İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Dolgu Materyali
Boyut/Ebat
Fiyat
Dış Materyal
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Yataş Çift Kişilik Yorgan

" araması için 45 sonuç listeleniyor

Sıcacık Uykular İçin Yataş Çift Kişilik Yorgan Trendyol'da

Yataklarda nevresim takımları, pike ve yorgan gibi ürünler kullanılır. Soğuk havalarda yatakta kullanılan yorgan modelleri birçok farklı formda piyasada yer alır. Yataş markası uzun yıllardır piyasada kaliteli tasarımları ile adından söz ettirir. Markanın kaliteli yatak modellerinin yanı sıra yatakta kullanıma uygun ürünleri de oldukça beğenilir. Yataş Çift Kişilik Yorgan kategorisinde farklı beklentilere hitap eden tasarımlar yer alır. Yataş yorgan çift kişilik kullanıma uygun olarak üretilir. Standart ebatlara sahip olan ürünler, piyasada yer alan çift kişilik yataklara uyumludur. Markanın ürettiği modellerde birbirinden farklı malzemeler kullanılır. Yataş bambu çift kişilik yorgan, son dönemlerin popüler parçaları arasında yer alır. Yapılan araştırmalarda sağlıklı olduğu ve vücut ısı dengesini koruduğu için beğenilen bambu ürünler müşterilerden tam not alır. Yataş çift kişilik yün yorgan modelleri ise kış mevsiminin soğuk geçtiği iklimlerde gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Yün ile üretilen modeller sıcak tutma özelliği ile dikkatleri üzerine çeker. Alerjik bünyeye sahip müşterilerin yün ürünleri dikkatli kullanması önerilir. Pamuklu yorganlar en çok tercih edilen modellerden biridir. Pamuk hafifliği ve konforu müşterilerin beğenisini kazanır. Trendyol, Yataş markasının beğenilen yorgan modellerini satışa sunar. Markanın ön plana çıkan ürünlerini inceleyerek size hitap eden seçeneği bulabilirsiniz. Yatakta kullanım açısından en önemli parçalardan biri olan yorgan modelinde kaliteyi yakalayarak, uyku kalitenizi artırabilirsiniz.

Yumuşak Dokusu ile Beğenilen Yataş Çift Kişilik Yorgan Modelleri

Yumuşak Dokusu ile Beğenilen Yataş Çift Kişilik Yorgan Modelleri

Oldukça fazla zaman geçirilen yatak odasında kullanılan birçok eşya vardır. Yatakta kullanılan ürünler uyku konforu ve kalitesi açısından oldukça önemlidir. Soğuk havaların vazgeçilmezleri arasında yer alan yorgan çeşitleri birçok farklı tasarım ile müşterilere sunulur. Uyku konforu denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Yataş kaliteli ürünleri ile dikkat çeker. Markanın müşterilere sunduğu birbirinden kaliteli ürün grupları arasında çift kişilik yorgan çeşitleri ön plana çıkar. Çift kişilik yorgan modelleri incelendiğinde farklı malzemelerin kullanımı sonucu üretilen çeşitli seçenekler olduğu görülür. Yün, pamuk, kaz tüyü, bambu gibi malzemelerin kullanıldığı ürünler doku ve ağırlık açısından birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Yataş çift kişilik pamuk yorgan popüler tercihlerden biri olarak çok beğenilir. Pamuk yapısı dolayısı ile hafif ve sıcak tutan bir üründür. Alerjik açıdan incelendiğinde ise alerji oranı düşüklüğü müşterilerin beğenisini kazanır. Yün kullanımı ile üretilen modeller ise sıcak tutma potansiyeli açısından ön plana çıkar. Kış mevsiminin sert geçtiği iklimlerde beğenilerek kullanılan yün yorgan modelleri hacimli ve ağır bir yapıya sahiptir. Bambu ve kaz tüyü ise son dönemlerde popüler hale gelen malzemeler arasındadır. Kaz tüyü, yün gibi oldukça sıcak tutan bir malzeme olmasına rağmen hafif yapıya sahiptir. Hafif yorgan yapısı ile tüm geceyi rahat geçirmek isteyenlere hitap eden kaz tüyü ürünler müşteriler tarafından tercih edilir. Bambu ise diğer malzemelere kıyasla farklı bir yapıya sahiptir. Organik oluşu, sağlığa olumlu etkileri ile ön plana çıkan bambu yorgan modelleri müşterilerden tam not alır. Çift kişilik yorgan Yataş ürün grubunda standart ölçüye sahip modellerin yanı sıra geniş ölçülere sahip yorganlar da yer alır. Yataş xl yorgan modelleri standart çift kişilik ürünlere kıyasla daha geniştir. Büyük yataklarda rahatlıkla kullanılan bu modeller müşteriler tarafından tercih edilir. Yataş çift kişilik yorgan fiyatları ve ürün özellikleri hakkında bilgi almak için seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Kaz Tüyü ile Üretilen Yataş Çift Kişilik Yorgan

Kaz Tüyü ile Üretilen Yataş Çift Kişilik Yorgan

Serin havalarda rahat ve sıcak uykular uyumak için gerekli olan yorgan çeşitleri her evin ihtiyaçları arasında yer alır. Yataş markası çeşitli yatak odası ürünleri ile müşterilerin beğenisini kazanır. Markanın ürettiği çift kişilik yataklara uyumlu yorgan tasarımları kalitesi ile adından söz ettirir. Yataş çift kişilik kaz tüyü yorgan modelleri birçok evin vazgeçilmez parçası olarak görülür. Markanın son teknoloji ile hayvanlara zarar vermeden ürettiği kaz tüyü kullanılan ürünler hafif yapısı ile dikkatleri üzerine çeker. Kaz tüyü kullanımı ile üretilen yorgan tasarımları sıcak tutma özelliği olarak da oldukça yeterlidir. Hafif ve yumuşak dokusuna rağmen oldukça sıcak tutan tasarımlar müşterilerin beğenisini kazanır. Kaz tüyü ile üretilen ürünler uzun ömürlü oluşu ile bilinir. Nem dengesini koruyan yapısı sayesinde kuru ve sıcak kalmanızı sağlayan kaz tüyü yorganları tüm aileniz için tercih edebilirsiniz. Buna ek olarak kaz tüyünün doğal ve sağlıklı bir malzeme olması da tercih sebepleri arasında yer alır. Yataş Handy çift kişilik yorgan modeli de markanın sevilen parçaları arasında yer alır. Mikrofiber kumaş ile üretilen yorgan, silikon elyaf dolgusuna sahiptir. Hafif ve yumuşak dokuya sahip olan model serin havalarda rahatlıkla kullanılır. Yataş Selena çift kişilik yorgan markanın sevilen bir başka modelidir. Ürün sıcak ve soğuk havalarda kullanıma uygundur ve ısı dengesini sağlamaya yardımcı olur. Yataş polyat çift kişilik yorgan kullanışlı ve rahat modellerden biri olarak sıklıkla tercih edilir. Kaliteli malzemelerin kullanımı ile üretilen polyat yorgan modeli yumuşak dokusu ile beğenilir. Websitemiz bünyesinde yer alan markanın birbirinden farklı yorgan modellerini inceleyebilirsiniz. Çeşitli modeller arasından malzeme ve özellik bakımından size hitap edeni satın alarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uyku konforunu artıran yorgan modellerini uzun yıllar keyifle kullanabilirsiniz.

Yataş Çift Kişilik Yorgan Fiyatları

Yataş Çift Kişilik Yorgan Fiyatları

Alışveriş yapmak, gündelik ihtiyaçları karşılamak için gereklidir. Günümüzde internet ağının gelişmesi ile online alışveriş alanında önemli gelişmeler meydana gelir. İnternet bağlantısının olduğu her noktada mağaza ürünlerini görme imkanı sunan online alışveriş sıklıkla tercih edilir. Trendyol, online alışveriş denildiğinde kalitesi ve ürün çeşitliliği ile ön plana çıkar. Birbirinden farklı ürünleri müşteri beklentilerine hitap eden şekilde satışa sunan Trendyol, her yaş grubundan insan tarafından tercih edilir. Yataş markası da Trendyol’da satışa sunulan markalar arasında yer alır. Markanın yorgan tasarımları arasında yer alan çift kişilik modeller müşterilerin dikkatini çeker. Soğuk havalarda geceyi konforlu geçirmek için tercih edilen yorgan modelleri arasında birbirinden farklı birçok seçenek bulunur. Yataş çift kişilik yorgan ebatları incelendiğinde standart boyutlarda üretildiği dikkat çeker. Geniş yataklara uygun xl seçenekler de müşterilere sunulur. Ebat farklılıklarının yanı sıra model, malzeme farklılığı da ön planda tutulur. Yataş anti stres yorgan çift kişilik modeller özelliği bakımından dikkat çeken tasarımlar arasında yer alır. Özellikle iş hayatında yoğun günler geçiren ya da stresli dönemlerden geçen müşterilere hitap eden tasarımlar müşterilerden tam not alır. Yorgunluğu alma özelliği ile gözleri üzerine çeken model tüm geceyi konforlu geçirmenizi sağlar. Yataş bedding çift kişilik yorgan modeli ve çok daha fazlasını Trendyol'da görebilirsiniz. Farklı beklentilere hitap eden tasarımları inceleyerek size hitap edeni bulabilirsiniz. Müşteri yorumlarından faydalanarak ürünler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Tüm günün yorgunluğunu alan yorgan çeşitleri ile rahatlığı hissedebilir, uyku kalitenizi artırabilirsiniz. Kendinize, ailenize ve sevdiklerinize Yataş markasının kaliteli yorgan modellerinden satın alarak rahatlığı hissedebilirsiniz.