İlgili Kategoriler
Taş Cinsi
Fiyat
Renk
Materyal
Desen
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Altın Tesbih

" araması için 640 sonuç listeleniyor

Dikkat Çekici Altın Tesbihler Trendyol’da!

Günlük hayatta genelde elde aksesuar olarak taşınan, dini amaçlara hizmet eden ya da ev, araba gibi yerlerde dekorasyon eşyası olarak da kullanılabilen tesbihlerin altın rengi çokça tercih edilen modellerden biridir. Altın tesbih üretim malzemeleri son derece kaliteli ve sağlam olanlardan tercih edilir. Ürünlerde herhangi bir kopma parçalanma ya da boncuklarda renk solması gibi durumlar olmaz. İpleri güçlü bir örgüye sahiptir ve kolay kolay kopma yaşanmadığı için uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Altın kaplama tesbih ürünlerinde kullanılan boyalarda herhangi bir renk atma sorunu olmaz. Desenli bir model tercih etmek isteyenler için ise altın işlemeli tesbih modelleri bulunur. Altın tesbih ince modellerine göz atabilirsiniz. Altın rengi tesbih modellerini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Altın Tesbih Modelleri

Altın Tesbih Modelleri

Trendyol’da bu model birçok tesbih satışa sunulur. Renk olarak aynı fakat kullanılan malzeme, üzerindeki işleme veya desen konusunda çeşitler arasında farklılıklar vardır. Altın kehribar tesbih kullanılan malzeme açısından diğer modellerden biraz daha farklıdır ve boncuklarında kehribar kullanılır. Siz de daha gösterişli bir model arıyorsanız kehribar altın tesbih modellerine göz atabilirsiniz. Erkek altın tesbih modelleri iplerin sağlamlığı ve boncukların boyasının kalitesi ile öne çıkar. Trendyol’daki altın erkek tesbih modellerine göz atarak beğendiğiniz bir ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Renk olarak altın sarısı tesbih modellerinde sıkça tercih edilenlerdendir. Model olarak diğer ürünlerden ayrılan başka bir tasarım ise inci altın tesbih modelidir. İnci şeklinde boncukların üstüne kaplama yapılan bu başarılı ürün çok fazla rağbet görür. Boncuk şekli olarak ve üstündeki işlemelerle beraber en beğenilen ürünlerden biri altın oltu tesbih modelidir. Zevkinize uygun işlemeye sahip ürünlere göz atabilirsiniz. İki modeli aynı anda barındıran başka bir ürün ise altın gümüş tesbih modelidir. Bu altın tesbih çeşitlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Altın Tesbih Fiyatı

Altın Tesbih Fiyatı

Modellerin kalitesi bir yana fiyatları da her kesimden ve zevkten insana hitap eder şekildedir. Şık tasarımlarıyla göz dolduran ürünlerin yapımında kullanılan malzemeler de en az tasarımı kadar kalitelidir. Altın tesbih çeşitleri farklı desenleri, boncukları ve tasarımlarıyla her insanın zevkine hitap eder şekildedir. Altın mercan tesbih ise birçok erkeğin kullanmaktan keyif aldığı modellerden biridir. İki model birleştirilerek tasarlanan bu ürünler sıkça talep görür Diğer bir farklı model ise altın tesbih arpa kesimdir. Bu model kesimiyle ve tasarımıyla diğer ürünlerden ayrılır. Altın pırlanta tesbih modelleri de gerek kalitesi gerek göz alıcı tasarımıyla müşterilerin gözdesidir. Bu değerli ürünün fiyatı da kalitesine göre çok uygun seviyededir. Rengi, tasarımı ve işlemeleriyle göz dolduran bir diğer model ise oval altın tesbihtir. Bu birbirinden farklı ve göz alıcı modellere Trendyol ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Altın Tesbihler Trendyol’da!

Altın Tesbihler Trendyol’da!

Online alışverişin güvenli adreslerinden biri olan Trendyol, gün içinde birçok farklı yerde kullanım alanı bulunan bu ürünlerin göz dolduran tasarımlarını satışa sunar. Tasarımlarının şıklığı dışında iplerinin sağlamlığı ve boncuklarının solmaması da ürünün artı özelliğidir. Kişiye özel altın tesbih üretimi yapan markalar arasından istediğinizi seçip kendi zevkinize göre bir ürün tasarlatabilirsiniz. Tarihi dokunuşlar ve desenler taşıyan bir tesbih isterseniz de Osmanlı altın tesbih modellerine göz atabilirsiniz. Değerli modellerden biri de siyah mercandan yapılan altın Yusuri tesbih modelidir. Bu model, mercandan yapıldığı için son derece kalitelidir. Rağbet gören modellerden biri olan altın simli tesbih renk olarak simli bir gold rengine sahiptir. Değerli bir el işçiliğine sahip olan diğer ürünlerden biri ise altın mineli tesbihtir. Kişiye özel harf basılı bir ürün tercih etmek isterseniz de Trendyol’daki altın harfli tesbihlere göz atabilirsiniz.

Altın Tesbih Modelleri Nelerdir?

Geçmişten bugüne kadar değerini kaybetmeyen altın tesbih modelleri; uzun ya da kısa olarak tasarlanır. Genellikle altın tesbih modellerinin aralarına farklı renklerde ve boyutlarda çeşitli özelliklere sahip boncuklar da konabilir. Kehribar boncuğu, altın tesbih boncukları arasına konarak renk değişimini yansıtır. Pek çok kişi tarafından da beğenilen bu modellerin yanı sıra altın tesbihlerde sıklıkla kullanılan bir diğer çeşit püsküllü seçeneklerdir. Genellikle altın kaplama boncukların birleştiği noktaya konan bu püsküller, ürünlere farklı bir hava yaratır. Değerli altın boncuklardan tasarlanan tesbihler, hediye edilmek ya da kişilerin kendi kullanımları için farklı tasarlanır. Bazı altın tesbih modellerine isim de yazdırılabilir. Kendi zevkinize ve ihtiyacınıza göre en kaliteli aynı zamanda şık altın tesbih modellerinden herhangi bir tercih ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz bu altın tesbih modellerinden alarak sevdiklerinizle hediye de verebilirsiniz.

Altın Tesbih Nereden Alınır?

Günlük kullanımda tercih etmek istediğiniz ya da hediye olarak düşündüğünüz altın tesbihleri farklı renk ve model seçenekleri ile Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Burada tercih edeceğiniz altın tesbihler kaliteli ve orijinal ürünlerdir. Altın tesbihin bir diğer en önemli özelliği; değerli olmasının yanı sıra su ve benzeri sıvılarda renginin solmamasıdır. Ayrıca altın tesbihler, alerjen etkiye sahip olmadığı için herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilen bir model üründür. Bu seçenekleri Trendyol’dan alarak sevdiklerinize özel günlerde hediye edebilirsiniz. Ayrıca tesbih koleksiyonu yapan pek çok kişi bu seçenekleri alarak koleksiyonları farklı metallerle devam ettirebilirler. Bir diğer tercih edilen altın tesbih alternatifi de bronz kaplamalı çelik tasarımlardır. Dilerseniz bu modellerden yana da seçim yapabilirsiniz.

Altın Tesbih Kaç Gramdır?

Farklı özellikler kapsamında tasarlanan altın tesbihler 10 gram ile 30 gram arasında sıklıkla tercih edilirler. Daha ağır kullanmayı sevenler için farklı gramajlarda da altın tesbih modelleri üretilir. Kendi en zevkinize ve kullanımınıza bağlı olarak altın tesbihlerin gramına karar verebilirsiniz. Genellikle değerli boncuklar altın suyuna batırıldıkları için tesbihler fazla ağır olmaz. Bu nedenle ceplerde rahatlıkla taşınabilir. Bu seçenekler, günlük kullanım için de oldukça konforludur. Eski zamanlardan bugüne kadar kültürel açıdan geçmişi olan altın tesbihler, her yaştan erkek bireyin dikkatini çeken ürünler arasında yer alır. Bu ürünler ile nostaljik deneyimler de yaşayabilirsiniz.