İlgili Kategoriler
Cinsiyet
Renk
Kumaş Tipi
Boy
Fiyat
Ortam
Astar Durumu
Desen
Dokuma Tipi
Kalıp
Kapama Şekli
Fiyat Geçmişi
Yaka Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

MANGO Yelek

" araması için 31 sonuç listeleniyor

Mango Yelek

Mango Yelek Modelleri ile Yenilikçi Görünümlere Yer Verin

Mango Yelek Modelleri ile Yenilikçi Görünümlere Yer Verin

Gerek yaz aylarında gerekse kış aylarında tercih edebileceğiniz birbirinden farklı alternatif kıyafet seçeneği ile tarzınıza yön verebilirsiniz. Özellikle kış aylarında daha şık ve güzel giyinmek için tercih edebileceğiniz yelek seçenekleri ile birbirinden farklı kombinler hayat verebilirsiniz. Markaların üretmiş olduğu yelek alternatifleri arasında birden farklı alternatife sahip olabilirsiniz. Gün içerisinde ya da özel günlerde tercih edebileceğiniz birden fazla alternatif bulunmaktadır. Bu alternatifler arasında yer alan kıyafet modellerini de tercih ettiğiniz takdirde daha şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Modanın döngüsel yapısına uygun olarak üretilen pek çok farklı alternatif yelek seçenekleri ile birlikte daha şık bir görünüm olanağı sunmaktadır. Geliştirilen ürünlerin yenilikçi tasarımları ve etkileyici görünümleri farklı kombinlere canlılık katarken aynı zamanda görünümünüzün daha yenilikçi bir hal almasına da yardımcı olmaktadır. Yelek seçenekleri hem yaz aylarında hem de kış ayarında tercih edebileceğiniz alternatiflere sahiptir. Kış aylarında tercih edeceğiniz alternatifler daha çeşitli olduğundan verimli bir kullanım süreci geçirebilme olanağına sahip olabileceksiniz. Kış aylarında satın alabileceğiniz şişme yelek seçenekleri ile hem vücudunuzu sıcak tutma olanağına erişecek hem de görünümünüzün mevsime uygun olmasına olanak sağlayacaksınız. Mevsime uygun giyinmek vücut sağlığınızın da önemli ölçüde korunmasına yardımcı olacaktır. Bu sayede herhangi bir şekilde hastalanmadan keyifli bir şekilde mevsimin keyfini çıkartabilirsiniz. Markanın geliştirmiş olduğu bu ürünler ile siz de sağlığınızı koruma altına alabilecek ve aynı zamanda kendi zevkinize göre giyinme olanağına erişebileceksiniz. Markanın kış ayları için tasarlamış olduğu yelek seçenekleri yalnızca şişme modellerle de sınırlı kalmıyor. Peluş alternatifler de görünümü ile sizlere daha sempatik bir görünüm katabileceği gibi aynı zamanda vücudunuzun da daha sıcak olmasına olanak sağlıyor.

Mango Şişme Yelek ile Daha Sıcak Bir Kış Geçirin

Mango Şişme Yelek ile Daha Sıcak Bir Kış Geçirin

Yıllardır ürettiği ürünler ile daha keyifli bir görünüme erişmenize ve yüksek kalite olanağına erişmenize yardımcı olan Mango tasarlamış olduğu her seçenek ile gerek erkek kullanıcıların gerekse kadın kullanıcıların şıklığını iki katına çıkarmayı başarıyor. Marka tarafından tasarlanmış olan pek çok farklı alternatif klasik görünüme sahip olmak isteyen kullanıcıların yanı sıra daha günlük bir görünüme sahip olmak isteyen kullanıcıların da ilgisine hitap etmeyi başarmaktadır. Satışa sunulan bu ürünleri doğru alternatiflerle birlikte kombin ettiğinizde gün içinde ya da özel davetlerinizde kendinizi daha iyi hissetme olanağına sahip olabileceksiniz. Tasarlanan ürünler arasında klasik bir görünüm için tercih edilebilecek olan yelek alternatifleri ile takım elbiselerinizi canlandırabilirsiniz. Erkek kullanıcıların daha iyi bir görünüme sahip olmak adına tercih ettiği yelek seçenekleri takım elbisenizin daha şık görünmesine olanak tanıdığı gibi aynı zamanda vintage bir görünüme erişmenize de fırsat vermektedir. Bu haliyle geçmişi ve geleceği mükemmel bir şekilde bir araya getiren yelek seçenekleri ile takımlarınıza zamansız bir dokunuş yapma fırsatına erişebilişiniz. Üretilen ürünler arasında yalnızca klasik görünümlü seçenekler de yer almıyor. Aynı zamanda daha günlük bir görünüme erişebilmeniz adına tercih edebileceğiniz şişme yelek seçenekleri de markanın kendine özgü tasarımı ile birleşmekte ve daha şık bir görünümü sizlerin ilgisine sunmaktadır. Uzun süre dışarıda kalacağınız zamanda ya da daha sıkı giyinmeyi tercih ettiğiniz olumsuz hava koşullarında siz de markanın şişme yelek modellerini temin edebilirsiniz. Bu ürünler içeriğinde ısıya karşı dirençli alternatiflere sahip olduğu için daha verimli bir kullanım süreci geçirme fırsatı tanıyacaktır. Bu sayede sizlere hem eğlenceli bir kullanım olanağı hem de kaliteli içerikler aynı anda ulaşmış oluyor. Yelek seçenekleri arasından kendi zevkinize uygun alternatifi temin ederken dikkat etmeniz gereken belli başlı noktalar hem görünümde hem de kullanımda kendinizi daha iyi hissetmenize olanak sağlayacaktır. Örneğin kendi beden ölçülerinize uygun alternatifleri tercih etmek kullanım süreci boyunca soğuğa maruz kalmadan şık bir görünüme erişmenize yardımcı olacaktır. Beden ölçülerinize uygun seçenekleri tercih ettiğiniz takdirde kış aylarında oluşan olumsuz hava koşullarına karşı kendinizi koruma altına alabileceksiniz. Böylelikle herhangi bir sağlık sorunuza maruz kalmadan soğuk havanın olumsuz etkilerini örtbas edebilir ve kış aylarının keyfini dilediğiniz gibi çıkartabilirsiniz. Kış aylarında etkili bir şekilde vücudunuzu koruma altına almak ya da görünümünüzü daha şık bir hale getirmek istiyorsanız siz de markanın yelek alternatiflerinden yararlanabilirsiniz

Mango Peluş Yelek Modelleri ile Modern Bir Görünüme Erişin

Mango Peluş Yelek Modelleri ile Modern Bir Görünüme Erişin

Son dönemde pek çok kullanıcı tarafından tercih edilen peluş alternatifler her kombine mükemmel bir şekilde ayak uydurarak daha modern bir görünüme erişmenize yardımcı oluyor. Marka tarafından üretilen peluş yelek seçenekleri de sizlere daha şık ve sıcak bir görünüm katacaktır. Peluş alternatifler yelek seçenekleri ile bir araya gelerek vücudunuzun önemli kısımlarının daha sıcak olmasına olanak sağlıyor. Böylelikle kış aylarında kendinizi koruma altına alabilecek ve keyifli bir kış geçirebileceksiniz. Peluş alternatiflerde de renk seçeneği mevcuttur. Bu renk seçenekleri ile kombinlerinize ve dolabınızdaki diğer seçeneklere uygun modelleri seçmeniz daha kolay bir hale gelecektir. Eğer daha günlük bir görünüme sahip olmak ve kış aylarında size sürekli eşlik etmesini istediğiniz bir yeleğe erişmek istiyorsanız tercih edeceğiniz alternatif siyah renkli peluş seçenekleri arasında olabilir. Bu alternatifler rengi dolayısıyla hem sizin daha fit hem de daha şık görünmenize yardımcı olacaktır. Fit bir görünüm için her kullanıcının ilk tercih ettiği ürün olan siyah renkli yelek seçenekleri ile vücut hatlarınızın daha iyi bir görünüme erişmesine yardımcı olabileceksiniz. Bu sayede kış boyunca kendinizi daha iyi hissedebileceksiniz. Markanın satışa sunmuş olduğu peluş modeller arasında toprak tonlarına sahip seçenekler değer almaktadır. Bu ürünler kendine özgü yapısı ve hoş görünümü ile sade tonları mükemmel bir şekilde bir araya getiriyor ve total görünümünüzün uyumlu olmasına yardımcı oluyor. Görünümde bütünlüğü sağlamak kombinlerinizin kalitesini ortaya çıkarmak açısından oldukça önemlidir. Eğer kaliteli bir görünüme sahip olmak ve kombininizin yıldız parçalarını ortaya çıkartmak istiyorsanız siz de renk uyumuna dikkat etmelisiniz. Renk uyumu açısından mükemmel bir kolaylık sağlayan toprak tonları markanın yelek modellerinde de yer alıyor. Bu sayede yeleklerinizi beyaz, krem, siyah gibi pek çok renkli içerikle bir arada kullanabileceksiniz. Takım elbiselerde ve klasik giyim alternatiflerinde kullanabileceğiniz yelek seçenekleri de farklı renk seçeneğini sizlerin ilgisine sunuyor. Daha klasik giyinmek istediğiniz zaman tercih edebileceğiniz lacivert, siyah ya da gri gibi renk seçenekleri ile zamansız bir görünüm erişebilir ve günü keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz. Üretilen ürünlerin yüksek kalitesi de uzun süreli kullanım olanağını sizlerle bir araya getirmektedir.

Mango Örgü Yelek Modelleri ile Kombinlerinize Sıcak Dokunuşlar Yapın

Mango Örgü Yelek Modelleri ile Kombinlerinize Sıcak Dokunuşlar Yapın

Geçmişten günümüze kadar gelen kombin alternatifleri arasında örgü kazak ve yelek seçenekleri de yer almaktadır. Bu modeller geçmiş dönemlerde kullanıcıların hem şık hem de konforlu bir şekilde kış aylarını geçirebilmesine olanak sağladığı gibi aynı zamanda verimli bir kullanım süreci geçirmesini de sağlıyordu. Günümüzde pek çok farklı alternatifi ile satışa sunulan örgü yelek modelleri markanın mükemmel tasarım anlayışı ile bir araya geldi ve daha modern bir görünüme erişmenize olanak sağladı. Gün içerisinde, i hayatında ya da özel günlerinizde tercih edebileceğiniz örgü yelek seçenekleri yenilikçi görünümleri ile eski ve yeniyi sessiz bir şekilde bir araya getirmeyi başarıyor. Geçmiş dönemlerde hem kadınların hem de erkeklerin sıkça tercih ettiği yelek seçenekleri zaman içerisinde popülerliğini arttırarak farklı modeller ile satışa sunuldu. Bu sayede siz de kendi zevkinize ve tasarım anlayışınıza uygun seçeneği kolay bir şekilde bulabileceksiniz. Örgü yelek seçeneler genellikle kadın kullanıcılar için tercih edilse de erkek kullanıcılar için de birden fazla alternatife erişmek oldukça kolaydır. Kadın ve erkek kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış olan bu ürünlerdeki kalite standardı da markanın uzun yıllara dayanan kalite bilinciyle birlikte geliyor. Ürettiği her üründe kendi kalite anlayışına uygun olarak geliştiren ve dünyanın her yerinde büyük bir sükse sağlayan markanın ürünleri yelek seçeneklerinde de farkın ortaya koymayı başarıyor. Üretilen ürünlerin yüksek kalitesi de dünya çapında popülerlik kazandığından siz de güvenli bir şekilde dilediğiniz yelek seçeneğini temin edebilir ve daha kaliteli ürünlerle gününüzü geçirebilirsiniz. Yelek alternatiflerini sportif seçeneklerle tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda klasik alternatiflerle de tercih etme olanağına sahipsiniz. Çift astarlı olan ürünler sıcak tutma açısından bir adım önde olurken örgü modeller de kaliteli iplik tercihi sayesinde sizlere aradığınız konforu ve kaliteyi aynı anda sunuyor. Başarılı tasarımları ile aradığınız her modeli kolaylıkla bulabileceğiniz markanın modelleri arasından uzun yelek seçenekleri de şıklığınızı iki katına çıkartmayı başarmaktadır. Özellikle ofislerde ve özel günlerde tercih edebileceğiniz iddialı tasarımlardan biri olan uzun yelek seçenekleri ile her zaman dikkat çekici bir görünüme erişebilir ve günü yıldızı olabilirsiniz. Geliştirilen ürünlerin sağlamış olduğu bu mükemmel etki size daha keyifli bir kullanım süreç geçirme fırsatı sağlıyor. Satışa sunulan ürünlerin farklı tasarımları da her zevkten kullanıcının dilediği modeli daha rahat bulmasına imkan tanımaktadır. Siz de gerek sportif gerek daha klasik görünümler için özel olarak tasarlanmış olan modeller ile modern görünümlere markanın eşsiz etkisini taşıyabileceksiniz.

Mango Uzun Yelek Modelleri ile İddialı Bir Görünüm Elde Edin

Mango Uzun Yelek Modelleri ile İddialı Bir Görünüm Elde Edin

Yelek seçenekleri yalnızca kısa alternatifleri ile değil aynı zamanda uzun seçenekleri ile de görünümünüze benzersiz bir dokunuş yapmayı başarıyor. Üretilen uzun alternatiflerin renk seçenekleri de görünüm olarak kendi zevkinize uygun seçeneğe kolaylıkla erişebileceksiniz. Renk açısından alternatif olarak değerlendirebileceğiniz siyah renkli yelek modellerinde hem şık hem de fit bir görünüme erişebileceksiniz. Görünümünüzün daha fit olması adına mükemmel bir fırsat sağlayan siyah renkli seçenekler uzun olması sebebiyle de daha uzun bir görünüme erişmesine yardımcı oluyor. Örneğin kısa seçenekler belinizde yukarısını kaplayacak şekilde geliştirilmiş olmakla birlikte bacaklarınızın görünümünü ortaya çıkartabilmektedir. Aynı şekilde yarım uzun alternatifler de göbek bölgenizde ya da basen bölgenizde bulunan fazlalıkları görünmez kılmanız açısından oldukça iyi bir alternatif olarak değerIendiriliyor. Vücudunuzdaki fazlalıkları ortadan kaldırmak ve daha fit bir görünüme sahip olmak için tercih edeceğiniz ürünün vücut yapınıza uygun olması da oldukça önemlidir. Eğer bacaklarınızın hatlarını ortaya çıkartmak istiyor ve daha ince bir görünüme sahip olmayı hedefliyorsanız siz de yelek modellerinden yardım alabilirsiniz. Markanın satışa sunmuş olduğu pek çok farklı alternatif ile vücut hatlarınıza uygun olan seçeneği kolaylıkla temin edebilecek ve daha şık bir görünümle güne devam edebileceksiniz. Farklı renk seçenekleri sayesinde cilt tonunuza ve dolabınızdaki diğer parçalara uygun seçenekleri de kolaylıkla bulabileceksiniz.

Mango Yelek Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Mango Yelek Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Markanın satışa sunmuş olduğu alternatifler uzun modellerinin yanı sıra kısa seçenekleri ile de sizlere daha verimli bir kullanım süreci geçirme fırsatı sağlıyor. Kısa seçenekleri ile daha klasik kombinler yapabileceğiniz gibi aynı zamanda örgü olarak tasarlanmış seçenekleri de günlük bir görünüm elde etme olanağı sunmaktadır. Örgü modelleri kot pantolon alternatifleri ile tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda etek gibi seçeneklerle de kullanabilirsiniz. Yalnızca kadın kullanıcılar için değil aynı zamanda erkek kullanıcılar için de birbirinden karizmatik seçeneğe sahip olan marka üretmiş olduğu modellerin kaliteli yapısıyla da dikkat çekiyor. Uzun seçenekler ile kombininizin daha bütün bir görünüme sahip olmasına yardımcı olabileceğiniz gibi kısa seçeneklerle de birden fazla parçayı bir araya getirebilir ve farklı tonları uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Kadın kullanıcılar için tercih edilebilecek modellerdeki pek çok renk alternatifi ayakkabı seçiminizden gömlek seçiminize kadar size konfor sağlıyor. Bu sayede güne hazırlanırken kendinizi daha iyi hissedecek ve kısa süre içerisinde hazırlanabileceksiniz. Üretilen ürünlerin fiyat aralığı da her kullanıcıya uygun içeriği bulma noktasında kolaylık sağlamaktadır. Siz de dilediğiniz seçeneği satın almak ve avantajlardan yararlanmak istiyorsanız hemen sayfayı inceleyebilir ve arzu ettiğiniz seçeneği Trendyol güvencesi ile temin edebilirsiniz.