İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Ortam
Desen
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Tommy Hilfiger Postacı Çanta

" araması için 30 sonuç listeleniyor

Tommy Hilfiger Postacı Çanta

Tommy Hilfiger Postacı Çanta İle Şık Bir Görünüm

Tommy Hilfiger Postacı Çanta İle Şık Bir Görünüm

Dünyaca ünlü olan bu markanın ismi sahibinden gelmektedir. 1985 yılında kurulan bu şirket, ilk mağazasını 1993 yılında açmıştır. Öncelikle erkek mağazası olarak hizmet verse de 1995 yılında kadın ürünleri de üretip satışa sunmuştur. Genel anlamda ürettiği kaliteli ve farklı tasarımları ile göz dolduran bu marka, çanta üretiminde de ön planda olmaktadır. Dışarıya çıkarken temel ihtiyaçlarınız her daim yanınızda bulunmalıdır. Telefonunuz, anahtarınız, şarj aletiniz ve bunun gibi birçok eşyanız için yanınızda bir çanta bulunmalıdır. Çanta modelleri zevkleriniz, tercih ettiğiniz kıyafet veya gireceğiniz ortama göre değişiklik göstermektedir. Şık bir ortamda elbisenize göre daha gösterişli bir çanta takabilirsiniz. Spor bir giyim tarzınız var ise daha sade bir çanta alabilirsiniz. Son zamanların trend ürünlerinden olan postacı çantalar, her tarz giyim için farklı renk ve modellerde üretilmiştir. Spor, şık veya klasik tarzları da bulunmaktadır. Uygun fiyata veya kampanyalı olarak birçok modelde postacı çanta bulunmaktadır. Yenilikçi tarzı ve modaya ayak uydurması ile yeni modeller üreten Tommy Hilfiger, gün geçtikçe ve teknolojinin gelişmesi ile de kendisini geliştirmeyi başarmıştır. Kadın veya erkek fark etmeksizin üretim yapan ve sıklığı ile göz dolduran bu modeller, son zamanlarda oldukça fazla tercih edilmektedir. Tommy Hilfiger postacı çanta, taktığınız an ne çok küçük ne de çok büyük durarak sizleri rahatsız etmez. Postacı çantaları günlük kullanıma oldukça uygundur. Gün içinde içerisine kalem, kitap, telefon veya diğer gereçlerinizi rahatlıkla koyabilirsiniz. Ürün alırken çanta üzerinde kullanılan tokaların, kumaşının ve fermuar yapısının kaliteli olması sizlere uzun süreli kullanım imkanı sağlamaktadır. Erken yıpranma veya kopma sorunları yaşamamanız için bunlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Tommy Hilfiger çantaları, kolay temizlenebilen ve kir tutmayan kumaşlardan üretilmiştir. Su geçirmeyen özelliğe sahip olan kumaşlar, bazı aksilikler olup, sıvı bir içecek döküldüğünde dahi iç kısma nüfuz edip, eşyalarınıza zarar vermeyecektir. Geniş bir çanta tipi arıyorsanız sizler için çift fermuarlı postacı çanta modelleri de üretilmiştir. Bazı modellerinde ön ve arkalarda da küçük eşyalarınızı koyabileceğiniz cepler bulunmaktadır. Ürünlerde sık dişli ve sağlam fermuarlar kullanılmıştır. Dilediğiniz modeli tek tık ile internet üzerinden sipariş ederek, teslim alabilirsiniz.

Son Moda Tommy Hilfiger Postacı Çanta Modelleri İle Tarzınızı Yansıtma Fırsatı

Son Moda Tommy Hilfiger Postacı Çanta Modelleri İle Tarzınızı Yansıtma Fırsatı

Günlük hayatta dışarıda, işyerinde veya okulda yanınızda olması gereken her eşyayı cebinizde taşıyamayabilirsiniz. Bu tür durumlarda çantalar, kurtarıcı ürünler olmaktadır. İhtiyaçlarınıza göre farklı boyutlarda çantalar tercih edebilirsiniz. Eşyalarınızı cebinizde taşımanız giydiğiniz kıyafetin güzel durmaması, rahat olamamanız veya bir ortamda cebinizde bir sürü eşya ile rahat oturamamanız anlamına gelmektedir. Eşyalarınızın hem güvende olması hem de rahat edebilmeniz için çanta kullanımı önemli bir durumdur. Yanınızda olması gereken ihtiyaçlarınızın büyüklük küçüklük, az veya çok olmasına bağlı olarak birçok boyutta tercih yapma şansınız bulunmaktadır. Tommy Hilfiger postacı çanta çeşitleri, özel paketleme ve kaliteli çantalarda özenli bir şekilde gönderilmektedir. Bilgisayar kullanan biri iseniz büyük boyutta bir postacı çantası seçebilirsiniz. İçerisine hem laptop veya tabletinizi, mouse ve aparatları veya günlük ihtiyaçlarınızı rahatlıkla koyabilirsiniz. Çanta boyutu olarak büyük, orta veya küçük olarak eşya çokluğunuza göre bir tercihte bulunabilirsiniz. Kadınlar için de üretilmiş olan spor modellerin yani sıra daha şık tasarlanmış ürünler bulunmaktadır. Farklı renklerde ve değişik modellerde üretimi sağlanmıştır. Siyah, beyaz, mavi, lacivert ve daha birçok renkte çantalar mevcuttur. Bu ürünlerde de yine farklı boyutlar vardır. Genel anlamda orta boyutları bulunmaktadır. Bu markanın çantaları özellikle su geçirmez ve oldukça kaliteli kumaşlardan üretimi sağlanmıştır. Kaliteli üretim ile bu çantaları uzun yıllar yıpranma veya kopma yaşamadan kullanma imkânınız bulunmaktadır. İçerisinde özellikle kalemlerinizi koyabileceğiniz iki veya daha fazla adette üretilen kalem gözü, cep telefonunuzu gönül rahatlığı ile koyup taşıyabileceğiniz korumalı bir telefon gözü ve modelden modele değişiklik gösteren büyük göz sayısı bulunmaktadır. Bazı modellerinde bir bazılarında ise iki farklı büyük göz bulunmaktadır. Yine ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Tommy Hilfiger çapraz çanta, özellikle şık tasarımı ile göz doldurmaktadır. Kapaklı tasarımı ve iç tarafta bulunan gizli bölme ile sizlere rahatlık sunmaktadır. Uzun veya kısalabilen çapraz askısı ile hem kol çantası hem de askılı olarak çapraz bir şekilde kullanma imkanı vermektedir. Sağlam üretimi ile kolay kolay kopma yapmaz, yıpranmaz ve renk solması yapmadan kolayca lekelerinden arındırabilirsiniz. Bir modelin birden fazla rengi de yine sizler için üretilmiştir. Bu çanta modelleri ile tarzınızı farklı bir şekilde yansıtabilirsiniz. İndirim ve kampanyalar ile sizler de bu farklı tasarım ve hayatınızı kolaylaştıracak çantaları Trendyol sitesi üzerinden kolayla takip edip, uygun fiyatlarda satın alabilirsiniz.

Tommy Hilfiger Postacı Çanta Fiyatları Çok Uygun

Tommy Hilfiger Postacı Çanta Fiyatları Çok Uygun

Günlük hayatta kullandığımız aksesuarlar arasına artık çantalar da girmektedir. Spor veya klasik giysilerinizi tamamlayabileceğiniz çantalar, teknolojinin gelişmesi ve modanın yön değiştirmesi ile değişik tarz ve stillerde üretimi sağlanmıştır. Son zamanların trendlerinden biri olan postacı çantası, taktığınızda sizlere farklı bir hava katacaktır. Aynı zamanda tüm ihtiyaçlarınızı da karşılamanıza yardımcı olacaktır. Tommy Hilfiger postacı çanta modelleri, her yaşa ve kesime hitap etmektedir. Okula, işe giderken veya günlük gezilerinizde rahatlıkla taşıyabileceğiniz birbirinden farklı tarzda üretilmiş modeller satışa sunulmuştur. Tommy Hilfiger siyah postacı çantası da en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Hem siyah oluşu hem de siyahla beraber birçok modelin üretilmiş olması sizlere geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Özellikle siyah ürünler her kıyafete yakışıp, tamamı ile bir tarz oluşturmaktadır. Hangi rengi alacağınızı belirlediyseniz geriye hangi modelde alacağınız ve boyutları kalmaktadır. Genel anlamda şık ortamlar için düşünüyorsanız daha ufak ve renkli modelleri tercih edebilirsiniz. Okulda veya gezintilerinizde takacağınız bir çanta arıyorsanız daha rahat takabileceğiniz ve içerisine her eşyanızın rahatlıkta sığabileceği boyutta bir model tercih edebilirsiniz. Tommy Hilfiger postacı çanta kadın modellerinde birbirinden farklı renkler bulunmaktadır. Mavi, yeşil, beyaz veya bir klasik olan siyah da bulunmaktadır. Boyut olarak farklılık gösterir aynı zamanda ayarlanabilir çapraz askısı ile de kıyafetinizi son derece doğru bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olmaktadır. Fermuarlı veya kapak çeşitleri ile de size değişik bir hava katacaktır. Tommy Hilfiger postacı çanta erkek çeşitlerinde ise üretimi yapılan çantalar genellikle spor tarzda üretimi sağlanmış ürünlerdir. Ağırlıklı olarak siyah, kahverengi, koyu yeşil veya lacivert renklerinden oluşmaktadır. Kalın askı ve yine içine laptop, tablet, defter, kitap, telefon veya daha farklı eşyalarınızı koyabileceğiniz birden fazla göz seçeneği sunulmuştur. Eşyalarınız birbirine girmeden ve çantanızın içi dağılmadan her eşya için bir göz belirleyebilirsiniz. Tamamen sizin konfor ve rahatınız düşürülerek üretimi sağlanmıştır. Seçeceğiniz postacı çantasının boyutları da oldukça önemlidir. Yaşamınızda yanınızda ne kadar eşya bulundurmanız gerekiyor ise ona göre bir seçim yapmanız gerekmektedir. Çanta boyutlarına Trendyol internet sitesi üzerinden modele tıkladığınızda rahatlıkla ulaşabilirsiniz.