İlgili Kategoriler
Tip
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Bez Bedeni
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Molfix 5

" araması için 154 sonuç listeleniyor

Hassas Ciltli Bebekler için Molfix 5 Sizlerle

Bebekler, hassas ciltleri ve alerjiye meyilli vücutları dolayısı ile düzenli bir bakıma, zararlı kimyasal bileşenler içermeyen ve doğal içerikli bakım ürünlerine ihtiyaç duyarlar. Bebeklerin cildinin doğduğu andan itibaren uzun bir süre boyunca çok yakın temasta bulunduğu bebek bakım ürünlerinden birisi de bebek bezleridir. Molfix, bebek bakım ürünleri geliştirip üreten, bebek bezleri alanında lider ve ebeveynler tarafından güvenilir olması sebebi ile çokça tercih edilen markalardan birisidir. Bebek bezleri bebeğinizin cildi ile çok yakın temasta bulunduğu için bebeğin cildine zarar vermeyecek sağlık ve kalite standartlarına sahip olmalıdır. Bebek bezlerinin yüksek kalite ve sağlık standartlarında olması bebeğinizin cilt sağlığı için en konforlu ortamı sağlayarak bebeğinizin cildini rahatsız etmeyecek olsa da gün içinde bebek bezleri sık sık değiştirilmesi gereken bebek bakım ürünlerinden birisidir. Böylece bebeklerde oluşabilecek pişik gibi rahatsızlıkların önüne geçilmiş olur. Molfix bebek bezleri bebeğiniz için zararlı olabilecek paraben ve parfüm gibi kimyasal bileşenler içermez. Molfix standart bebek bezleri ürettiği gibi öncüsü olduğu külot bez çeşitlerini de piyasaya sunar. Molfix külot bezin işlevsel tasarımı ile bebeğinizin altını bezlemek zorlanılacak bir iş olmaktan çıkar. Molfix standart bezler ve külot bezler yenilikçi tasarımı ile bebeklerin altını sık sık açıp kontrol etmenizin önüne geçecek ve değiştirmeniz gerektiğinde sizi uyaran, renk değiştiren ıslaklık göstergesine sahiptir. Bebekler altını kirlettiğinde bezlerin yüksek emicilikte olması bebeğin pişik olmaması ve cilt sağlığı için önemli bir detaydır. Molfix güvenilirliği, hipoalerjenik olması, elastik bariyerleri, cilde dost onayı ve yüksek kalitesi ile onlarca ülkede milyonlarca ebeveynin bir numaralı tercihidir. Bebek bezleri bedenleri ise sürekli büyüyüp gelişen bebeğiniz için zaman içinde sık sık değişiklik gösterir. Molfix 5 numara bez ise 11-18 kilogram aralığındaki bebekler için ideal bir üründür.

Molfix Bebeğinizin Anatomik Yapısına Uygun

Molfix Bebeğinizin Anatomik Yapısına Uygun

Bebek bezleri bebeklere yanlış bağlandığı zaman bebekler için anatomik ve gelişimsel sağlık sorunlarına neden olabilir. Molfix külot bez kullanılırken ise bezin yanlış bağlanma ihtimali yoktur. Molfix külot bez bebeğe direkt giydirilebilir ve bebek altını kirlettiği zaman çok kolay bir şekilde açılıp çöpe atılabilir. Bebeğinizin anatomik yapısına ve ilk adımlarını rahatça atabilmesi için uygun olarak tasarlanıp geliştirilen Molfix külot bezler, bebeğinizin konforu için özel olarak üretilmiştir. Molfix 5 numara külot bez 12-17 kilogram arası bebekler için üretilmiş iken Molfix standart bez 5 numara 11-18 kilogram arası bebekler için uygundur. Molfix külot bez anatomik-fit yapısı, elastik bel ve gövde sistemi ile bebeğinizin gün boyunca rahat hissetmesine yardımcı olur. Külot bezin sahip olduğu elastik bel ve gövde lastikleri ise bebeğinizin cildinde iz bırakabilecek ve kaşıntı yapabilecek lastik izlerinin önüne geçmiş olur. Molfix 5 numara standart bebek bezi ise elastik yan bantlara sahiptir. Molfix standart bezlerde de külot bezlerde olduğu gibi sızdırmaz elastik bariyerler vardır. Sızdırma yapmayan elastik bariyerler sayesinde sıvılar gün içinde bebeğinizin kıyafetlerine, uyku vakitlerinde ise yatağa, örtüye bulaşmaz. Bebek bezlerinin bacak kenarlarında bulunan lastikler bebeklerde rahatsızlık hissi yaratabilir, fakat Molfix 5 numara standart bebek bezleri rahat ve elastik orta lastik sistemi ile bebeğinizin konforundan ödün vermez. Bu sayede bebeğinizin rahatça hareket edebilir ve ilk adımlarını atabilir. Ebeveynler için bebek bakım ürünlerinin seçiminde en önemli olan şeylerden biri de kullanılan bebek bezlerinin ve diğer ürünlerin kalite standartlarına ve sağlık standartlarına uygun olup olmadığıdır. Molfix, cilde dost onayı alan en güvenilir bebek bezi markalarından biri olup tüm ürünleri çeşitli sağlık testlerinden geçerek kalite standardı onayı almıştır. Anatomik yapıya uygunluğu ile Molfix bezler bebeğinizin iskelet sisteminin doğal yapısını etkilemez ve bebeğiniz için sağlıklı bir büyüme ve gelişim sağlar.

Molfix ile Maksimum Emicilik

Molfix ile Maksimum Emicilik

Bebeklerin sağlıklı ve huzurlu bir gün geçirebilmesi için bezinin kuruluğu en önemli faktörlerden birisidir. Bebeklerin huzurlu bir gün geçirebilmesi kadar gece uykularında da rahat olması gerekir. Gece uykusunun kaliteli olmasının en önemli şartlarından biri, bebeğin bezinin kuru olmasıdır. Emiciliği az olan bebek bezleri bebekleri rahatsız eder. Bezi ıslak olan bebekler rahat hareket edemez, huzursuz hisseder ve hareketleri kısıtlanır. Molfix bebek bezleri ile bebeğiniz altını ıslatsa bile onun hissedemeyeceği kadar kısa sürede ıslaklığı emer. Bu sayede bebeğiniz ıslaklık hissetmeden uykusuna huzurla devam eder. Bebek bezlerinin uzun süre ıslak kalması bebeklerde pişik gibi cilt problemlerine neden olabilir. Molfix bebek bezleri ise yüksek emiciliği ile bu rahatsızlıkların önüne geçmektedir. Molfix 5 numara bebek bezleri sahip olduğu 2 katlı emici bölge ile bebeğiniz için gün boyu maksimum kuruluk sağlar. Molfix bezler sızdırmaz elastik bariyerler ile bebeğinizin altını kuru tuttuğu gibi kıyafetlerini ve yatağını da kuru tutar. Elastik bariyerler bebeğiniz altını kirlettiğinde sıvının bebeğinizin kıyafetlerine, örtülerine, yatağına bulaşmasını engeller. Gün boyunca sürekli bebek bezinin açılıp bakılarak kontrol edilmesinin yerine Molfix bebek bezlerinde geliştirilen sıvıyla temas ettiğinde renk değiştiren ıslaklık göstergeleri mevcuttur. Molfix bebek bezleri sahip olduğu renk değiştiren ıslaklık göstergesi ile bebeğinizin altını defalarca açmaya ve kontrol etmeye gerek kalmadan bezin kirli ve ıslak olup olmadığını anlamanıza yardımcı olur. Bezin ıslaklığını kolayca kontrol edebileceğiniz ıslaklık göstergeleri hem ebeveynler için hem de bebekler için maksimum kolaylık ve rahatlık sağlar.

Molfix 5 Yüksek Kalite Standardı ile Trendyol’da

Molfix 5 Yüksek Kalite Standardı ile Trendyol’da

Molfix 5 numara külot bez, cilde dost yapısı ile bebeğiniz için yüksek konforda bez deneyimi sunarken aloe vera ve papatya özü ile kötü kokunun dışarı çıkmasını engeller. Dünyaya geldiği günden itibaren bebek bezi kullanan bebekler için bezin bebeğin cildine nefes aldırması önemli bir faktördür. Bebek bezinin cilde nefes aldıran bir özelliğe sahip olması bebeğin pişik gibi onu uzun vadede rahatsız ve huzursuz edecek hastalıklar geçirmesini önler. Bebek bezlerinde önemli olan bir diğer nokta ise bezin sert olmamasıdır. Bebek bezinin sert olması bebeğin huzursuz ve mutsuz olmasına sebep olurken aynı zamanda bebeğinizin cildinde alerjik reaksiyona sebep olabilir. Molfix, sahip olduğu Air Soft teknolojisi ile nefes alan, yumuşacık gövde bölgesi ve bel bölgesi ile bebeklerin cildinde rahatsız bir his oluşturmaz. Ebeveynler için zorlu olan bez değiştirme periyodu Molfix'in külot bez tasarımı ile artık çok kolaydır. Molfix külot bez tasarımı ile bebeğinizin altını değiştirmek klasik bezlerden çok daha zahmetsizdir. Bezler bebeğinizin cildine ve sağlığına zarar verebilecek nonilfenol, lateks, BPA, klor, paraben gibi kimyasal maddeler ve zararlı bileşenler içermez. Molfix bebek bezi hipoalerjeniktir, yani bebeğinizin cildinde oluşabilecek alerji riskini en aza indirir. Molfix bebek bezi 5 numara fiyat-performans oranı ile ebeveynlerin en çok tercih ettiği bebek bezi markalarından bir tanesidir. Bebekleri için Molfix kullanan ebeveynler tarafından yapılan geri dönüşler ise yüksek oranda olumlu ve pozitiftir. Molfix 5 indirimli ve kampanyalı bez çeşitlerini, özelliklerini, fiyatlarını, kullanıcı yorumlarını Trendyol üzerinden inceleyebilir, ürünü anında sipariş edebilirsiniz.