placeholder
"

MONSTER HIGH

" araması için 105 sonuç listeleniyor
MONSTER HIGH Skyra Bouncegait
KARGO BEDAVA
MONSTER HIGHSkyra Bouncegait
499 TL
Sepete Git
MONSTER HIGH 700 Lü Sticerler
MONSTER HIGH700 Lü Sticerler
(25)
700 Lü Sticerler
25 TL
Sepete Git

Monster High

Monster High Oyuncaklarındaki Dikkat Çeken Karakterler

Monster High, anlattığı hikayelerdeki karakterleri üreterek, çocuk dünyasına farklı oyuncak modelleri sunmaktadır. Genel anlamda Dracula’nın kızı ve en yakın olan arkadaşları ile okul hayalini kurdukları bir hikayedir. Hayalleri gerçekleştirme kararları alarak, yeni öğrenciler bulabilmek adına efsanevi maceralara atılırlar. Acayip olarak adlandırılan arkadaşlar, hayal kurulan okulu kurtarmak zorundadır. Çünkü okulda kötü niyetli olan kişiler vardır. Farklı maceraların karakterleri olarak tasarlanan oyuncaklar ise çocuklar tarafından büyük bir beğeni toplamaktadır. Tasarlanan karakterler, farklı kıyafetlere ve ten renklerine sahip olan bebeklerdir. Monster High bebek karakterleri değişkenlik göstererek, acayipler listesinde yerini almaktadır. Müzikalde yer alan acayiplerin isimleri ise şu şekilde sıralanabilir: Lagoona blue, Cleo de nile, Clawdeen Wolf, Draculaura, Frankie Stein, Arı Hauntington, Moanica D’kay’dir. Bebeklerin karakterleri farklılık göstermektedir. Lagoona Blue bebek; mavi ten rengine sahip olan ve farklı tasarım elbisesi ile tasarlanmış bir oyuncaktır. Bu karakter, derin sulara yolculuktan gelen bir karakter olarak tasarlanmıştır. Her yere uyum sağlayabilen ve herkes ile anlaşabilen rahat bir acayip olarak ifade edilmektedir. Cleo De Nile; Mısır kraliyet ailesinden gelen bir karakterdir. Acayip olarak adlandırılan takımın kaptanı olarak belirlenmiştir. Okulun çılgın ve acayip çocukları arasında yerini almaktadır. Kıyafetleri mısır soyundan geldiğini göstermektedir. Clawdeen Wolf; Clawdeen olarak adlandırılan aileden gelmektedir. Cesur, kendine güvenen, yetenekli olan bir karakterdir. Aynı zamanda ünlü bir stilist olmayı amaçlamaktadır. Dış tasarım olarak şık bir görünümde tasarlanmış olan oyuncak bebeklerdir. Draculaura; hırslı, zeki ve korkunç iyimser bir bebektir. Vampir olmasının yanı sıra sıkı kuralları olan biri olarak karakter yapısına sahiptir. Farklı stili ile çocuklar tarafından beğeni toplayan bir oyuncaktır. Frankie Stein; Acayipler arasında yer alan ve kendini canlı gösteren bir parıltıya sahiptir. Ten rengi mavi olan ve mavi tonlardaki giyinişi ile marjinal bir görselliği vardır. Arı Hauntington; lila saçları ve çantası ile şık bir görünüme sahip olan bebektir. Acayipler arasında olan ve farklı karakteri ile dikkat çeken bir oyuncaktır. Moanica D’kay; okuldaki asker kızı olarak karakterize edilmiş bir bebektir. Giyimi tıpkı bir askeri andıran ve pembeyle kombinlenmiş elbiseleri tasarlanmıştır. Karakterin mor saçları kıyafeti ile uyum sağlamıştır.

Monster High Karakterleri ile Keyifli Zamanlar Geçirin

Firmanın tasarladığı karakterler ve oyuncaklar ile keyifli vakitler geçirebilmek mümkündür. Okul arkadaşı olarak tasarlanmış olan karakterler, farklı özellikleri ile dikkat çeken oyuncaklardandır. Öncelikle Monster High karakterleri konusundan bahsedilecek olursak Frankie Stein, modaya uygun olan stili ve modacı olmak isteyen amaçları ile karakterize edilmiştir. Olmadık zamanlarda dikişleri patlayan karakterin farklı özelliği bu yöndedir. Siyah ve beyaz çizgilerden hoşlanan bir karakterdir. Draculaura, siyah kıyafetler ile pembe tonlarını birleştiren bir stilde kendini tamamlamıştır. Favori rengi turuncu olan karakterin, vejetaryen bir yapısı da vardır. Ghoulia Yelps, zombinin kızı olan karakter, kemik çerçeveli çalışkan kız gözlükleri takmaktadır. Sevdiği rengi kırmızı olan ve planlı yapısı ile dikkat çeken bir tarzı vardır. Deuce Gordon, kaykay ayakkabıları ve spor giyimi ile dikkat çeker. Genellikle sevdiği renkler neon yeşili olarak ifade edilebilir. Akdeniz yemeklerinden hoşlanan bir karakterdir. Trolei Stripe, kediyi andıran doğal bir tarzdadır. Aksesuarları ve dik kafalı olması ile karakterini ortaya çıkartmaktadır. Operetta, opera hayali olan bir karaktere sahiptir. Kıvrımlı ve kızıl saçları ile yüzünden başlayan ilginç örgü şekilleri vardır. Kadife kırmızısı sevdiği renkler arasındadır. Karakterin kavrulmuş fıstık ezmesi ile muzlu sandviçe bayıldığı söylenebilir. Monster High oyuncak olarak tasarlanan karakterler, birebir aynı görselliklerde dizayn edilmiştir. Karakterlerin yansıması, kıyafetler ve ten renkleri ile ortaya konmuştur. Bu nedenle, kaliteli bir oyun keyfi için muhteşem oyuncaklardır. Oyuncaklar, kaliteli malzeme yapısı ile üretilmektedir. Marjinal karakterleri çocukların dikkatini çekmektedir ve anlatılan hikayeye uyumlu olarak tasarlanmıştır. Oyuncakların çocukların hayal dünyasına renk katan ve geliştiren bir yapısı olduğu söylenebilir. Hayal dünyasını geliştirirken, yaratıcılıklarını da olumlu yönde etkileyerek, çocukların ileride verecekleri kararlarda etkilidir. Çocukların kimliğini bulmakta yardımcı olacak oyuncaklar, firmanın tasarladığı oyuncaklar ile mümkündür. Üretilen bebekler, ten renkleri, kıyafetleri, ayakkabıları ile kendi tarzını oluşturarak, çocukların hayal dünyasına renk katmaktadır. Oyuncak bebekler ile aynı karaktere bürünen çocuklar, bu şekilde verimli oyunlar oynamaktadır. Çocukların el becerilerini ve birçok yeteneğini ortaya çıkaracak olan Monster High boyama kitapları da bulunmaktadır. Boyama kitapları, karakterlerin hayal gücüne uygun olarak boyanması ile karakterlerin farklı tarzlara bürünmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca çocukların motor becerilerinin de bu anlamda gelişim göstereceği aşikâr bir durumdur. Yaratıcılıkların konuşturulacağı boyama işlemleri, istenilen renk kullanılarak sağlanabilir. Kitapların içinde yer alan karakter sayısı ise bir hayli fazladır.

Monster High ile Yaratıcı Oyunlar Geliştirilir

Oyun zevkini tam anlamıyla çıkartacak marjinal oyuncaklar imal eden firmanın, bunun yanı sıra bilgisayar oyunları alanında da gelişim gösterdiği söylenebilir. Normalde anlatılan hikayelerin karakterleri, acayipler olarak ifade edilebilir. Acayipler ile alakalı birçok bilgisayar oyunu ve oyuncak tasarımı yapılmıştır. Monster High oyuncak bebek çocukların kendi aralarında oynayabilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Genellikle küçük kızların oyuncak kategorileri içinde muhakkak bebekler de bulunmaktadır. Bu yönde popüler tarzda üretilen bebek modelleri çocukların hayal gücüyle birleşmiştir. Oyuncak bebeklerin giyinişleri, kıyafetleri, aksesuarlarının yanı sıra ten renkleri de bir hayli değişkendir. Ayrıca bebeklerin karakter yapıları, zevkleri, tercihleri, sevdiği yemekler de farklı farklı özelliklerdedir. Çocuklar ise bu karakter yapılarını kendilerine yakın görerek, istedikleri bebekleri alarak oyun oynayabilirler. Bebeklerin tarzlarını ve stillerini oluşturan unsurlardan bir tanesi de Monster High kostümleri olarak ifade edilebilir. Kostümler her karakter için özel olarak tasarlanmıştır. Karakter yapılarına uygun ve bebeklerin kendi tarzlarına yön veren kıyafetlerdir. Kostümler, bebeklerin üzerindeki gibi çocuklara da uyarlanmıştır. Farklı renklerde tasarlanan kostümler, istenilen karakterin üzerindeki kıyafete göre tasarlanır. Kostümü yapılan karakterler şu şekilde sıralanabilir: Abbey Bomınable, Amanıta Nightshad, Arı Hauntington, Astranova, Avea Trotter, Batsy Claro, Bonita Femur, Catrine Demew, Catty Noir, Casta Fierce, Clawdia Wolf, Clawdleen Wolf, Cleo De Nile, Dayna Treasura Jones, Deuce Gorgon ve daha onlarca karakter bulunmaktadır. Kostümler, orijinal ve lisanslı olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda yaş aralıkları 7-9 ya da 4-6 yaş aralığındaki çocuklara uygundur. Yüksek kaliteli kumaşlardan üretilen kostümler, rahat temizlenebilen ürünlerdir. Tam anlamıyla karakterlerin kostümleri ile uyumlu olan modeller üretilmektedir. Kostümler ile oluşturulan partiler, doğum günleri ve istekler doğrultusunda da kullanılabilir. Kostümlerin canlı ve kontrast renkleri birebir olarak tasarlanmıştır. Ayrıca kaliteli kumaş ve malzeme yapısı ile birlikte aksesuarlar da karakterin tam anlamıyla yansıtılmasına yardımcı olmaktadır. Çocukların kendini yakın hissettiği Monster High karakterleri ile çocukların hayal dünyası buluşacaktır. Kıyafetlerin çocuk ruh yapısına hitap eden farklı renkleri ve karaktere bürünmeleri mutluluk verici özellikler arasındadır. Tepeden tırnağa seçilecek karakterin görünümüne sahip olacak çocuklar, kendini farklı bir dünyadaymış gibi hissedecektir. Bu da çocuk için yaratıcılığını geliştirebileceği ve mutlu olacağı bir durumdur.

Monster High Ürünleri ile Çocukların Hayal Dünyası Gelişecek

Oyun oynamak çocuklar için büyük bir öneme sahiptir. Çünkü oyun oynamak, zihinsel, bilişsel, bedensel ve hayal gücünü geliştiren bir durumdur. Firmanın tasarladığı oyunlar, oyuncaklar ve Monster High elbiseleri farklı düşünmeye yardımcı olacak özelliklerdedir. Çünkü her karakter, farklı niteliklere sahiptir ve bu durumda farklılık arayan çocukların dikkatini çeker. Popüler hale gelmiş olan oyuncaklar, ikonik görünümleri ile dikkat çekmektedir. Elbiseler, bebeklerin üzerinde olduğu gibi çocuklara uygun olarak da tasarlanmaktadır. Karakter yapılarını yansıtan elbiselerin yanı sıra günlük hayatta giyim sağlanacak olan elbise modelleri de vardır. Elbiseler ile birlikte, tişört, bikini, tayt, etek, kostüm, tulum gibi ürün seçenekleri de bulunur. Bu nedenle günlük hayatta kullanılabilecek ne varsa, markanın imzası ile bulabilmek mümkün olacaktır. 2 yaşında olan çocuklardan 14 yaşındaki genç kızlara kadar yaş aralıklarına özel kıyafet ve kostümler üretilmektedir. Küçük yaşlarda olan çocuklar için oyuncaklar ve oyunlardan da yararlanabilmek mümkündür. Markanın ürettiği Monster High kostüm modelleri çizgi karakterlerin yapılarına uygun olarak tasarlanmıştır. Bu görsellikler ise küçük çocuklara da uyarlanmıştır. Böylece çocuklar kendilerini sanki o karaktermiş gibi hissedebilecekler. Orijinal lisanslı kostümler ile özel günlerde ya da kostüm partilerinde çocukların karakterleri belli olacaktır. Çocuk kostümleri olarak tasarlanan kıyafetler, elbise ya da pantolonlu modeller olarak tasarlanmıştır. Ayrıca oyuncak bebeklerin üzerindeki renkler ile birebir aynı tonlar ve dizaynlar kullanılarak, imal edilmiştir. Kontrast renkler ve canlı tonlar ile muhteşem bir şekilde karakter analizleri sağlanmıştır. Kostümlerin yanı sıra günlük hayatta kullanım sağlanacak çantalar da bulunmaktadır. Monster High çanta modelleri, karakter baskıları ile imal edilmiş ürünlerdir. Üstelik kullanım şekilleri olarak da değişkenlik göstermektedir. Postacı çantası, sırt çantası, okul sırt çantası olarak kullanılacak modeller bulunmaktadır. Günlük kullanımlara ya da okul için tercih edilecek olan çantalar, muhteşem dış tasarım özelliklerine sahiptir. Çantaların üzerinde tek bir karakter ya da popüler karakterlerin baskıları bulunmaktadır. Genellikle pembe tonlarda üretilen çantalar, siyah ağırlıklı modellerde de tasarlanmıştır. Çocuklarının ruh halini yansıtacak oyuncak bebek baskılı sırt çantaları geniş iç tasarım özelliklerine sahiptir. Ayrıca dış kısmında bulunan suluk bölümleri de çocukların suluklarını koyacağı şekilde tasarlanmıştır. Ergonomik kullanımlı ve sağlam işçilik ile üretilmiş olan çantalardır.

Oyun Dünyasına Renk Katan Farklı Monster High Ürünleri

Firmanın tasarımları arasında yer alan birçok ürün bulunmaktadır. Oyuncaklar, kostümler, kıyafetler, oyun içerikleri ve buna benzer birçok alanda üretim sağlamaktadır. Oyun dünyasını geliştirecek olan ürünlerden bir tanesi de Monster High evi olarak ifade edilebilir. Karakterlerin yapısına uygun olarak tasarlanan evler, farklı görünümler ile tasarlanmıştır. Şato şeklinde tasarlanan evler, oyun dünyasını geliştirecek olan özelliklere sahiptir. Karakterlerin içinde hayatlarını rahatça geçirebilecekleri şekilde tasarlanan oyun evleri bulunmaktadır. Ev ve şatoların içinde yataklar, yemek masaları, yatak odaları ve benzeri alanlar bulunmaktadır. Evlerin marjinal dış tasarımları karakterlerin yaşantılarına ve görünüşlerine uygundur. Normal ev özelliklerinin yanı sıra farklı eşya tasarımları ile dizayn edilmiş oyuncak bebek evleri çeşitlilik göstermektedir. Büyük eşyaların yanı sıra içinde yer alan bardak, aksesuar, masa, sandalye, merdiven gibi ürünler yer alır. Tıpkı normal ev eşyaları gibi iç tasarımı dizayn edilen oyuncak evler, oyun becerilerini geliştirecek özelliklerdedir. Oyuncak evler ile oynayan çocuklar, zevkli oyunların tadını çıkartabilecektir. Üstelik karakterlerin yapısına uyumlu ev seçimleri yapılması durumunda ise oyun oynarken, sanki yaşıyormuş gibi bir his çocuklar üzerinde uyandıracaktır. Karakterler, çocuklara uyarlanırken, kıyafet, aksesuar renk uyumu gibi bazı bileşenleri oluşturarak sağlandığı söylenebilir. Bürünülecek karakterin tam anlamıyla net özellikleri yapılan makyajlar ile ortaya çıkarılmaktadır. Monster High makyajları pastel tonlarda yapılan ve yüze kalp, desen motifleri çizilerek yapılmaktadır. Genellikle abartılı makyajlardır. Çünkü karakterlerin yapısına uygun olarak makyaj modeli tasarlanır. Bazı karakterlerin ten rengi normal olmayan mavi, yeşil gibi renklerdedir. Bu nedenle makyaj yapılırken önce ten boyanarak da karakterler ortaya çıkarılabilir. Yüzdeki makyajların yanı sıra saçlarında farklı renklerde tasarlandığı söylenebilir. Çünkü ortaya çıkarılan oyuncak bebek karakterleri, farklı dünyaları anlatan varlıklardır. Kimisi mavi, kimisi pembe saç rengine sahiptir. Saç renkleri, ten renkleri, makyajları aksesuarları birbiri içinde değişkenlik gösterir. Yapılan makyajların özellikleri arasında; Vampir görünümü yakalanması için diş eklemesi de yapılmaktadır. Renkli saçlar, abartılı ve parlak göz makyajları, bazı özelliklerden birkaçıdır. Aynı zamanda rujlarda mor, yeşil, kan kırmızı renklerde sürülmektedir. Normal makyaj renklerinin aksine yüze, göze ve dudaklara farklı tonlar uygulanır. Ayrıca kaşlarda normal formundan farklıymış gibi boyanarak, tam anlamıyla karakterin netliği ortaya çıkarılır.

Monster High Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Monster High Türkiye üretimleri arasında birçok kostüm, oyuncak, oyun ve aksesuar bulunmaktadır. Çocuk ruh yapısına ve hayal dünyasına hitap eden renkli tasarımları dikkat çekicidir. Üretim kategorileri arasında yer alan; oyuncak bebekler, diğer parti malzemeleri, Kıyafet, tayt, tişört, elbise, etek, kostümler, okul çantaları, postacı çantaları, çizgi film, sırt çantaları, diğer oyuncak modellerini üretmektedir. Üretilen oyuncakların çizgi filmdeki karakterlerin görselliğine uygun olarak üretildiği söylenebilir. Ayrıca parti malzemesi olarak balon, süs ürünleri de üretim modelleri arasında yerini almaktadır. Monster High son zamanlarda en popüler çizgi filmlerden olan ve çocukların yoğun bir şekilde ilgi duyduğu içeriklere sahip olan bir markadır. Özellikle kız çocuklarının ilgi gösterdiği ürünler, sanal dünya ile sınırlı değildir. Aynı zamanda ev karakterlerinden de oluşan bebek serileri vardır. Bu nedenle çocuklar başta olmak üzere birçok kişinin beğenisini toplamıştır. Markanın üretimleri, popülerliğini kazanarak, farklı ve marjinal tasarımları ile faaliyetlerine devam etmiştir. Standart çizgi filmlerden farklı olarak korku unsurlarını daha sevimli bir şekilde yansıtan özelliklerdedir. Karakterlerin çizgi filmlerden sonra çocukların gerçek dünyasına da hitap eder. Gerçek dünyada maceralardan maceralara sürüklemesi hayal güçlerini geliştirmeye yardımcı olmaktadır. Farklı konularda üretilen setlerin, aksesuarların kendine özel nitelikleri ile üretilerek popülerliğini koruduğu da söylenebilir. Standart bebeklerin yanı sıra ilgi çekici tasarımları ile hayat bulmuş olan oyuncak bebekler ile oyunun tadı bir başka olacaktır. İlginç kurguların oluşturularak, karakterler ile hayat bulması çocuk dünyasına da anlam katmaktadır. Alışılagelmişin dışında saç rengi, kıyafet, makyaj modelleri ile sunulmaktadır. Monster High bebek fiyatları oyuncakların tasarımlarına, büyüklüklerine, kullanım sağlanan materyallere, serilerde bulunan parçalarına ve yaş aralığı küçük olan bebekleri için kutu içinde yer alan aksesuar özelliklerine göre değişkenlik gösterdiği söylenebilir. Oyuncak bebekler, değişik fiyat oranlamaları ile sunulsa da her bütçeye hitap edecek ölçüttedir. Çocuklar tarafından beğeni toplayan oyuncaklar, zaman zaman yapılan indirim olanakları ile rahatça satın alınabilir. Sevimli ve korkunç karakterler beğeni toplayan özellikler ile çocukların zevkine bırakılmaktadır. Monster High fiyat aralıkları ise herkesin alım gücüne hitap ettiği için kolaylıkla satın alınabilir. Oyuncakların her yönden kolay oynanabilir oluşu ve yaş aralıklarına hitap etmesi önemli özelliklerdendir. Çocuklarınız için tercih edebileceğiniz birçok oyuncak modelini sayfamız üzerinden kontrol edebilirsiniz.