İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Çocuk Cinsiyeti
Renk
Cinsiyet
Fiyat
Desen
Materyal
Fiyat Geçmişi
Topuk Boyu
Topuk Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Birkenstock Çocuk Sandalet

" araması için 171 sonuç listeleniyor

Şık Görünümlü Birkenstock Çocuk Sandalet Ürünleri Trendyol’da!

Birkenstock çocuk sandalet, genellikle yaz aylarında tercih edilen ayakkabı türüdür. Çoğunlukla yapışkan bantlı olarak üretildikleri için kolay bir giyime sahiptir. Bu ürünler, birçok farklı malzemeden yapılabilir. Deri, kumaş, süet ve plastik gibi malzemeler kullanılabilir. Ayrıca Birkenstock sandalet çocuk ürünleri, birçok farklı tasarıma sahiptir. Mevcut farklılık model çeşitlerinin oluşmasına zemin hazırlar. Kullanılan bantlar, bileklerinin etrafında dolanabilir veya bacaklarınızın yüksekliğine kadar uzanabilir. Ürünler genellikle yaz aylarında giyilir. Özellikle plajlarda, havuz kenarlarında ve rahat bir günlük kıyafetle kullanılır. Bununla birlikte, bazı sandalet modelleri, resmi kullanımlar için uygundur. Farklı çizgilere sahip ürün alternatiflerini Trendyol’da bulabilirsiniz.

Çeşitli Kullanımlar İçin Birkenstock Çocuk Sandalet Modelleri

Çeşitli Kullanımlar İçin Birkenstock Çocuk Sandalet Modelleri

Birkenstock çocuk sandalet modelleri özellik noktasında birçok farklı kategoriye ayrılır. Kayışlı tasarımlar, ayak bileğinin etrafında dolanan bir kayışa sahiptir. Bu kayış, ayakkabının ayakta güvenli bir şekilde kalmasını sağlar. Flip-flop sandaletler, ayak parmaklarının arasından geçen bir kayışa sahiptir. Bu modeller genellikle plajda veya havuz kenarında giyilir. Ayak bilekliği sandaletler, ayak bileği etrafında dolanan bir kayışa sahiptir. Bu sayede, ayakkabının ayağa sıkıca oturmasını sağlar. Platform sandaletlerin tabanı, topuk kısmına doğru kalınlaşır. Ürün çocukların boyunu uzun gösterir. Aynı zamanda yüksek bir yürüme deneyimi sunar. Açık burunlu sandaletlerin ön kısmı açık bırakılır. Böylece ayaklar serin kalır ve rahat eder. Kapalı burunlu Birkenstock çocuk terliklerinin ön kısmı kapalıdır ve parmakları korur. Bu modeller koruma performansıyla iyi bir seçenek olabilir. Çocuk sandaletleri genellikle renkli ve eğlenceli tasarımlara sahiptir. İlgi çekici desenler, çizimler veya karakterlerle süslenir. Trendyol aracılığıyla Birkenstock çocuk sandalet satın alırken verilen tavsiyeleri göz önünde bulundurabilirsiniz.

Farklı Renk ve Süslemeli Birkenstock Çocuk Sandalet Ürünleri

Farklı Renk ve Süslemeli Birkenstock Çocuk Sandalet Ürünleri

Birkenstock bebek sandalet, bebeklerin ayaklarını korumak ve desteklemek için tasarlanır. Bu modeller, bebeklerin hızla büyüyen ayaklarına uygun olarak üretilir. Ayrıca ayakkabılar genellikle yumuşak ve esnek malzemelerden yapılır, Böylece bebeklerin ayaklarına zarar vermez. Bu ürünlerin tasarımı; kayışlı, ayak bilekli, flip-flop veya kapalı burunlu gibi farklı tasarımlara sahip olabilir. Bebek modelleri hassas ayaklara uygun olarak tasarlanır. Birkenstock kız çocuk sandalet ürünleri, genellikle renkli ve süslü stillere sahiptir. Müşterilere günlük kullanım ve özel günler için farklı tasarımlarla sunulur. Sık tercih edilen gladyatör modeller, ayak bileği etrafında birden fazla kayışa sahip olabilir. Genellikle keskin ve modern bir tasarımdır. Bu model, kız çocuklarının tarzına ve kişiliğine hitap eden farklı renk ve süslemelerle sunulur. Birkenstock erkek çocuk sandalet ürünleri ise sade ve spor tarzlarda tasarlanır. Aradığınız tüm seçenekleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Tarzınıza Uygun Birkenstock Çocuk Sandalet Modelleri

Tarzınıza Uygun Birkenstock Çocuk Sandalet Modelleri

Birkenstock çocuk sandalet fiyatları; marka, malzeme kalitesi, tasarım ve kullanılan teknolojiye bağlı olarak değişebilir. Ayrıca ürünlerin kullanım amacı da ücreti etkileyebilir. Genellikle açık havalarda giyilen ve serinlik sağlaması için kullanılan bir ayakkabı türüdür. Spor amaçlı üretilen modellerin yüksek fiyatları olabilir. Basit tasarımların fiyatları genel olarak makuldür. Pahalı modeller de ise dayanıklı malzemeler ve destek sağlayan teknolojiler kullanır. Eski tip terlikler deri, ahşap veya kauçuk gibi malzemelerden yapılırken, günümüzde üretilen modellerde genellikle plastik, sentetik kauçuk ve köpük malzemeleri kullanılır. Ürünlerin modelleri de fiyatları etkiler. Kalın tabanlı çeşitler, ayağı desteklemek için özel noktalara sahiptir. Ucuz ürünler ise genellikle ince tabanlı olur. Bütçe dostu modeller için Birkenstock çocuk sandalet indirimlerini takip edebilirsiniz. Ayrıca Birkenstock çocuk sandalet yorumlarına göz atarak ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.