İlgili Kategoriler
Boyut/Ebat
Dolgu Materyali
Renk
Fiyat
Dış Materyal
Özellik
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Taç Çift Kişilik Yorgan

" araması için 146 sonuç listeleniyor

Taç Çift Kişilik Yorgan Modelleri ile Sıcak Uykular

1950’li yılların başında kurulan Taç markası Zorlu Holding bünyesinde hizmetlerine devam etmektedir. Ev tekstili konusunda uzman hale gelen Taç 70 yılı aşkın süredir ürettiği model ve tasarımları ile kullanıcıların dikkatini çekerken marka Taç adını 1980 yılında almıştır. 1997 yılına kadar yurtiçi pazarda hizmet veren firma bu yıldan sonra Avrupa başta olmak üzere dünyanın pek çok noktasına ihracat yaparak ülke ekonomisine katkı sağlamıştır. ‘Kaliteden sıfır taviz’ mottosu ile yıllardır üretimlerine devam eden marka özellikle Taç çift kişilik yorgan modelleri ile adından söz ettirirken aynı zamanda müşterilerin talep ve isteklerine göre farklı kumaş ve yapılarda üretimlerde yapmaktadır. Farklı kumaş ve özelliklere sahip çok sayıda modeli olan markanın başta kaz tüyü yorganları olmak üzere gelişen teknoloji ile birlikte microfiber, pamuk, elyaf ve polar yorgan çeşitleri olmasına karşın özel olarak üretilen modelleri ile de kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Marka ürünlerini sadece yorgan olarak satışa çıkarabilirken aynı zamanda Taç çift kişilik yorgan seti modelleri ile de kullanıcılar tarafından ilgi görmektedir.

Taç Çift Kişilik Yorgan

Taç Çift Kişilik Yorgan

Başta evlilik aşaması olmak üzere yorgan takımlarını yenilemek isteyen, yeni ev dizen kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen Taç markası Türkiye’nin önde gelen ev tekstil üreticilerinden bir tanesidir. Ürünleri arasında çok çeşitlilik bulunan marka 70 yıldır ev tekstili üreticisi olması nedeniyle alanında uzman isimlere ev sahipliği yaparken aynı zamanda yorganlardan yastıklara, kırlentlerden havluya, battaniyeden perdelere hatta nevresimlere kadar çok geniş ürün çeşitliliği ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Taç çift kişilik yorgan ölçüleri genel olarak standart ölçülerde olmasına karşın kullanıcıların tercihlerine göre özel ölçülerde de üretilebilmektedir. Farklı ölçü ve ebatlara ek olarak kullanıcılar tarafından standart şekilleri ile de dikkat çeken yorganlar tek kişilik üretilebildiği gibi çift kişilik modelleri ile de kullanıcılara sunulmaktadır. Kışın kullanılan yorganlar kullanıcıların tercih ve isteklerine göre farklı materyallerden üretilebilmektedir. Ürünlerinde sürekli gelişim gösteren firma son dönemin sıklıkla kullanılan yorganlarından olan microfiber ürünleri ile de kullanıcılar tarafından büyük ilgi görmektedir. Ürün fiyatlandırma konusunda modaya yön verebilen bir firma olduğu kadar aynı zamanda sektörde fiyat belirleyebilen firma olması nedeniyle değişken fiyatlardan satış yapmaktadır. Ürünler genel olarak erişilebilir fiyatlardan satılabilmesine karşın özel ölçüler, farklı materyaller ve teknikler ürünlerin fiyatlarının değişmesine neden olabilmektedir. Üretim aşamalarına göre değişkenlik gösteren fiyatlar kullanıcıların tarz ve tercihlerine göre değişebilir. Uygun fiyatlı standart ölçülere sahip çift kişilik modeller olabildiği gibi son teknoloji ve özel materyallerden imal edilen farklı ölçülerde ki yorganlar genel olarak firma tarafından değişken fiyatlar ile alıcı bulmaktadır.

Taç Çift Kişilik Yorgan Modelleri

Taç Çift Kişilik Yorgan Modelleri

Taç markası sektörde 70 yılı aşkın süredir var olması nedeniyle geniş ürün çeşitliliğine sahipken aynı zamanda işinde uzman isimleri de bünyesinde barındırmaktadır. Modeller arasında son yıllarda büyük ilgi gören Taç microfiber yorgan çift kişilik modelleri gerek teknolojisi gerekse yapıları ile dikkat çekmektedir. Sağlıklı bir uyku çekmek isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilen modeller arasında yer alan microfiber yorganlar bakteri ve virüslerin temizliğinde diğer yorgan çeşitlerine göre daha etkilidir. Küçük elyaf parçalarından üretilmesi nedeniyle yumuşak ve hava alabilen bir yapıya sahip olan microfiber yorganlar terletme yapmamaktadır. Yapısını uzun yıllar koruyabilmesi nedeniyle de uzun yıllar kullanılabilen ürünler kullanıcılar tarafından son yıllarda büyük ilgi gören ürünlerdir. Markanın ürünleri arasında yer alan Taç çift kişilik yün yorgan modelleri de genel olarak tercih edilenler arasında yer almaktadır. Kışlık kıyafetlerden çok farklı alanlarda kullanılan yün yoğun bir kumaş olması nedeniyle sıcak tutar. Diğer yorgan çeşitlerine göre daha ağır olan yün kumaşlar genel olarak 2 kilo ile 3,5 kilogram arasındadır. Gece boyu sıcak bir yatakta uyumak isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Taç kristal çift kişilik yorgan modelleri ise microfiber yorganlar arasında kullanıcılar tarafından tercih edilen seriler arasında yer almaktadır. Dış kumaşında %100 polyester kullanılan kristal serisi iç kumaşta airpolyester ve microfiber kullanmaktadır. Hafif bir yorgan olarak müşterilere sunulan kristal serisi aynı zamanda uzun yıllar formunu koruyabilmektedir. Markanın satışını her yıl yaptığı Taç çift kişilik pamuk yorgan modelleri doğal olmalarına ek olarak yenilenebilir, dayanıklı, sıcak tutan ve hafif yapısı ile satışa sunulmaktadır. %33 oranında nemi emebilen pamuk hafif ve terletmeyen yapısıyla kullanıcıların tercihleri arasında yer almaktadır.

Kişisel zevkleri arasında pamuk kullanmak isteyen kullanıcılar microfiber yorganlar ile pamuk ürünler arasında kaldıklarında %100 pamuklu modellere yönelebilir. İnce olsa bile son derece sıcak tutabilen pamuk dayanıklı yapısı ile formunu uzun yıllar koruyabilmektedir. Yastıklardan nevresimlere hatta yorganlara kadar üretilebilen Taç çift kişilik elyaf yorgan modelleri tercih edilenler arasında yer almaktadır. Elyaf yorganlar hafif ve rahat olmalarına karşın diğer yorgan çeşitleri kadar sıcak tutmamaktadır. Aynı zamanda terletebilen yorganlardan birisi olan elyaf yorganlar daha soğuk kışların geçtiği bölgelerde tercihleri arasında yer alabilirken çok sıcak bölgelerde tercih edilmemektedir. Taç çift kişilik polar yorgan modelleri antibakteriyel olmaları ile bilinen ürünler olurken giyimden masa örtüsüne kadar çok sayıda farklı alanda kullanılabilirken yorganlarda da tercih edilebilir. Sıcak tutması ile bilinen polarlar genel olarak esnek yapıları ile de tercih edilmektedir. Markanın serilerinden birisi olan Taç natürel yorgan çift kişilik dış kumaşında %100 pamuk içinde ise %100 elyaf kullanan hem sıcak tutan hem hafif hem de rahat bir yorgan olarak tercih edilenler arasında yer almaktadır. Tek kişilik serileri olduğu gibi aynı zamanda çift kişilik modelleri de kullanıcılar tarafından tercih edilenler arasında yer almaktadır. Taç natürel çift kişilik elyaf yorgan olarak da bilinen seri kalitesi ile dikkat çekmektedir. Taç light yorgan çift kişilik modelleri ise %100 pamuklu olan yorganlardan sadece bir tanesidir. Tarzı ve baskıları ile kullanıcıların ilgisini çeken Light serisi düz renk ve tasarımları ile de satışa çıkarılabilmektedir. Taç 1486 microfiber çift kişilik yorgan tasarımları ile dikkat çeken yorganlar arasında yer alırken microfiber yapısı ile hem daha sağlıklı hem de daha uzun yıllar kullanılabilmektedir. Kullanıcılar tarafından tercih edilen microfiber serilerden bir tanesidir. Ayrıca; Taç naturel yorgan çift kişilik ve Taç çift kişilik yorgan ebatlarına Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Taç Çift Kişilik Yorgan Fiyatları

Taç Çift Kişilik Yorgan Fiyatları

Taç markası uzun yıllardır ev tekstili ürünleri imal etmesi nedeniyle geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Ürün çeşitliliği çok farklı ve değişken fiyatların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Taç çift kişilik yorgan fiyatları üretim malzemesi başta olmak üzere dikişleri ve iç-dış kumaş özelliklerine göre değişkenlik gösterirken tasarımlar, baskı, renk ve ölçülerde fiyatların değişmesine neden olabilmektedir. Markanın uygun ve erişilebilir fiyatlardan satılan yorgan modelleri olmasına karşın özel ve hediyeli ürünleri de dikkat çekmektedir. Taç çift kişilik kaz tüyü yorgan modelleri sıcak tutması, kalitesi, tasarımları ve diğer konularda tüm ihtiyaçları karşılaması nedeniyle yüksek fiyatlardan alıcı bulabilirken kaz tüyü yorganlara özel kampanya ve hediyeler de müşterilere sunulmaktadır. Taç kaz tüyü çift kişilik yorgan + 2 adet yastık hediyeli kampanyaları ile müşterilerinin dikkatini çeken marka geniş fiyat skalası ile erişilebilir fiyatlardan yorgan satışları yapmaktadır.