İlgili Kategoriler
Fiyat
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Kullan At Eldiven

" araması için 44 sonuç listeleniyor
Parex 3 Paket 8'li Kullan At Eldiven M Beden

Parex3 Paket 8'li Kullan At Eldiven M Beden

(1)
99 TL
Sepete Git

Kaliteli Kullan At Eldiven Modelleri Trendyol’da!

Tek kullanımlık eldivenlere yaşamın her anında ihtiyaç duyulabilir. Ekonomik oldukları kadar kaliteli de olan bu ürünler, kişilerin tercihine göre değişen kullanım alanlarına sahiptir. Mutfakta yemek yaparken bu eldivenler hijyen amaçlı tercih edilebilir. Et, tavuk ve balık yapımında elin hasar görmemesi için takılabilir. Kullan at eldiven 50’li ve 100’lü paketler halinde satılır. Hijyen ve sağlık için farklı markalar tarafından üretilen çok amaçlı pudralı ve pudrasız modeller vardır. Farklı bedenlere sahip ürünlerden kendi el ölçünüze uygun olanı bulabilirsiniz. Beyaz, siyah ve mavi renk seçeneğine sahiptir. Amaca göre değişen ürün skalası ev ve ofis ortamı için uygundur. Siz de beden ve renk seçimi yaparak kendinize uygun olanı güvenle satın alabilirsiniz.

Çok Amaçlı Kullan At Eldiven Çeşitleri

Çok Amaçlı Kullan At Eldiven Çeşitleri

Renkli kullan at eldivenlerin bazıları su geçirmez özelliktedir. Temizlik yaparken ve bulaşık yıkarken rahatlıkla bunları takabilirsiniz. Pudrasız kullan at eldiven renkli ürünler kategorisinde yer alır. Gıda ile temas etmesinde herhangi bir sorun yoktur. Yemek yaparken veya et, tavuk keserken tercih edilebilir. Hijyen amacıyla istediğiniz kadar takabilirsiniz. Saç ve boya gibi eli çok kirleten işlerde de tercih edilir. Her iki el ile uyumludur. Standart beden yanında S, M ve L bedenlerini de bulabilirsiniz. Esnek yapıları sayesinde kolay takılıp çıkarılabilir. İşlerinizi yaparken hareket özgürlüğü sağlar. Kullan at lateks eldiven hijyen olması gereken tüm ortamlar için uygundur. Doktorlar, diş hekimleri, laboratuvar, deterjan üretimi gibi pek çok çalışma alanı için eldivenler önem arz eder. İnsanların sağlığı için gıda üretimi yapılan alanlarda eldiven kullanımı son derece önemlidir. Fırınlar ve pastaneler de insanların tüketimine sunduğu gıdaları eldiven kullanarak hazır hale getirir. Pudrasız eldivenleri gıda ile temas ederken rahatlıkla takabilirsiniz. Yuvarlak hatlara sahip ürünler rahat giyilip çıkarılır.

Beğeni Toplayan Kullan At Şeffaf Eldiven Özellikleri

Beğeni Toplayan Kullan At Şeffaf Eldiven Özellikleri

Kullan at şeffaf eldiven çeşitleri tek kullanımlık, cilt dostu ürünlerdir. Yumuşak kavramaya sahip ürün, her iki el için uygundur. Tüm sağlık kuruluşlarında hasta ile temas ederken tercih edilir. Şeffaf renkte olan ve geniş kullanım alanına sahip eldiveni temizlik yaparken de takabilirsiniz. Banyo ve tuvalet temizlerken deterjan ile temastan elinizi korumak için tercih edebilirsiniz. Yumuşak yapısı sayesinde ele tam oturur. İşlerinizi yaparken elinizden çıkmaz. Kullan at nitril eldiven çeşitleri arasında 8, 9 ve 10 beden seçenekleri bulunur. El ölçünüze göre aralarından seçim yapabilirsiniz. Kaliteli nitril formülasyonu ile üretildiği için yırtılma ve kopma olmaz. Çok amaçlı yapısıyla her sektör rahatlıkla tercih edebilir. Kullan at eldiven siyah renkteki ürün el ve parmakları kavrayarak işleri yapmayı kolaylaştırır. Siz de ihtiyaç duyduğunuz her an güvenle tercih edebilirsiniz.

Avantajlı Kullan At Eldiven 100’lü Paket Fiyatları

Avantajlı Kullan At Eldiven 100’lü Paket Fiyatları

Kullan at eldiven 100’lü paketler halinde satılır. Fiyatının belirlenmesinde paket halinde satılması önemli rol oynar. Farklı özelliklere sahip ürünler, 10’lu ve 20’li paketler halinde de satılabilir. Pudralı, pudrasız, nitril, lateks çeşitleri farklı fiyat skalasına sahiptir. Kullan at latex eldiven 10’lu paketler halinde müşteriyle buluşur. Her türlü amaca hizmet eden eldivenler güvenle takılabilir. Hijyeni sağlamak için her sektörden müşteriler satın alabilir. Tek paket halinde satılan ürünlerin yanında 4- 5 paketin bir arada bulunduğu ürün çeşitleri vardır. Bu paketler avantajlı fiyatıyla dikkat çeker. Kullan at market eldivenleri de gıdalar ile temas için tercih edilir. Sağlığa zararlı kimyasal maddelerin bulunmadığı ürün genç yaşlı herkese uygundur. Dermatolojik testlerden geçirilerek piyasaya sürülen kullan at eldiven fiyatlarını Trendyol’dan inceleyerek istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.