İlgili Kategoriler
Kişi Sayısı
Parça Sayısı
Renk
Fiyat
Materyal
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Pierre Cardin Yemek Takımı

" araması için 184 sonuç listeleniyor

Sofraları Güzelleştiren En Dayanıklı Pierre Cardin Yemek Takımı Trendyol'da!

Sofraların vazgeçilmezi olan tabakların hem mutfağınızda hem de kalbinizde bir yere sahip olması önemlidir. Farklı tonlarda, biçimlerde, desenlerde ve ebatlarda olan setlerle sofranızı kombinleyebilir, sevdiklerinize yapacağınız sunumların daha estetik gözükmesini sağlayabilir ve kalabalık misafirlerinizi benzersiz sofranızda ağırlayabilirsiniz. Bunun için ürün skalasının oldukça geniş olduğu bilinen marka, müşterilerinin her türlü ihtiyacına eksiksiz yanıt verir. Pierre Cardin yemek takımı seçenekleri, her müşterinin zevkine göre üretilir. Sayıca fazla olan modeller arasında kendinize hitap eden bir seçeneği rahatlıkla bulabilirsiniz. Trendyol’da göreceğiniz modelleri filtreleyerek zevkinize uygun alternatifleri seçebilirsiniz. Pierre Cardin yemek takımı modelleri arasında kararsız kalırsanız müşterilerin deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Böylelikle güvenli bir sürece sahip olabilirsiniz. Evine ilk defa bu tarz setlerden birini alacak olanlar için en uygun, şık modeller markanın koleksiyonlarında yer alır. Sofralarınızda yer almayı bekleyen tabak setleri arasından seçim yaparak alacağınız ürünlerle eşsiz sofralar kurabilirsiniz. Şıklığı ve zarafeti ile dikkat çeken bir diğer model ise Pearl isimli modellerdir. Bu üründe ise 60 parça bulunur. Mutfağınıza uyum sağlayacak her türlü seçenek mevcuttur. Böylece eşyalarınıza uygun olup olmadığı konusunda dert etmeden alışveriş yapabilirsiniz. Alacağınız setlerin kullanım alanlarını da kendiniz belirleyebilirsiniz. Dilerseniz misafirleriniz için kullanmak üzere seçim yapabilir dilerseniz de günlük olarak kullanıma uygun olan herhangi bir model tercih edebilirsiniz. Pierre Cardin günlük yemek takımını kahvaltı sofralarınızda, ikindi çaylarınızda, akşam davetlerinizde ve günün her saatinde keyifle sevdiklerinizle birlikte tercih edebilirsiniz. Dilerseniz günlük modelleri, kalabalık sofralarınızda misafir edeceğiniz sevdiklerinizle beraber kullanabilirsiniz. En çok sevilen kare modellerden birisi de Pierre Cardin Fency 24 parça yemek takımıdır. Markanın diğer modelleriyle uyum sağlama konusunda oldukça başarılı olan bu ürünler, nötr tonu sayesinde beğeni toplar. Pierre Cardin yemek takımı 6 kişilik, 12 kişilik gibi tüm setlerin materyali porselendir. Maksimum kalite ve güvence ile kalabalık sofralardan çekirdek sofralarınıza kadar müşterilere eşsiz kullanım sağlar. Pierre Cardin porselen yemek takımı, gerek markasının verdiği güvence gerekse materyalinin verdiği hijyenli kullanım imkanı sayesinde tercih edilen ürünler arasındadır. Kaliteli ürünleri ile bilinen markanın ürünlerini Trendyol’dan temin edebilirsiniz.

Kişi Sayısına Göre Pierre Cardin Yemek Takımı Alternatifleri

Kişi Sayısına Göre Pierre Cardin Yemek Takımı Alternatifleri

Farklı kişi sayısına göre hazırlanan Pierre Cardin yemek odası takımı modelleri arasında ihtiyacınız doğrultusunda tercih yapabilirsiniz. Pierre Cardin 6 kişilik yiyecek seti modelleri incelendiğinde 6 adet 27 cm servis tabağı, 6 adet 19 cm pasta tabağı, 6 adet 22 cm derin tabak ve 6 adet 15 cm kase olmak üzere toplam 6 kişinin ihtiyacına yanıt verecek yeterlilik sağlar. Beğendiğiniz modellerin parça sayısı az olduğunda ise dilerseniz iki ya da daha fazla sayıda sipariş vererek daha geniş bir sete sahip olabilirsiniz. Pierre Cardin yemek takımı 24 parça içerisinde her biri 6 adetten oluşan tatlı tabağı, servis tabağı, kase ve derin tabak yer alır. 24 parçadan oluşan bu ürün, daha küçük aileler yada tek yaşayan müşteriler için idealdir. Daha geniş aileler için Pierre Cardin 60 parça, 86 parça yemek takımı ihtiyaçları karşılama konusunda başarılı olur. Evinizde ağırlayacağınız kalabalık misafirleriniz ile paylaşacağınız sofralarda kullanabileceğiniz bu özel setleri sevdiklerinizin özel günlerini kutlarken güzel, şık hediye olarak da tercih edebilirsiniz. Çok parçalı setlerden birini tercih ederek kalabalık misafirlerinizi kusursuz şekilde ağırlayabilirsiniz. Bu tür geniş setlerde genellikle 12 adet servis tabağı, 12 adet derin çorba tabağı yer alır. Aynı zamanda 12 adet tatlı tabağı, 12 adet yoğurt kasesi, 2 adet büyük ve orta boy yayvan tabak, 2 adet küçük boy yayvan tabak, 2 adet tuzluk ve biberlik, 1 adet kapaklı kürdanlık, 1 adet kapaklı çorba tenceresi bulunur. Detaylara son derece yüksek önem verenler ve set içeriğinde aradığı pek çok şeyin olmasını isteyenler ise 86 parçadan oluşan seçenekleri tercih eder. Markanın bünyesinde yer alan en geniş kapsamlı set olma özelliğine sahip olan bu seçenek 12 adet servis tabağı, 12 adet çukur çorba tabağı, 12 adet tatlı tabağından oluşur. Bunun yanı sıra 6 adet çay fincanı, tabağı, 12 adet yoğurt kasesi, 1 adet kapaklı kürdanlık, 3 adet büyük ve küçük yayvan tabak, 1 adet geniş kasesi, 1 adet kapaklı çorba tenceresi de yer alır. Aynı zamanda 2 adet tuzluk ve biberlik, 1 adet sosluk ve tabağı ve 6 adet kahve fincanı ve tabağı gibi parçalardan oluşarak her ihtiyaca yanıt verir. Pierre Cardin yemek takımı tavsiyeleri incelendiğinde markanın koleksiyonlarında yer alan ve oldukça kapsamlı parçalara sahip olan diğer bir ürün de 86 parça yiyecek seti olduğu ifade edilir. 86 kişilik tabak seti ile benzerlik gösteren bu ürün de 12 kişiliktir. Müşteriler düşünülerek özenle tasarlanan her bir ürünün içerisinde yer alan parçalar, farklı ihtiyaçlara yanıt verecek kapasitededir. Kendi ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak Pierre Cardin yemek takımı online üzerinden ürünleri tercih edebilirsiniz.

Farklı Pierre Cardin Yemek Takımı Tasarımları

Farklı Pierre Cardin Yemek Takımı Tasarımları

Markanın modelleri oldukça zengindir. Bu sayede kendi zevkinize yönelik renk, desen, şekil alternatifleri arasından seçim yaparak keyifle kullanabilirsiniz. Alışılagelmiş olan yuvarlak ve düz beyaz tabaklardan ziyade farklı ve sıra dışı modellerle evinizde fark yaratmanıza imkan tanıyan markanın ürünlerini tercih edebilirsiniz. Pierre Cardin yemek takımı kare formuna sahip tabaklar revaçta olan zamansız ürünlerdendir ve sıklıkla tercih edilir. Kare tercih edebileceğiniz seçenekler ile kaliteli bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Bunların yanı sıra çok sayıda çeşitli kare formda modeller de markanın koleksiyonlarında mevcuttur. Bunların başlıcaları Pierre Cardin Anna, Ellen, Gloria, Floral, Crystal yemek takımı gibi seçeneklerdir. Desenleri bahar havasında olan ve bir o kadar şık görünüme sahip tabak setleri tercih etmek isteyenler için Pierre Cardin kelebekli yemek takımı dikkatleri üzerine çeker. Kelebekli model tercih etmek istemeyenler için bir diğer çok sevilen diğer modeller ise Pierre Cardin Nella, Nicole, Elisa, Chesly, Blush yemek takımıdır. Çiçekli ürünler arasında birden fazla renkte, formda ve tasarımda görebileceğiniz bazı setlerde çiçek detaylarının yanı sıra renkli kelebek detaylarını da görebilmeniz mümkündür. Pierre Cardin Anna, Alice, Papillon, Mary Rose, Milena yemek takımı gibi birçok farklı isim altında beğeninize sunulan modeller de her zevke hitap edecek çeşitliliktedir. Çay saatlerinde, doğum günü partilerinde, özel davetlerinizde kullanabileceğiniz ürünleri sevdiklerinize güzel bir hediye oluşturmak için Pierre Cardin yemek takımı satın alabilirsiniz. Set içerisinde şık ve zarif bir sunum oluşturmak istediğinizde kullanabileceğiniz parçalar hem kelebekli modellerde hem de çiçekli modellerde mevcuttur. Bunlar arasında Pierre Cardin Vicky, Valentina, Shine, Rosa, Puffy yemek takımı seçenekler yer alır. Deseni fark etmeksizin genellikle kullanım kolaylığı sağlayan ürünler, bulaşık makinesinde yıkanabilir olması sayesinde oldukça rahattır. Bunlar arasında özellikle yuvarlak ve oval formda olanlar ilgi görür. Pierre Cardin yuvarlak yemek takımı modelleri arasından dilediğiniz tercih ederek sofralarınıza bambaşka bir tarz kazandırabilirsiniz. Tercih edeceğiniz modelin renkleri ve tonları gibi özelliklerine göre Trendyol’un filtreleme özelliğinden yararlanabilir, seçeneklerinizi en aza indirerek karar verebilirsiniz.

Şıklık Katan Pierre Cardin Yemek Takımı Modelleri

Şıklık Katan Pierre Cardin Yemek Takımı Modelleri

Sofralarınızda sunum ve görüntü itibari ile tamamlayıcı niteliğe sahip ürünlerden birçok model bulunur. Bunlar arasında yer alan Pierre Cardin Serena, Almira, Angela, Ariana yemek takımı seçenekler toplam 60 parçadan oluşur. 12’şer adet servis tabağı, derin çorba tabağı, tatlı tabağı ve yoğurt kasesi bulunur. Ayrıca 4’er adet küçük boy, orta boy ve büyük boy yayvan tabak, 2’şer adet tuzluk ve biberlik, 1’er adet kapaklı kürdanlık, kapaklı çorba tenceresi yer alır. Pierre Cardin yemek takımı çeyiz seti seçenekleri de markanın çatısı altında önemli bir yer tutar. Ş Oldukça geniş aileler ya da kalabalık misafirleri sevenler için oluşturulan bu setler, sıklıkla tercih edilen seçenekler arasındadır. Kenarlarındaki figür ve renk detayları ile göze çarpan şık modellerden arasında Pierre Cardin Eliza, Allegro, Paradise, Pearl yemek takımı tasarımlarıdır. Bunlar, şık ve özgün tasarımı ile gözlerden kaçmayacak modeller arasında yerini alır. Geniş olması sebebi ile misafirlerinizi gönül rahatlığı ile ağırlayabilir, kendi içerisinde her bir parçayı mutfağınızda farklı amaçlarda da yardımcınız olarak kullanabilirsiniz. Bu modele benzer fakat daha farklı figürler taşıyan Pierre Cardin Marvel yemek takımı, şık dokusuyla müşterilerin memnuniyetini kazanır. Bir diğer 6 parçalık ve 12 kişilik olan Angela isimli seçeneklerdir. Angela, 60 parçalık set ve 12 kişilik set seçeneklerine sahiptir. Bununla birlikte her sette yer alan tabaklar, fincanlar, kaseler, sosluklar ve daha birçok parça bu setler içerisinde yer alır. Özellikle kahvaltıda kullanabileceğiniz bir set içeriğine sahip olduğundan gönül rahatlığıyla temin edebilirsiniz. Bone China ise kalitesi ile müşterilere uzun ömürlü ve sağlıklı kullanım sunma özelliğine sahiptir. Daha sade ve minimal tercihlerde bulunabilmek adına Trendyol’dan inceleme yapabilirsiniz.

Kusursuz Pierre Cardin Yemek Takımı Ürünleri

Kusursuz Pierre Cardin Yemek Takımı Ürünleri

Ürünler arasında kahvaltılarda kullanılmak üzere tasarlanan parçaların yer aldığı setler de bulunur. Hem ihtiyaçlarınızı karşılayan hem de gözlere hitap ederek uzun yıllar deforme olmadan kullanılan seçeneklere kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Markanın satışa sunduğu Allegro, bu nokta da oldukça ideal bir seçenek olarak beğeninize sunulur. İçerisinde bulunan 6 adet 23 cm servis tabağı, 6 adet çay fincanı ve tabağı, 2 adet 21,5 cm kayık tabak, 2 adet 25,5 cm kayık tabak yer alır. Aynı zamanda 4+4 adet reçellik ve kapağı, 1 adet kapaklı şekerlik, 1 adet tuzluk ve biberlik, 1 adet peçetelik, 6 adet kaşık ile kahvaltılarda ve ikindi çayları için ihtiyacınız olan pek çok parça bulunur. Renkli tercihlerde bulunmak isteyen müşterilere 6 kişilik Pierre Cardin Bone China, Diana, Kerry, Lydia yemek takımı gibi seçenekler de sunulur. 24 parçayı içerisinde barındıran bu şık modeller, bulaşık makinesinde yıkanabilir olması ve kalitesini koruması sayesinde büyük beğeni toplar. Yüksek kaliteye sahip porselen materyali hem sağlık açısından gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz hem sağlamlık açısından uzun yıllar deforme olmadan sofralarınıza getirebileceğiniz ürünler ortaya çıkarır. Markanın satışa sunduğu eşsiz seçenekler ise desenlerinin ve formunun bozulmaması sayesinde ilk günkü görüntüsü ile kullanabilme avantajı sağlar. Aynı zamanda kahvaltılarda da kullanabileceğiniz sette yer alan bazı parçaları her öğünde tercih edebilirsiniz. Markanın satışa sunduğu Lydia ve Paradise seçenekleri, 12 kişilik kapasitesi ve 60 adet parçası ile geniş kullanım imkanı sağlar. Bu takımlar içerisinde yer alan düz tabaklar sadece akşam yemeği değil, kahvaltılarda ve ara öğünlerde kullanabileceğiniz özelliktedir. Çok çeşitli alanlarda kullanabileceğiniz bu setleri Trendyol ayrıcalığıyla satın alabilirsiniz.

Sıra dışı Tarzlarıyla Pierre Cardin Yemek Takımı Seçenekleri

Sıra dışı Tarzlarıyla Pierre Cardin Yemek Takımı Seçenekleri

Farklı zevklere sahip olan ve klasiğin dışında kalan modelleri tercih etmek isteyen kişiler, birbirinden farklı setlerin parçalarını kombin yaparak sofralarında eşsiz bir görünüm elde edebilir. Bu tür kombinlerde özellikle Pierre Cardin siyah, pembe yemek takımı sıklıkla tercih edilir. Son derece minimal ve farklı görüntüsü ile dikkat çeken bu ürünler, mutfakta asil ve tarz bir görünüm oluşturur. Her müşterinin denemesi ve evinde bulundurması gereken materyallerden birisidir. Yemek takımı Pierre Cardin seti adı altında göreceğiniz setlerin içerisinde yer alan tabak sayıları ve çeşitleri değişiklik gösterir. İhtiyacınıza göre sette yer alan parça sayısına karar verebilirsiniz. İkili set alarak kendinize özgü bir tarz oluşturabilirsiniz. Bu tür setlerden biri de Pierre Cardin kaktüs yemek takımı olur. Dizaynı ile yenilikçi bir tasarıma sahip bu set, sofralarınızda farklı ve özgün bir tasarım oluşturmanıza olanak sağlar. Bu özgün set modeli ile kelebekli, böcekli ve çiçekli tasarımları kombinleyerek sofranıza baharı getirebilirsiniz Aynı zamanda kendi doğal, özgün, kullanışlı ve şık ambiyansınızı yaratabilirsiniz. Kombin yaparak kullanabileceğiniz sade modeller ile eşsiz sofralar oluşturabilirsiniz. Dilerseniz kare biçimli seçenekler sayesinde beyaz ve renkli figürleri kombinleyebilir, masalarınıza şıklık katabilirsiniz. Kalabalık aileler için markanın satışa sunduğu Ariana Gold setleri de oldukça idealdir. İçerisinde bulunan herhangi bir ürün ile başka bir setin parçasını kolaylıkla kombinleyebilirsiniz. Ayrıca davetlerinizde ve toplantılarda eşsiz bir sunum yapma olanağını sunan setler, oldukça kullanışlıdır. Zevkinize göre desen, form ve renk uyumun bulunduğunu düşündüğünüz iki veya daha fazlası sete Pierre Cardin yemek takımı kampanyalarından faydalanarak Trendyol’dan sahip olabilir ve kendi özgün çeşitliliğinizi oluşturabilirsiniz.

Bütçe Dostu Pierre Cardin Yemek Takımı Fiyatları ve Yorumları

Bütçe Dostu Pierre Cardin Yemek Takımı Fiyatları ve Yorumları

Kişi sayısına ve parça miktarına göre alışverişini gerçekleştirebileceğiniz bu ürünler, üstün kalitesi ve şık tasarımı olmasının yanı sıra uygun fiyatlarla beğeninize sunulur. Bu nedenle markanın ürünlerinden sipariş verirken bütçe dostu fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Uygun fiyat aralıkları ve ürün çeşitliliği ile beğeni toplayan marka, ürünlerinde kullandığı kaliteli ve güvenilir porselen ile uzun ömürlü kullanım imkanı sağlar. Bütçenize uygun bir alışveriş deneyimi için markanın pek çok alternatifleri de bulunur. Birçok faktör olmasına rağmen özellikle içerisinde bulunan parça sayısına ve özelliklerine bağlı olarak fiyatlar belirlenerek müşterilerin beğenisine sunulur. Markanın satışa sunduğu Alice yiyecek seti kapsamlı içeriğiyle dikkat çeker. Fiyatları son derece avantajlı olduğundan bütçenize uygun bir deneyim elde edebilirsiniz. Bununla birlikte fiyat ve performans açısından oldukça idealdir. Pierre Cardin yemek takımı kullananlar, hem fiyat hem de performans açısından ürünlerden oldukça memnundur. Bu memnuniyeti görmek ve müşterilerin düşüncelerinden yararlanmak için Pierre Cardin yemek takımı yorumlarına göz atabilirsiniz. Bu yorumlar satın alma sürecinde müşterilere referans vererek yardımcı olur. Ürün hakkında alışverişinizi tamamlamadan önce bilgi sahibi olarak kaliteli bir alışveriş imkanı elde edebilirsiniz. Genel itibari ile ürünün boyutlarındaki memnuniyet, materyal kalitesi, kullanım avantajları, estetik duruşu, fonksiyonelliği müşterileri cezbeder. Pierre Cardin yemek takımı indirim gibi konularda müşteri yorumlarını okuyarak beğendiğiniz ürüne gönül rahatlığı ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Trendyol üzerinden markanın mutfak ürünlerini inceleyerek beğendiğiniz modellerin siparişini kolaylıkla verebilirsiniz. Her bir ürünün özellikleri ve fiyatları konusunda bilgi sahibi olarak kendiniz için en doğru tercihi yapabilirsiniz. Uygun Pierre Cardin yemek takımı fiyatlarından faydalanarak sahip olabileceğiniz bu ürünlere Trendyol üzerinden ulaşarak kaliteli porselenden yapılan bu şık setlere sahip olabilirsiniz.