İlgili Kategoriler
Mevsim
Yıl
Yakıt Verimliliği
Araç Tipi
Yük Endeksi
Fiyat
Gürültü Seviyesi
Islak Zeminde Frenleme
Hız Endeksi
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Kesit Oranı
Popüler Ebatlar
Jant Çapı
Taban Genişliği
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

195 65 R15

" araması için 325 sonuç listeleniyor

Üstün Yol Tutuşu ile 195 65 R15 Çeşitleri Trendyol’da!

195 65 R15 araba lastiği, güvenli ve hızlı bir yolculuk yapmak isteyen kişilerin tercih ettiği ürünler arasında olur. Aşınmaya karşı olan sağlam malzeme yapısı sayesinde kişilere üstün bir güvenlik sağlar. 195 65 R15 kış lastiği, güvenle yolculuk yapmak isteyen kişilerin tercih edebileceği ürünler arasında görülür. Araç lastik ölçünüze göre temin edebilirsiniz. Tamamen kış için üretilen model, kaygan zeminlerde oldukça rahat bir şekilde kişilerin sürüş yapmasına yardımcı olur. Karlı ve buzlu zeminlerde kullanılmaya elverişli geniş yüzey özelliğine göre üretilir. Ürün, yumuşak silikalı hamurdan üretildiğinden sert darbelere karşı oldukça dayanıklı olur. Bununla beraber sert virajlarda dahi güvenli bir yolculuk yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda esnek bir yapıda üretilir. 195 65 R15 yaz lastiği, kişilere güvenli bir yol anlayışı sunar. Ergonomik yapısı sayesinde ıslak zeminlerde bile kusursuz bir yol performansı sağlayan bu ürün, kişilere sürekli olarak sağlam bir yolculuk güvenliği sunar. Güvenli yapısı ve üstün özel deseni sayesinde yolda büyük bir sürtünme yaparak özel bir frenleme yapma imkanı sağlar. Sahip olduğu su tahliye yapısıyla ön plana çıkan ürünler, kauçuk malzemelerden üretilir. Hızlı frenleme özelliği sayesinde yolculuk sürecinizi iyileştirme amacıyla tasarlanır. Yağmur ve karlı havada tam performans sağlayan modeller, yakıtta da tasarruf yapmanıza yardımcı olur. Kişiler, araç lastiğinin boyutuna göre edinebilirler. Bununla beraber lastiğinizin yanak kısmına bakarak aracınızın lastik boyutunu öğrenebilirsiniz. Tasarımları, kış aylarında otomobilinizin kaymasını engeller. Bu sayede virajları daha rahat bir şekilde atabilirsiniz. Aracın kaymamasına adına bu çeşitler, daha geniş bir yüzeyle üretilir. Aynı zamanda yumuşak silikondan üretilen ürünler, sağlam yapısıyla kişilere güvenli bir yolculuk sağlar. Lastik yüzeyi deseni sayesinde sıvıyı kolay bir şekilde atar. Yan bloklar sayesinde kişiler, tasarımları uzun süreli sağlam bir şekilde kullanabilirler. Dört mevsim boyunca kullanılmaya uygun bir dizaynda üretilir. Özel yapısı sayesinde kaliteli bir yolculuk sağlayan ürünler, aynı zamanda çevre dostu şeklinde üretilir. 195 65 R15 tavsiyelerini inceleyerek kararınızı verebilirsiniz.

Sağlam Yapısıyla 195 65 R15 Modelleri

Sağlam Yapısıyla 195 65 R15 Modelleri

195 65 R15 lastik çeşitleri, kişilerin dört mevsim kullanabileceği modeller arasında yer alır. Güvenli bir şekilde yolculuk yapmak isteyen kişilerin tercih edebileceği ürün seçenekleridir. Sürekli olarak kullanılabilir bir yapıya sahip olur. Özellikle soğuk kış günlerinde üstün bir dayanıklılık sağlayan çeşitler; kaymaya, sıvı tutmaya ve darbelere karşı oldukça dirençlidir. Darbe emici özelliklerle geliştirilmiş olan bu çeşitler, virajlara karşı oldukça sağlam bir hareket imkanı sağlar. Kauçuk yapısı sayesinde yolda kaymayı önler. Zorlu yol koşullarını dahi kolay bir şekilde kaldırabilecek olan ürünler, kişilere üstün bir yol performansı sağlar. Karlı ve yağmurlu zeminlerde üstün bir yol performansı sağlayan tekerlek modelleri, darbelere ve sert yollara karşı oldukça dayanıklı ve özel olarak üretilir. Bununla beraber esnek yapısı sayesinde sürekli olarak kişilere tam performans yol hizmeti sağlar. Ürünler arasında en çok tercih edilenlerden biri ise özel tasarımlı yaz lastik modelleri olur. Ergonomik olarak üretilen ürünler kişilere kusursuz bir yol performans hizmeti verir. Islak zeminlerde kusursuz bir şekilde gidebilen ürünler, kolay bir şekilde frenleme yapma imkanı tanır. Uzun ömürlü üretilir ve güvenlik odaklı bir şekilde üretilir. Su tahliyesi yapmaya imkan sağlayan bu lastikler, aynı zamanda tam performans sağlayarak uzun bir yolculuk yapma olanağını da beraberinde getirir. Kauçuk bileşen içerir ve uzun ömürlü bir yapıya sahip olur. Islak zeminde sürekli olarak kullanılabilen bu ürünler, yapısı sayesinde oldukça rahat bir sürüş imkanı sağlar. Islak zeminde fren performansı sağlar ve ıslak bir şekilde yol tutuşu imkanına sahip olur. 195 65 R15 4 mevsim lastik modelleri, kişilerin rahat bir yolculuk yapması adına tasarlanmış üstün performanslı bir tür olarak karşınıza çıkar. Bu lastikler yazın sert ve sıcak yollarda, kışın ise kaygan yollarda rahatlıkla kullanılabilecek çeşitler arasında görülür. Kışın karlı ve buzlu yollarda üstün bir performans sağlar ve bununla beraber sert zeminlerde ve yumuşak zeminlerde de rahat bir yolculuk geçirmeye sağlayabilir. Esnek yapıyla üretilmiş ürünler sert virajlara karşı güçlü bir fren özelliği sağlar. Aynı zamanda sıvı drenajını sağlayacak oluklara sahip olur. Sağlam yapısı sayesinde kişilere üstün bir yol performansı yaşatır ve sürekli olarak darbelere karşı tam koruma sağlar. Patinajlar da bile üstün performans sağlarlar ve darbeye, çarpmaya ve ani hasarlara karşı oldukça sağlam bir yapıları olur. 195 65 R15 indirimlerini takip ederek Trendyol’dan alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dönemsel olarak sunulan avantajlı fiyat olanaklarından anlık bir biçimde haberdar olabilirsiniz. Böylelikle kendi istek ve ihtiyaçlarınıza yanıt vermeyi başaran seçeneği gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Uygun fiyat olanaklarını beraberinde getiren indirim ve kampanya fırsatlarından da faydalanabilirsiniz.

Sağlıklı Yolculuklar İçin 195 65 R15 Seçenekleri

Sağlıklı Yolculuklar İçin 195 65 R15 Seçenekleri

195 65 R15 95t lastik modelleri, kişilerin sürekli olarak kullanabileceği sağlam yapıya sahiptir. Binek araçlar için tasarlanan ürünler, aynı zamanda kişilere yakıt tasarrufu sağlar. Bununla beraber ıslak zeminde de sürücülere mükemmel bir yol performansı yaşatır. Kaygan zeminlerde tam performans sağlar ve sağlam yapısı sayesinde de sürekli olarak kullanıma uygun olur. Aşınmaya ve kaymaya karşı üstün bir direnç sağlar. Aynı zamanda dirençli yapısıyla tamamen çevre dostu olarak görülür. Kolay deforme olmayan yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Her daim ilk günkü görünümünü ve performansını koruması ile büyük beğeni toplar. İşlevsel özellikleri oldukça gelişmiş olan modeller, konforlu bir şekilde sürüş imkanı yaratır. Bu tasarımlar, üstün bir teknolojiyle gelişir. Üstün bir performans özelliği sağlayan çeşitler, birçok farklı araç modeli için üretilir. Islak zeminde ve sıcak zeminde yüksek bir kalite performansı sağlar. Kuru, ıslak ve karlı zeminde sürme performansı çok iyi olur. Kişiler sessiz ve hızlı bir sürüş için bunları tercih edebilirler. Islak zeminde üstün bir frenleme performansı sağlayan modeller, yüksek tutuş gücü ile de dikkat çeker. Diş yapısı sayesinde dönüşlerde ve zorlu zeminlerde dahi konforlu bir şekilde kullanılabilir. 195 65 R15 91h lastik modelleri yazları sağlam bir şekilde yolculuk yapmak isteyen kişilerin tercih edebileceği ürünler arasında yer alır. Sağlam yapısı ve özel dizaynıyla kişilere üstün bir yol performansı sağlar. Her daim güvenli olan bu çeşitler, aşınmaya karşı da üstün bir direnç sağlar. Yeni teknolojiden baz alınarak üretilen modeller, frenlemelerde de kusursuz bir performans gösterir. Güvenliği sağlamak amaçlı özel üretilen ürünler, üstün bir şekilde su tahliyesi yapar. Aşınmaya karşı da dayanıklı olur. Yüksek hizmet performansı sağlayan ürünler, kişileri yaz yolculuklarında sürekli olarak güven altına alır. Özellikle lastiğinizin aşınma durumunu sürekli takip etme imkanı tanıyan lastik modelleri, her dönem yoğun ilgi görür. Islak zeminlere karşı da oldukça duyarlı olan bu ürünler, yüksek performansıyla herkesin beğenerek kullandığı çeşitler arasına girer. Siz de 195 65 R15 online alışveriş yöntemini Trendyol ile deneyimleyebilirsiniz.

Aşınmaya Dayanıklı Olan 195 65 R15 Tasarımları

Aşınmaya Dayanıklı Olan 195 65 R15 Tasarımları

195 65 R15 jant modelleri, her dönem pek çok kişi tarafından sıklıkla tercih edilir. Yolda üstün bir performans sağlayan ürünler, güvenilir dizaynı ile de büyük beğeni toplar. Özellikle aracın daha rahat hareket etmesine yardımcı olan jant modelleri, kişilerin yoldaki güvenliklerini korumak amaçlı tasarlanır. Lastiğin en önemli kısmı olan ürünler, paslanmaz yapısı ve esnek takılma özelliği ile dikkati çeker. Jant ihtiyacı olan kişiler, uygun fiyatlarla bu ürünleri temin edebilirler. Güvenli bir şekilde yolculuk yapmak isteyen müşterilerin favori seçimleri arasında yer alır. Ortalama 15 çapta üretilir. Her mevsim de kullanılabilen bu modeller, kişilere tam bir güvenlik anlayışı sunar. Son teknoloji kullanılarak üretilir. Ürünler, müşterilere tam performans sunarak keyifli bir otomobil yolculuğunu da mümkün kılar.. Darbe emici malzemeden üretilen bu ürünler; kişilerin patinaj çekmesine, çukur ve taşlı yollardan kolayca geçmesine yardımcı olacak şekilde tasarlanır. Yol dostu olur ve aynı zamanda kişilere yakıt tasarrufu da yaptırır. Islak zeminlerde de üstün bir performans sağlar ve dört mevsime uyumlu bir şekilde tasarlanır. Kuru, ıslak ve karlı zeminlerde büyük oranda güvenlik sağlayan bu lastikler; uzun ömürlü yapısı ile de yoğun ilgi görür. Kişilerin sessiz ve hızlı bir yolculuk yapmasına yardımcı olan tasarımlar, sürüş performansını da en üst seviyeye çıkarır. Suya karşı dirençli yapısı sayesinde kayma yaşatmayan bu çeşitler, her zemine uygun bir şekilde tasarlanır ve iyi bir çekiş gücü gösterir. 195 65 r15 yorumlarına bakarak daha kolay karar verebilir ve tercihlerinizi ona göre yapabilirsiniz. Gelen yorumlar, müşterilerin karar vermesinde oldukça önem taşır. Yapılan yorumlarla daha güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Trendyol’dan keyifle alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Sessiz Yolculuklar İçin 195 65 R15

Sessiz Yolculuklar İçin 195 65 R15

195 65 R15 çelik jant modelleri, araçların lastikleri için en önemli parçalarından biri halindedir. Otomobillerini sürekli olarak sağlam kullanmak isteyen kişiler, bu jant modellerini temin edebilirler. Jant modelleri kişilere, hızlı ve sağlam bir yolculuk yapma imkanı tanır. Lastik dostu olan tasarımlar, soğukta veya aşırı karlı havalarda herhangi bir şekilde paslanma yapmaz. Yüksek ısıya dayanıklı yapısı sayesinde lastiği korur. Ürünler, kişilere güvenilir bir yolculuk yapması için gerekli olan bütün imkanları sağlar. Çelik jant modelleri, kaliteli yapıları ve uzun ömürlü olmaları sayesinde pek çok kişi tarafından sıklıkla tercih edilir. Dışarıdan gelen darbelere karşı son derece dirençli olan tasarımlar, uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılmaya elverişlidir. Otomobillerin dış görünümlerine de benzersiz bir hava kazandıran ürün seçenekleri, her istek ve ihtiyaca yanıt vermeyi başarır. 195 65 R15 fiyat aralıkları, ürünlerin tüm detayları ön planda tutularak belirlenir. Oldukça geniş bir skalaya sahip olan fiyatlar, farklı bütçelere hitap etmesi yönüyle müşterilerin memnuniyetini kazanır. Dört farklı mevsimde kullanılmaya yönelik olarak dizayn edilen tasarımlar, oldukça avantajlı bir kullanım sürecini de beraberinde getirir. Gelişmiş özellikleri ve estetik görünümleri sayesinde her dönem yoğun ilgi görür. Küçük otomobiller ve hafif binek araçlarda kullanılmaya elverişli olan ürün seçenekleri, üst düzey yük taşıma kapasitesine sahip olması ile büyük beğeni toplar. Kaliteli ve işlevsel yönleri sayesinde dikkat çeken modeller, oldukça konforludur. Kışın, yazın ve dört mevsim uyumlu bir şekilde kullanılabilecek seçenekler; zorlu hava ve zemin koşullarına elverişli olacak biçimde dizayn edilir. Pek çok farklı marka bünyesinde imal edilen çeşitler, bütün özellikleri ve detayları ile birlikte Trendyol’da yer alır. Bütün modelleri kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Kaliteli 195 65 R15 Özellikleri

Kaliteli 195 65 R15 Özellikleri

195 65 R15 zincir modelleri, kışın rahat bir şekilde araç kullanmak isteyen kişilerin tercih edebileceği ürünler arasında yer alır. Bununla beraber karlı havalarda tam performansla araç kullanmak isteyen sürücüler tarafından da büyük beğeni toplar. Bu zincir modelleri sayesinde kişiler, rahat bir yol sürüşü keyfi yaşayabilirler ve yolculukları tam performans şeklinde ilerler. Karlı havalarda tam performans gösteren bu zincirler aynı zamanda oldukça rahat sökülüp, takılabilir. Buzlu yollarda güvenle seyahat etmek isteyen kişilerin tercih edebileceği bu ürün aynı zamanda oldukça uygun fiyatlara temin edilebilir. Kişiler yolda kalmadan, uzun yolculuklarını gerçekleştirmek için genel olarak tercih eder. 4 mevsim kullanılabilen 195 65 R15 modelleri ise kişilere dört mevsim tam performans ile hizmet eden lastik modelleri arasında yer alır. Kuru, ıslak ve buzlu yollarda herhangi bir yıpranma yaşamadan kişilere tam performans güvenlik sağlar ve sürekli olarak lastik kullanmak isteyen kişilerin tercih edebileceği ürünler arasında yer alır. 195 65 R15 performans lastik türleri kişilerin rahat bir şekilde yolculuk geçirmesi için tasarlanır. Güvenli yol tutuş performansı sayesinde en zorlu yollarda bile kişilere kolaylık sağlar. Karlı, ıslak ve kuru zeminlerde de kişilere üstün bir hizmet sunar. Yaz, kış ve dört mevsim modelleriyle kişilere birçok farklı çeşit sunan lastik modeli esnek yapısı sayesinde kişilere rahat bir yolculuk vaat eder. Sürekli olarak yolda olan ve yolda olmayı seven kişiler için güvenli bir yolculuk vaat eden ürünler aynı zamanda performans açısından da son derece gelişmiş bir yapıya sahip olur. Tam performans ile darbelere karşı üstün bir koruma sağlayan lastik türünü gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 195 65 R15 kullananların deneyimlerini yorumlarına ve değerlendirmelerine bakarak öğrenebilirsiniz. Trendyol’da kullananların deneyimlerine bakarak güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Avantajlı 195 65 R15 Fiyatları

Avantajlı 195 65 R15 Fiyatları

195 65 R15 ürünlerinin basınç durumu, sağlıklı bir şekilde araç kullanmak için oldukça öneml taşır. Bununla beraber sürücülerin iki kişilik bir yolculuk için ön lastiklerini 34 PSI ve arka lastiklerini 32 PSI basınçta tutmaları gerekir. Arka kısmında ve ön kısmında ikişer yolcu olma durumunda ise aracın lastiklerinin 34 PSI olması uygun olur. Ön kısımda iki, arka bölümde ise 3 yolcu olması durumunda, kişilerin araçlarının ön tekerleğinin 34 PSI ve arka tekerleğinin 36 PSI olması gerekir. Araç içerisinde kişi sayısı eşit bir şekilde ise genel olarak olan basınç değiştirilmez. Arka kısmın boş olması durumunda ise ön lastiklerin 34 PSI ve arka lastiklerin 32 PSI olması gerekir. Kişiler araçlarının basınç durumunu kişi sayısına göre ayarlamalıdır. Araçlarda genel tekerlek basınç oranı ise kişilerin sayısına göre belirlenir. Kaliteli bir yol için kişiler, 34 PSI’de araç basıncını tutabilirler. 195 65 R15 hava durumu ağırlık basıncına göre değişiklik gösterir. Önde iki yolcu olması durumunda ağırlık basıncı 34 PSI olmalıdır. Bu doğrultuda arka modeller de 32 PSI değerlerinde bulunmalıdır. Arka kısımda yolcu olması durumunda ise lastiklerin hava basıncı 34 PSI olur. Arabanın dolu olmasında ise hava basıncı 34 PSI olmalıdır. Arkalar da 36 PSI olacak şekilde ayarlanmalıdır. Aracın tam kapasite dolu olması durumunda ön lastiklerin 34 PSI ve arka lastiklerin ise 32 PSI hava basıncına sahip olması gerekir. Bu ürünler, çoğunlukla 34 PSI hava basıncına sahip olur. Bu ürün çeşitleri, kişilere güvenli bir yolculuk yapma imkanı sunar. Trendyol aracılığıyla kolaylıkla 195 65 r15 satın alabilirsiniz.

195 65 R15 Hangi Araçlara Olur?

195 65 R15 lastikler pek çok farklı araç modeline tam uyumluluk sağlar. Bu lastik boyutu çoğunlukla sedanlar, hatchbackler ve küçük SUV modellerde kullanılır. Özellikle Volkswagen Jetta, Toyota Corolla, Honda Civic ve Mazda 3 gibi araçlar bu lastik boyutunu kullanabilir. Ancak her araç modelinin farklı lastik boyutlarına ihtiyacı olabileceğinden otomobil özelliklerini iyi bilmeniz gerekir. 195 65 R15 lastiklerin özellikleri aracınızın sürüş performansını önemli düzeyde etkiler. Bu lastikler orta ölçekli bir boyut olarak kabul edilir. Lastiğin yola daha iyi şekilde tutunmasına ve yol tutuşunun da desteklenmesine yardımcı olur. Lastiğin yüksekliği aracın yüksekliğiyle orantılıdır ve sürüş konforunu artırır. Aracınızın uyumlu olup olmadığını öğrenerek 5 65 R15 lastik satın alabilirsiniz.

195 65 R15 Kaç İnç Janttır?

195 65 R15 lastiklerin jant boyutu 15 inçtir. Lastiklerin jant boyutu, uygun bir model seçmek adına son derece önemlidir. Bunu bilmek, araç jantlarının uygun bir şekilde takılmasını sağlar. 15 inçlik jant boyutu, pek çok araç modelinde standart olduğu için rahatlıkla kullanılır. Daha büyük boyutlu jantlar, şık bir görünüm sağlayabilir. Ancak sürüş performansını olumsuz etkileme ihtimali vardır. Bu riskten dolayı jant boyutunu değiştirirken aracınızın yürüyen aksamının ilgili değişikliği kaldırabileceğinden emin olmanız gerekir. Bir sorun teşkil etmiyorsa dilediğiniz gibi değiştirebilir ve aracınızı yeni görünümüne kavuşturabilirsiniz.

195 65 R15 Nereden Alınır?

195 65 R15 lastikler pek çok farklı marka tarafından üretilerek Trendyol’da satışa sunulur. Bu lastikleri birçok farklı markadan satın alma şansına sahip olursunuz. Birden fazla markayı değerlendirmeye alarak uygun modeli kolaylıkla seçebilirsiniz. Özellik ve fiyat karşılaştırması yaparak aracınıza uygun lastiği satın almanız gerektiğini unutmamalısınız. Jant ve lastik seçimini birlikte yaparak daha güvenli aynı zamanda konforlu bir sürüş tecrübesi yaşayabilirsiniz. Yeni model 195 65 R15 lastik satın almak için Trendyol’a bakabilirsiniz. Sayısız ürün çeşitliliği arasından aracınıza uygun modeli satın alabilirsiniz.