Renk
Fiyat
Çarşaf Türü
Boyut/Ebat
Desen
Materyal
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kristal Uyku Seti

" araması için 143 sonuç listeleniyor

Birbirinden Şık ve Kaliteli Kristal Uyku Seti Modelleri Trendyol’da!

Ev tekstili ürünleri, her evin vazgeçilmez parçalarıdır. Salonlardan yatak odalarına, mutfaklardan banyolara evlerin her bir köşesinde kullanılan tekstil malzemeleri, pek çok farklı çeşitte ve modelde üretilir. Her evin dekorasyonuna uygun modeli bulmak mümkündür. Kristal Home tekstil alanında, kaliteli ve geniş ürün portföyü ile müşterinin yıllardır tercih ettiği markalardan biridir. Uyku ve dinlenme zamanlarının keyifle geçirildiği yatak odalarında kullanılan yatak örtüleri, yastık kılıfları, nevresim takımları gibi tüm malzemelerin hem rahat, hem de kaliteli olması önemlidir. Birbirinden şık Kristal uyku seti modelleri, müşteriye konforla birlikte kaliteyi bir arada sunar. Kristal uyku seti online şekilde incelenip alınabilen modellere sahiptir. Trendyol’dan güvenle Kristal uyku seti satın alabilir, aradığınız dekorasyona dakikalar içinde sahip olabilirsiniz.

Kristal Uyku Seti Tavsiye ve Önerileri

Kristal Uyku Seti Tavsiye ve Önerileri

Takım halinde satılan alternatifler, içeriğinde genellikle her biri birbiriyle renk ya da desen yönünden uyumlu olan yorgan, yorgan koruyucu örtü, çarşaf ve yastık kılıfı bulundurur. Dolayısıyla, ihtiyacınız olan tüm malzemeleri tek seferde, vakitten tasarruf ederek almanız mümkündür. Setlerin içerisindeki materyallerin boyutları, modelde hitap edilen kişi sayısına göre ayrılır. Kristal uyku seti çift kişilik seçeneklerin içerisinde, 195x215 ebatlı yorgan ile buna uygun olarak 200x250 ölçüsünde yorgan koruyucu, 240x260 ebatında çarşaf ile 50x70 ölçüsünde iki adet yastık kılıfı vardır. Kristal tek kişilik uyku seti alternatifleri ise 155x215 ile 160x260 ebatlarında yorgan ve yorgan koruyucu, tek kişilik 160x240 ölçülerinde çarşaf ile bir kişi için tek adet, 50x70 boyutunda yastık kılıfı içerir. Bebek sahibi olanlar için güvenilir Kristal bebek uyku seti, antialerjik özelliğiyle ebeveynler tarafından tercih edilebilir. Böylelikle anne ve babalar, bebeklerinin uykusunda rahat etmesini sağlar. Aradığınız özelliklere sahip modellerin kullanımı ile ilgili fikir edinmeniz, yapacağınız alımlarda size yol gösterici olabilir. Bunun için, Kristal uyku seti tavsiyelerine bakabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Kristal Uyku Seti Modelleri

Beğeni Toplayan Kristal Uyku Seti Modelleri

Kristal uyku seti çeşit çeşit alternatif sunan, her evin dekorasyonuna uygun modelleriyle beğeni kazanır. Her yaştan kadın veya erkeğin zevkine hitap eden ürün çeşitliliğine sahip marka, modern çizgilerden klasik motiflere, küçükler için eğlenceli desenlerden tek renkli seçeneklere, birden çok tarza yönelik geniş portföyüyle dikkat çeker. Kristal Ranforce uyku seti, yüzde yüz pamuklu dokusuyla birlikte 52 tel dokuma sıklığı ile dikkat çeker. Kristal light pamuk dokumasıyla Kristal Light uyku seti, havalar sıcak olduğunda terletmez, nemi içerisinde hapseder. Tüm tekstil ürünlerinde olduğu gibi, Uyku seti Kristal modellerini kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Firmanın yüzde yüz pamuktan oluşan ürünleri, etiketinde bulunan yıkama talimatlarına uygun temizlenmelidir. Makinelerde yıkama için maksimum 40 derece sıcaklık önerilir. Kurutma işlemleri için kurutma makineleri uygundur. Öte yandan, talimatlarda bulunan kuru temizleme uyarıları son derece önemlidir. Bazı materyaller için kuru temizleme önerilmez. Trendyol’da tüm modellere ulaşabilir, kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz.

Avantajlı Kristal Uyku Seti Fiyatları

Avantajlı Kristal Uyku Seti Fiyatları

Kristal uyku seti fiyatları, tasarımların hazırlanma aşamasında kullanılan malzemeyle hitap edilen kişi sayısına göre değişkenlik gösterir. Herkes, bütçesine uygun seçeneği Kristal uyku seti indirim fırsatlarını takip ederek bulabilir. Böylelikle her evde, ev ekonomisine uygun dekoratif, konforlu yatak odası eşyaları göze hitap eder, rahat uykular getirir. Uygun fiyatları değerlendirmek isterseniz Trendyol’da Kristal uyku seti kampanya fırsatlarını takip edebilir, dilediğiniz ürüne anında ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte, bir kerede çoklu adetlerde alım yaparak yedekleme şansı elde edebilir, ister misafiriniz geldiğinde ister dekorasyonu değiştirmek istediğinizde elinizdekileri kullanabilirsiniz. Farklı kişiler tarafından yapılmış farklı alışveriş deneyimleri, seçenekleri doğru değerlendirmekte; tercihlerinizi doğru biçimde yapmakta sizlere yardımcı olur. Kristal uyku seti kullananların çeşitler hakkındaki deneyimlerini Trendyol’da müşteri yorumlarından inceleyebilir, alışverişinizi güvenle yapabilirsiniz. Aynı zamanda, Kristal uyku seti yorumları sayesinde, ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.