"

Sonax

" araması için 143 sonuç listeleniyor
Sonax Süper Parlatıcı Cila
Kargo Bedava

SonaxSüper Parlatıcı Cila

(784)
Süper Parlatıcı Cila
175 TL
Sepete Git
Sonax Multi Sünger
Kargo Bedava

SonaxMulti Sünger

(235)
Multi Sünger
177 TL
Sepete Git

Sonax

Sonax Ürünleri İle Aracınızı Şımartın

Sonax Ürünleri İle Aracınızı Şımartın

Sonax Almanya’da Hoffmann ailesi tarafından 1949 yılında temelleri atılan bir araba temizlik şirketidir. Araba endüstrisinin son yüzyılda büyük bir yükselişe geçeceğini tahmin eden şirket araba bakım ürünlerini en kaliteli şekilde, günümüz teknolojilerini en etkili şekilde kullanarak etkili ürünlerin tasarlanmasında aktif rol oynamaktadırlar. Günümüzde kişisel araçlar ulaşımda başvurulan ilk seçeneklerden biridir. Bu araçların bakımının yapılması uzun süreli kullanım için oldukça mühimdir. Araç bakımında birbirinden değerli ürünler üreten şirket Almanya’da başta olmak üzere bütün dünyada birçok ödüle layık görülmüştür. Araç bakımında ihtiyaç duyulan bütün ürünleri geniş bir yelpazede ve birbirinden farklı seçenekleri ile sizlerin önüne sermektedir. Sonax firması ürettiği araba bakım ürünleri ile rakipleri arasında büyük bir fark yaratmıştır. Gerek ürün kalitesi gerekse ürünlerden alınan maksimum verimden dolayı oldukça başarılı bir firma olarak görülmüştür. Firmanın ürettiği en çok göze çarpan ve en fazla tercih edilen ürünlerden biri sonax hızlı cila ürünüdür. Parlatan bir ürün olarak önümüze çıkmaktadır. Kaliteli formülü ve yumuşak yapısı ile çizmeden yıpranmış yüzeyleri göz alıcı bir şekilde parlatmaya ve bu parlaklığı da etkili ve uzun bir süre korumaya yarıyor. Herkesin bildiği üzere jantlar bir arabanın dış görüntüsü için en göze çarpan detaylardan biridir. Jantların temizliği, jant temizleyiciler ile sağlanmaktadır. Sonax jant temizleyici sayesinde her türlü maddeden üretilmiş jantların temizliğini rahatlıkla yapabilirsiniz. Nötr yapısı ile asit içermediğinden dolayı her türlü yüzeyde kullanılmak için elverişli bir yapıdadır. Arabada bulunan toz ve yağ lekelerini etkili formülü ile yüzeylerden temizlenmesinde rol oynamaktadır. Araçların tüm dış yüzeyinin temizliğinde rol alan en etkili ürün pasta cila ürünleridir. Sonax pasta cila insanın cildine herhangi bir zararlı etkiye yol açmadığı formülü ile araçlardaki bütün yüzeylerde rahatlıkla kullanılmaya elverişlidir. Etkili formülü sayesinde araçlardaki inatçı lekelerin temizliğinde aktif olarak rol oynar ve boyalı olan yüzeylerin üzerine de koruyucu bir örtü gibi görev alır. Aracın iç temizliği, dış temizliği kadar büyük önem arz etmektedir. Sonax araç içi temizleyici bütün araçların iç mekânlarını temizlemek için uygun bir spreydir. Aracın içindeki bütün döşemelerde rahatlıkla kullanılabileceği gibi araç içinde oluşmuş kötü kokuların etkili şekilde giderilmesini de sağlamaktadır. Temizlik sonrası özel formülü sayesinde araçların bütün yüzeylerinde kolay kolay toz tutmamasını sağlar.

Sonax Araç Bakım Ürünleri İle Aracınızı Temiz Tutun

Sonax Araç Bakım Ürünleri İle Aracınızı Temiz Tutun

İnsanlar gibi araçlarda temizliklerinde bir şampuana ihtiyaç duyarlar. Sonax şampuan araç temizliğinde diğer rakip firmalara göre daha etkili temizlik sağlayan bir üründür. Bol köpüklü ve oldukça ekonomik oluşuyla aracınızın yüzeyine yapışan lekeleri gidermede etkili bir rol oynar. Sonax süper parlatıcı cila ile aracınızın boyasının üzerinde süreceğiniz bu formül araç boyasının parlamasına yol açacaktır. Araç boyasının üzerinde yumuşak dokunuşlarla yaptığı etki ile birlikte hem aracın boyasının korumasına yardımcı olur, hem de parlaklık verir. Hem şampuan hem de cila görevi gören sonax cilalı şampuan iki görevi aynı anda yapabilen muhteşem bir üründür. Hem aracınızı etkili bir şekilde temizler, hem de boyasının korunmasına yardımcı olur. Araç lastikleri araçların dış görüntüsünün güzelliğinde bir bütünlük sağlayan vazgeçilmez parçalardandır. Bu nedenle araç lastiklerinin temizliği oldukça önemlidir. Sonax lastik parlatıcı araç lastiklerini sararmasını önleyen etkili temizlik sağlayan ve uygulanan bölümde parlaklığını uzun süre korunmasına yardımcı olan etkili bir üründür. Aracınıza cila yapmadan önce bir alt zemin hazırlamak çizikleri gidermek pürüzsüz ve parlak bir görüntü için vazgeçilmez noktalardan biridir. Bu hususta sonax çizik giderici sizler için tasarlanmış olan oldukça etkili bir üründür. En derin ve kalın çizgileri bile kolayca yok eden ürün aşınmış olan boyaların düzeltilmesinde de aktif rol oynar. Formülünde herhangi bir silikon yapısına rastlanmaz. Sonax siyah cila boyada oluşmuş olan zedelenmelerin kolayca giderilmesine yardımcı olur ve uzun bir süre etkisini devam ettirir. İçerdiği balmumu sayesinde aşınmalara karşı araç boyasını korur. Sonax pasta ve cila ürünlerini kullanarak aracınızın boyasında oluşmuş olan zedelenmeleri kolayca giderebilir ve aracın boyasının parlaklığını arttırmasına yardımcı olabilirsiniz. Aracınızda oluşmuş olan kusurları kolayca giderebilir aynı zamanda uzun süre etkili bir koruma da sağlayabilirsiniz. Bu sayede aracınızın dış görünümü uzun bir süre formunu koruyabilecektir. Aracın dış yüzeyi kadar iç yüzeyi de temizliğe oldukça ihtiyaç duyar. Temizleyici ile birlikte araçlardaki plastik kaplamaların temizliği etkili bir şekilde yapılabilir. Üzeri toz ile kaplanmış olan plastik bölgelerin üzerindeki tozları araca herhangi bir zarar vermeden etkili ve yoğun formülü sayesinde söker atar. Plastik aksamları temizlemekle kalmaz besleyip korunmasına da yardımcı olur. Sonax oto bakım ürünleri sayesinde hem aracınızın bakımını yapmış olur, hem de aracınız için uzun süreli etkili olacak çalışmalar yapmış olursunuz. Aracın dış veya iç görüntüsünün tazeliğinin uzun süre etkili olacağı bu ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Sonax Oto Bakım Ürünleri İle Uzun Süreli Koruma Sağlayın

Sonax Oto Bakım Ürünleri İle Uzun Süreli Koruma Sağlayın

Sonax boya koruma hizmetleri sizlere sunulduğu seçenekler üç tipten meydana gelmiştir. Farklı garanti süreleri ile sizlere farklı çözümler sunan boya koruma hizmetleri son gelişmelerden faydalanılarak araca zarar vermeden ve hasarlı bölgelerin onarımını sağlayarak bu işlemi gerçekleştirmenize yardımcı olur. Vernik esaslı olan bu ürünler boya yüzeyinde sert ve esnek bir tabaka oluşturarak yüzeye tutunur bu sayede boyanın uzun süreli korunması sağlanmış olur. Sonax oto şampuan ile birlikte boyaya zarar vermeden uzun süre etkili olan bir temizlik sağlanmış olur. Araçlardaki deri kaplamalar oldukça hassas davranılması gereken ve temizliğinde yumuşatıcı ürünlerin kullanılmasını gerektiren bölümlerdir. Sonax deri temizleyici uzun süreli koruma sağlayan harika bir üründür. Bu ürün sayesinde araçların deri kaplamaları olağanüstü bir şekilde temizlenmiş olup yumuşaklık kazanır. Araçların iç kısımlarında yer alan ve bakterilerin üremesi için oldukça etkili ve uygun bir bölge olan klimaların temizliği oldukça önemlidir. Klima temizliğinde içeriği zenginleştirilmiş etkili temizlik ürünleri kullanılmalıdır ki mevsimsel geçişlerde klimalarda oluşmuş olan küf ve bakterilerin bütünü ile temizlenmesi sağlanmalıdır. Sonax klima temizleyici klima temizliği konusunda etkili formülü ile oldukça etkili ürün alternatiflerinden ilk sıralarda yer alır. Aracın iç kısmında yer alan koltukların döşeme temizliğini sağlayan sprey temizleyiciler arasında sonax döşeme temizleyici döşemelerde herhangi bir zarar vermeden onların etkili temizliğini sağlayan seçkin ürünlerdendir. Sadece araba değil ev ve ofisteki döşemelerinizin temizliği için de gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Döşemelerin yapısına ve renginde herhangi bir zarara yol açmadan kolay bir şekilde lekeleri ve tozları söküp atar. Sonax koltuk temizleyici sayesinde araç koltuklarında detaylı temizlik mümkündür. Araçlarda bulunan demir kısımlarının temizliğinde hassas ürünler kullanılması oldukça önemlidir. Sonax demir tozu temizleyici bu konuda kullanabileceğiniz etkili ürünlerden biridir. Aracın demir kısımlarını etkili bir şekilde temizlemeye yarayan demir tozu temizleyici ile aracınızda kusursuz bir temizlik sağlayabilirsiniz. Bu ürünler ile aracınızın iç kısmını ve dış kısmını eksiksiz ve etkili bir şekilde temizleyebilir ve bu temizliğin uzun süreli korumasını sağlayabilirsiniz. Asit içermeyen formülleri ile aracınızda herhangi bir zarar oluşmasını önleyebilir oluşmuş olan kusurların etkili onarımını yapabilirsiniz.

Sonax Araç Temizleme Setleri İle Aracınız Kusursuz Bir Görünüme Sahip Olsun

Sonax Araç Temizleme Setleri İle Aracınız Kusursuz Bir Görünüme Sahip Olsun

Sonax ürünleri araçların temizliği onarımı ve bakımı için özel olarak formülize edilmiş ürünleri ile sizlerle buluşuyor. Özel olarak üretilmiş formülleri ile aracınızı detaylı bir şekilde temizler bakımını yapar ve istemediğiniz kokuları aracınızdan uzaklaştırır. Sonax ürünleri aracınız için zarar teşkil etmemekle beraber çevre dostu ürünler olarak da bilinirler. Çevreye herhangi bir zarar vermediği gibi insan cildine de herhangi bir zararları yoktur. İnsan ve çevre için zararsız olan ürünleri araçlar için ise oldukça etkilidir. Sonax parlatıcı cila ürünleri araç şampuanladıktan sonra aracın etkili temizliğinde ve oluşmuş olan boya zedelenmelerinin giderilmesinde aktif olarak rol oynamaktadır. Sonax çizik giderici güçlü cila ürünleri araçta herhangi bir sebeple oluşmuş olan kusurları oldukça hızlı sürede kapanmasını sağlamaktadır. Bunların yanında boyanın üzerine koruyucu bir örtü gibi kaplanıp parlaklığını artırmaktadır. Bu da aracın göz alıcı bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır. Sonax renkli cila ürünleri balmumu içerikli formülleriyle araçta oluşmuş ince çizgilerin tamamen kapatılmasını sağlamaktadır. Bunun yanında uzun süre herhangi bir zarar görmemesi için etkili koruma da sağlamaktadır. Sonax renkli cila ürünlerinden olan sonax kırmızı cila kırmızı renkli araçların kusurlarının ölçülmesinde ve korunmasında oldukça etkilidir. Sonax beyaz cila beyaz renkli olan araçların titizlikle kusurlarını örter ve parlaklık kazandırır. Sonax gri cila göz alıcı gri rengi ile aracın renginden herhangi bir fark gözetmeksizin kusurlarını kapatır ve boyanın üzerini kusursuz bir şekilde örter. Sonax hızlı cila yorumları markanın cila setlerinin oldukça rağbet gördüğünü ve kullanıcılar tarafından memnun kalındığını bizlere göstermektedir. Hem hızlı, hem de etkili cila yapılmasını sağlayan ürünleri ile beraber sizler de aracınıza ihtiyaç duyduğu kusurların giderilmesini kısa sürede sağlayabilirsiniz. Sonax cila setlerinden olan sonax süper güçlü cila 250 mililitre ölçüsü aracınız için gerekli olan miktarı sağlar birçok defa kullanıma uygundur ve oldukça ekonomiktir. Sizler de sonax oto cilaları sayesinde kusursuz görünümlü araçlara sahip olabilir ve bütün dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Sonax Araç Bakım Setleri İle Tüm Gözler Üzerinizde Olsun

Sonax Araç Bakım Setleri İle Tüm Gözler Üzerinizde Olsun

Araç sahiplerinin de çok iyi bildiği gibi araçların iç ve dış görüntüsü, kişi için oldukça önemlidir. Araçlardaki oluşmuş olan hasarların giderilmesi temizliğinin yapılması ve araç içerisinde güzel kokuların olması aracın göz alıcı bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır. Sonax genel temizleyici ürünleri sayesinde birçok noktayı derinlemesine ve etkili bir şekilde temizleyebilirsiniz. Sonax konsantre şampuan sahip olduğu yoğunlaştırılmış formülü sayesinde hem ekonomik, hem de etkili temizlik sağlamaktadır. Bir şekilde giderilmesini sağlamaktadır. Araçlar dış mekânlarda kullanılan ürünler olduklarından dolayı dış faktörler etkisi ile ufak tefek çizik ve hasarlara sahip olabilirler. Bunun için oto bakım ürünleri geliştirilmektedir. Sonax cam çizik giderici ile istenmeyen çizgilerin yok edilmesini sağlayabilirsiniz. Araçların iç kısımlarında oluşmuş olan plastik çizikleri aracın iç görüntüsünü bozmaktadır. Bakım ürünleri nazik bir şekilde bu hasarların kapanmasını sağlamaktadırlar. Sonax far temizleme araç farlarının üzerindeki tozları ve kirleri hızlı bir şekilde farların camlarına zarar vermeden temizlerler. Araç için hayati bir öneme sahip olan motorun bakımının yapılması çok önemlidir. Motor bakımı her mevsim üzerinde durulması gereken ve belki de aracın temizliğinde en çok dikkat edilmesi gereken husustur. Sonax motor temizleyici güvenebileceğiniz ürünlerden biridir. Kolay uygulanır ve temizlenmesi için suya ihtiyaç duymaz. Araçlardaki güneş yanıklarına en etkili çözümü sonax bizler için tasarlanmıştır. Sonax güneş yanığı ürünleri ile araçlarınız da oluşmuş olan güneşin zararlı etkilerini ve tahribatını daha etkili ve güvenli bir şekilde giderebilirsiniz. Kış aylarında araçlarda büyük problemlere neden olan buzlanmayı ortadan kaldıracak ürünler geliştirilmeye başlanmıştır. Sonax buz çözücü buzlanmış olan camlarınızı en hızlı şekilde eski haline geri döndürür. Sonax koku giderici araçlardaki istenmeyen kokuları anında giderilmesinde etkilidir. Aynı zamanda sonax ile araba içerisindeki parfüm ve benzeri kokuların da giderilmesine ve daha temiz bir görüntünün elde edilmesine imkân sağlayabilirsiniz. Kendi zevkinize göre tercih edebileceğiniz çeşitleri oldukça fazladır. Uzun süre etkili olan formülü ile aracınızın uzun süre güzel kokmasını sağlar. Araçlarda yer alan plastiklerin göz alıcı şekilde parlaması aracın dikkat çekici kılınmasında önemli detaylardır. Sonax plastik parlatıcı plastikler üzerinde hem etkili temizlik sağlar, hem de sprey ve yumuşak yapısı ile plastiklere uzun süreli parlaklık kazandırır. Güneş veya çeşitli nedenler ile rengi solmuş olan plastiklerin eski hallerine kavuşmalarında da oldukça etkilidir. Sonax araç bakım seti aracınız için ihtiyaç duyduğunuz bütün ürünlerini içerisinde barındırarak senelik veya haftalık bakımlarda size kolaylık sağlar. Birçok üründe aynı anda ekonomik olarak ulaşabilirsiniz. Bu set ile birlikte eski görünümlü bakımsız olan aracınızı yepyeni ve göz alıcı hale kolaylıkla getirebilirsiniz.

Sonax Modelleri Özellikleri Ve Fiyatları

Sonax Modelleri Özellikleri Ve Fiyatları

Araç bakım ürünleri aracınızın uzun süre yeni kalmasını sağlayan etkili temizlik ürünlerindendir. Birçoğu sadece aracın içi değil her türlü plastik deri döşeme ve demirler için de kullanılmaya uygundur. Sonax bakım ürünlerini aracınıza zarar vermeden uygulamak için sonax mikrofiber sünger kullanılabilir. Bu sünger 2 farklı yüzeye sahip olup farklı yüzeylerde etkili temizlik için oldukça uygun bir üründür. Aracın yıkanması esnasında araç üzerinde görünen veya görünmeyen birçok çizik oluşabilir. Bu çiziklerin görünmeyenleri aracın parlaklığında ve genel görüntüsünde soluk bir renge yol açabilir. Aracın dış görüntüsünde istenmeyen görüntülere neden olabilen bu gelişmelerin önüne geçebilmek için yıkanma esnasında nazik davranılmalıdır. Yıkanma esnasında uygun ürünler ile temizliği yapılmalıdır. Daha sağlıklı ve daha derinlemesine temizlik için bu ürünlere göz atabilirsiniz. Sonax temizlik seti hem aracınızın temizliğinde, hem de bakımında oldukça etkili ürünleri bünyesinde barındırır. Aracınıza hiçbir zarar vermeden üzerindeki toz kir yağ ve inatçı lekelerin sorunsuz bir şekilde temizlenmesini sağlar. Aynı zamanda daha önce oluşmuş olan ufak veya büyük hasarların onarılmasında sizlere yardımcı olur. Aracın baştan sona her bir parçası için ayrı temizlik ürünleri mevcut olduğu gibi genel temizlik ürünleri de vardır. Sonax ürünleri eskimiş ve bakımsız aracınızı yepyeni bir görünüme kavuşturulması konusunda oldukça kendine güvenir. Sonax kampanya ürünleri sizlerin araç temizliği ve bakımı için ihtiyaç duyduğunuz sıklıkla kullandığınız birçok üründen oluşmaktadır. Ürünlerin sahip olduğu özel bileşenleri sayesinde hem etkili temizlik sağlar, hem de yumuşak dokusu ile zarar vermeden bakımını sağlar. Ürünler kullanıldıktan sonra koltuklarda ve döşemelerde gözle görülür bir biçimde yumuşaklık gözlenir. Motor temizliği için kullanılan üründe motorun arızalanmasına neden olabilecek kirlerin ve yağların en hızlı şekilde en ulaşılmayan noktalara kadar ulaşarak giderilmesini sağlar. Motor temizliği için kullanılan ürünün olmasına ihtiyaç yoktur. Cam çizikleri için kullanılan ürünler hassas olan camın hem temizliği, hem de oluşmuş olan çiziklerin kapanmasına yardımcı olur. Sonax fiyat ve ürünlerin detaylı bilgisi için Trendyol sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.