Çarşaf Türü
Renk
Materyal
Fiyat
Boyut/Ebat
Desen
Özellik
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Tek Kişilik Nevresim Takımları

" araması için 21125 sonuç listeleniyor

Tarz ve Kaliteli Tek Kişilik Nevresim Takımları Fiyatları

Nevresim takımı, birçok kişinin hâlihazırda bildiği üzere yatak odası takımının ana parçalarından bir tanesidir. Yastık, yorgan ya da diğer parçaların uyum içinde gözükmesi için kullanılan nevresimin birçok çeşidi bulunur. Çarşaf, yastık kılıfı ve yatağın zeminine örtülen nevresimler, geniş model skalası sayesinde birçok farklı renge de sahiptir. Özellikle, siyah nevresim takımı tek kişilik ve tek kişilik beyaz nevresim takımı, renklerinden dolayı birçok kişi tarafından tercih edilir. Bu tercihin en büyük sebebi ise, siyah ve beyaz renginin neredeyse tüm renkler ile uyum sağlaması ve ortaya estetik bir görüntünün ortaya çıkmasıdır. Ayrıca, gri nevresim takımı tek kişilik modeli de zamanla popülerlik kazanmayı başarmış, son zamanların en gözde takımları arasında yer alır.

Yatağınıza Şıklık Katacak Tek Kişilik Nevresim Takımları Modelleri Hangileridir?

Yatağınıza Şıklık Katacak Tek Kişilik Nevresim Takımları Modelleri Hangileridir?

Nevresim takımları modelleri birçok farklı özellik dikkate alınarak birbirinden ayrılır. Bu farklar; renk, kumaş dokusu, model ya da desen gibi özelliklere göre belirlenebilir. Desenli nevresim takımları arasında yer alan; flamingo nevresim takımı tek kişilik modeli, sahip olduğu tasarım sayesinde ilk bakışta dikkatleri üzerine çekmeyi başarabilir. Tek kişilik kaktüslü nevresim takımı modeli ise doğa ile iç içe olmayı seven kullanıcılar için tasarlanmış bir ürün olma özelliğini taşır. Bu ürünler, tek kişilik nevresim takımı çarşaflı modeller arasında yer almakla birlikte kullanıcılara estetik bir görünüm sağlamayı başaran ürünler arasında yer alır.

Tüm bu desenleri karmaşık bulan kullanıcılar daha sade ancak şık nevresim takımlarına yönelebilir. Siyah tek kişilik nevresim takımı bu modeller arasında yer alan popüler seçenekler arasındadır. Bunun yanı sıra beyaz tek kişilik nevresim takımı ve tek kişilik gri nevresim takımı modelleri de aynı şıklığa sahip, ancak daha zarif görünüme sahip takımlardır. Daha klasik bir görünüme sahip olmak isteyen ve konforundan ödün vermek istemeyenler için, tek kişilik kapitoneli nevresim takımı modelleri örnek gösterilebilir.

Ayrıca, kimi nevresim takımı nanoteknoloji kullanılarak üretilir ve kullanıcılarına bazı kolaylıklar sağlar. Bu kolaylıklar arasında en dikkat çeken özellik ise kolay temizlenebilir olması ve kir tutmama özelliğidir. Tek kişilik lastikli nevresim takımı da kolay bir kullanım sunduğu için sıklıkla tercih edilen modeller arasındadır.

En Çok Tercih Edilen Tek Kişilik Nevresim Takımlarının Özellikleri Nelerdir?

En Çok Tercih Edilen Tek Kişilik Nevresim Takımlarının Özellikleri Nelerdir?

Nevresim takımları, temelde aynı ihtiyacı karşılamak için üretilse de hem yapı hem de fonksiyon olarak birbirinden ayrılırlar. Kullanıcıların nevresim takımlarından beklentileri, karar alma aşamasını etkileyen en önemli faktör olarak karşımıza çıkar. Her bir kullanıcının beklentisinin değişkenlik gösterdiğini göz önünde bulundurmak, doğru ürünün hangisi olacağının kararını vermeyi kolaylaştırabilir. Şüphesiz, birçok insan nevresim takımının sıcak yaz aylarında terletmemesini bekleyerek tek kişilik pamuk saten nevresim takımı modeline yönelebilir. Bununla beraber, nevresim takımlarının lastikli ya da çarşaflı olması, beraberinde getirdiği kullanım kolaylığı düşünüldüğünde oldukça çekici bir hâl alabilir. Ayrıca, konforundan ödün vermek istemeyen ve daha rahat bir uyku isteyen kullanıcılar, %100 pamuk tek kişilik nevresim takımı çeşitlerine sıklıkla yönelirler.

Nevresim takımlarını birbirinden ayıran özellikler yalnızca renk ya da model değildir. Birçok farklı markanın ürettiği ve piyasaya sunduğu mevsimlik nevresim takımları da bulunur. Mevsimlerden kaynaklı olarak değişen hava sıcaklıkları, zaman zaman kullanıcıların daha kalın nevresim takımlarına yönelmelerine neden olabilir. Kumaşın farklı standartlara sahip olması ise tek kişilik nevresim takımı sahiplerinin daha kaliteli bir uyku çekmelerini sağlar. Elbette, tek kişilik nevresim takımı fiyatları, bu standartlar doğrultusunda değişkenlik gösterir.

Nevresim takımlarının kumaş yapısı, kullanıcıları bu ürünleri mevsimsel olarak değiştirmeye itse de kimi takım da ise bu özellik daha farklı olabilmektedir. Örneğin; yazın terletmeyecek bir kumaşa sahip nevresim takımını tercih edilebileceği gibi, bu durum kış aylarında tam tersi bir hâl alabilir. Kullanıcıların bu durumda kendi beklentilerini iyi bir şekilde kavramaları ve nevresim takımının hangi özelliklere sahip olması gerektiğinin kararını önceden vermeleri faydalı olabilir. Tek kişilik pamuk saten nevresim takımı ya da pamuklu tek kişilik nevresim takımı da kullanıcıların bu beklentilerini karşılayabilecek popüler modeller arasında yer alır. Ayrıca, 4 mevsim nevresim takımı tek kişilik modelinde olduğu gibi, yılın her mevsimi kullanılmaya uygun ürünler de mevcuttur. Lisanslı tek kişilik nevresim takımı modelleri arasında yer alan bu yenilikçi takımlar, kullanıcıların sıklıkla yeni takımlar kullanmasının önüne geçerek bütçe ayarlanması konusunda yardımcı olabilir.

Yatak odası tekstili için oldukça önemli bir parça olan nevresim takımları, renkler, desenler ya da dokularının dışında da farklılık gösterebilir. Her iki cinsiyet için ortak takımların piyasada varlığını sürdürmesi gibi her bir cinsiyet için özel olarak hazırlanmış ürünler de vardır. Tek kişilik erkek nevresim takımının yanı sıra tek kişilik nevresim takımı kız ve tek kişilik genç nevresim takımı gibi seçenekler de vardır. Ayrıca, tek kişilik çocuk nevresim takımı da farklı yaş grupları için üretilmiş ürünler arasında yer alır.

Nevresim takımlarının sahip olduğu doku, yapı ve kumaş türü ürün seçiminde oldukça etkili olan değişkenler olma özelliğini korusa da kullanıcıların dikkat ettiği tek özellikler değillerdir. Günümüzün moda anlayışı ve kullanıcıların kişisel estetik anlayışları da sıklıkla seçim yapma aşamasını etkiler.

Tek Kişilik Nevresim Takımlarının Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Tek Kişilik Nevresim Takımlarının Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Nevresim takımları fiyatları konusunda net bir tutar söylemek doğru olmaz. Bunun birçok sebebi vardır. Piyasada varlığını sürdüren ve uzun yıllar boyu sektörde faaliyet gösteren birçok marka, çeşitli özelliklere sahip nevresim takımları üretir. Bu nevresim takımlarının sahip olduğu farklı standartlar ise fiyatlar arasında değişkenlik olmasına neden olur. Bir nevresim takımının pamuklu olması ya da saten olması gibi sahip olduğu desenler de bu değeri etkileyebilen bir diğer özellik olarak kullanıcıların karşısına çıkar. Diğerlerine kıyasla daha sade olan nevresim modelleri, daha uygun fiyatlara sahip olabilir. Bunun sebebi, baskı aşamasında daha zahmetsiz bir yoldan geçmesi ve maliyetinin desenli ürünlere kıyasla daha düşük olması gösterilebilir. Ayrıca, nevresim takımlarının beraberinde getirdiği kolaylıklar da maliyetin etkilenmesine yol açar. Daha kolay bir temizlik imkânı sunan nevresim takımları, piyasada bulunan diğer alternatiflerine kıyasla daha yüksek tutarlarda satılabilir.

Bu doğrultuda nevresim çeşitlerinin değerini belirleyen en önemli unsurlar arasında hangi materyalden üretildiği, deseni, rengi ve sezonu gösterilebilir. Dolayısıyla söz konusu ürünler hakkında belirli bir aralıktan bahsetmek mümkün değildir. Ancak siz kendi beğeni ve seçiminiz doğrultusunda bir aralık belirleyerek uygun takımları inceleyebilirsiniz. Bütçe dostu çeşitlerden, kalitesiyle evinize yıllarca eşlik edebilecek modellere kadar birçok seçenek arasından tercih yapabilirsiniz. Evinizin ve sizin ihtiyaç duyduğunuz tüm özelliklere sahip nevresim takımlarına Trendyol üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Zengin ürün çeşitliliği, güvenli alışveriş imkânı ve avantajlı fırsatları ile siparişinizi hızlıca oluşturabilirsiniz. Karar vermekte güçlük çektiğiniz anlarda platformda yer alan yorumlardan faydalanabilirsiniz. Gerçek kullanıcılarının söz konusu eşyalar hakkında aktardıkları deneyimlerle karar verme aşamanızı hızlandırabilirsiniz.

Tek Kişilik Nevresim Takımı Ölçüleri Nasıl Olmalı?

Tek kişilik nevresim takımları çocuk ve genç odalarında sıklıkla kullanılır. Ortama şık bir görünüm kazandıran bu tekstil ürünü aynı zamanda yastık ve yorgan gibi ürünlerin temiz tutulmasını sağlar. Nevresim takımlarında çarşaf, yorgan ve yastık kılıfı gibi parçalar mevcuttur. Bu parçaların boyutları standart tek kişilik yatak genişliği olan 90 x 190 cm ile uyumludur. Tek kişilik nevresim takımlarının standart ölçüsü 160 × 220 cm’dir. Ancak günümüzde daha dar alanlar için geliştirilmiş küçük tek kişilik yatak seçenekleri de mevcuttur. Ayrıca geniş odalarda kullanım için tasarlanmış daha büyük boyutlu yatak çeşitleri de bulunur. Bu durum nevresim takımı ölçülerini de etkiler. Daha dar yataklara uygun 140 × 190 ya da 150 × 200 cm’dir.

Tek Kişilik Nevresim Takımı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tek kişilik nevresim takımı alırken göz önünde bulundurmanız gereken pek çok önemli kriter mevcuttur. Bir modele karar vermeden önce göz önünde bulundurmanız gereken konuların başında nevresim takımının kumaş kalitesi gelir. Cilt sağlığınız ve dinlendirici bir uyku deneyimi yaşamanız için nevresim takımının kumaşının sağlıklı olması oldukça önemlidir. Doğal materyallerden üretilmiş, hava geçirgenliği olan kumaşlar tercih etmek siz uyurken cildinizin hava hava almasını sağlar. Böylelikle terleme ve kötü koku oluşumu gibi sorunlar yaşama ihtimaliniz azalır. Nevresim seçerken göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer önemli unsur ise ölçülerdir. Seçtiğiniz nevresim takımının ölçülerini yatağınızla uyumlu olması hoş bir görüntü elde etmek açısından büyük öneme sahiptir. Nevresim takımı seçerken ürünün deoratif yönünü de göz önünde bulundurmanızda fayda var. Bütülüklü bir görüntü elde edebilmeniz için görsel açıdan odanızdaki renk paletiyle uyumlu bir model tercih edebilirsiniz.

Tek Kişilik Nevresim Takımı İçinde Neler Bulunur?

Tek kişilik nevresim takımları genellikle bir çarşaf, yorgan ve yastık kılıfından oluşan setlerdir. Bu paketlerin içeriği konforlu bir uyku için ihtiyaç duyduğunuz tüm eşyaları içerek şekilde tasarlanmıştır. Ancak standartların dışında nevresim takımı seçenekler de mevcuttur. Kimi takımlarda çarşaf bulunmayabilir. Bu paketler kullanıcılara kendi zevklerine ve ihtiyaçlarına uygun çarşaflar seçebilme şansı sunar. Kimi tek kişilik nevresim takımı setlerinde ise parçaların fonksiyonları açısından kullanıcılara seçenekler sunulur. Lastikli çarşaf içeren veya fermuarlı yastık kılıfları bulunan nevresim takımları bulabilmek de mümkündür.Kimi nevresim takımı setlerinde ise birden çok yastık kılıfı bulunabilir. Bu kılıflardan biri uyku için diğeri ise çoğunlukla dekoratif olarak sete eklenir. Setin içeriğinin değişmesi fiyatların da farklılık göstermesine sebep olabilir. Paket içeriğinin artması fiyatı yükseltirken, çarşaf gibi parçaların bulunmaması da düşürür.