placeholder
"

Kırmızı Saç Boyası

" araması için 1430 sonuç listeleniyor
Neva Color Tüp Boya 8.44 Tarçın Bakır
Neva ColorTüp Boya 8.44 Tarçın Bakır
(93)
Tüp Boya 8.44 Tarçın Bakır
16,70 TL
Sepete Git
Hair Chalk Saç Tebeşiri Seti 12 Renk
Hair ChalkSaç Tebeşiri Seti 12 Renk
(288)
Saç Tebeşiri Seti 12 Renk
66,85 TL
Sepete Git
Palette Deluxe 5-889 Şarap Kızılı
PaletteDeluxe 5-889 Şarap Kızılı
(164)
Deluxe 5-889 Şarap Kızılı
51,50 TL
Sepete Git

Kırmızı Saç Boyası Seçenekleri ile Canlı Renkler

Kırmızı, kadın ve erkekler tarafından sıkça kullanılan renkler arasındadır. Sıcak renklerin başında gelir ve enerji veren, harekete geçiren bir etkisi vardır. Günlük yaşantıda her durumda karşılaşılan bir renk olup, tüm tonları giyimden dekorasyona, makyajdan saç rengine kadar severek kullanılır. Çok çeşitli tonlara sahip olması sayesinde genç-yaşlı fark etmeksizin herkese uyacak bir kırmız saç boyası mutlaka vardır. Canlı ve parlak kırmızıdan sonbahar tonlarına ve koyu kızıllara uzanan bir renk skalasına sahiptir. Günlük hayatında kırmızı rengi kullanmayı seven ya da kırmızının canlılığıyla çekici ve enerjik bir görünüme kavuşmak isteyen herkes için mükemmel bir renktir. Saçlarını kırmızı tonlarında boyamayı seçen kadın ve erkekler, cüretkârlıkları ile ayırt edilir. Siz de göz alıcı bir saç rengine kavuşmak istiyorsanız, kırmızının renk tonlarından kendinize en uygun olanı seçebilir, Trendyol’u ziyaret ederek uygun fiyat avantajlarıyla satın alabilirsiniz.

Kırmızı Saç Boyası Tonları

Kırmızı Saç Boyası Tonları

Kırmızı saç boyası da en az diğer saç boyaları kadar çeşitlidir. Çilek kırmızı saç boyası seçeneklerinden şarap kırmızı saç boyası seçeneklerine kadar ton aralığı bulunur. Çilek rengi saç boyası en canlı kırmızı tonlarının başında gelir. Kırmızı saç boyası seçerken cilt tonuna göre seçmek önemlidir. Kırmızı, her cilt tonuna uysa da açık ve koyu tonları olduğu için size daha çok uyum sağlayabilecek rengi bulmanız önemlidir. Kızıl saç boyası tonları küllü tonlardan bakır tonlara, maundan yakuta kadar alt tonlara sahiptir. Örneğin kiraz tonları mavi bazlı iken bakır tonları sarı-turuncu bazlıdır. Canlı kırmızı saç boyası çeşitleri, gençler ve kendini daima genç hissedenlerin yoğun ilgi gösterdiği renkler arasında yer alır. Koyu kırmız saç boyası kullanım ve görünüş açısından diğer tonlara göre daha çok ten rengine uyum sağlar. Kırmızı saç sizi daima öne çıkaran bir renktir. Özellikle giyimden ayakkabınıza kadar uyum içerisindeyseniz bulunduğunuz yerde tüm bakışları üzerinizde toplayacak etkiye sahiptir. Kızıl saç boyası numaraları diğer saç boyalarında olduğu gibi ilk numara ana, ikinci numara ise yansıma oluşturacak renkleri temsil eder.

Kırmızı Saç Boyası Modelleri

Kırmızı Saç Boyası Modelleri

Doğuştan sahip olunan en nadir renkler arasında yer alan kızıl saçlar, saç boyaları ile her kadın ve erkeğin ulaşabileceği bir renktir. Fakat kırmızı saç boyaları, diğer doğal tonlara göre daha çabuk akma eğilimindedir. Kalıcı kırmızı saç boyası modelleri, içerisinde bulunan amonyak ve peroksit sayesinde saça daha iyi tutunur. Geçici kırmızı saç boyası modelleri ise 15 gün içerisinde ve birkaç yıkamaya kadar dayanan boyalardan oluşur. Geçici olan boyalar bir süreliğine değişiklik yapmak isteyenler veya rengin kendine yakışıp yakışmayacağını denemek isteyenler için ideal boyalardır. Akmayan kırmızı saç boyası bulmak ise oldukça zordur. Doğal pigmentler içermeyen kırmızı tonları saça kolayca tutunamazlar. Fakat bazı bakım ürünleri ve boyaların kalıcılığını artıran uygulamalar da mevcuttur. Doğal kırmızı saç boyası bitkisel içerikli saç boyalarıdır. Bu boyalar hem saçı besler hem de istediğiniz tonu yakalamanıza yardımcı olur. Kızıl saç boyası, erkek kullanıcılar tarafından da ister komple boyamak ister balyaj yapmak için tercih edilen renklerdendir.

Kırmızı Saç Boyası Fiyatları

Kırmızı Saç Boyası Fiyatları

Kırmızı saç boyası renkleri, esmerden sarışına kumraldan buğday tene yakışan nadir renklerdendir. Kırmızı saç boyası önerileri kullanıcıların ten rengine göre yapılır. Dikkat edilmesi gereken diğer boyalarda da olduğu gibi tenin sahip olduğu alt tondur. Cilt alt tonu pembe olanlara turuncu bazlı tonları içerdiği için kızıl saç boyası önerisi yapılabilir. Açık kırmızı saç boyası seçeneklerinden en koyu tonlara kadar yüzlerce seçenek vardır. Kırmızı saç boyası markaları, saçlarınızı yıpratmadan bu boyaların kalıcılığını artırmayı hedefler. Ayrıca içlerinde bulunan çeşitli bakım yağları ve ekstreler sayesinde saçların beslenmesi sağlanır ve boyama esnasında yıpranma en aza iner. Uygulama sonrası ise parlayan saçlar elde etmenize yardımcı olur. Kızıl saç boyası fiyatları ise diğer saç boyalarından farklı değildir. Her saç boyası içeriğine ve gramına göre farklı fiyatlara sahiptir. Siz de saçlarınızda kırmızı tonlarını denemek isterseniz birbirinden farklı kırmızı saç boyası çeşitlerinin bulunduğu Trendyol üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz.