İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Renk
Çeşit
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Pilates Reformer

" araması için 304 sonuç listeleniyor
Reforcat - Reformer
Kargo Bedava

Reforcat- Reformer

(1)
25.900 TL
Sepete Git
Reforcat Reformer Chair
Kargo Bedava

ReforcatReformer Chair

(1)
14.500 TL
Sepete Git

Dayanıklı Pilates Reformer Çeşitleri Trendyol'da!

İnsan bedeninin sağlığı oldukça önemlidir. Yapılan egzersizlere destek olması için birçok alet geliştirilir. Pilates reformer olarak özel tasarlanıp üretilen bu alet vücudunuzun esnemesini sağlar. Bu sayede bedenimiz güçlenir, enerji kazanır. Aletli pilates ürünü kullanmadan önce nefes çalışmaları yapmanız önerilir. Ayrıca karın kaslarımızı çalıştırmayı öğrenmeniz de üründen alacağınız verimi artırır. Üstün performanslı reformer pilates aletleri çok yönlü olarak kullanılabilir. Ayakta durma, oturma, kayışları çekme gibi birçok hareketi yapabilmenizi sağlar. Cebinize uygun reformer pilates fiyat seçenekleri ile uygun ekipmanları tercih edebilirsiniz. Eklemlerinizi aşırı yük bindirmeyen kaliteli aletlerle pilates sayesinde kaslarınızı güçlendirebilirsiniz. Bu ürün duruşunuzu düzeltebilir, sırt ve bel ağrılarını hafifletebilirsiniz. Böylece geniş hareket olanağı sunan bu ürün güçlü kemikler oluşturmak konusunda son derece avantajlıdır. Bu portatif reformeri istediğiniz yere kolaylıkla götürebilirsiniz. Kan dolaşımını hızlandıran ürün kolayca yağ yakmanızı sağlar. Alt karın kaslarını da güçlendirmeye destek olur. Bütün beden kaslarını çalıştırdığı için vücudunuz orantılı bir şekle girer. Düzenli kullanımda kendinizi dinç ve sağlıklı hissedebilirsiniz. Reformer pilates cihazı ile denge ve koordinasyon için oldukça başarılıdır. Güçlü bir karın ve bel oluşturmanıza yardımcı olur. Ürün bedeninize esneklik kazandırır, ayrıca omurga problemlerinizin iyileştirilmesi için tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı pilates reformer aksesuarları ile çok yönlü egzersizler yapabilirsiniz. Tower, chair, barrel, cadillac, reformer gibi ekipmanlara sahip olan bu ürünlerle kalori yakma oranınızı artırabilirsiniz.

Üstün Özellikleri ile Pilates Reformer Aletleri

Üstün Özellikleri ile Pilates Reformer Aletleri

Pilates reformer aleti ile sıkılaşıp fit bir vücuda sahip olabilirsiniz. Hareketsiz ve sağlıklı olmayan bir yaşam stiliniz varsa bu ürün ile vücudunuzun esnekliğini arttırabilirsiniz. Reformer fiyat durumunu ürünün kalitesi ve aparatları etkiler. Ayrıca katlanabilir reformer çok fazla yer kaplamaz, istediğiniz zaman egzersizlerinizi yapabilirsiniz. Reformer tower özel tasarlanan bu ürün ergonomik bir yapıya sahiptir, alandan tasarruf etmenizi sağlar. Bu ürün sayesinde hem omuz hem karın hareketleri yapabilirsiniz. Ayar seçenekleri bulunan bu ürün sorunsuz hareket kabiliyeti sunar. Kaliteli malzemelerden üretildiği için estetik görünümünü yanında işlevselliği de bulunur. Egzersizlerinizi evde, bahçede, ofiste yapabilme olanağı sunan reformer pilates aleti ev tipi ürünler portatiftir. Egzersizlerinizi aksatmadan devam ettirebilirsiniz. 1. sınıf malzemeden üretilen ev tipi pilates reformer aletleri ile omurga sağlığınız için çeşitli hareketler yapabilirsiniz. Bu katlanabilir pilates reformer çok yer kaplamaz ve istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Ev ortamında rahat bir şekilde kullanım sunan ürünün kalitesine ve ekipman sayısına göre farklılık gösteren pilates reformer fiyatları vardır. Kaslarınızı güçlendirmek için bu ürünü kullanabilirsiniz. Özel tasarlanan ürün vücudunuza esneklik kazandırırken güçlenmesini de sağlar. Kas ve iskelet sisteminizi geliştirmenize yardımcı olabilen hareketler yapabilirsiniz. Çeşitli aletleri olan bu ürünle bölgesel zayıflama yapabilir, hızla kalori yakabilirsiniz. Sürekli çalıştırdığınız kaslarınız bu şekilde sıkılaşabilirsiniz. Reformer ekipmanları arasında bulunan chair sandalye olarak adlandırılır. Bu ürünle sırt üstü ya da ayakta birden çok profesyonel hareket yapabilirsiniz. Barrel diye isimlendirilen diğer bir ekipman ise chair aletinin donanımlı ve profesyonel şekilde olanıdır. Ayrıca ekipmanda yer alan önemli bir diğer alet de cadillac olarak öne çıkar. Yatağa benzer şekle sahiptir. Son derece yumuşak olan bu ürünleri yaralanma ve sakatlanma riskini azalttığı için güvenle kullanabilirsiniz. Pilates reformer yayları paslanmaz çelikten imal edilir ve kararma yapmaz. Emniyet ve tutarlı direnç sağlar. Özel yay başlık teknolojisine sahip bu ürün atma ya da çınlama sorunlarına neden olmaz. Bu yayları ayarlayabilir, egzersizlerinize öyle devam edebilirsiniz. Kol ve bacaklarınızı, karın kaslarınızı çalıştırıp esneklik kazandırabilirsiniz. Kilo vermenizi destekleyen birçok egzersiz içerdiği için sürekli olarak uygulama yapabilirsiniz.

Portatif Tasarıma Sahip Pilates Reformer Modelleri

Portatif Tasarıma Sahip Pilates Reformer Modelleri

Ürünün sahip olduğu ekipmanlar üstün kalitede olduğundan uzun süreli kullanım için uygundur. Yaptığınız egzersizler bütün vücudunuzu esneterek omurlarınızın arasını açar, kaslarınızın güçlenmesini böylelikle sağlayabilirsiniz. Eğitmenin yönlendirmesi ile de verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu pilates reformer aleti fiyat bakımından cebinize dost ekipmanları ile egzersizleriniz etkin sonuçlar vermesini sağlar. Halkalı aletli pilates ile duruşunuzu düzeltebilirsiniz. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun kullanım için uygundur, spor salonunuz için tercih edebilirsiniz. Bu aletli pilates reformer ile doğru nefes alma egzersizlerinizi pratik yapabilirsiniz. Tekerlekleri ileri geri hareket ettirmek için farklı ağırlıktaki yaylar kullanılır. Keyifli bir kullanımı bulunan bu ürün yayları sayesinde kolaylıkla egzersizler yapmanızı, bedeninizi güçlendirmenizi sağlar. Halkalı reformer pilates ile denge koordinasyonunuzu sağlayabilirsiniz, hareketlerinizi başlarda hafif tutarak zamanla ağırlık kazandırabilirsiniz. Bedeniniz zamanla güçlenirken, dayanıklılığınız artar. Reformer makine fiyatları ürünün malzeme kalitesi ile yakından ilgilidir. Üstün kalitedeki malzemeleri ve şık görüntüsü ile keyifle uzun süre kullanabilirsiniz. Aletli reformer ile hem güç hem de direnç kazanırsınız. Bütün bedeninizdeki kaslara faydası vardır. Sağlam bir dişli sistemine sahiptir, yayların kopabilme riski son derece düşüktür. Bu çok yönlü aletler sayesinde birçok egzersiz yapabilirsiniz. Yatağı sayesinde yay setini rahatlıkla kavrayarak hareketlerinizi yapabilirsiniz. İster ayakta ister oturarak ya da yatarak egzersizlerinizi yerine getirebilir, kendinize göre uzunluğunu, esnekliğini ayarlayabilirsiniz. Bu ürün sayesinde itme, çekme ve esneme hareketleri yapıp kaslarınızı hareket ettirebilirsiniz. Düzenli bir şekilde egzersizlerinizi çalışırsanız olumlu sonuç alabilirsiniz. Bu sayede bedeniniz orantılı bir şekle girer ve sıkılaşır. Ürün ile konsantrasyonunuz artar, kan dolaşımınız hızlanır. Yaptığınız hareketler sayesinde stresle etkin bir şekilde mücadele edebilirsiniz. Özel tasarımı ile sağlığınızı korumanız ve bedeninizi güçlendirmek için tercih edebilirsiniz.

Bütçe Dostu Pilates Reformer Fiyatları

Bütçe Dostu Pilates Reformer Fiyatları

Sağlıklı bir beden için bu ürünün kaliteli ekipmanları ile kaslarınızı çalıştırıp güçlendirebilirsiniz. Chair ve barrel ile dikey pozisyonda birçok egzersiz yapabilirsiniz. Taşınabilir reformeri bahçede, ofiste ya da evde kullanabilirsiniz. Katlanabilir ve taşınabilir olan bu portatif pilates reformer ile hareketlerinizi aksatmadan yerine getirebilirsiniz. Bedeniniz sürekli yapılan bu egzersizler sayesinde güçlenir, dayanıklılığı artar. Ürün portatif olduğu için az yer kaplar. Bel, boyun, diz, karın ve sırt kaslarınızı çalıştırabilirsiniz. Aynı zamanda duruşunuzu düzeltebilir, tüm vücudunuzu esnetebilirsiniz. Bu outdoor pilates reformer ile direnç kazanabilir, konsantrasyonunuzu arttırabilirsiniz. Pilates reformer başlangıç seviyesi yeni başlayanlar için hafif ilerler. Zamanlar ağırlığını arttırabilirsiniz. Siz egzersizler yaptıkça bedeniniz güçlenip yeni ve ağır hareketleri yapmaya devam edebilirsiniz. Bütün bu çalışmaları bir uzman eşliğinde yerine getirmeniz oldukça önemlidir. Böylece uzmanın yönlendirmeleri ile etkin çalışabilir, verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Egzersizler yaparak vücudunuzun orantılı bir şekle girmesini sağlayarak, esneklik kazandırabilirsiniz. Bütün kaslarınızı çalıştırıp güçlendirebilirsiniz. Geniş hareket repertuarı bulunan bu ürünün ekipmanları oldukça keyifli bir kullanıma sahiptir. Ürünü farklı direnç seviyelerinde kullanabilirsiniz. Düzenli uygulamadan sonra bedeninizdeki farklılıkları görebilirsiniz. Mini pilates reformer ürünü taşınabilirliği sayesinde keyifli ve kolay bir kullanım sunar. Bedeniniz çok yorulmadan kaslarınız güçlenebilir. Ürün ile devamlı yaptığınız hareketler sayesinde yağ yakmanız kolaylaşır. Ürün mental ve fiziksel gelişim için önemli bir yere sahiptir. Pelvik taban kaslarını, alt karın kaslarını güçlendirebilirsiniz. Birçok faydası bulunan bu ürün dayanıklı yapısı ile sayısız kere kere kullanabilirsiniz. Farklı pozisyonlarda egzersiz yapabilir, kas gelişimini sağlayarak vücudunuzu esnetir. Bu sayede iyi bir duruş kazanabilirsiniz. Avantajlı reformer pilates uygun fiyat seçenekleri ile online alışverişin güvenilir adresi olan Trendyol'dan bu aletleri temin edebilirsiniz.

Reformer Pilates Ne İşe Yarar?

Reformer pilates, doğru nefes almayı öğretir. Böylece solunum problemleri üzerinde olumlu etkiler yaratır. Aynı zamanda kan akışını düzenlediği ifade edilir. Hareketlerin düzenli olarak yapılması dik bir duruş kazanılmasını destekler. Duruş bozukluklarını giderir. Denge merkezini geliştirir. Koordinasyon becerileri kazandırır. Kas sistemi içerisinde yer alan bağları güçlendirir. Güçlü kas sistemi sayesinde bel, boyun ve omurga ağrıları minimuma indirilir. İskelet sisteminin farklı noktalarında ağrılar hisseden kişilere reformer pilates yapmaları tavsiye edilir. Hareketlerin geneli kas odaklıdır. Bu nedenle düzenli yapıldığı takdirde vücut proporsiyonunu şekillendirir. Vücudun değişik noktalarındaki sarkıklıkları toparlar. İnce ve sıkı bir görünüme kavuşulmasına destek olur. Özellikle de doğumdan sonra formu bozulan karın kaslarını toparlar. Kişiye esneklik kazandırır. Fıtıkları önlemek, vücudu şekillendirmek, doğru nefes almak ve duruş bozukluklarını gidermek için reformer pilatesin gücüne güvenilir.

Reformer Pilates Ne Kadar Süre Yapılmalıdır?

Reformer pilatesten beklenen etkinin alınabilmesi için düzenli olarak yapılması gerekir. Bu nedenle bir çalışma programı hazırlamak önemlidir. Çalışma periyodu, haftalık oluşturulur. Bir hafta içerisinde 2 veya 3 günün ayrılması tavsiye edilir. Çalışma süresi ise genelde 1 saat olarak ayarlanır. Başlangıç seviyesinde çalışma süresi, kısa tutulabilir. 3 ile 4 dersten sonra ise süreyi kademeli olarak artırmak mümkündür. Vücutta beklenen sıkılaşma, esneme ve ilerlemenin olması için ise minimum 3 aya ihtiyaç vardır. İlk etkiler; çoğunlukla 1 ay içerisinde kendilerini belli etmeye başlar. Geri dönüş hızı, kişinin öncesinde sporla meşgul olup olmamasına göre değişiklik gösterir. Hedeflenen değişime eriştikten sonra ise hazırlanan spor programını bırakmak doğru değildir. Mevcut durumun korunmasına adına reformer pilatesi bir hayat tarzı haline getirmek gerekir.

Pilates Reformer Nasıl Kullanılır?

Reformer pilates yapabilmek için ihtiyaç duyulan bazı ekipmanlar vardır. Bu amaç doğrultusunda tasarlanan aparatlar sayesinde kaslar güçlendirilir. Pilates malzemeleri özellik, tasarım ve fiyat noktasında geniş bir yelpaze oluşturur. Vücutta çalıştırılması hedeflenen bölgeye göre modelin dizaynı ve kullanım şekli değişiklik gösterir. Profesyonel ekipmanların yanı sıra herkesin kolaylıkla sahip olabileceği ve ev şartlarında kullanımı mümkün ürünler de mevcuttur. Pilates seti sağladığı çok yönlü hizmet avantajı sebebiyle sık tercih edilir. Ürünü oluşturan parça sayısı farklılık gösterir. Genellikle dambıl, pilates minderi, pilates topu, direnç lastiği ve atlama ipi gibi ekipmanlar set içerisinde yerlerini alırlar.