placeholder
"

Kaşmir

" araması için 1354 sonuç listeleniyor

Kaşmir Halı

Global marka vizyonuyla hareket eden, halılarıyla dünyanın dört bir yanına ulaşan Kaşmir Halı ile her bir yaşam alanına uygun halı ya da yolluk bulmak çok kolaydır. Senelerin verdiği tecrübeyle dokunan her bir Kaşmir halı daha ilk bakışta kendisini belli eder, bulunduğu ortama kaliteyi ve özgünlüğü taşır.‌‌ Trendyol'un kampanyalı sayfalarında yer alan Kaşmir Halı modelleri ve fiyatları ile tercih edilebilir. Yaşam alanlarının ihtiyacı halıya karar vermeden önce Kaşmir Halı modelleri arasından yapabilirsiniz. Stilinizi ve beğeninizi yansıtan her yaşam alanı için Trendyol Kaşmir Halı modelleri ile sizleri buluşturur.

Global Vizyonuyla Yol Alan Kaşmir Halı 

Sektörüne yön veren tecrübesiyle yol alan Kaşmir Halı'nın hedefi global marka olmaktır. Değeriyle kimi zaman paha biçilemeyen kaşmir cinsi halıdan ismini alan markanın her bir halı tasarımı da adına yakışır incelikle üretilir. Günümüzde marka, teknolojiye dayalı üretim, ürün geliştirme ve yeni fikirlere kapı aralamaya devam eder.  2005 Gülsan Holding iştiraki olarak ‌Gaziantep'te faaliyetleri başlayarak inovatif ürünleri tüm Türkiye’ye sunmaya başlamıştır. Bir Türk markası olarak çok sayıda ülkeye ihracat yapan Kaşmir Halı modelleri, ‌elegance, sade, doğal ya da çok daha çarpıcı görünümlere sahiptir. Değerli ve güzel halıların markası Kaşmir Halı fiyatları ise ‌kampanyaları ile çok daha uygundur. Her yaşam alanına hitap edebilecek tasarımlara sahip‌halılar farklıebatlarda üretilir. Üstelik sadece halılar da yoktur aynı zamanda  Kaşmir Halı yolluk modelleri de tüketicilerin beğenisine sunulur.

Kaşmir Halı Ürün Çeşitleri

İster salona isterseniz yatak odası ya da çocuğunuzun en çok çok vakit geçirdiği kendi odası için her modelde halı Kaşmir'de mevcuttur. Kaşmir Halı, farklı beğenilere uygun tasarladığı en kaliteli işçilikle dokuduğu halıları ile tercih edilir. Marka, halıların tasarımın zamansız olmasına özen gösterir. Bu sayede her tüketici Kaşmir Halı satın aldığında uzun seneler halısı, modern görünümünü kaybetmeden kullanabileceğinde emin olur. Üstelik görünümünün yanı sıra özel işçilikle üretilen halılar yıpranmadan yaşam alanlarını süsler. Kaşmir Halı yolluk modelleri ya da halı çeşitleri için Trendyol sayfalarını inceleyebilirsiniz. Cazip fiyatlarla Kaşmir Halı marka ürünlere ulaşabilirsiniz.

Kaşmir Halı ile Şık Çözümler Yaşam Alanlarında

Evler en çok vakit geçirilen, bin bir emekle güzelleştirilen alanlardır. Evinizin sizin tarzınızı yansıtsın istersiniz. Bu nedenle de ev mobilya, tekstil ve aksesuarlarına onlarca para ve seçimleri için de zaman harcarsınız. Evlerinizde güzel görünümlü, sizi yansıtan ve misafirlerinizin beğenisini kazanan ürünlere yer verebilirsiniz. Örneğin, oturma odasına yerleştireceğiniz halı ile odanın biranda atmosferini değiştirebilirsiniz. Sade ve natürel renklerle döşenmiş bir odaya zıt renklerin hakim olduğu Kaşmir Halı marka halı serebilirsiniz. Sade odanıza hareket katmış olursunuz. Eğer çok hareketli ve canlı renklerin hakim olduğu bir odanız için halı arayışınız var ise sade renklerle bezenmiş Kaşmir Halı modelleri tam da zevkinize ve dekorasyonunuza göre sunulur.

Kalite ve Zarafetin Adresi Kaşmir Halı

Onlarca farklı Kaşmir Halı yolluk ve halı modeli sayesinde evlere çok daha şık ve özgün görünüm kazandırılır. Kalitesiyle güven veren, görünümüyle dikkat çeken modeller hem uygun fiyatlarla sayfalarda yer alır hem de avantajlar ile çok daha cazipcazip hale gelir. Kaşmir marka üretime sahip halı ve yolluklar bakım ve temizlik talimatlarına ve kullanma koşullarına uyulduğu takdirde, seneler boyunca kullanılabilir. Alanında deneyim ve tecrübeyi de halılarının üretim süreçlerine taşıyarak kullanan Kaşmir ekibi ve ‌‌Trendyol'un cazip kampanyaları sayesinde evler artık çok daha şık.