"

Hulk Oyuncak

" araması için 1294 sonuç listeleniyor

Hulk Oyuncak Çeşitleri ile Mutlu Çocuklar

Hulk oyuncak, çocukların çok sevdiği çizgi roman kahramanları arasında yer alır. Bu oyuncak Avengers (Yenilmezler) çizgi film oyuncak karakterlerinden biri olarak bilinir. Aynı zamanda yeşil dev olarak da adlandırılır. Duygularını kontrol edemeyen sinirlendikçe inanılmaz güçlere sahip olan bir karakterdir. Sevilen bir süper kahraman olan Hulk, arkadaşları ile çeşitli maceralara atılır. Orijinal hulk oyuncak yeşil rengi ve güçlü görünümüyle tüm çocukların dikkatini çeker.

Hulk Oyuncak

Hulk Oyuncak

Çocuğunuzun keyifle oynayabileceği bir oyuncaktır. Görüntü olarak büyük ve ürkütücü görünse de iyilik için savaşan bir devdir. Özellikle erkek çocukların ilgisini kız çocuklara göre daha fazla çekebilir. Çocuğunuz oyunlarında kullandıkları oyuncaklarla hem çok eğlenir hem de kendileri ile ilgili pek çok şeyi keşfedebilir. Arkadaşları ile oyunlarında kullandıkları bu oyuncaklar sayesinde paylaşmayı öğrenebilir. Hulk oyuncak seti ile kurulan oyunlarda çocuğunuz arkadaşları ile birlikte Hulk ve arkadaşları gibi davranarak kötülerle savaşabilir. Oyuncakları değiştirerek farklı karakterleri canlandırabilir. Farklı karaktere bürünen çocuğunuz büründüğü karaktere istediği özellikleri katarak hayal gücünün gelişmesine destek olabilir. İstemediği bir karakteri oynadığında onunla baş etmeyi, saygı duymayı, farklı çözümler bularak oyuna dâhil olmayı öğrenebilir. Bu sayede Hulk karakter oyuncak çocuğunuzun sosyal gelişimine de fayda sağlayabilir. Maske şeklindeki modelleri çocuğunuzun daha eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilir. Hulk oyuncaklar birçok farklı modelleri, çeşitleri ve boyutları ile çocuğunuzun beğenisine sunulmaktadır.

Hulk Oyuncak Çeşitleri ile Daha Eğlenceli Oyunlar

Hulk Oyuncak Çeşitleri ile Daha Eğlenceli Oyunlar

Benzersiz Hulk oyuncak modellerindeki farklılık kullanıcıların tercih sebeplerini artırmaktadır. Çeşit çeşit oyuncaklardan çocuğunuz en sevdiği oyuncağı seçebilir. Çocuğunuzun sevdiği renge göre mavi, gri, kırmızı, yeşil olan modelleri de vardır. Sürünen asker, sık bırak yavaş yavaş sinirlenerek büyüyen, kafası 360 derece dönen, kolları ve bacakları hareket eden, arkasındaki düğmeye basıldığında ışığı yanan, sökülüp takılabilen, pilli motorlu, ışıklı konuşan, disk atan, müzikli asa, lego şeklinde, kafası değiştirilebilen, led ışıklı sürtmeli araba, maske, beyblade, su tabancası, 360 derece dönebilen saat lego figürlü, stantlı ayakta durabilen, yumruk, cep boy, sesli, sesli ve ışıklı, Hulk peluş oyuncak gibi pek çok çeşidi ile kullanıcılara seçenekler sunar. Hulk arkadaşları Thor, Black Panther, Spiderman, Kaptan Amerika, Demir Adam, Iron Man, Thanos ile birlikte ya da tek tek de tercih edilebilir. Hulk oyuncak 30 cm boyutunda olabilmektedir. Ayrıca Hulk oyuncak 50 cm boylarındaki figürleri de vardır. Farklı boylardaki oyuncaklar tercih edilebilir. Kaliteli malzemeden üretilen oyuncak çeşitlerinden çocuğunuzun istediği oyuncağı seçebilirsiniz.

Hulk Oyuncak Fiyatları ile Trendyol’da

Hulk Oyuncak Fiyatları ile Trendyol’da

Hulk oyuncak çocuğunuzun keyifle oynayacağı oyuncaklar arasındadır. Pek çok kullanıcının tercih ettiği ürün, olumlu geri dönüşleri sayesinde talebini artırabilir. Oyuncağın güçlü kasları oyuncakla oynayan çocuğunuza güven verir. Yeşil renk dışında mavi Hulk oyuncak, gri Hulk oyuncak gibi renk seçenekleri vardır. Arkadaşları ile birlikte satılanlarının yanı sıra ayrı satılanları da bulunur. Lisanslı Hulk oyuncak ürünlerinde, lisans için ayrı bir ücret ödendiği için fiyat farkı olabilir. 8 cm, 15 cm, 16 cm, 17 cm, 30 cm, 40 cm gibi boylardaki oyuncakları arasında fiyat farklılıkları vardır. Büyük Hulk oyuncak tekli figür olarak satılanları da seçenekler arasında yer alır. Figür şeklinde satın almak istemeyen kullanıcılar için maskeden arabaya, su tabancasından saate birçok çeşidi ile seçenek hakkı tanır. Sade modellerin fiyatları sesli, ışıklı, konuşan modellerine göre daha avantajlıdır. Çocuğunuzun zevkle oyunlar kuracağı oyuncak Hulk tüm çeşitleriyle Trendyol sayfasında sizi bekler. Cazip fiyat avantajlarından yararlanmak için siz de Trendyol sayfasını ziyaret ederek dileğiniz oyuncağı satın alabilirsiniz.