"

Motip

" araması için 7570 sonuç listeleniyor

MotorSilk Boya Çeşitleri ile Sizleri Bekliyor

Temelleri 1946 yılında İsviçre’de atılan, 1998 yılından bu yana Hollandalı Motip Dupli Group bünyesinde faaliyetlerine devam eden Motip markası, sprey boyadan klima temizleyiciye, vernikten araba kokusuna kadar geniş ürün yelpazesi ile dikkat çeker. Ülkemizde Motip Türkiye olarak faaliyet gösteren ünlü marka, pek çok ihtiyaca çözüm sunan ürünleri ile kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alır. Sprey boyalar ile rötuş kalemleri sektörlerinde lider üreticiler arasında yer alan Motip boya, cila ve vernik ürünlerindeki çeşitlilik ile öne çıkar. Sticker’lar, oto aksesuarları, temizleyiciler, boya malzemeleri, hırdavat ürünleri, bisiklet aksesuarları gibi çeşitli ürün grupları kapsamında üretim yapan başarılı firma, çok sayıda ürün çeşidi ile kullanıcılara alternatif çözümler sunar. Temizleyici grubundaki başarılı ürünleri ile dikkat çeken markanın Motip klima temizleme köpüğü ve Motip pas sökücü adlı ürünleri, kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Boya sektörünün önemli üreticileri arasında yer alan marka, ısıya dayanıklı yanmaz boyalardan hobi amaçlı kullanıma uygun akrilik boyalara kadar zengin ürün çeşidi ile öne çıkar. Uzun süre dayanıklılık, yüksek kapatıcılık ve hızlı kuruma gibi avantajları olan boya çeşitleri ile beğeni toplayan markanın ürünlerinde atmosferi kirletici özellikteki CFC gazları bulunmaz. İnsan sağlığına zararlı ağır metaller içermeyen Motip ürünlerinin ambalajları da geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmiştir. Bu sebeple Motip markalı ürünler çevre dostudur.

Motip Ürünleri ve Özellikleri

Motip Ürünleri ve Özellikleri

Endüstriyel amaçlı ürünlerin yanı sıra ev, otomobil, bisiklet ve hobi ürünlerini kapsayan geniş bir ürün yelpazesi sunan firma, ürettiği Motip balata spreyi ve Motip klima temizleyici gibi birbirinden çok farklı ürünlerle dikkat çeker. Otomobil ve bisiklet gibi araçların bakım ve onarımları için de çok sayıda ürünü bulunan marka, otomobillere yönelik Motip akrilik jant boyama seti, egzoz boyası, kaliper boyası ve Motip kontak temizleyici ürünleri ile beğeni toplarken bisikletlere özel olarak ürettiği ve yoğun talep gören ürünleri ise Motip zincir yağı ve Motip zincir spreyi olarak öne çıkar. Ünlü marka tarafından üretilen ve tamamen yağsız olan Motip kontak sprey ürünü oksitlenmeyi giderirken elektrik bağlantılarını temizler ve kalıcı iletkenlik sağlar. Korozyondan da koruyan bu ürün kontak dışında televizyon, bilgisayar gibi cihazlarda da kullanılır. Çeşitli mekanik parçaların yağlanmasında kullanılan Motip sıvı gres ürünü ise uygulanan yere birkaç saniyede tutunarak kalıcı termal ve mekanik dayanıklılık sağlar. Söz konusu ürünlerle benzer kategoride olan Motip mum sprey ise yine araçlarda paslanma ihtimali yüksek olan kısımları paslanmaya karşı korumak için kullanılır. Öte yandan bisiklet ve otomobillerde kauçuk ve plastik parçalar için buzlanma, nem ve kire karşı koruma sağlayan Motip silikon sprey ürünü de yine çeşitli taşıtlarda en sık kullanılan Motip ürünleri arasında yer alır. Tampon yenileyici ve deri yüzey yenileyici gibi çeşitli yüzeyler için yenileyici ürünleri bulunan Motip markası, genellikle otomobil camlarında kullanılan yağmur kaydırıcı gibi farklı ürünleri ile de alternatif çözümler sunar. Oto kokusundan sticker’a, rötuş kalemlerinden mangal boyasına çok fazla ürün seçeneğinin yer aldığı Motip markasının hobi amaçlı kullanım imkanı sunan ürünleri de bulunmaktadır. Özellikle akrilik boya alanındaki başarılı ürünleri ile kullanıcılar tarafından tercih edilen markanın parlak, mat ve yarı mat akrilik boya spreylerinin yanı sıra Motip akrilik vernik, renkli cila gibi parlatıcı-koruyucu boya ürünleri de beğeni toplar.

Motip Sprey Boya Çeşitleri

Motip Sprey Boya Çeşitleri

Her ihtiyaca yönelik boya ürünleri bulunan markanın Motip ısıya dayanıklı boya ürünü ile mangal, fırın, soba borusu ve egzoz gibi yüksek ısıya maruz kalan yüzeyler onarılır. Söz konusu Motip yanmaz boya 690 dereceye kadar dayanıklılığı ile dikkat çeker. Set halinde çeşitli ürünleri de bulunan markanın maskeleme bandı, su zımparası, akrilik jant boyası ve astardan oluşan Motip jant boyama seti ürünü de pratik kullanım avantajı sağlar. Söz konusu setin içinde yer alan Motip jant boyası, içerdiği pigment koruyucular sayesinde jantlara dekoratif bir parlaklık kazandırır. Bu jant boyası bisikletlerde de kullanıma uygundur. Öte yandan markanın otomobiller için marka ve model seçenekli rötuş setleri de bulunur. Herkesin kolaylıkla kullanabileceği bu setler sayesinde otomobillerdeki yüzeysel kusurlar kısa sürede giderilir. Oto boyaları arasında pütür spreyi adlı bir ürünü de bulunan Motip markasının bu ürünü motorlu ve motorsuz her türlü aracın tekerleklerini viskoplastik madde ile kaplayarak iklim etkileri, pas gibi çeşitli kimyasal ve mekanik etkilerden korur. Hobi amaçlı metal ve ahşap yüzeylerin boyanması için kullanılabilen Motip akrilik boya ürünleri otomobil, bisiklet ve beyaz eşyaları boyamak için de uygundur. Markanın Motip parlak siyah boya ve Motip parlak vernik adlı ürün seçenekleri en çok ilgi gören akrilik boyalar arasında yer alır. Mat, yarı mat ve parlak akrilik boya seçenekleri ile kullanıcılara yüzlerce alternatif sunan Motip altın, antik altın, bakır, gümüş ve krom efekti veren sprey ürünleri ile beğeni toplar. Fosforlu ve sedefli gibi özel akrilik boya ürünleri de bulunan marka, çeşitli yüzeylerin rengini değiştirmek, deforme olmuş yüzeyleri onarmak veya tamamen hobi amaçlı boyama yapmak isteyen kullanıcılara geniş akrilik ürün yelpazesi ile yanıt verir. Tamamı herkes tarafından kolaylıkla uygulanabilecek kadar pratik olan Motip boya ürünleri, insan sağlığına uygun olup çevre dostu olması ile de dikkat çeker.

Motip Zengin Ürün Yelpazesi ile Trendyol’da

Motip Zengin Ürün Yelpazesi ile Trendyol’da

Zengin ürün çeşitleri ile her tür yüzeyin renklendirilmesinden onarılmasına dek pek çok kullanım avantajına sahip olan Motip akrilik boya ürünleri kullanılmadan önce uygulama yapılacak yüzeye Motip astar ürününün uygulanması önerilir. Özel durumlar dışında mutlaka kullanılması gereken bu ürün akrilik boyanın yüzeye tutunmasına katkı sağlar. Boyama işlemi sonrasında ise boyanın kalıcılığının artması ve daha uzun ömürlü olması için Motip vernik uygulanması önerilir. Kullanıcının isteğine göre mat, yarı mat veya parlak vernik tercih edilebilmektedir. Siz de Motip markasının yüksek kaliteli boyama ürünlerini yakından incelemek ve bu ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz. Motip silikon spreyden klima temizleyici köpüğe, jant cilasından balata spreyine kadar çeşitl ihtiyaçlara yönelik ürünleri ile dikkat çeken Hollandalı marka, geniş ürün yelpazesi ile övgü toplamaktadır. Trendyol otomobilden bisiklete, mangaldan klimaya çeşitli makine ve araçların temizlik, bakım ve onarımlarını gerçekleştirmek, çeşitli yüzeyleri renklendirmek veya deforme olan kısımlarını onarmak için ihtiyaç duyabileceğiniz birçok ürüne ulaşmanızı sağlar. Ürün içeriklerinden kullanım yönergelerine dek birçok konuda bilgi edinebileceğiniz Trendyol, ihtiyacınıza en uygun ürünü belirlemenize yardımcı olurken markanın binlere ürününü evinizin konforunda inceleme fırsatı da sunar. Motip markalı ürünleri daha önce deneyen kullanıcıların gözlem ve tecrübelerini paylaştığı “kullanıcı yorumları” bölümü ve “ürün detayları” kısmı ile merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. Trendyol sayesinde ihtiyaçlarınıza yönelik Motip markalı ürünleri yakından inceleyebilir, söz konusu ürünlere bütçe dostu fiyatlar, çok özel dönemsel kampanyalar ve cazip ödeme seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.