İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Renk
Materyal
Parça Sayısı
Fiyat
Setli/Tekil
Bornoz Uzunluğu
Desen
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Pierre Cardin Bornoz

" araması için 34 sonuç listeleniyor

Pierre Cardin Bornoz

Pierre Cardin Bornoz

Banyodan sonra kurulanmak için giyilen havlulara bornoz adı verilir. Bunlar, havluların giyilebilen çeşidi olarak karşınıza çıkar. Ceket ve manto tarzında olan kesimiyle duş aldıktan sonra giyilir. Vücudunuzun ıslaklığının bu ürünler sayesinde kurumasını sağlayabilirsiniz. Bornozlar, fazla suyun alınabilmesi için geniş çeşitliliğe sahip olan havlulardan üretilir. Bu seçenekler birbirinden farklı modellere ve renklere sahip olabilir. Pierre Cardin markası da kendi bünyesinde kaliteli ve özel bornozlar üretir. Pierre Cardin bornoz çeşitlerine göz attığınızda bu özel tasarımları görebilirsiniz. Pamuklu yapıları sayesinde ürünlerin su emme gücü artar. Modeller, tekli ya da set halinde satışa sunulabilir. Eşinizin ve kendinizin kullanımı için Pierre Cardin bornoz seti modellerini satın alabilirsiniz. Setler içerisinde vücut, baş havluları ve bornozlar bulunur. Farklı renk ve tasarımlarla sunulan setler, müşterilerin tarzına uygun geniş çeşitlilik yaratır. Yetişkinlere uygun modellerin dışında Pierre Cardin bebek bornoz takımı çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Ebeveynlerin, duş aldırdıktan sonra bebeklerinin hem kurumalarını hem de üşümemelerini sağlamak için bu ürünleri satın alması gerekir. Kaliteli ve özel havlulardan yapılan modellerin sağlığınıza herhangi bir zararı yoktur. İstediğiniz ürünlere bütçenize uygun Pierre Cardin bornoz seti fiyatları sayesinde sahip olabilirsiniz. Trendyol’un müşteri bütçelerini dikkate alarak hazırladığı fiyat seçeneklerine göz atabilirsiniz. Bu sayede bütçenize uygun bornozlara Trendyol aracılığıyla sahip olabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun yanıt bulabilmek için Trendyol avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Pierre Cardin Bornoz Çeşitleri

Duş sonrasında vücudunuzu kurulamak için havlulardan yapılan bornozları kullanabilirsiniz. Bunlar, giyilebilir tarzda olmaları sayesinde vücudunuzun her alanının kurumasını sağlar. Ürünlerin pamuklu ve kaliteli havlulardan yapılması su emiciliğini artırır. Bu özellik sayesinde vücudunuzun hızlı bir şekilde kurumasını sağlayabilirsiniz. Her müşterinin farklı fiziksel özelliklere sahip olabileceği düşünülerek Pierre Cardin markası tarafından geniş ürün çeşitliliği oluşturulur. Boy uzunlukları ve beden ölçüleri birbirinden farklı olan her müşteri kendine uygun bornoza kolaylıkla ulaşabilir. Kadın, erkek ve uniseks modeller sayesinde her müşterinin vücut ölçülerine uygun bornozlara sahip olması kolaylaşır. Her zevke uygun renk seçenekleri sayesinde geniş ürün çeşitliliği oluşur. Kumaş ve havlu çeşitleri ise farklı özelliklere sahiptir. Materyaller ince, orta ve kalın dokularıyla birbirinden farklı özelliklere sahip olacak şekilde üretilir. Bu sayede mevsim farklılıklarına uygun seçimler yapabilirsiniz. Ürünler, tekli satışlarının yanı sıra set halinde hazırlanarak da müşterilerine sunulur. İçerisinde vücut ve baş havlularının da bulunduğu setler de vardır. Pierre Cardin bornoz aile seti içerisinde kadın ve erkek için farklı tasarımlara sahip olan modeller bulunur. Bu yüzden satın alacağınız bu ürünleri hem eşleriniz hem de kendiniz kullanabilirsiniz. İki tür aynı özelliklere sahip olabileceği gibi birbirinden farklı renk, desen ve tasarımlarda da üretilebilir. Satın almak istediğiniz setlerin fiyat seçeneklerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Trendyol üzerinden Pierre Cardin aile bornoz seti fiyatı seçeneklerine göz atarak bütçenize uygun ürünlere sahip olabilirsiniz. Yetişkinlerin yanı sıra bebeklerin de banyodan sonra kurulanmalarını sağlamak için bornozlar kullanılır. Bu ihtiyacınız için Pierre Cardin bornoz seti bebek çeşitlerine göz atabilirsiniz. Yaş aralıklarına uygun büyüklerde geniş çeşitliliğe sahip olmaları sayesinde bebeğiniz için uygun ürünler satın alabilirsiniz. Trendyol üzerinden ihtiyaç duyduğunuz model seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Farklı renk, tasarım ve ölçülere sahip olan bornoz modelleri her müşterinin ihtiyacını karşılayabilir. Zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olabilecek özelliklere sahip bornoz modellerini Trendyol sayesinde satın alabilirsiniz. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan ürün çeşitliliğine Trendyol’dan ulaşarak alışverişe başlayabilirsiniz. Kaliteli, keyifli ve avantajlı alışveriş keyfi yaşamak istiyorsanız Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Pierre Cardin Bornoz Takımı Fiyatları

Pierre Cardin Bornoz Takımı Fiyatları

Bornozlar banyo sonrasında kurulanmak için giyilebilen havlulardır. Her müşterinin farklı beden ve boy ölçülerine uygun genişliklerde üretilir. Bu sayede kendi fiziksel özelliklerinize uygun ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Pierre Cardin de kendi bünyesinde birbirinden farklı özelliklere sahip bornozlar üretir. Bunlar tekli olabileceği gibi set halinde de satın alınabilir. Takımların içerisinde genellikle baş ve vücut havluları da bulunur. Pierre Cardin bornoz takımı çeşitleri birbirinden kaliteli ve sağlıklı havlulardan üretilir. Bu yüzden bu ürünleri kullanırken vücudunuzun tahriş olmasını ve zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Üretimde kullanılan havlu ve kumaşlar birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Renk, desen ve tasarımlarda da farklılıklar bulunur. Kısa, orta ve tam boy olmak üzere farklı uzunluklarda üretim yapılır. Modellerin farklılaşmasını sağlayan bir diğer özellik ise kalınlıktır. Yaz aylarında kullanılanlar genellikle ince ve serin tutan kumaş ya da havlulardan yapılır. Kış aylarında kullanılanlar ise kalın ve pamuklu kumaş ya da havlulardan üretilir. Müşterilerin aklına takılan sorulardan biri de satın alacağı ürünlerin fiyat seçenekleridir. Pierre Cardin bornoz takımı fiyatları üretim materyalleri ve tasarım gibi etkenler nedeniyle değişir. Hem ihtiyaçlarınıza yanıt bulabilmek hem de uygun fiyatlardaki ürünlere ulaşabilmek için alışverişe başlayabilirsiniz. Trendyol üzerinden fiyat analizi yaparak bütçenize uygun seçenekleri belirleyebilirsiniz. Geniş ürün ve fiyat seçenekleri Trendyol tarafından müşterilere sunulur. Pierre Cardin bornoz takımları ve fiyatları müşterileri memnun eder. Aradığınız takımlara uygun fiyatlarla sahip olabilmek için Trendyol’a göz atabilirsiniz. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz ya da kullanmak istediğiniz tüm bornoz modellerine ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve avantajlı alışverişin tadını Trendyol’la çıkarabilirsiniz.

Pierre Cardin Bornoz Çeşitleri Trendyol’da

Pierre Cardin Bornoz Çeşitleri Trendyol’da

Duş aldıktan sonra kurulanmak için birbirinden farklı özelliklere sahip ürünler kullanılır. Havlular bu ürünlerden biridir. Kullanım kolaylığı ve avantaj sağlamak için havluların giyilebilen çeşitlerinden olan bornozlar da tercih edilir. Bunlar tek satın alınabileceği gibi çiftlerin kullanımı için set halinde de temin edilebilir. Pierre Cardin, ürettiği kaliteli ve sağlıklı ürünlerle tercih sebebi olur. Trendyol’dan markanın bornoz modellerine ulaşarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Tek kullanım için tarzınıza uygun renklerde modelleri kullanabilirsiniz. Partnerinizle birlikte kullanmak içinse Pierre Cardin 2'li bornoz seti modellerini inceleyebilirsiniz. Kendiniz ve eşiniz için uygun ürün seçeneklerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı renk ve tasarımları sayesinde aradığınız özellikleri bu ürünlerde bulabilirsiniz. İkili setlerin dışında içerisinde baş ve vücut havlusunun bulunduğu takımlara da göz atabilirsiniz. Kaliteli ve sağlıklı havlulardan üretilen bambu modeller de oldukça ilgi görür. Antibakteriyel ve koku giderici yapıya sahip olan bambu modeller, emiciliğin artırılması için pamukla karıştırılır. Bu açıdan Pierre Cardin bambu bornoz seti fiyatı aralığı farklı olabilir. Geniş fiyat seçenekleriyle her bütçeye hitap eden bir çeşitlilik sağlanır. Beğendiğiniz ve ihtiyaçlarınıza uygun modellerin fiyat aralığını analiz edebilirsiniz. Avantajlı fiyat seçenekleriyle hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilir hem de bütçenize uygun ürünlere ulaşabilirsiniz. Diğer müşterilerin satın aldıkları birbirinden farklı model ve tasarımlardaki geniş ürün çeşitliliği hakkında da Trendyol üzerinden bilgi edinebilirsiniz. Trendyol sayesinde Pierre Cardin bornoz kullanan müşterilerin yorum ve önerilerine ulaşabilirsiniz. Bu sayede seçimlerinize diğer müşteriler aracılığıyla kolaylıkla karar verebilirsiniz. Fiyat analiz etme yöntemiyle bütçenize uygun setlere ve tekli ürün çeşitlerine sahip olabilirsiniz. Alışverişe başlamadan önce ürünlerin özelliklerini detaylı olarak inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Trendyol üzerinden tüm Pierre Cardin bornozlarını görebilir, ister kendiniz ister aileniz için bu ürünleri satın alabilirsiniz.