İlgili Kategoriler
Materyal
Boyut/Ebat
Renk
Fiyat
Parça Sayısı
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Gümüş Tepsi

" araması için 2266 sonuç listeleniyor

Sunumlara Şıklık Katan Gümüş Tepsiler Trendyol’da!

Tepsi, servis yapımında kullanıldığı için sıklıkla ihtiyaç duyulan eşyalardan biridir. Sahip olduğu şık ve göz alıcı görünümü nedeniyle gümüş tepsi, mevcut ürün çeşitleri arasında sıkça tercih edilir. Her alanda kullanıma uygun olarak tasarlanır. Gümüş tepsi kare, dikdörtgen, oval, altıgen, prizma gibi fark modellere ve türlere sahiptir. Bu modellerin her biri zarif estetik yapıya sahip olmasının yanı sıra dekoratif bir işleve de sahiptir. Ayrıca sahip olduğu geniş çeşitlilikten dolayı da zevkinize ve ihtiyacınıza uygun tasarımlardaki modellere ulaşmanız mümkündür. Bu modellerin her biri farklı amaçlarda ya da çeşitli etkinliklerde kullanılır. Söz, nişan, kına için kare gümüş tepsi tercih edilir. Bu modeldeki ürün ile özel günlerinize gösteriş ve zariflik katar. Bunun yanı sıra çay, kahve servisi için de dikdörtgen gümüş tepsi kullanılır. Bu ürünlerin farklı boyut ve özelliklere sahip türleri de bulunur. Bunlardan bazıları küçük, orta, büyük boy, cam ya da aynalı olanlardır. Gümüş cam tepsi özel günlerde kullanılmaya uygun olur. Aynı zamanda evlerinizde dekoratif eşya olarak da kullanabilirsiniz. Çay, kahve servisleri için aynalı gümüş tepsi ile misafirlerinize güzel bir şekilde hizmet verebilirsiniz. Bu sayede onları mutlu ederek beğenisini kazanabilirsiniz. Bunun yanı sıra modellerin her biri çeşitli işlevlerde kullanılmaya uygundur. Masaların ya da sehpaların üzerine koyarak çeşitlilik sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu tepsilerin içine mum, küçük kuru çiçekler veya orta boy bardaklar ve fincanlar koyabilirsiniz. Bu sayede evinize değişik bir hava katabilirsiniz. Tepsi türlerinin her biri ev dekorasyonunuza uygun bir şekilde tasarlanır. Farkı görsellerde tasarlanan bu modelleri set olarak alabilir, mutfağınızı, dolabınızı zenginleştirebilirsiniz. Ayrıca evinize modern veya nostaljik bir görünüm kazandırmak için modern ve klasik tarzda ürünler de bulunur. Farklı türdeki bu ürünlerle özel etkinliklerden gündelik işlere kadar pek çok işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Bu sayede zamandan tasarruf etmeniz mümkündür. Trendyol’dan zevkinize, tarzınıza hitap eden modellerden birini alarak ürünü keyifli bir şekilde kullanma şansına sahip olabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Gümüş Tepsi Modelleri

Beğeni Toplayan Gümüş Tepsi Modelleri

Gümüş tepsi modelleri sahip olduğu işleve ve özelliklere göre farklılık gösterir. Modellerin her biri çeşitli kullanım alanlarına ve özelliklere sahiptir. Bu modellerin birçoğu günlük kullanıma uygundur. Özellikle kız isteme ve söz kesme merasimler için müşterilere oldukça ideal bir kullanım sunar. Farklı zevklere hitap eden bu modeller, modern çizgiler kullanılarak tasarlanır. Bu sayede müşterilere şık ve estetik bir kullanım sunar. Bu modellerden biri olan işlemeli gümüş tepsi özel günlerde ve davetlerde kullanılır. Bu model ışıltılı yapısıyla ön plana çıkar. Bu sayede birçok müşterinin beğenisini kazanır. Ayrıca dayanıklı bir yapıya sahip olup uzun süreli ve güvenli bir kullanım sunar. Bunun yanı sıra orijinal gümüş tepsi ile vitrinlerinizi göz alıcı bir hale getirebilirsiniz. Gümüş modeller, farklı ebatlarda ve şekillerde tasarlanır. Kullanım amacınıza göre küçük, orta, büyük boylardan birini alarak kullanabilirsiniz. Ayrıca evinizin dekorasyonuna uygun modellere de ulaşabilmeniz mümkündür. Tek ya da çift kişilik ikramlar için de özel tasarımlı modeller vardır. Tek kişilik gümüş tepsi 25 cm çapındadır. Doğru ve sağlam bir şekilde kullanıldığı sürece paslanmaya ve kararmaya yol açmaz. Kahve, çay, kurabiye, kuru pasta gibi aperatiflerin servisi için oldukça idealdir. Özellikle çikolata servisi için tasarlanan gümüş çikolata tepsisi de kullanışlı yapısı ile ön plana çıkar. Gümüş damat tepsisi bire bir aynı işlevi görür. İki kişilik olanı da 43 cm çapındadır. Kız İsteme merasimlerinde sıklıkla kullanılmasının yanı sıra çeyiz için de idealdir. Modellerin her biri kaliteli ve dayanıklı olup oldukça konforlu bir kullanım sunar. Farklı tarzlara ve zevklere hitap eden bu çeşitlerin temizlenmesi son derece kolaydır. Kısa süre içinde kolay bir şekilde yıkanır. Ürünün kulpu oldukça yumuşaktır. Bu sayede eşyaları kolay bir şekilde taşıyarak rahat bir şekilde servis yapmanız mümkündür. Kenarlarında bulunan işlemelere de oldukça dikkat çekici bir görünüm sunar. Parçaların tümü boyut ve ağırlık bakımından son derece idealdir. Bu sayede ürünler mutfakta çok fazla yer işgal etmez. Sağlıklı bir yapıya sahip olup uzun süreli bir kullanım sunar. Bu da maddi açıdan tasarruf etmenizi sağlar. Toz toplamayan yapısıyla ön plana çıkar. Ayrıca kaygan olmayan yapısı ve dökülmelere karşı dayanıklı modeli ile nedeniyle güvenli bir kullanım sunar. Bunun yanı sıra insan sağlığına da uygun bir şekilde üretilir. Bu sayede her zaman sağlıklı bir kullanım sunar. Ürünlerin yüzeyleri son derece parlaktır ve ayna görünümü verir. Ayrıca bu yüzeyler ısıyı koruyan bir yapıya da sahiptir. Dolayısıyla yüksek ısıdan etkilenmeyerek ürünün rengini ve orijinal görünümünü bozmaz. Bu modeller, evinizin yanı sıra ofisinizde, iş yerinde de bulundurabilirsiniz. Bu nedenle her alanda bulundurulmaya uygundur. Trendyol’dan beğenilen ya da uygun bulunan bu modellerden bir tanesini alarak evlenen herhangi bir yakınınızın çeyizine katkıda bulunabilirsiniz.

Her Alanda Kullanıma Uygun Gümüş Tepsi Çeşitleri

Her Alanda Kullanıma Uygun Gümüş Tepsi Çeşitleri

Son derece şık, zarif tasarımıyla ön plana çıkan gümüş tepsi evlerde mutfak eşyası ve dekoratif olarak kullanılır. Bunun yanı sıra kalabalık misafir ortamlarında da kullanılmaya uygundur. Yuvarlak gümüş tepsi 21 cm boyutundadır. İdeal boyut ve ağırlığındaki bu ürünle sofranızı güzelleştirebilirsiniz. Gümüş ayaklı tepsi 33 cm olur. Kaliteli etan materyalden tasarlanır. Ayrıca el ile yıkamaya uygundur. Gümüş prizma tepsi sahip olduğu gümüş ve altın renklerle son derece göz alıcı bir görünüm sunar. Bunun yanı sıra tabanı aynalı, kolları ise metaldir. Oval gümüş tepsi kabartma motifleri ile ön plana çıkar. Dış mekanlarda kullanılmaya uygundur. Ayrıca elde yıkanabilir. Uzun süreli kullanım ömrü sunan çeşitler paslanmaz yapıya sahiptir. Bu ürünlerin her biri yaşam alanınızı güzelleştiren bir yapıya sahiptir. Yelkenli gümüş tepsi göz kamaştırıcı parlaklığı ile ön plana çıkar. Kahve servisleri için son derece uygundur. Bu çeşitlerin her birinin materyali ışığa etkin bir şekilde yansır. Böylece son derece göz alıcı bir görüntü ortaya çıkartır. Bunun yanı sıra bu ürünün farklı boyuttaki türleri de bulunur. Küçük gümüş tepsi iki kişilik çay ya da kahve sunumları için kullanılır. Büyük gümüş tepsi 8-10 kişilik kalabalık misafir ortamlarında kullanılır. Zevkinize uygun bu ürünlerin temizliğini ve bakımını düzenli bir şekilde yapmanız halinde ürünü uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bu sayede özel etkinliklerde kullanılmaya uygun bir hale getirebilirsiniz. Ürün rahatsız edici herhangi bir koku bulundurmaz. Bu sayede müşterilere her zaman hijyenik bir kullanım sunar. Üzerine konulan bardakların veya altlıkların ürünü çizmemesi, görüntüsünü bozmaması için üstüne örtü örtmenizde yarar vardır. Ayrıca temizlenmesi son derece kolay ve pratiktir. Yeterli genişlikte boşluğa ve alana sahip olması nedeniyle yanınızda kolay bir şekilde bulundurarak taşıyabilirsiniz. Bunun yanı sıra dikdörtgen, oval, kare, prizma gibi farklı farklı şekiller bulunur. Bu modellerin arasında dikdörtgen olan son derece kolay bir kullanıma sahiptir. Trendyol’dan size ve zevkinize uygun modeli satın alarak ürünün sahip olduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Göz Alıcı Tasarımlara Sahip Gümüş Tepsiler

Göz Alıcı Tasarımlara Sahip Gümüş Tepsiler

Göz alıcı görünümü ile ön plana çıkan gümüş tepsi farklı ayarlardaki türlere sahiptir. Bunlardan biri olan 800 ayar gümüş tepsinin kenarları hareketli desenlere sahiptir. Son derece ince, parlak, kabartma dilimli bir su ile çevrilidir. 581 gram ağırlığında olup 23,5 cm civar genişliğindedir. Son derece güçlü ve iyi kondisyonda olur. Doğal hali ile ön plana çıkar. 925 ayar gümüş tepsi 750 gram ağırlığına sahiptir ve 28 cm genişliği civarındadır. Bu modelin altın rengi varakları tek tek elde boyanır. BPA içermemesinin yanı sıra gıdaların tema etmesinde herhangi bir sakınca yoktur. Bu ürünler farklı kullanımlara uygun olması için son derece özenli bir şekilde tasarlanır. Hem mutfak eşyası olarak hem de dekor olarak kullanılabilen bu kaliteli modeller sahip olduğu şık tasarım sayesinde müşterilerin beğenisini kazanır. Bunun yanı sıra gümüş tepsi alma düşünceniz var ise dikkat etmeniz gereken bazı önemli hususlar vardır. Öncelikli olarak hangi amaç için kullanacağınız son derece önemlidir. Evinize şıklık, zariflik katmak için gösterişli modellerden birinin seçilmesi tavsiye edilir. Günlük kullanım için son derece sade ve gösterişsiz modellerden birini alabilirsiniz. Ayrıca misafirlerinize çay, kahve servisi yapmak, kurabiye, kuru pasta gibi çeşitli ikramlarda bulunmak için son derece idealdir. Söz ya da takı takma merasimleri için de şık ve gösterişli görünüme sahip olan ayaklı gümüş tepsi kullanabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olarak farklı büyüklüklerdeki ürünlerden birini de tercih edebilirsiniz. Küçük, orta, büyük boyutlar olan ürünleri 3’lü ya da 2’li setler halinde alabilirsiniz. Trendyol’dan dilediğiniz modellerden birini alıp mutfağınızı ya da dolabınızı zenginleştirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Etkileyici Gümüş Tepsi İndirimleri

Etkileyici Gümüş Tepsi İndirimleri

Gümüş modeller tekli ya da ikili setler halinde satılır. Küçük servisler için kullanılan ikili gümüş tepsi 46 cm uzunluğunda tasarlanır. 33 cm civarında genişliğe sahip olan modeller kahve servisleri için uygundur. Kulpları da orta boy olan modeller 26 cm genişliğindedir. Bu bakımdan 2’li gümüş tepsi birçok yönden müşterilere her zaman son derece etkin ve pratik bir kullanım sunar ve metal materyalden tasarlanır. 42 cm genişliğinde üretilir. Kısa kenarlı olup ayna cam taban şeklindedir. Gümüş taşlı tepsi 37 cm genişliğinde tasarlanır. Özel etkinlikler için, evinizin dekorasyon objesi olarak son derece otantik bir görünüm sunar. Bunun yanı sıra ürün kullanımı ile ilgili dikkat etmeniz gereken bazı önemli hususlar vardır. Öncelikli olarak ürünün parlaklığını ya da görünümünü kaybetmemesi için düzenli bir şekilde temizlenmesinde yarar vardır. Bu sayede ürünün orijinal görünümü uzun bir süre bozulmaz. Ayrıca su ve temizlik ürünlerinin sıkça kullanılarak temas etmesi kararmaya yol açabilir. Bu nedenle ürünü etkin bir şekilde temizlemek için gümüş parlatma ürünleri kullanmanızda yarar vardır. Yumuşak hafif nemli bir bez ile kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Bu sayede deterjan ya da başka bir temizlik ürünü kullanmanıza gerek kalmaz. Bakımı düzenli, doğru bir şekilde yapıldığı takdirde ürün orijinal görünümünü korur. Bu sayede uzun yıllar etkin bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Fakat işlemeli dekoratif yapıdaki ürünlerin temizliği son derece detaylı ve sağlam bir şekilde olması gerekir. Temizliğine ve bakımına özen göstermeniz durumunda ürünü uzun süre dekoratif olarak kullanabilirsiniz. Trendyol’dan bu kaliteli, kullanışlı ürünlerden birini herhangi bir yakınınıza hediye olarak alabilirsiniz. Bu sayede sevdiklerinizi özel günlerinde mutlu edebilirsiniz.

Avantajlı Gümüş Tepsi Fiyatları

Avantajlı Gümüş Tepsi Fiyatları

Gümüş tepsi fiyatları bazı unsurlar ve kriterler doğrultusunda birçok yönden farklılık gösterir. Öncelikli olarak model, tasarım, materyal gibi çeşitli unsurlar göz alınarak fiyatlar belirlenir. Bunun sonucunda ürünler arasındaki fiyat farklılığı olur. Bunun yanı sıra her modelin kullanım amacı aynı değildir. Bazı modeller son derece geniş bir kullanım sunarken diğerleri de standart bir kullanıma sahiptir. Aynı şekilde boyut ve ağırlıkları da kendi aralarında değişkenlik gösterir. Bunun yanı sıra yuvarlak, kare, dikdörtgen, oval gibi farklı şekillere sahip bu ürünler farklı işlevler ve kullanım amaçları taşıdığı için doğal olarak fiyatları değişkenlik gösterir. Aynı husus küçük, orta, büyük boy modeller için de geçerlidir. Küçük boylu ürünler 2-4 kişilik çay ve kahve servisleri için kullanılır. Orta boyuta sahip 6-8 kişilik servislerde de kalabalık alanlar için tercih edilir. 10-12 kişilik servislerde için de büyük boy kullanılır. Trendyol, ürün satın alma konusunda müşterilerine birçok yönden yardımcı olur. Aynı zamanda satışa sunduğu ürünler için çeşitli kampanyalar düzenler. Özel günlerde düzenlenen gümüş tepsi indirimlerini takip ederek kolay bir şekilde modelleri satın alabilirsiniz. Bu sayede fiyat performans bakımından uzun süre verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Gümüş tepsi online alışveriş üzerinden alınmaya uygundur. Bu sayede güvenli ve keyifli bir şekilde alışveriş yapmanız mümkündür. İnceleme yaparken müşteri yorumları kısmına bakmak son derece yararlı olabilir. Ürünleri önceden satın alarak deneyimleyen müşteriler yorumlar bölümünde tecrübelerini aktarır. Değerlendirme puanlarını gösteren tablolar sayesinde de ürün hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayede kolay bir şekilde karar vermeniz mümkündür. Trendyol’dan gümüş tepsi satın alarak güzel, faydalı ürünlere sahip olabilirsiniz.

Dikkat Çeken Gümüş Tepsi Yorumları

Dikkat Çeken Gümüş Tepsi Yorumları

Düz gümüş tepsi birçok yönden müşterilere çeşitli avantajlar sunar. Öncelikli olarak ürün son derece şık ve göz alıcı bir tasarıma sahiptir. Her zevke ve tarza hitap eden bir yapıya sahip olur. Her zaman kaliteli materyallerden özel olarak tasarlanır. Bunun yanı sıra zarar verici herhangi bir kimyasal madde ve unsur bulundurmaz. İnsan sağlığına uygun bir şekilde üretilip son derece sağlıklı ve güvenli bir kullanım sunar. Pratik kullanım için ideal boyut ve ağırlığa sahiptir. Geniş bir şekilde alan işgal etmez ve zahmetsiz bir kullanım sunar. Modellerin hepsi orijinal bir yapıya sahiptir. Eskimelere karşı dayanıklıdır. Ayrıca kolay bir şekilde paslanmaz, kararmaz ve aşınmalara yol açmaz. Bu sayede orijinal görünümünü uzun süre korur. Her zaman verimli bir kullanım sunar. Her bir parça son derece eşsiz bir yapıya sahiptir. Dekoratif ve kullanışlı bir şekilde tasarlanır. Ulaşılması kolaydır ve mutfağınızı güzelleştiren bir yapıya sahiptir. Çeşitli darbelere karşı dayanıklı olur. Kolay bir şekilde çizilmez ve hasara neden olmaz. Ayrıca toz toplamaması nedeniyle temiz ve hijyenik bir kullanım sunar. Bunun yanı sıra da kaygan olmaması nedeniyle de güvenli bir kullanım sunar. Ürünü alırken rengine, parlaklığına, desenlerine, yapısına dikkat edilmesinde yarar vardır. Ayrıca kenarlarının sivri olmaması da önemlidir. Böylece ürünü kullanırken eliniz acımaz. Dolayısıyla yumuşak geçişli modellerin tercih edilmesi tavsiye edilir. Çay ya da kahve dökülmesi halinde lekenin kurumasını beklemeden duru su ile yıkanıp güzel bir şekilde temizlemeniz gerekir. Bu sayede ürüne şıklık katar. Aynı zamanda zarar görmesine engel olmanız mümkündür. Trendyol’dan bu ürünü alarak misafirlerinize güzel bir servis yapma şansına sahip olabilirsiniz.

Gümüş Tepsi Nerede Satılır?

Son derece kullanışlı, kaliteli ve sağlam gümüş tepsiler Trendyol’da satılır. Gümüş tepsi, genellikle yemek servisi ya da dekoratif amaçlar için kullanılan bir objedir. Gümüşün dayanıklılığı ve estetik görünümü nedeniyle servislerde sıkça tercih edilen bir malzemedir. Gümüş, yüksek ışıltısı ve parlaklığı ile dikkat çeken bir metaldir. Ayrıca oksidasyona karşı dirençli olması nedeniyle uzun ömürlüdür. Bu nedenle, gümüş tepsi gibi servis eşyaları için ideal bir malzemedir. Gümüş, aynı zamanda bakır, çinko ya da nikel gibi maddelerle alaşım yaparak daha dayanıklı hale getirilebilir. Gümüş tepsi satın almak isterseniz Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Gümüş Tepsi Modelleri Nelerdir?

Oval gümüş tepsi, en yaygın kullanılan gümüş tepsi modellerinden biridir. Genellikle yemek servisi yapmak için kullanılır. Oval şekli, büyük miktarda yiyecek ya da içecekleri kolayca sığdırabilir. Yuvarlak gümüş tepsi, oval tepsiye benzer şekilde yemek servisi yapmak için idealdir. Ancak oval tepsiye göre daha küçük miktarlarda yiyecek veya içecekleri taşımak için daha uygundur. Yuvarlak tepsi, aynı zamanda dekoratif amaçlar için de kullanılabilir. Kare gümüş tepsi, modern bir görünüme sahiptir. Düz bir yüzeyi ve düz kenarları vardır. Genellikle yemek servisi ya da dekoratif amaçlar için kullanılır. Rectangular gümüş tepsi, dikdörtgen bir şekle sahiptir. Genellikle yemek servisi için kullanılır. Gümüş kaplama tepsi, gümüşün pahalı olması nedeniyle alternatif olarak üretilen bir modeldir. Bu tepsi modelleri, gümüşte olduğu gibi dayanıklı değildir. Ancak daha cazip fiyatlıdır.

Gümüş Tepsi Ne İçin Kullanılır?

Gümüş tepsiler, genellikle yemek servisi yapmak için kullanılır. Özellikle büyük boyutlu oval ya da rectangular gümüş tepsiler, büyük miktarlarda yiyecekleri taşıma ve sunma açısından oldukça kullanışlıdır. Gümüş tepsiler, kahve veya çay ikramlarında da kullanılabilir. Yuvarlak veya küçük boyutlu oval gümüş tepsiler, küçük abajurlu ya da yan sehpalarda çay saatleri için son derece idealdir. Gümüş tepsi, özellikle söz törenlerinde çok sık kullanılan bir objedir. Söz tepsisi adı verilen bu gümüş tepsiler, üzerinde söz kesiminde kullanılan bilezik, kolye ya da saat gibi hediyeleri taşımak için kullanılır. Genellikle oval şekilde olan söz tepsilerini altında tutacakları olan bir taban üzerine yerleştirerek kullanabilirsiniz.