İlgili Kategoriler
Materyal
Boyut/Ebat
Renk
Fiyat
Parça Sayısı
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Altın Tepsi

" araması için 2496 sonuç listeleniyor

Altın Tepsi Modelleri ile Özel Günler Daha Güzel

Altın rengi tepsi şık sunumlarınızı servis edebilmeniz veya çeşitli törenlerde kullanabilmeniz için tercihleriniz arasında yer verebileceğiniz bir üründür. Altın tepsi modelleri çeşitlilik bakımından oldukça zengin olmakla birlikte tepsiler dikdörtgen, oval, altıgen ve yuvarlak modellerinin yanı sıra varaklı, işlemeli veya desenli modelleriyle de mevcuttur. Evin her köşesine yakışabilecek bu tepsiler, Türk kültüründe bilinen kahve sunumlarında kullanılmak üzere de oldukça rağbet görürken, yalnızca dekoratif amaçlı da kullanılabilmektedir.

Şık Sunumların Müdavimi Altın Tepsiler

Şık Sunumların Müdavimi Altın Tepsiler

Nişan töreni gibi törenlerde kullanılmak üzere altın tepsilerin üzerine isteğe bağlı nişanlanacak çiftin isimleri işlenebilir. Her duruma veya mekâna uygun modellerinin bazıları kendini oldukça sade gösterebilirken öte yandan şatafatlı bir görüntüye sahip olanları da vardır. Ürün çeşitlerinin içine yüzeyi camla, aynayla veya yıldızla kaplanmış olanları da dahildir. Aynalı altın tepsiler "şık" olarak nitelendirilebilecek çeşitliliğin içine girerken aynı şekilde altın cam tepsiler de benzer çeşitliliğin içinde bulunup zarif bir görüntüyü bünyesinde barındırırlar. Bu çeşitlere ek olarak altın yıldızlı tepsiler ise yüzeyine kabartma işlemeler bastırılarak veya çeşitli süslü malzemeler ile farklı ve zarif bir görüntü oluşturularak satışa sunulur. Yalnızca altın rengi kaplamayla yapılmayıp, altın madeni ile üretilen tepsilerin varlığı da mevcut olup çeşitliliği içerisinde yüzeyi tamamen altınla kaplanmış olanların yanı sıra altın aynalı tepsiler de oldukça şatafatlı bir görüntüyü gözler önüne serer.

Her Bütçeye Uygun Altın Tepsiler

Her Bütçeye Uygun Altın Tepsiler

Altın tepsilerin imitasyon olanları mevcutken el işçiliği ile yapılan altın varaklı tepsilerde revaçta olan bir çeşittir. Altın tepsi fiyatları, ürünlerin bu şekilde iki farklı kategoriye ayrıldığından farklı fiyat aralıklarında bulunur. İmitasyon altın tepsilerin büyük çoğunluğu paslanmaz çelik veya bakır malzemeleriyle üretildiğinden kimyasal temizlik ürünleriyle temizlenmemeli, yalnızca su ile temizlenmelidir. Öte yandan altın tepsilerin çoğu paslanmaz maddelerle kaplandığından kullanımları da uzun ömürlü olur. Fiyat değişikliğine sebep olan etkenlerden biri, tepsinin bünyesinde birden fazla ürün, maden veya işleme bulundurmasıdır. Örneğin; gümüş kaplama olup altın yıldızlara sahip bir tepsi veya altın varaklı olup yalnızca kulplarının farklı bir maddeyle kaplanmış olması fiyatta değişikliklere sebep olur. Öte yandan daha bütçeye uygun bir tepsi tercih etmek isteyen kişiler için, ahşap yüzey altın rengi veya desenli sembol ve resimlerle süslenip küçük bir kısmına altın yıldızlar işlenmiş tepsiler tercih edilebilir. Daha da uygun fiyatlı altın tepsiler şık imitasyon tepsiler olmakla birlikte sizlere sunulmuştur. Ayrıca altın yaldızlı tepsi ve altın tepsi çeşitlerine Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Gelenekleri Zarafet İle Harmanlamak

Gelenekleri Zarafet İle Harmanlamak

Kültüren bilindiği üzere misafir ağırlamak oldukça özenilen bir husustur. Bu gelenek, daima özenilecek bir husus olarak kalmaya devam edecektir. Bu denli önemli bir anda servis yaparken kullanılan eşyaların nasıl göründüğü de en az misafir ağırlamak kadar önem teşkil eder. Altın tepsiler bu sebepten paha biçilmez değerde zarafetiyle ön plana çıkmaktadır. Yalnızca iyi misafir ağırlamakla kalmaz, akılda çok iyi bir izlenim bırakabilirsiniz. Bu ürünü tercih ederken gelenekler arasında yalnızca misafir ağırlamak değil; bunun yanı sıra söz takmak, nişanlanmak veya çeyiz hazırlamak gibi ritüellerde de size eşlik eden olmazsa olmaz şık bir eşyadır. Özellikle aynalı modeller veya cam yüzeye sahip modeller nişanlanırken içine yüzük koymak için kullanılacak en doğru tercihlerden biri olabilir. Öte yandan sunum için kullanmayacak olsanız bile içine çeşitli süs eşyaları, mumluk veya çiçekler koymak amacıyla evinizde dekoratif amaçlı olarak bu ürünü evinizde bulundurmanız yine sizin dışarıdan zevkli bir kişi olduğunuzu ispatlar nitelikte olur. Koltuğunuzda kendinize bir kahve keyfi sunarken, eşinizle karşılıklı kahve içerek sohbet ederken ve daha hafızanızdan silinmeyecek birçok özel an için tüm ürünleri Trendyol’da her bütçeye uygun çeşitleriyle inceleyebilirsiniz.