İlgili Kategoriler
Fiyat
Materyal
Parça Sayısı
Renk
Kişi Sayısı
Şekil
Tema / Stil
Özellik
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

18 Parça Yemek Takımı

" araması için 343 sonuç listeleniyor

Zarif 18 Parça Yemek Takımı Modelleri Trendyol’da!

Sevdiklerinizi ağırlamak için hazırladığınız lezzetli yemek menülerini sunmak adına 18 parça günlük yemek takımı kullanabilirsiniz. Zarif tasarımları, kaliteli materyalleriyle öne çıkan setleri kullanarak yemekleri sunabilirsiniz. İdeal içeriğe sahip takımlar hem küçük hem de geniş ailelerin ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir. Markaların satışa sunduğu ürünler porselen, seramik, cam gibi dayanıklı malzemelerden üretilir. Bu ürünlerin kullanımları, dayanıklı yapıları ve hijyen koşulları farklılık gösterebilir. Mevcut tasarımların ortak özellikleri ise masada şık ve özenli bir görünüm yaratmasıdır. Zevkleriniz ve misafirlerinizin nitelikleri ürün seçiminizde size yardımcı olabilir. 18 parça yemek takımı çeşitleri yapılırken iç açısı renklerden, zarif çizgilerden ve uzun süre kullanılabilen dayanıklı materyallerden tasarlanır. Eşyaların yüksek ısıya dayanıklı olması ev sahiplerinin işini kolaylaştırır. Bu ürünlerde yemekleri ısıtabilir, buzdolabında muhafaza edebilirsiniz. Fazla bulaşık çıkarmadan yemekleri sunuma hazır hale getirdiğiniz gibi kalan yemekleri ayrıca bir kaba koymadan saklayabilirsiniz. Malzemelerin dayanıklı olması; çatlama, leke tutma gibi problemler yaşama olasılığı düşüktür. Ailenizle, arkadaşlarınızla bir araya geldiğiniz sofralarda bu zarif ürünlerden faydalanabilirsiniz. 18 parça yemek takımı kullananlar ürünlerin zarif görünümünden, zarif desenlerinden, portatif tasarımlarından memnun kalır. Eşyaların içerikleri markalara göre çeşitlilik kazanabilir. Genel olarak çorba, ana yemek, tatlı tabağı gibi ürünler ilgili setin içerisinde yer alabilir. Fakat markaları inceleyip, setlerinin içerikleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Setlerin içeriğini incelemek için Trendyol’un olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Kullanışlı 18 Parça Yemek Takımı Çeşitleri

Kullanışlı 18 Parça Yemek Takımı Çeşitleri

Hem günlük hem de misafirlerinizi ağırlamak için kullanacağınız 18 parça yemek takımı çeşitli ihtiyaçlara yanıt verir. Zarif ve şık ürünlerin yanı sıra markaların bünyesinde sade ve rustik tasarımlarla da karşılaşabilirsiniz. Uzun zamandır piyasada yer alan markalar müşterilerinin taleplerini, ihtiyaçlarını ve zevklerini tespit eder. Bu sayede kalitesiyle ve tasarımıyla dikkat çeken ürünleri beğeninize sunar. Sade çizgilerin yanı sıra oldukça hareketli modeller de hazırlanır. Tatlı tabakları, salata kaseleri, sos kapları, baharatlıklar ile satışa sunulan 18 parça 6 kişilik yemek takımı arasından seçim yapma olanağına sahip olabilirsiniz. Ürünleri toplu olarak satın aldığınızda masanızda bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Sade ve geometrik çizgilere sahip tabaklar yemeklerin şekillerinin, renklerinin ön plana çıkmasını sağlar. Özellikle şefin özel tabaklarının sunulduğu restoranlarda sunum malzemelerinin sade ve düz olmasına önem verilir. Bu sayede müşteriler yemeklerin şeklini ve gıdaların renklerini iyi algılayabilir. Bununla beraber yemeğin mideye ve göze hitap etmesi sağlanır. Eşyaların şekilleri de içerikleri ve desenleri kadar değişkendir. Kare, oval, yuvarlak gibi farklı şekillerde üretilen modellerin masada duruşları önem arz eder. Dar alanlarda yer kazanmak için kare çeşitlerden faydalanabilirsiniz. Küçük ailelerin bir araya geldiği masalarda ise yuvarlak tabaklar tercih edilebilir. Klasik yemek masalarını özenli bir davete dönüştürülebilmeniz için 18 parça yemek takımı online olarak satışa sunulur. Eşyaların malzemeleri porselen, seramik başta olmak üzere dayanıklılık ve desenlerinin görünümleriyle birbirinden ayrılır. Müşteriler tarafından yaygın bir kullanıma sahip olan porselen, seramik gibi ürünler bulaşık makinesinde veya elde yıkanabilir. Ürünlerin markalarına göre baskı kaliteleri ve ısıya dayanıklılıkları değişebilir. Bu değişikliğin yanı sıra ürün içerikleri de farklılık gösterebilir. Genel olarak 6 kişilik sofralar hazırlamak için üretilen eşyaların içeriğinde yemek, çorba ve tatlı tabakları bulunur. Bazı markalar bu setin içerisine baharatlıkları, salata kaselerini de ekleyebilir. Aynı zamanda ürünlerin kullanım olanakları arttıkça fiyatlarda da değişiklik olabilir. Müşterilerinin, kaliteli koleksiyonlarına ulaşmalarına olanak veren markaların setlerinin, makul fiyatlı olması, geniş kitleler tarafından tercih edilmesine imkan verir. Zarif tasarımlı ürünleri Trendyol’dan alabilirsiniz.

Avantajlı 18 Parça Yemek Takımı Fiyatları

Avantajlı 18 Parça Yemek Takımı Fiyatları

Kalite, markanın bilinirliğini ayrıca ürünlerin fiyatlarını etkileyen başlıca etkenlerdir. Bununla beraber setin içeriği, kullanım olanakları, müşteriye kullanımı sırasında sağladığı konfor 18 parça yemek takımı fiyatlarını belirleyebilir. Farklı bütçelere sahip müşterilerin şık sofralar kurabilmelerine destek olmak için markalar ürünlerini cazip fiyatlardan satışa sunar. Hem günlük hem de misafirlerinizi ağırlarken kullanmanıza imkan sunan eşyalar kaliteleriyle dikkat çeker. Darbelere, yüksek sıcağa ve soğuğa dayanıklı setler renkleriyle de karakterinizi yansıtır. İnsanlar yaşam alanlarında tercih ettikleri ürünlerle kişiliklerini ortaya koyar. Karakterinizi veya zevklerinizi ifade etme imkanı bulmak için evinizi kendi tarzınıza göre şekillendirirsiniz. Kurduğunuz masalarda da yemek alışkanlıklarınız, karakteriniz önemli bir belirleyicidir. Zengin bir menü hazırlığı olan markalar çeşitli boyutlarda tabaklar, çatallar kullanarak lezzetlerin birbirine karışmasını engeller. Özel restoranlarda da yemeklerin farklı boyutlar ve niteliklerdeki tabaklarda sunulduğunu görebilirsiniz. Bu sayede yemeği konforlu bir şekilde yiyebilir, lezzetini iyi derecede hissedebilirsiniz. 18 parça porselen yemek takımı da misafirlerinizi kusursuz bir şekilde ağırlamanıza imkan sunmak üzere tasarlanır. Bütçe dostu eşyaların içerikleri ve markaları konusunda seçici olabilirsiniz. Bu sayede avantajlı ürünlere sahip olabilirsiniz. 18 parça yemek takımı indirim olanakları, ürünleri satın alırken bütçenizi korumanız için faydalanabileceğiniz bir yöntem olabilir. Güvenilir markaların bünyesinde satışa eşyaları alırken, sunulan çeşitli imkanlardan yararlanmak için kapsamlı araştırmalar yapabilirsiniz. Ürün veya dönem bazlı yapılan indirimler sayesinde, özellikle yeni evlenen çiftler ve işletme sahipleri tasarruf edebilir. Eşyaların yapımında günlük kullanıma uygun olan şekilde kaliteli materyaller tercih edilir. Fakat zarif ve hassas ürünleri de günlük öğünlerinizde kullanabilirsiniz. Setlerin eksilmemesi, zarar görmemesi için kullanım koşullarına özen göstermeniz gerekebilir. Hem kişisel hem de misafir sofralarında kullanmak için ürünleri Trendyol’dan seçebilirsiniz.

Bilgi Veren 18 Parça Yemek Takımı Yorumları

Bilgi Veren 18 Parça Yemek Takımı Yorumları

Özel davetler verirken ya da verdiğiniz kişileri evinizde ağırlarken masanızı aydınlatan yemek takımlarını kullanırsınız. Bu takımlar sadece sizi yansıtmaz aynı zamanda misafirlerinize kendilerini önemli ve özel hissettirir. Misafirlerinizi iyi ve özverili bir şekilde ağırladığınızda aile veya dostluk bağlarınız güçlenir. Bununla beraber bir araya gelmek için çeşitli fırsatlar yaratabilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu eden veya sizin kolaylıkla yapabildiğiniz lezzetli yemekleri sunmak için 18 parça yemek takımı satın alabilirsiniz. Bu setlerin renkleri desenleri markaları, kullanım şekilleri farklı olabilir. Genel olarak menünüzde çorba kullanmak isteyebilirsiniz. Sette yer alan çorba kaselerini salata koymak için değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda masaya çorba tabaklarını koymak da bir alternatif olabilir. Eşyaları satın almadan önce kalitelerini, kullanım koşullarını bilemeyebilirsiniz. Fakat yaptığınız küçük araştırmalar sayesinde bilinçli bir ürün alışveriş süreci yaşayabilirsiniz. Markalar, satışa sundukları ürünlerin materyallerini, kullanım ve hijyen koşullarını paylaşır. Setin içeriğini de bu şekilde öğrenebilirsiniz. Fakat elinizde veya bulaşık makinesinde yıkadığınızda baskılarda meydana gelen değişiklikleri, kullanım sonrasında yaşayabileceğiniz deneyimleri satın almadan bilemezsiniz. Bunun için de 18 parça yemek takımı yorumları ilginizi çekebilir. Farklı kültürlerden, ihtiyaçlardan ve bütçelerden insanlar kendi görüşlerini ilgili kısımda paylaşır. Müşteriler ürünlerin baskı kalitesini, materyallerin basınca dayanıklılığını ele alabilir. Aynı zamanda form ve boyut konusunda değişen eşyaların kullanım olanaklarını öğrenebilirsiniz. 18 parça yemek takımı tavsiye ve önerileri de kararsız kaldığınızda alışveriş sürecinizi hızlandırmanıza olanak sunar. Ailenizin genişliğine, misafir ağırlama sıklığına ve yemek kültürüne göre setlerin içerikleri konusunda karar vermeniz gerekir. Bu süreçte farklı değerlere sahip müşteriler ürünleri satın alır. Kullanımları sonrasında görüşlerini sizinle paylaşır. Ürünleri satın aldığınızda karşılaşabileceğiniz durumlara hazırlıklı olmanız için araştırma yapabilir, ardından Trendyol’dan dilediğiniz çeşidi satın alabilirsiniz.