İlgili Kategoriler
Fiyat Geçmişi
Tür
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Weewell Ateş Ölçer

" araması için 11 sonuç listeleniyor

Weewell Ateş Ölçer

Weewell Ateş Ölçer ile Güvenilir Sonuçlar

Weewell ölçer ile hızlı ve etkili bir şekilde ateşinizi ölçebilir, gerekli önlemleri en hızlı şekilde alabilirsiniz. Weewell ateş ölçer sayesinde bir saniye içinde bile hızlı bir ölçüm gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı bir ölçme aleti olduğu için sorunsuz bir şekilde işinizi halledebilirsiniz. Tasarlanan bu ürün son teknolojik harikalar arasında yer alır. Teknolojinin sizlere sunduğu bu ürünler daha hızlı ve güvenilir sonuçlar elde etmenizi sağlar. Etkili ve güvenilir bir sonuca sahip olmak istiyorsanız markanın ateş ölçme ürünlerine göz atabilirsiniz. Weewell temassız ateş ölçer ile ağzınıza ya da kulağınıza yerleştirme gibi bir işleme gerek duyulmaz. Ürün üzerinde yer alan kırmızı ışığı alnınıza götürüp düğmeye basmanız yeterli olur. Kırmızı ışın sistemsel bir algılama aracı olarak da tarif edilebilir. Bu ışın gerekli ölçme işlemini anında sisteme gönderip, sizlere dereceyi sunar. Ürünün arka kısmında yer alan küçük ekranda ölçme esnasında ortaya çıkan derece anında gösterilir. Bu işlemi sadece birkaç saniye içerisinde kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için belli bir vakit beklemeye bile gerek duyulmaz. Weewell kulaktan ateş ölçer oldukça fazla kullanılan ölçme yöntemlerinden biridir. Anında ısıyı algılama mekanizması ile çalışma gösterir. Isı ne olursa olsun kulakta bir süre tutup vücut derecesini tek seferde ölçebilirsiniz. Teknolojik bir gelişime sahip olan bu ürün sayesinde yanlış bir sonuçla karşılaşmazsınız. Aldığınız doğru neticeler ile önleminizi hep almış olursunuz. Piyasaya daima sağlık testlerinden geçirilerek sunulur. Ürün otomatik kapanma özelliğine de sahiptir. Yani kullandıktan sonra ek bir işlem yapmaya gerek duymazsınız. Kendi kendini kapatma sistemi ile programlanır. Sizler sadece kullanım için düğmesine basmak durumunda kalırsınız. Hızlı ve etkili sonuçlar için ön plana çıkan bir işleme sahiptir. Beklemeyi sevmeyenler için saniyeler içinde ölçme işlemi gerçekleşir. Ölçme cihazları sayesinde sağlığınızı düşünerek daha önceden gerekli tedbirleri alma şansınız olur. Sağlıklı bir yaşam için ateşinizi kontrol altında tutmanız önemlidir. Trendyol ile sahip olacağınız bu ürünler eşliğinde vücut ısınızı en hızlı ve pratik şekilde ölçebilirsiniz.

Weewell Ateş Ölçer ile Güvenilir Sonuçlar

Etkili ve güvenilir bir sonuç için markanın sizlere sunduğu ürünlerden yararlanabilirsiniz. Her bir ürün akıllı cihazlar kategorisinde yer alır. Güvenli ölçüm için daha önceden defalarca test edilerek sizlere sunulur. Weewell ateş ölçer yorum alanı herkese açıktır. Bu alanda cihazı kullananlar ve bundan memnun kalanların görüşleri yer alır. Sizler de öznel verilere ulaşmayı isterseniz; yorum alanına göz atıp ihtiyacınız doğrultusunda ürüne sahip olabilirsiniz. Genel olarak yorumlara bakıldığı zaman cihaz hakkında oldukça olumlu söylentilere yer verilir. Cihazı ilk defa kullanacaklar için yorumlar her zaman büyük önem taşır. Sizler de bu bilgiler ışığında yorumlara dilediğiniz zaman göz gezdirebilirsiniz. Weewell dijital ateş ölçer ile temas etmeye ya da ek bir işlem yapmaya gerek duymadan vücut ısınızı ölçebilirsiniz. Cihazın tam 9 ölçüm gücünde hafızası mevcuttur. Üstelik sesli uyarı sistemi de sizleri daima bilgilendirir. Sesli uyarı sistemi genelde ateşi belli bir sınırda olanlar yani oldukça yüksek olanlar için devreye girer. Bu durum genel bir uyarı niteliği taşır. Bu gibi durumlarda anında doktora gitmenizde fayda vardır. Ürün tamamen dijital modda çalışır. Elektrik ile şarj ederek kullanabilirsiniz. Garanti süreci de oldukça uzundur. Bu süreç içinde ürünü hiçbir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Sadece saniyeler içinde yaptığı ölçüm ile sizlere bu alanda vakit de kazandırır. Weewell ateş ölçer fiyat bazında cebinize oldukça uygundur ve bütçenizi zorlamaz. Uygun fiyat aralıkları ile bu ürüne rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Son model teknolojik harikalardan olsa da; fiyatları sektör bazında sizlere sunulur. Büyük bir fiyat farkı yoktur. Sadece modeller arasında özelliklere göre değişik fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Bunun nedeni ise; kimi modellerin temassız kimisinin temaslı olmasıdır. Yani işletim gücü devreye girdiği için fiyat farkı da oluşur ancak bu fark sanılanın aksine büyük çaplı değildir. Ayrıca her model için kalite ve güçlü işletim sistemi aynı ölçüde gelişim gösterir. Markanın sahip olacağınız her ürünü eşit kalite etrafında sizlere sunulur. İhtiyacınızı bu alanda en iyi şekilde giderebilirsiniz. Vücut yüzey ısısı ne olursa olsun anlık olarak ölçme işlemi yerine getirilir. En azdan en çok ateşi olanlara kadar ısı ölçümü garantili bir şekilde yapılır. Üstelik derecesinin oynayan minimum seviyeleri bile cihazda gösterilir. Yani net bir ölçüm ile sizlere bu alanda yardımcı olunur. Sağlam ve garantili sonuçlar için cihazdan yararlanabilirsiniz. Tek kullanımlık bir filtre maliyetini de ortadan kaldırma şansına sahip olursunuz. Filtresiz bir cihazı kolaylıkla edinebilir, uzun süre kullanmanın avantajını yakalayabilirsiniz. Sizler için markanın tasarladığı her cihaz üst düzey bir gelişime sahiptir. Trendyol ile bu ihtiyacı en iyi şekilde karşılayabilir ve alanında donanımlı olan bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Weewell Ateş Ölçer ile Güçlü İşletim Sistemi

Weewell Ateş Ölçer ile Güçlü İşletim Sistemi

Güçlü ve donanımlı bir sistem alt yapısına sahip olan ürün, marka tarafından sizlere sunulur. Özellikle son dönemlerde ön plana çıkan temassız ateş ölçer ile bu alanda ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Bu eşsiz alet sizlere sunulurken şık bir kılıf da yanında yer alır. Weewell alından ateş ölçer sayesinde temas bile etmeden cihazı alına yaklaştırıp, düğmesine basarak dokundurmadan ölçebilirsiniz. Burada cihaz içinden çıkan sistem ışını ateşinizi anında algılar. Bu yüzden herhangi ufak bir temasa gerek bile yoktur. Daha hızlı, güvenilir ve pratik sonuçlar sunar. Hatta temassız olduğu için tam 5 cm kadar uzaktan ölçme kabiliyetine de sahiptir. Bu cihazlar özellikle ateş ölçerden korkan çocuklar için daha kullanışlı olur. Böylece en ufak bir temas bile etmeden çocuğunuzun derecesini anında ölçebilirsiniz. Weewell koltuk altı ölçer ufak çaplı bir üründür. Koltuk altında rahatlıkla durabilir. Üstelik rahatsızlık vermesi gibi bir durum da söz konusu değildir. Kısa bir süre koltuk altında durduktan sonra gerçek dereceyi sizlere verir. Bu cihaz ölçme işlemlerinde de sizlere pratik bir çözüm sunar. Cihaz 32 ölçüm hafıza gücüne sahiptir. Bu geniş çaplı ölçüm modeli ile vücut sıcaklığı etkili bir şekilde ölçülür. Hızlı bir kullanım ile tasarlanan cihaz, derece tam olarak ne ise onu verir. Sistemi geniş bir aralığa sahip olduğu için algılama gücü de oldukça geniştir. Doğru takibi yapmak büyük bir önem taşır. Yanlış ölçme teknikleri yerine daha etkili ve doğru sonuçlara ulaşmanız için markanın sizlere sunduğu ürünlerden genel bir yardım alabilirsiniz. Ölçme alanında son teknolojik sistemler etrafında bu cihazlar hazırlanır. Ergonomik olarak elle tutup kolayca ateşinizi ölçebilirsiniz. Weewell kızılötesi ateş ölçer temassız bir etki gücüne sahiptir. Böylece en ufak bir temasa gerek duymadan akıllı olan bu cihazla ölçme işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu akıllı cihazlar sizlere son derece kolaylık sağlar. Siz de Trendyol üzerinden ihtiyacınızı bu alanda en iyi şekilde giderebilir, kaliteli bir alışveriş süreci geçirebilirsiniz.

Weewell Ateş Ölçer ile Hızlı Ölçüm

Weewell Ateş Ölçer ile Hızlı Ölçüm

Hızlı ve güvenilir bir ölçme işlemi için markanın sizlere sunduğu ürünlerden yararlanabilirsiniz. Weewell uzaktan ateş ölçer ile arada tam 5 cm ye varan bir mesafe ile bu işlemi rahatlıkla yapabilirsiniz. Herhangi bir temasa gerek bile duyulmadan ölçme işlemi anında yerine getirilir. Cihazı uzaktan ölçeceğiniz kişinin alnına yaklaştırmanız yeterli olur. Parmağınıza gelen kısımda mevcut olan düğmeye basıp işlemi tamamlayabilirsiniz. Oldukça pratik bir kullanımı vardır. Aldığınız zaman yanında kullanım kılavuzu da verilir ancak genel manada gayet kolay bir kullanım sizi bekler. Weewell çubuk ölçer daha klasik olan termometre yöntemlerinden birini oluşturur. Çubuk olduğu için ağıza yerleştirip bir süre beklemeniz gerekir. Ağızda yer alan çubuğun hava ile teması olmamalıdır. Yani ölçme esnasında ağzın, çubuk içindeyken kapalı olması gerekir. Böylece daha net sonuçlar elde edilir. Weewell bebek vücut sıcaklığı ölçer ile hızlı ve pratik bir ölçmeye sahip termometre sizler için satışa sunulur. Genellikle bebekler bu tür durumlara karşı huzursuz davranır. Onlara uygun olarak uzaktan vücut sıcaklığı ölçme cihazları geliştirilir. Böylece bebeğiniz huzursuz olmadan ölçme işlemi anında yapılır. Ayrıca temas edilerek yapılan ölçme işlemi için de bebeğin koltuk altı ya da karnına kısa bir süre cihazı yerleştirip bu işlemi yerine getirebilirsiniz. Bebeklere özel olarak üretilen cihazlar genellikle kısa süreli ölçme için ön plana çıkar. Bebekler uzun sürecek olan bir ölçme işlemi için uygun davranışlar sergilemez. Markanın hem yetişkinlere hem de bebeklere özel olarak tasarladığı bu cihazlara sahip olup daha pratik bir işlem elde edebilirsiniz. Markanın öne çıkan tüm termometre cihazları güvenilir ve kaliteli oluşu ile sizlere sunulur. Her birine Trendyol ile rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

Weewell Ateş Ölçer ile Pratik Ölçme Modelleri

Weewell Ateş Ölçer ile Pratik Ölçme Modelleri

Bu alanda mevcut olan tüm modeller hem temaslı hem de temassız olacak şekilde ikiye ayrılır. Hepsi üstün bir donanımla hazırlanır. Marka, Weewell infrared ateş ölçer ile teknolojik harikalar yaratır. Sadece 0,5 saniye içinde ölçülür. Üstelik elle tutulduğu zaman oldukça hafif bir ağırlığa sahiptir. Elinizi ağrıtmadan işlemi anında yapabilirsiniz. Ürün üzerinde yer alan geniş LCD ekranı ile dereceyi yakından takip edebilirsiniz. En ufak bir değişim bile derece ile gösterilir. Şarj olma işlemi pratiktir. Üstelik şarj olduktan sonra uzun süreli olarak rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Böylece sürekli şarj etmek zorunda kalmazsınız. Şarj işlemi yapılırken ise; ekran üzerinde yer alan pil ikonu üzerinden rahatlıkla takip edebilirsiniz. Weewell emzik ateş ölçer bebeklere özel olarak tasarlanan bir cihazdır. Bebekler, vücut sıcaklığı ölçme esnasında sık sık huzursuz olur. Bu durum sağlıklı bir şekilde ölçüme engel olur. Emzik modeli ile sunulan cihazlar sayesinde kısa sürede bebeğiniz tıpkı emzik emiyor gibi ağzına yerleştirerek şarj işlemini yerine getirebilirsiniz. Üstelik bu yolla bebeğinizin ağlaması ya da aleti ağzından atması gibi bir durum da meydana gelmez. Tek seferde ateşini kontrollü bir şekilde ölçerek bebeğinizin sağlığını düşünebilirsiniz. Ev ortamında rahat bir şekilde ölçme işlemi yerine getirilir. En ufak bir zaman kaybı bile yaşamadan bebeğinizi her zaman kontrol altında tutabilirsiniz. Eğlenceli ve sağlıklı bir cihaz olarak bebeğiniz için ön plana çıkar. Tıpkı bir emzik gibi işlev gördüğü için bebeğiniz tarafından cihazın reddedilmesi söz konusu değildir. Trendyol ile markanın tüm cihaz modellerine erişim sağlayarak ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.

Weewell Ateş Ölçer Özellikleri

Weewell Ateş Ölçer Özellikleri

Teknolojik alt yapısı oldukça güçlü olan bir cihazda kulak, ağız, alın ya da koltuk altı olmak üzere her alanda çoklu ateş ölçme işlemi yer alır. Sahip olacağınız her cihaz, üzerinde yer alan dereceyi gösteren ekranı ile sizlere sunulur. Weewell çok amaçlı ateş ölçer ile hem alın hem de ağız içi olmak üzere ateşinizi ölçebilirsiniz. Alın üzerinden temassız olacak şekilde bu işlemi rahatlıkla yerine getirebilirsiniz. Ayrıca aldığınız anda yanında sizlere sunulan ölçme çubuğu ile ağza ya da koltuk altına götürerek vücut sıcaklığı ölçme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Böylece tek bir ürün ile çok işlem yapma olanağına da sahip olursunuz. Weewell ateş ölçer kullananlar arasına sizler de katılarak ürünün tüm özelliklerinden anında faydalanabilirsiniz. Cihazlar hızlı ve kontrollü olması ile ön plana çıkar. 12 ölçüm hafızasına varan bir güçle çalışma gösterir. Ayrıca ürünlerin suya karşı dayanıklılıkları da bir hayli fazladır. Herhangi sert bir cisim ile temas ettikleri zaman da bozulma ya da zarara uğrama gibi bir durum meydana gelmez. Hem yetişkinlere hem de bebeklere özel olarak üretilen ürünler donanımlı özellikleri ile ön plana çıkar. Ayrıca her biri otomatik bir alt yapıya sahip oldukları için sizin kapatmanıza gerek kalmadan 10 dakika içinde kendiliğinden kapanır. Her cihaz akıllı olma özelliğini taşır. Ateşi sıkı takip etme özelliği ile sizlere bu alanda geniş bir ürün yelpazesi sunulur. Ergonomik tasarıma sahip olan cihazlar kolay ve pratik oluşu ile ön plana çıkar. C ve F ölçümleri de her cihazda yer alır. Trendyol’da markanın tüm ürünlerini inceleyerek ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayabilir ve vücut ısısını kontrol altında tutabilirsiniz.

Weewell Ateş Ölçer Ürünleri Trendyol’da

Weewell Ateş Ölçer Ürünleri Trendyol’da

Trendyol’da bu alanda ihtiyaç duyduğunuz her cihaza sahip olabilirsiniz. Her biri otomatik devresi ile sizlere sunulur. Cihazlar ayrıca ölçümleri hafızaya alma özelliğiyle ön plana çıkar. Sıkı takip edilmesi gereken ateşli hastalıklar için hafızaya alma özelliği kullanışlı bir hale gelir. Siz de Trendyol’dan Weewell ateş ölçer tavsiyeleri okuyabilir, farklı bilgilerden yararlanabilirsiniz. Bu alanda mevcut olan her ürün özellikle kış aylarında daha çok ivme kazanır. Kışın hastalıklar daha da fazla artış gösterdiği için bu cihazlara sahip olarak kendinizi de daha sıkı bir şekilde kontrol altında tutabilirsiniz. Weewell ateş ölçer yedek filtre ile sizlerin kullanması için sektöre sunulur. Ölçüm cihazının genel filtresi bozulduğu zaman ya da devre dışı kalması durumunda yedek filtre devreye girer. Böylece uzun ömürlü kullanacağınız bir ürüne sahip olursunuz. Cihazlar ele oturan rahat bir tutuş ile kullanışlı hale gelir. Her ürün yüzde yüze varan garantili sonuçlar verir. En ufak bir derece değişikliği bile ekran üzerinden gösterilir. Kullanışlı ve ergonomik tasarımlar eşliğinde bu cihazlara Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Sizler için geniş sistem kapasitesine sahip ve çoklu kullanıma elverişli olan ürünler bir arada sunulur. Kışı daha iyi geçirmeniz için bu cihazlardan edinebilir, sağlığınızı her zaman kontrol altında tutabilirsiniz. Cihazlar geniş ısı ölçme aralığına sahiptir. Sadece tek bir düğme ile ürünleri kullanabilirsiniz. Çoklu düğme yer almadığı için kulanım aşamasında zorluk çekmezsiniz. Beğendiğiniz bir cihaza uygun fiyatlarla kolay bir şekilde Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz. Markanın bu eşsiz ürünü hakkında daha detaylı bilgi için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Uygun fiyata kaliteli bir ürüne sahip olup, aile sağlığına katkıda bulunabilirsiniz.