İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Cinsiyet
Çocuk Cinsiyeti
Materyal
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Lol Bebek Kostümü

" araması için 17 sonuç listeleniyor

Eğlenceli Tasarımları ile Lol Bebek Kostümü Modelleri Trendyol'da!

Oyuncak bebek sektöründe şu anda Lol Surprise’dan daha popüler olan çok az tür bulunmaktadır. Büyük kafalı şık bebekleri, her biri ayrı ayrı paketlenmiş birden fazla aksesuar ve bileşenle birlikte piyasaya sürülmekte ve her paketten ne çıkacağı müşteri için bir sürpriz olmaktadır. Bundan dolayı marka adı Lol Surprise’dır. Lol bebeklerinin bu denli bilinir ve talep görür hale gelmesi, Lol Surprise bebeklerinin yanı sıra çok daha geniş yelpazede yeni ürünlerin de üretilmesini beraberinde getirmiştir. Özellikle kız çocuklarının en fazla talep ettiği ürün gruplarından birisini Lol bebek kostümleri oluşturmaktadır. Kız çocukları aldıkları Lol bebeğin elbisesi ile birebir aynı olan Lol bebek parti kıyafeti isteyebilmektedirler. Gelinen noktada bu talebi karşılayabilmek için çeşit çeşit ve renk renk Lol bebek kostümleri tasarlanmış ve satışa sunulmuştur.

Lol Bebek Kostümü Çeşitleri

Lol Bebek Kostümü Çeşitleri

İster doğum günü partisi olsun isterse de okul arkadaşlarıyla düzenlenen bir eğlence, kız çocukları partideki en havalı gözüken ve en popüler çocuk olmaktan hoşlanırlar. Bunun yolu da o esnada en popüler olan ve trendi yakalayan akım ne ise onu takip etmekten geçmektedir. Çoğu çocuk anne ve babasından Lol bebek doğum günü kostümü talep etmektedir. Bu noktada anne ve babalar Lol bebek kostümünü ve aksesuarlarını nereden bulacağını merak etmektedir. Ebeveynler Lol bebek kostümü satın al şeklinde arama yaparak kendileri ve çocukları için en uygun Lol bebek kostümlerine erişebileceklerdir.

Lol Bebek Kostümü Fiyatı

Lol Bebek Kostümü Fiyatı

Lol bebeklerinin popüler hale gelmesi Lol bebekleri ve kostümlerini de popüler hale getirmiştir. Bu noktada çeşitli etkinliklerde Lol bebek kostümü giymek isteyen çocuklar için çok sayıda tasarım piyasaya çıkmıştır. Elbette hangi kostümün tercih edileceği noktasında kararı kostümü giyecek olan çocuklar verecektir. Ancak işin bir diğer boyutu da tercih edilecek kostümün fiyatıdır. Lol bebek kostümü fiyatı değişkenlik gösterektedir. Kostümde kullanılan aksesuarlar, kumaş tercihleri, kostümün bedeni ve hangi yaş grubu için dikildiği gibi parametreler, kostümün maliyeti üzerinde belirleyici olmakta ve kostüm fiyatını da etkilemektedir. Lol bebek kostümü fiyatları üzerinde belirleyici olan bir diğer konu da hangi Lol karakteri şeklinde tasarlandığı olmaktadır. Örneğin Lol bebek diva kostümü daha gösterişli olması sebebiyle diğer Lol bebek kostümlerinden fiyat olarak daha değişken olabilecektir.

Lol Bebek Kostümü Aksesuarları

Lol Bebek Kostümü Aksesuarları

Lol Surprise bebekleri çocuklar tarafından yoğun şekilde ilgi görüyor. Lol bebeklerini sevmeyen ya da herhangi bir şekilde Lol surprise bebeklerinden haberdar olmayan kız çocuğu neredeyse yoktur desek yanlış olmayacaktır. Çoğu kız çocuğu Lol bebek kostümü yorum ve değerlendirmelerini okuyarak kendisine en uygun kostümü bulmaya çalışmaktadır. Ancak iş sadece kostüm terciyle de bitmemektedir. Lol kostümleri için özel olarak tasarlanmış aksesuarlar da bulunmaktadır. Hangi kostümün ve aksesuarın seçileceği ya da hangi kostüm ile hangi aksesuarın kombinleneceği kız çocuklarının ilgilendiği konular arasında. Lol bebek kostümüne uygun aksesuarların tercihi için genellikle Lol bebekleri incelenmekte ve mümkün olduğunca Lol bebeklerinin orijinali ile benzer bir kombin yapılmaya çalışılmaktadır. Lol bebeklerine daha fazla benzerlik gösterilmesi açısından peruk, güneş gözlükleri, taç ve toka çeşitleri ile baskılı çantalar da üretilmiştir. Hangi kostümler ile hangi ürün gruplarının birlikte kullanılacağı ise sizin hayal gücünüze kalmış bir durum olacaktır. Trendyol’dan inceleyebileceğiniz bu ürünlere uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.