gibi özel hijyen yöntemleri kullanılarak temizliği sağlanır. Bu sayede istenmeyen bakterilerden kurtulmak mümkündür. Çoğunlukla tek kullanımlık olan bu seçenekler, kontaminasyon riskini en aza indirgemeyi amaçlar. Lateks materyali kullanılmayan latekssiz steril eldiven çeşitleri, lateks alerjisi olan veya çeşitli hassasiyetler yaşayan bireyler için uygun seçenekler arasında yer alır. Steril eldiven online seçeneklerine Trendyol aracılığıyla ulaşarak tercihinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Avantajlı Seçeneklerle Steril Eldiven Fiyatları

Avantajlı Seçeneklerle Steril Eldiven Fiyatları

Steril eldiven fiyat aralığı, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebilir. Fiyatlar; sterilizasyon yöntemi, kullanılan malzeme, satın alınan miktar ve kalite gibi birçok farklı faktöre bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ürünler; lateks, polikloropren, vinil, nitril gibi malzemeler kullanılarak üretilir. Eldivenin mikroorganizmalardan arındırılma sürecini belirleyen hijyen yöntemi, gama ışınları ve etilen oksit gibi aşamaları içerir. Kaliteli ve uygun fiyatlı hijyenik eldiven seçenekleri bulunabilir. Fiyatlar, kullanılan malzemenin yapısına göre değişiklik gösterir. Tek kullanımlık olarak tasarlanan ürünlerin aksine çoklu seçenekler de tercih edilebilir. Tekli veya çoklu alım seçenekleri arasında fiyat farklılıklarına rastlanır. Steril eldiven 100'lü alımlarda fiyat avantajı elde edilebilir. Esneme ve kalınlık konusunda farklılık gösteren seçenekler, kullanım amacına göre tercih edilebilir. Lateks alerjisi olanlar için nitril veya diğer materyallerden yapılan eldivenler, alerji riski oluşumunun önüne geçebilir. Steril eldiven kullananlar, satın alım işlemi yapmadan önce ihtiyaçlarına ve bütçesine uygun seçenekleri değerlendirir. Cerrahi operasyonlar, hasta bakımı ve tıbbi muayene esnasında oluşabilecek virüslerin önüne geçmek için kullanılır. Sadece cerrahi alanlarda kullanılmakla kalmaz. Aşçılar, gıda personelleri, otel temizlik görevleri ve ekipleri de sıklıkla hijyenik eldiven kullanır. Gıda hazırlığı ve servisi sırasında hijyen standartlarına uyum sağlanır. Temizlik personelleri, hijyenik bir ortam oluşturma amacıyla ilgili ürünleri kullanabilir. Kimya endüstrisi çalışanları, ellerini korumak ve kimyasal bileşenlerden ortaya çıkabilecek bakteri oluşumunu engellemek için tercih edebilir. Aynı zamanda mikrobiyolojik deneyler ve çalışmalar esnasında oluşabilecek bakterileri önleme konusunda büyük farklılık gösterir. Böylece hem kendi sağlığınızı hem de çevredeki insanları koruyabilirsiniz. Krem renkli seçeneklere ek olarak beyaz, şeffaf ve siyah steril eldiven seçenekleri de müşterilerin beğenisine sunulur. Farklı renk seçenekleri genel olarak aynı özellikleri taşır. Hijyen ve güvenlik standartlarına uymak için steril eldiven tercih edebilirsiniz. Çeşitli enfeksiyonlardan, kimyasallardan ve diğer potansiyel risklerden kendinizi uzak tutabilirsiniz. Güvenli bir iş ortamı oluşturmak için doğru bir şekilde ürünü kullanabilirsiniz. Trendyol aracılığıyla hijyen sağlamanıza destek veren ürünleri inceleyerek avantajlı fiyat aralıkları üzerinden çoklu veya tekli steril eldiven satın alım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yol Gösterici Steril Eldiven Yorumları

Yol Gösterici Steril Eldiven Yorumları

Koruma, hijyen ve konfor sağlamak için kullanılan eldivenler bulunur. Lateks ve pudra içermeyen pudrasız steril eldiven seçenekleri; eldivenleri giyenlerin tozdan arınmalarını sağlar. Alerji hassasiyeti olan kişiler, rahatlıkla tercih edebilir. Model ve beden tercihi, kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Herhangi bir alerjik duruma sahip olmayanlar, steril eldiven pudralı seçeneklerinden yana tercihini yapabilir. El büyüklüğüne bağlı olarak belirlenen standart ölçülere göre seçim yapılabilir. Bedenler; XS, S, L ve XL gibi harf kombinasyonlarıyla belirtilir. Her beden, belirli bir el büyüklüğüne uyum sağlamak üzere tasarlanır. Eli çok büyük olanlar, XL ölçüsünü tercih edebilir. Bu sayede eldiven, elinize tam oturur ve konforlu kullanım imkanını destekler. XS ve S bedende üretilen parçalar, genellikle kadın ve çocuklar için uygunluk gösterir. M beden, orta boy ele sahip olanlar için üretilir. L beden ise büyük el ölçülerine göre tasarlanır. Steril eldiven 7 numara gibi beden ölçüleri, markanın ve üreticinin beden ölçüsüne göre değişiklik gösterebilir. Genellikle orta boy ellere uyum sağlayan bu seçenekler arasından tercih yaparken steril eldiven yorum ve değerlendirmelerine bakabilirsiniz. Hareketlerinizi kısıtlamadan esnekliği, rahatlığı ve konforu doğru beden seçimi ile sağlayabilirsiniz. Markaların belirttiği bilgileri de inceleyerek yer alan opsiyonlar hakkında genel bir fikir edinebilirsiniz. Bu anlamda yapılan yorum ve değerlendirmeler, ürünler hakkında fikir sahibi olmanızı destekler. Elinizin boyutuyla uyumlu bir model seçerek hijyenik ürünü etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Zaman zaman rastlayabileceğiniz steril eldiven indirim olanakları sayesinde uygun fiyatlı bir alışveriş şansı elde edebilirsiniz. Bu sayede işinize yarayan uygun seçenekleri zahmetsiz bir şekilde belirleyebilir ve Trendyol’dan alım işlemini tamamlayabilirsiniz.

Birbirinden Kaliteli Steril Eldiven Modelleri

Birbirinden Kaliteli Steril Eldiven Modelleri

Steril eldiven modelleri, birçok farklı marka ve modelde mevcut olan çeşitli seçeneklerle gelir. Lateksli, pudralı, pudrasız, nitril gibi birçok farklı isimle anılan ürünler bulunur. Nitril steril eldiven seçenekleri, bunların arasında yer alır. Lateks içermez. Bu sayede lateks alerjisi olan müşteriler tarafından tercih edilebilir. Klasik modelleri kullanamayanlar, aynı zamanda pudrasız seçenekleri uygun bir alternatif olarak değerlendirebilir. Dayanıklılık, kimyasal direnç ve esneklik sağlar. Her bir model ve markanın müşteri ihtiyaçlarına göre avantajları ve özellikleri bulunur. Şeffaf modeller, genellikle mutfak bölümlerinde kullanılır ve çoğunlukla polivinil klorür veya polietilen gibi şeffaf plastik malzemelerden üretilir. Gıda hazırlığı ve temizlik sırasında elleri mikrop ve kirlerden korumak için tercih edilir. Tek kullanımlık olan bu ürünler, işlemden sonra atılır. Kararsız kaldığınız seçenekler için steril eldiven tavsiye edenlerin önerilerine ve beğenilerine bakabilirsiniz. Sağlık, güzellik, gıda endüstrisi ve daha birçok farklı alanda kullanılan bu ürünler; steril eldiven kampanya fırsatları altında uygun fiyatlarda sunulur. Hayatın her alanında kullanım şansı yaratır. Seçim aşamasında kullanım amacınızı ve tercihlerinizi göz önünde bulundurarak uygun olan modeli seçebilirsiniz. Yüksek kalitede üretilen modeller sayesinde çalışma ortamınızda hijyenik bir alan edinebilirsiniz. Kimi yerlerde kullanımı zorunlu kılınan bu ürünler, birçok alanda hayati önem taşır. Bu ürünlerin boya işlemleri için kuaförlerde de tercih edildiğini görebilirsiniz. Kimyasal bir madde olan boyalar, elleri kurutabilir ve yıpratabilir. Ellerin istenmeyen malzemelerle temasını engeller aynı zamanda temiz kalmasını sağlar. Ürünlerin belirtilen talimatlara uygun kullanılması da büyük önem taşır. Toplum sağlığını koruma konusunda büyük rol oynar. Steril eldiven satın alma işlemini Trendyol üzerinden tamamlayarak hijyenik bir şekilde işlerinizi yapma şansını elde edebilirsiniz.