İlgili Kategoriler
Mama Numarası
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bebelac Gold 1

" araması için 28 sonuç listeleniyor
Bebelac Gold 1 700 Gr
Kargo Bedava

BebelacGold 1 700 Gr

444,82 TL
Sepete Git

Bebeğiniz İçin Sağlıklı Bebelac Gold 1 Çeşitleri Trendyol'da!

Bebeklerin belirli bir dönemde anne sütüne ihtiyacı vardır. Fakat bu dönemin sonunda ek gıda ve mamalara anne sütü ile birlikte devam etmek gerekir. Bebeklerin ağlamasının birçok sebebi olmasına karşın karnı acıkan bebek de ağlar. Bebeklerin karınları doyduğunda biliniz ki onlar mutlu bebeklerdir. Bebelac Gold 1 fermantasyon teknolojisi kullanılarak hazırlanmış olan devam sütüdür. Karnı tok olan bebek çevresi ile daha rahat iletişim kurar, çevresinden keyif almaya başlar ve aynı zamanda yeni şeyler keşfetmeye başlar. Peki fermantasyon ne demek? Evlerde çok uzun yıllardır kullanılan ve bir mayalama tekniği olan fermantasyon bugün bebek mamalarında ve devam sütlerinde de kullanmaktadır. Tıpkı kefir ve yoğurt ile benzer özellik gösteren bu ürün, bebeklerin sindirim sistemlerinin de rahat bir şekilde çalışmasını destekleyici özelliğe sahiptir. Bebeklerin bilişsel gelişimlerine katkı sağlayan bu ürün, prebiyotik bileşenleri de barındırmaktadır. Sindirim sistemine olumlu etkileri olan bu ürün oldukça sağlıklıdır. Anneler devam sütü ve ek gıdaya geçişte pek çok tereddüt yaşasa da tek ve ilk devam sütünün bebeklerin bilişsel gelişimlerine katkı sağladığı kanıtlanmıştır. Bebeklerin çevresini algılama, iletişim kurma, öğrenme yeteneğinin gelişmesi ve akıl yürütme gibi faaliyetler yapabilmesi için önemli bir üründür. Bilişsel tabiri ile aslında çocukların zihinsel gelişimi kastedilmektedir. Demir vitamini hem bebekler, hem de yetişkinler için çok önemlidir. Bu vitamin beyne oksijen giderilmesine yardımcı olmaktadır. İçeriğinde demir bulunan bu devam sütü bebekler için yararlıdır. Bebelac Gold 1 yorum incelemesi yapıldığında bebeklerin karınlarının tok, annelerinin ise mutlu olduğu görülmektedir. Peki, bu devam sütünün sırrı nasıl açıklanabilir. Bebelac Gold 1 fiyat uygun olmakla birlikte aileleri üzmeden çocukların gelişimlerine katkıda bulunulur.

Sağlıklı Bebeklerin Tercihi Bebelac Gold 1

Sağlıklı Bebeklerin Tercihi Bebelac Gold 1

Bu ürün için, bebeğin sindirim sisteminde olumlu etkilerinin yanı sıra bilişsel gelişimi de desteklediği ve demir içeriği bakımından zengin olduğu söylenebilir. Özellikle anne sütünün olmadığı ya da yeterli gelmediği durumlarda da doktor tavsiyesi ile birlikte rahatlıkla kullanılabilen bu devam sütü çocuklar için bir öğün niteliğindedir. Ek gıdaya geçişte de kahvaltı, yoğurt ya da muhallebi gibi yiyecekler içine eklenerek verilebilir. Ayrıca bu sayede hazırlanabilecek pek çok yemek tarifi de bulunmaktadır. Bebekler anne ve babaları için çok özeldir. Bebelac Gold 1 350 gr içeriği de tüketilebilir. 2000 yılından bu yana miniklerin gelişimlerini destekleyici ürünleri piyasaya sunan marka, annelik serüvenin her aşamasında hem sizlere, hem de bebeğinize katkılar sağlıyor. Gıda içerisinde prebiyotik bileşenler bulunmaktadır. Bunlar sindirim sistemlerinin düzenlenmesine yardımcı olmakla birlikte bağırsakta yararlı bakterilerin gelişimine destek olmaktadır. İçeriğinde bulunan demir maddesi sayesinde çocukların zekâ gelişimleri de olumlu anlamda ivme kaydeder. Bebelac Gold 1 900 gr ürünü oldukça önemlidir. 5’i bir arada özelliği ile bilinen bu devam sütü, demir bileşenine sahiptir. Ek gıdanın içeriği incelendiğinde de karşımıza toplamda 5 yararlı besin çıkmaktadır. Bu vitaminleri alan çocuklar anne sütünün eksikliğini de hissetmeyecektir. Bazen ne yazık ki anne sütü ile beslenmek mümkün olmayabilir. Yetkili sağlık çalışanlarının izni ile de bebeğe anne sütü yerine verilebilmektedir. Ayrıca günlük biberon sayısı, ölçek ve eklenecek su miktarı ile ilgili kısma da dikkat edilmelidir. 6 ayın sonunda 2 numaralı devam sütüne geçilebilir. Laktoz içerikli bu ürün balık yağı da içermektedir. 6. aya kadar kullanılabilen bu ürün, doktor tavsiyesi ile birlikte miniklerin yiyecek ihtiyacının karşılanması amacı ile kullanılabilir. Minikler için en üst besinin anne sütüdür ve anne sütünün olmadığı durumlarda bebeklerin mağduriyet yaşamaması adına ay ve yaşa uygun olarak mama çeşitleri sunuluyor.

Uzun Süre Tok Tutan Bebelac Gold 1

Uzun Süre Tok Tutan Bebelac Gold 1

Anneler ve babalar çocukların hangi dönemlerinde hangi mamayı kullanacaklarını bilmek zorundalar. Ayrıca bebeklerinin sağlığının onlar için her şeyden önemli olduğunu biliyoruz. Bu sebeple mama tercihi doğru yapılmalıdır. 1 numaralı olan bu ürün 0-6 ay arasında kullanılmalıdır. 6 aydan sonra Bebelac Gold 2 900 gr olan alternatife geçilmelidir. 0 ila 2 hafta arasında 8 biberon, 2 ölçek ve 60 ml su ile, 2 ila 4. haftalar arasında 7 biberon, 3 ölçek ve 90 ml su ile, 2. ayda 6 biberon, 4 ölçek ve 150 ml su ile, 3. Ay 5 biberon 5 ölçek ve 150 ml su ile, 4 ila 6. aylar arasında ise 5 biberon 6 ölçek ve 180 ml su ile verilmesi uygundur. Bu örnek beslenme tablosundan yararlanabileceğiniz gibi doktorunuza da danışabilirsiniz. Bebelac Gold 1 özellikleri incelendiğinde bebeklerin sağlık ve sindirim sistemlerini geliştirici özelliğe sahip olduğu söylenebilir. Laktoz sonrasında bitkisel yağlar ve yağsız sütten imal edilen bu devam sütü içinde Hindistan cevizi yağı, ayçiçek yağı, palm ve kanola gibi bitkisel yağlar bulunmaktadır. Bu bitkilerde bulunan yağ asitleri anne sütünde bulunan yağ asitleri ile adeta eşdeğerdir. Aynı zamanda Bebelac Gold 1 Nutricare yeni doğum yapan annelerin de içlerinin rahat olmasını sağlar. Özellikle ilk kez doğum yapan anneler, çocukların ne zaman doyacaklarından tam olarak emin olmamaktadır. Açlık ya da herhangi bir sıkıntıları olduğunda minikler de konuşamadıkları için dertlerini ağlayarak ifade etmektedir. Bu ürün bebeklerinin aç kaldığını düşünen anneleri de rahatlayacaktır. Kusma ve gaz sorunlarını ortadan kaldıracak bu ürün uzun yıllardan beri kanıtlanmış olan mama ve süt ürünlerini içermektedir.

Besleyici İçeriğe Sahip Bebelac Gold 1 Özellikleri

Besleyici İçeriğe Sahip Bebelac Gold 1 Özellikleri

Bebelac Gold 1 kullananlar ürünün içeriğinden ve besleyiciliğinden memnun kalır. Zengin içeriğinin yanı sıra mama hazırlamadan evvel hijyen kurallarına dikkat etmek gerekir. İlk olarak ellerinizin temiz olduğundan emin olmalısınız. Bu sebeple ellerinizi yıkayarak işe başlayabilirsiniz. Daha sonra miniklerin kullanmış olduğu biberonu hijyenik hale getirmeniz gerekir. 10 dakika biberon ve kapağını kaynatın. Mama hazırlamak için içme suyu kullanın ve suyu en az 10 dakika kaynatın. Beslenme önerileri incelendiğinde doktorunuzun tavsiye ettiği ml değerindeki ılık su temizlenmiş olan biberona doldurulmalıdır. Ölçek olarak mama koyarken de silme olacak şekilde ölçün ve biberona koymuş olduğunuz ılık suya ekleyin. Bu aşamadan sonra biberonun ağzını kapatın ve mama eriyinceye kadar çalkalayın. Çalkalama işlemi esnasında dairesel hareketler yapın. Annelerin en büyük ölçme mekanizmaları yine kendileridir. Mamadan bileğinize damlatarak yeterli sıcaklıkta olup olmadığından emin olun. Bebeğinizin mamayı tüketmesi ile birlikte yine emziği steril duruma getirmelisiniz. Bebelac Gold 1 500 gr olanı da tercih edebilirsiniz. İçerik aynı olmakla birlikte değişen miktarlarda mamaların tüketim süreleri de farklılık gösterecektir. Bebelac Gold 1 1800 gr faydaları da aynı zamanda saymakla bitmiyor. Anne sütü yerine geçen bu ek gıda beklemiş olmamalıdır. Bebeğinize vereceğiniz zaman taze olarak hazırlanmalı ve hazırlandıktan sonra 1 saat içinde tüketilmelidir. Hazırladığınız mamayı mikrodalga fırında ısıtmamalı ve saklanması için buzdolabına koymamalısınız. 3 ile 4 hafta içerisinde açmış olduğunuz ambalajı kuru ve serin bir ortamda saklamanız gerekir. Ayrıca mamanın dozu belirlenirken çocukların ihtiyaçları göz önüne alınmalıdır. Bebelac Gold mama 1 ile annelerin gözü arkada kalmamış olacaktır.

Sağlıklı Bebelac Gold 1 Numara

Sağlıklı Bebelac Gold 1 Numara

Yenidoğan çocukların ilk 6 ay içinde tüm besin kaynağı anne sütüdür. 6. aydan sonra çocuklara özel menüler hazırlanabilmektedir. Bu durumda annelerin çocuklarını sık sık emzirmesi gerekecektir. Fakat bazı durumlarda anne sütü de yetersiz kalabilmektedir. Bebekler azar azar ve kısa aralıklar ile emmektedir. Bu sebeple her saat başında acıkırlar. Bebeğin karnının doyması için yine beslenme esnasında doğru pozisyonda tutulması gerekir. Bebeğin yeterli seviyede sıvı alması ve dinlenebilmesi için en önemli faktör anne sütüdür. 6. ay ile birlikte ek gıdalara geçiş yaparken ve buna göre bir beslenme planı hazırlanırken bebeğin 0 ila 6 ay arasında ihtiyaç duyduğu besin ögelerinin anne sütü ile karşılanamadığı durumlarda Bebelac Gold 1 numara mama kullanılabilmektedir. Çocuklar büyüdükçe ihtiyaç duyacakları gıdalarda da artış meydana gelecektir. Ayrıca her hafta ve ay olarak bebeğin değişen ihtiyaçlarına uygun ölçeğin kullanılması gerekir. Yenidoğan çocuklar hızla büyüdüğü için bu durum anneler ve babalar için de kafa karışıklığına sebep olabilmektedir. Bu gıdanın bebeğinizin yaşına ve kilosuna göre kullanım şekli hakkında doktordan gerekli bilgi alınabilir. Mama kutularında aya göre kullanılan ölçek ve su miktarı yazılmaktadır. Bu noktalardan da yararlanabilirsiniz. Örneğin 60 ml su ve 2 ölçek Bebelac Gold 1 bebek sütü ile başladığınızda çocuklar 6. aya gelene kadar ölçek de 6 ölçek ve 180 ml su olarak güncellenmelidir. Çocuklar ilk aylarda 2-3 saatte bir acıkma eğilimi gösterebilir. Fakat büyümeye başlaması ile birlikte öğünler arasındaki süre de uzayacaktır. Fakat kesin olarak ölçüler doktor kontrolünde belirlenmelidir. Çünkü her bebeğin gelişim düzeyi, boyu, kilosu, beslenme alışkanlığı vb. birbirinden farklıdır.

Ebeveynleri Memnun Eden Bebelac Gold 1 Yorumları

Ebeveynleri Memnun Eden Bebelac Gold 1 Yorumları

Bebelac Gold 1 yorumları incelendiğinde gayet olumlu yorumlar görülmektedir. Farklı gramajlara sahip olan bu devam sütü, bağırsakta yer alan yararlı bakterilerin çoğalmasını ve aktive olmasını desteklemektedir. Vücutta var olan yararlı bakteriler aslında sindirim sistemi ile doğru orantılıdır. Bu ek gıda ile birlikte bebeğinizin sindirim sistemi de düzene girecektir. Miniklerde en çok rastlanılan kabızlık ve gaz problemleri de bu sayede önlenmiş olacaktır. Gaz sorunu sebebi ile ailelerin uykuları da kaçmayacaktır. İçeriğinde A vitamini, B12 vitamini, C ve D vitaminleri ile kalsiyum ve folik asit bulunmaktadır. Bu vitaminlerin her biri bebekler için oldukça yararlıdır. İçeriğindeki prebiyotik bileşenler de yine bebeğinizin gelişimini olumlu yönde desteklemektedir. Fermente etme pek çok ailenin akıllarında soru işaretine sebep oluyor. Tıpkı yoğurt ya da kefir gibi ürünleri yapmaya yarayan bir işlem olup doğal besinlerin mayalanması ile bu devam sütü geliştirilmiştir. Anne sütü ile bebeğin beslenmesi mümkün değil ise anne sütünün de yerini tutabilecek olan bu üründe miniklerin sağlıklı beslenme ihtiyaçları tek başına da karşılanabilmektedir. Şayet anne sütü yetmiyor ise yine bu ürün kullanılabilir. TGK Etiketleme ve Kodeksi gereğince içeriğinde DHA bulunmaktadır. İçeriğinde balık yağı da bulunmaktadır. Ürünün içeriği diğer mamalara göre daha yüksek karbonhidrat değerleri içermektedir. Ayrıca diğer sütlere göre içeriğinde daha az süt şekeri bulunmaktadır. Yenidoğan çocukların bilişsel ve zekâ gelişimlerine katkısı olan bu ek gıda anne sütüne ikame oluşturacak besin ögelerini içermektedir. Sütün eksik kalması ya da hiç olmaması halinde aya uygun olarak devam sütü tercih edilebilmektedir. İçeriğinde bulunan vitamin ve mineraller sayesinde çocuklar rahat eder, sizlere de mutlu olmak kalır.

Bütçenize Uygun Bebelac Gold 1 Fiyatları ve Avantajları

Bütçenize Uygun Bebelac Gold 1 Fiyatları ve Avantajları

Bebek ve çocuk sağlığını tehlikeye atmayan marka, aynı zamanda kalite standartlarına uygun olarak üretim yapmaktadır. Yenidoğan için gerekli olan ürün ölçüleri üzerinde yer almaktadır. Bu ölçülere uygun şekilde kullanabileceğiniz gibi bebeğinizi götüreceğiniz periyodik kontroller sonrasında doktorunuzdan da gerekli bilgileri alabilirsiniz. Bebeğiniz için gerekli olan tüm besin değerlerine sahip olan bu ürün bebeğinizin rahat bir uyku çekmesini de sağlar. Çünkü çocuklar ile uykusuz gecelerin sebepleri aslında gaz problemidir. Gazı çıkarana kadar bebeğin ağlaması kesilmez. Gaz çıkarmak için çeşitli pozisyonlar uygulansa da bazen bu süreç zorlu olabilir. Özellikle sindirim problemleri yaşatmayan Bebelac Gold 1 devam sütü, tek ve ilk devam sütü olma özelliği göstermektedir. Ürünün hazırlanışı da üstelik çok kolaydır. Taze olarak hazırlayacağınız ve yeterli ısı değerine sahip olan mamaları çocuklarınız da keyifle tüketecektir. Sindirimi kolay ve besleyici değeri yüksek olan bu ürünün kullanım süresi de göz ardı edilmemelidir. Bebelac Gold 1 mama yenidoğan çocukların 6. ayına kadar kullanılmalı ve 6. ay ile birlikte bir sonraki numaraya geçilmelidir. Yenidoğan çocuklar ilk 6 ayda tutma, dinleme, konuşma, ailelerini tanıma, yabancıları ayırt etme gibi becerilere sahip olmaktadır. Dişleri çıkmaya başlamakla birlikte dik oturabilir, verdiğiniz oyuncakları kavrayabilir. Bebelac Gold 1 çeşitleri olmasının yanında son derece sağlıklı bir üründür. Ayrıca devam niteliğinde de ürünler bulunmaktadır. 6. ay sonunda farklı markaya geçmenize gerek yoktur. 6. aya kadar kullanılan bu ürün ile birlikte çocuğunuz gün boyu kendini tok hisseder ve ağlamaz. Bebelac Gold 1 fiyat ve indirim avantajları için Trendyol’dan faydalanabilirsiniz.

Çocukların mutluluğu sizler için sizler için önemli olduğu kadar bizler için de önemlidir. Bebelac Gold 1 kampanya ve avantajlı fiyatlar için Trendyol’u tercih edebilirsiniz. olarak da mama tercih edebilirsiniz. Çocuklar ilk doğduklarında midelerinin çok küçük olduğunu ve sık beslenme ihtiyaçları olduğunu gözden kaçırmamalısınız. Bu sebeple her öğünde yeterli olan besin değerini aldığından emin olmalısınız. Yenidoğan çocuk 6 ayı geçtiğinde ise 1 numaralı devam sütü kendisine yeterli gelmeyecektir. Bu sebeple 2 numaralı olan devam sütüne geçiş yapmalısınız. Doktor tavsiyesi ile 6. aya kadar kullanılabilecek olan bu devam sütünün kullanımı için özellikle anne sütü yoksa sağlık çalışanlarına başvurulmalıdır. Bilişsel gelişim bu dönemde başladığı için ailelerin de çocuklarını desteklemesi yararlı olacaktır. Ek gıdayı kullandığınızda bebeğinizde kabızlık, gaz ya da kusma gibi sıkıntılar olmadığını kendiniz de gözlemleyebilirsiniz. Ek gıda, devam sütü, mama vb. alırken ailelerin 1 numaralı tercihi olan firma tarafından hazırlanan mamalar da yapılan incelemeler sonucunda yurt dışında her 10 doktordan 9’u tarafından tavsiye edilmektedir. Sizler de gönül rahatlığı ile bu devam sütünü uygun ay düzeyinde yenidoğan çocuklarınız için tercih edebilirsiniz. Ürünü tek olarak satın alabileceğiniz gibi 4’lü paketleri de uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Vitamin, mineral ve kalsiyum bakımından zengin olan bu ürünü yeni doğan kuzunuz için güvenle tercih edebilirsiniz. Ailelerin bütçesini yormayacak kampanyalı fiyatlar ile bizler de çocukların gelişimine destek veriyoruz. Trendyol üzerinde yer alan Bebelac Gold 1 kullanıcı yorumları bölümünü inceleyerek dilediğiniz sayıda ürünü uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.