Mango Etek Modelleri ile Kombinlerinizi Tamamlayın

İpekyol yaklaşık 35 yıldır hazır giyim sektöründe var olan önemli firmaların başında gelmektedir. Dünyada önemli ülkelere hizmet veren İpekyol, Türkiye’de de oldukça ilgi gören bir markadır. Yenilikçi, özgün ve çarpıcı tasarımları bulunan marka yalnızca kadın kategorisinde hizmet vermektedir. Moda dünyasında oldukça ön planda olan marka, her stil ve vücut tipi için farklı kesim ve kalıplarda ürünler tasarlamaktadır. İpekyol trençkot modelleri ise, güçlü ve dinamik kadınların ilgi gösterdiği ürün gruplarından biridir. İpekyol trençkot modelleri, mevsim geçişlerinde en çok tercih edilen ürün gruplarından biridir. Mevsim geçişlerinde hava sıcaklıklarında ani değişmeler gözlenebilir. Bu nedenle trençkotlar bu dönemde kurtarıcı parçalardan biri haline gelir.

Her Mevsim Kurtarıcınız İpekyol Trençkot

Trençkot, her mevsim giyilebilmesi nedeniyle fazlasıyla tercih edilmektedir. Bu nedenle trençkot seçimlerinde dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Vücut ölçüleri ve bedene göre trençkot seçimi en önemli noktadır. Özellikle küçük seçimler, vücutta daha pot ve rahatsız bir görünüm sağlarken, hareket kabiliyetinizi de önemli ölçüde engelleyecektir. Bu nedenle beden ölçülerinizi belirleyerek ona göre seçimler yapmalısınız. İkinci önemli nokta ise; istediğiniz trençkot modelinin boyunun ne olması gerektiğine karar vermelisiniz. Verdiğiniz seçime göre seçimler yapmak sizin için daha kolay olacaktır. İpekyol Türkiye trençkotlarda kısa ve uzun boy seçeneği bulunmaktadır. Uzun trençkotlar sizi olduğunuzdan daha uzun ve ince gösterecektir. Kısa trençkot modelleri ise vücut hatlarınızı daha çok ortaya çıkarmaktadır. Kendi teniniz ve saç renginize göre seçeceğiniz renk, uyumlu bir bütünlük oluşturacağı için sizin daha şık görünmenizi sağlayacaktır. Renk seçimlerinde kullanışlı olmasına da dikkat etmelisiniz. Klasik renkler birçok kıyafetle daha çok uyum sağlayarak şıklığınızı tamamlar. Uçuk ve sıra dışı renkler de görünüm açısından farklı bir görünüm sağlayarak, farklı tarzınızı ortaya koyacaktır. Önemli detaylardan bir tanesi de kumaş seçimidir. Kumaş seçiminde kumaşın hava alan yapıda olması çok önemlidir. Bunun yanı sıra sıvıyı olabildiğince az geçirmesi yağmurlu havalarda kolay kullanım sağlar. Kumaş içeriğinin sıcak tutması da oldukça önemlidir. Özellikle soğuk zamanlarda üşümeyi engelleyen kumaş içeriğine sahip olması çok önemlidir. İpekyol trençkot yeni sezon modelleri, sizi sıcacık tutarak, kışın bile rahat bir kullanım imkanı sunmaktadır. Trençkot seçiminde en önemli unsur ise, modaya uygun tasarımlar seçebilmektedir. Trençkot yıllar boyu modası eskimeyecek bir ürün grubudur. Tarz trençkot modelleri tercih ederek yıllar boyunca şık bir görünüm elde edebilirsiniz. İpekyol’da spor ve klasik trençkot modelleri bulunmaktadır. Tarzınıza göre seçimler yaparak, modern çizginizi ortaya koyabilirsiniz.

Gardırobunuzda İpekyol Trençkot Modellerine Yer Açın

İpekyol markasında trençkot alanında geniş model ve renk seçimi bulunmaktadır. Tarzınızı yansıtan parçalar arasından seçimler yaparak, şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. İpekyol dantelli trençkot, tam ilkbahar kombini yapabileceğiniz bir modeldir. Kumaşında kullanılan dantel detayları oldukça zarif bir görünüme sahiptir. Oldukça ince yapısı nedeniyle bahar aylarında terlemenizi engeller. Kullanılan dantel kumaş çiçek desenleri ile hareketlendirilmiştir. Yakası kruvaze yaka olup, beli kemerlidir. İpekyol güpürlü trençkot modeli ise, farklı tasarımı ile tarzında farklılık yaratmak isteyen kadınların seçimleri arasındadır. Bir tarafında kullanılan güpür detayları ile normal trençkottan daha şık bir görünüme ulaşması sağlanmıştır. Vücuda oturan mükemmel kalıbı ile vücudunuzu sarar ve şık bir görünüm sağlar. Kruvaze yaka ve kemer detayları ise trençkotu hareketlendirerek çok daha hoş bir görünüme ulaşmasını sağlar. İpekyol taşlı trençkot modeli ise, göz alıcı tasarıma sahip modellerden biridir. Trençkotta kullanılan taş detayları modeli hareketlendirerek şık bir görünüm kazanmasını sağlamıştır. Kruvaze ve kemer detayı ile tamamlanan trençkot, klasik giyim tarzını seven kişiler tarafından tercih edilerek, tarzını yansıtması açısından oldukça başarılı bir modeldir. İpekyol nakışlı trençkot ise öne çıkan diğer modellerden biridir. Sırt ve ön kısmında nakış detayı kullanılmıştır. Hâkim yaka oluşu sayesinde oldukça asil bir görünüme ulaşan trençkot özellikle gündelik ve ofis şıklığınızda tercih edebileceğiniz kurtarıcı parçalardan biridir. Parlak kumaştan yapılan trençkot modelleri ise özellikle spor şıklığı tercih edenlerin bayılacağı modellerden biridir. Hafif parlak kumaşı ve hâkî yeşil rengi ile oldukça kullanışlıdır. Cep detayları bulunan bu model, boy olarak kısadır. İpekyol’da dikkat çeken trençkot tasarımlarından biri ise nubuk kumaş trençkot modelleridir. Nubuk olması sayesinde sıcak tutar ve kışın bile rahatlıkla kullanılabilir. Uzun bir trençkot olması sayesinde vücudun her yerin ısınmasına olanak sağlar. Ön kısmında bulunan çıt çıt düğme ile kolaylıkla kapatılabilir. Süet trençkot modelleri ise, kış ve sonbaharın vazgeçilmez modellerinden birisidir. Kolda ve belde kullanılan kemer detayları modelin hareketlenmesini sağlamıştır. Kruvaze yaka olan bu modelin, boyu ise orta uzunluktadır. İpekyol ekose trençkot ise, kumaşının dikkat çekmesi nedeniyle fazlası ile tercih edilmektedir. Gri renkli modelde kullanılan pembe ekose detaylar oldukça sevimli ve hareketli bir model olmasını sağlamıştır. Kollarında bulunan katlama imkânı sayesinde sıcak günlerde kol boyu kısaltılabilir. Çok kullanışlı olan bu model spor ya da klasik modellerle kolaylıkla kombin yapılabilmektedir.

İpekyol Trençkot Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

İpekyol trençkotlar şık tasarımlarının yanı sıra renkleri ile de oldukça dikkat çekmektedir. İpekyol trençkot siyah renk, en çok kullanılan modellerin başında gelir. Siyah renk her renkle rahatlıkla kullanılabilir olması nedeniyle herkesin gözde renklerindendir. İpekyol kırmızı trençkot ise, kırmızının canlılığından esinlenerek oluşturulan güçlü tasarımlardan biridir. Kırmızı baskın bir renk olması nedeniyle kombin yaparken oldukça etkilidir. Ön plana çıkan kırmızı renk, daha sade renklerle kombin yapıldığında sıra dışı bir görünüme sahip olmanızı sağlar. İpekyol mavi trençkot ise, mavinin huzur ve enerji veren gücünden ilham alınarak tasarlanmıştır. Mavinin zarafetinden yararlanarak tarzınızı yansıtabilirsiniz. Markanın açık mavi, turkuaz ve koyu mavi renginin yanı sıra İpekyol trençkot lacivert tonu da bulunmaktadır. Bej rengi trençkot ise, trençkot denilince akla ilk gelen renklerden biridir. Bej rengi trençkotun modelini en iyi gösteren renklerden biridir. Dört mevsim rahatlıkla kullanılan bir renk olması nedeniyle birçok kadının ağırlıklı olarak kullandığı renklerden biridir. Markanın renk seçeneğinin yanı yaka seçeneği de bulunmaktadır. Kruvaze yakalar şıklık açısından kadınlar tarafından oldukça ilgi görmektedir. Özellikle spor trençkot modellerinde kullanılan kruvaze yakalar trençkotun daha havalı ve şık görünmesini sağlar. Diğer yaka modeli ise hâkim yakalardır. Hâkim yaka dik durması nedeniyle daha asil bir görünüme ulaşmanızı sağlar. Ağırlıklı olarak klasik trençkot modellerinde tercih edilmektedir. Marka tasarımlarında kullandığı farklı detaylarla da trençkot modellerinin daha dikkat çekmesini sağlamıştır. İpekyol kemik düğme trençkot detayları, daha karakteristik bir görünüm sağlar. Kemik düğmeler zarar görmez bu nedenle çok kullanışlıdır. İpekyol kapüşonlu trençkot ise özellikle yağmurlu havalarda baş kısmının ıslanmasını engellemesi nedeniyle çok kullanışlıdır. Kapüşon detayları trençkotun daha spor görünmesini sağlayarak daha rahat bir tarza sahip olmanızı sağlar. İpekyol trençkot fiyatları; seçeceğiniz modele göre değişkenlik gösterir. Trendyol üzerinden trençkot modelleri inceleyerek, beğendiğiniz ürüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz.