İlgili Kategoriler
Marka
Fiyat
Renk
Ölçü
Materyal
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Yataş Çift Kişilik Baza

" araması için 46 sonuç listeleniyor

Konforlu Yataş Çift Kişilik Baza Modelleri Trendyol’da!

Evlerin vazgeçilmezi olan bazalar hemen herkes tarafından sıklıkla tercih edilir. Evinize, odanıza ve ihtiyacınıza uygun şekilde üretilen Yataş çift kişilik baza ise kalitesi, tasarımı ve konforu ile dikkat çeker. İhtiyaca göre ürün tercih edilirken bazanın yüksekliğine, iç hacmine ve mekanizmasına dikkat edilir. Kolay temizlik için yüksek olması ve yer tasarrufu için de geniş olması gerekir. Bu özellikleri taşıyan Yataş çift kişilik baza online alışveriş ile kolayca temin edilebildiği gibi internet üzerinden değerlendirilebilir. Bunun için Yataş çift kişilik baza yorumlarını okuyabilir ve müşterilerden bilgi alabilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı modellere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yataş Çift Kişilik Baza Satın Alma Süreci

Yataş Çift Kişilik Baza Satın Alma Süreci

Satın alacağınız ürünün öncelikle kalitesi önemlidir. Materyal malzemesi, boyutları ve kolay kullanılabilir olmasına dikkat etmeniz gerekir. Baza satın alırken de benzer kurallar geçerlidir. Malzemesinin çelik olması, ürünün uzun ömürlü olması için önemlidir. Paslanmalara karşı dayanıklı olan çelik malzemeler bazanın iskeletinde kullanılır. Yataş çift kişilik baza yatak malzemesi de çelikten oluşur. Çeliğin dışında ahşap ve sunta da kullanılır. Sunta kullanıldığı takdirde ürün daha hafif olur. Bazanın aynı zamanda yatak ölçülerine uyumlu olması da gerekir. Yatak yüksekliği ile baza yüksekliğinin hesaplanması ve ona göre tercih edilmesi, dikkat edilmesi gereken noktalar arasındadır. Doğru tercihi yapmak için Yataş çift kişilik baza kullananların yorumlarını okuyabilir ve kendi değerlendirmenizi yapabilirsiniz. Ürünün uygun fiyatlı olması da bütçenize fayda sağlar. İhtiyacınıza göre bir ürün seçerken fiyat taraması da yapabilirsiniz. Bütçe dostu bir alışveriş yapmak için ise Yataş çift kişilik baza indirim avantajlarına Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Uyku Kalitesini Artıran Yataş Çift Kişilik Bazalar

Uyku Kalitesini Artıran Yataş Çift Kişilik Bazalar

Yataş çift kişilik baza modelleri, ahşap ve çelik malzemesi ile size konfor sağlar. Kadife, keten ve deri kumaş seçenekleri ile alana şık bir görüntü katar. Kolay temizlik için ürün yüksekliği de önemlidir. Yüksek ayaklı modelleri ile Yataş çift kişilik baza tavsiye edilen ürünler arasında yer alır. Klasik ya da modern birçok renk ve tasarım ile karşınıza çıkan Yataş çift kişilik ortopedik yatak kalitesi ile dikkat çeker. Yumuşak ve konforlu yapısı ile Yataş yatak, uykularınıza kalite katar. Ayarlanabilir özelliğe sahip olan Move Up modeli ise dilediğiniz gibi yükselip alçaltabilir ve kendinize uygun biçime getirebilirsiniz. Kalitesi ve özellikleriyle beğenilen modeller, müşterilere avantaj sağlar. Çeşitli modelleri size sunan Yataş, dayanıklı ve uzun ömürlü bazaları ile beğeni alır. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlere Trendyol üzerinden göz atabilir, sipariş oluşturabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Yataş Çift Kişilik Baza Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Yataş Çift Kişilik Baza Fiyatları

Yataş çift kişilik baza fiyatları ürünün kalitesine göre belirlenir. Şık tasarımı ile rahatlık sunan bazalar geniş iç hacmi ile evinizde fazladan depolama alanı oluşturur. Kolay açılabilen bu ürünler güvenli bir kullanım da sağlar. Bazayı açtığınızda kilidini takmanız yeterlidir. Bu şekilde açıkken kapağın düşmemesi sağlanır. Bazanın evinize ve yatak odanıza uygun olması da gerekir. Doğru kombin için Yataş çift kişilik baza başlık modelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. 180 x 200, 150 x 200 ve 160 x 200 boyutları ise hem yatağınıza hem de odanıza uyumlu ölçüler arasındadır. Tasarım, konfor ve kolay kullanım ile öne çıkan bu ürünün avantajlardan faydalanmak istiyorsanız siz de Yataş çift kişilik baza satın alabilirsiniz. Pek çok farklı tasarımı içerisinde barındıran ürün grubuna Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.