placeholder
"

Xiaomi Roborock

" araması için 898 sonuç listeleniyor

Xiaomi Roborock Akıllı Süpürge ile Kusursuz Temizlik

Xiaomi Roborock gibi robot süpürgeler, günümüzde büyük rol oynamaya başlamıştır ve etkisinin de büyük olacağına inanılmaktadır. Bu tarz akıllı süpürgeler hem teknolojiyle birleştiği için, hem de kullanıcılarının rahatlığını sağladığı için güncel olarak en önemli ürünlerden biri haline gelmektedir. Xiaomi Roborock modelleri oldukça çeşitlidir. Size olan en uygun modelini bulmak için filtreleme özelliğini seçebilir ya da yorumlara bakarak bütçenize ve evinize göre olan modelini rahatlıkla seçebilirsiniz. Unutulmamalıdır ki bu tarz ürünler, elektrikli olduğu için bozulma ihtimali her zaman bulunmaktadır; bu yüzden yedek parçalarını ya da yedek ürünlerine de bir bakmak gerekmektedir. Kullanıcı yorumlarına bakarak ve süpürgenizin modeline de bakarak değerlendirebilir ve o şekilde satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Robotlar için önemli olan bir özellik de parçaları olmaktadır.

Xiaomi Roborock ve Beraberinde Alınması Gereken Ürünler

Xiaomi Roborock ve Beraberinde Alınması Gereken Ürünler

Parçalarını ayrı yani yedek olarak alması mümkün olduğu için size uygun olanı araştırabilir ve alabilirsiniz. Pek çok yıkanabilir filtre, fırça kapağı, bez, tekerlek ve ana fırça bulunmaktadır; ayrıca tekli bir şekilde satın alabileceğiniz gibi set halinde fırsat paketi olarak da edinebilir ve yedek ürünlerin keyfini çıkarabilirsiniz. Genellikle filtreler ikili şekilde satıldığı için daha rahat bir şekilde de saklama imkânı sunmaktadır. Xiaomi roborock s50 incelemelerine, Xiaomi roborock s55 yorumlarına, Xiaomi mi roborock s50 fiyatlarına, xiaomi robot süpürge roborock s6 modeline Trendyol'dan bakabilirsiniz.

Xiaomi Roborock Modelleri ve Ayırt Edici Özellikleri

Xiaomi Roborock Modelleri ve Ayırt Edici Özellikleri

Bu kategoride en çok satılan ve ünlü olan Xiaomi Roborock S5 Max ya da Xiaomi s5, Xiaomi s6 Roborock ve Xiaomi s7 Roborock olmaktadır. En ünlü modeli olan s5 Max, diğerlerine göre pek çok avantaja sahiptir. Aynı zamanda en çok önerilenler ve seçilenler arasında Xiaomi Roborock s5 max robot süpürge bulunmaktadır. Tasarım açısından birbirlerine çok benzemektedir. Çalışma süresi genellikle aynı olan modellerin ortalama 150 dakika olmaktadır. 290 mL su tankına sahip olmasıyla diğer ürünlerin önüne geçmektedir. Toz hanesi 460 olan Xiaomi Roborock s5 max özellikleri ve Xiaomi Roborock s6 max bakımından birkaç farklılığı bulunmaktadır; bunlar da oda seçme-belirleme yani bölgesel temizleme olanağı ve navigasyon seçenekleridir. İstemediğiniz bir bölge olduğunda da yine seçebiliyor ve o bölgeyi temizleme olarak işaretleyebiliyorsunuz. Akıllı telefon ile her şeyi belirleyebileceğiniz bu ürünün 2 tane tuşu bulunmaktadır. Özellikle büyük ya da 2-3 katlı evlerde güçlü bataryası sayesinde daha iyi çalışabilmektedir. Xiaomi Roborock s5 max fiyatına bakıldığında ise diğerlerinden daha fazla fiyata sahip olsa da barındırdığı özellikler bakımından ön plana çıkmakta ve popüler olmaktadır. Xiaomi Roborock s6, s5 max ile aynı özellikleri barındırsa da teknolojik olarak daha üstün güce sahiptir. Genellikle normal özellikleri aynı olan bu ürün, pil gücüne ya da batarya gücüne geldiğinde biraz daha farklılık göstermektedir. Xiaomi Roborocok s6 özellikleri, bu yazılanlar dışında çok da farklı değildir. Fiyat olarak da diğer rakip ürünlerine göre biraz daha farklıdır.

Xiaomi Roborock Fiyatı ve Ürün Farkları

Xiaomi Roborock Fiyatı ve Ürün Farkları

Xiaomi Roborock s5 max akıllı süpürgelerin fiyatları da modellerine, kalitesine ve işlevine göre bir hayli farklılık göstermektedir. Neredeyse her bütçeye uygun ve herkesin rahatlığı için önemli bir güce sahip olan bu ürünün fiyat aralığı değişkendir. Xiaomi Roborock s50, s55 ve s5 aslında aynı ürünlerdir, sadece kısaltma konusunda değişiklik göstermektedir. Renk kodlarına göre isimleri de değişmektedir. Xiaomi mi Roborock s50 yine en popüler modellerinden biridir. Bunun sebebi pilinin yüksek kapasite olması, 2si1 arada olarak anılması, akıllı rota ve uzaktan kontrol gibi özelliklerinin bulunması olabilmektedir. Ancak uyarı olarak halıların üzerinde kullanılmaması tavsiye edilmektedir. Xiaomi Roborock s50 fiyat olarak çok farklılık göstermektedir, bu yüzden size uygun olan ürünü seçmek burada mantıklı olacaktır. Ek olarak s5in diğer adı Xiaomi Mijia Roborock olarak da geçmektedir. Xiaomi Roborock s55 tercih etmek isteyenler ise rengine göre tercih edebilmektedir. İhtiyacınıza uygun Xiaomi Roborock modellerini Trendyol üzerinden inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz.