placeholder
"

Chavin

" araması için 2675 sonuç listeleniyor

Chavin Çelik Bileklik Modelleri ile Kombinler Tamam

Takı asırlardır kişilerin zevklerini yansıtır ve akla gelen ilk takı çeşidi mücevherlerdir. Değerli taşlar kullanılarak yapılan kolye, küpe, yüzük gibi süs eşyalarına takı ismi verilir. Chavin ürünlerinde erkeklere ve kadınlara yönelik takı çeşitleri vardır. Takı modasında yeni tasarımları ile pek çok seçenek sunar. Tüm takı çeşitlerinde orijinallik yaratmıştır. Günlük ortamda, özel günlerde seçebileceğiniz tarzda modeller bulunur. Giydiğimiz dekolte bir bluz ya da tişörtlerin üzerine uygun kolye çeşitleri kombinlerinizi tamamlayacaktır. Chavin kolye radyum, çelik, pırlanta gümüş çeşitleri ile hem kendiniz hem de sevdikleriniz için iyi bir hediye seçeneği olacaktır Kıyafetiniz her ne kadar çarpıcı olsa da onu daha etkileyici kılan takılardan biri de kolyedir. Kolyede kullanılan taşlar, metaller ve dizayn şekilleri ruhunuzu yansıtır. Bazı taşların olduğu kolyeler ise şifa niyetine ve kötü enerjiyi göndermek için takılır. Böylece kolye takma manevi anlamlarda kendine yer bulur. Takı, modasının değişmeyen akımında kolye modelleri ve kullanılan değerli taşlar ile geniş bir yelpazede tarzlar yaratır. Takı çeşitleri giysilerinin şıklığını tamamlayan kadınlar kendi akımlarını yaratır. Chavin bileklik modelleri, kadınların kollarına estetik katar, başka küpe ve kolyeler ile tamamlanabilir. Takı çeşitleri renk ve dizayn olarak çok geniş ürün yelpazesi ile tasarlanmıştır. Günlük ve özel günlerde kullanımlara yönelik çeşitleri mevcuttur. Klasik ya da spor kıyafetlerinizle kullanacağınız takılar, estetik görünümünüzü tamamlayacaktır. Yüzükler parmakların zarifliğini ön plana çıkaran takılardır. Özel günler, özel anlar için kullanıldığı kadar, günlük kullanım için de çok hoş modeller vardır. Çelik, sarı altın zirkon, gümüş modeller ile her zevke hitap eden modeller tasarlanmıştır. Beştaş ve tektaş pırlanta yüzükler, özel günler için güzel bir hediye olacaktır. Değerli taşlar ve üretildikleri maddelere göre takılar, farklı zevklere ve bütçelere hitap eder. Sevdiklerinize özel günlerde hediye etmek için, zarif modelleri dışında sembollerin, renkli taşların olduğu tasarımlar da mevcuttur. Rahatlıkla spor ya da klasik kıyafetlerinize uyum sağlayan modeller ile kombin yapabilirsiniz. Yetenekli ustaların elinden çıkan tasarımlar, sağlam işçilikle uzun süreli kullanılabilen takılar üretir.

Chavin Takıda Yeni Tasarımlar

Chavin Takıda Yeni Tasarımlar

Günlük yaşantıda kullanılan takılar, gece davetlerinde ya da özel günlerde de kullanılabilir. Değişik dizaynlar ile üretilir. Alıştığınız modellerin dışına çıkan tasarımlar cezbedicidir. Chavin ejderha mavi taş, çelik materyalinden üretilmiş ve ejderha figürü vardır. Çeşitli renkte taşlar kullanılmıştır. Chavin kehribar kolye, doğal kehribar taşından üretilmiştir ve her taşın ağırlığı farklıdır. Çam reçinesi olan taş, bağışıklık sistemini kuvvetlendirdiği düşünülür. Yüzük, kolye, bileklik takı çeşitleri tasarımları ile özellikle kadınların dolaplarında yer edinir. Takı dışında bu markada tırnak makası gibi bakım ürünleri de vardır. Chavin tırnak makası, paslanmayan, çelik malzemeden üretilmiştir. Problemli tırnak yapısı için kullanışlıdır. Modern ve günümüzün takı modellerine uyumlu tasarımları vardır. Takılarda kullanılan malzemeler kaliteli olduğundan, ciltte alerjik reaksiyon vermez, konforlu kullanım sağlar. Takılarda kullanılan taşlar meraklıları için yeni tasarımlar hazırlar. Moda akımları sürekli yenilikler getirir. Fakat takıların belli başlı modellerinde moda hiç geçmez. Moda zaman zaman geçmişe ait tasarımları bize hatırlatır. Kalın ve semboller taşıyan erkek takıları bunlara örnek verilebilir. Nostaljik görünüm ile her ortamda her kıyafete uyum sağlayan tasarımlar ortaya çıkar. Chavin çelik yüzük, altın ve gümüşte sıklıkla karşılaşılan fiyat değişiklikleri sebebi ile parlak ve şık bir alternatif olmuştur. Becerikli işçilerin elinde işlenen çelik metali, estetik, hoş bir görünüm kazanmıştır. Özellikle alyanslarda gümüş, altın alyans ve yüzük görünümünü aratmaz. Chavin hediye, arkadaşlarımız, sevdiklerimiz için özel günler ya da normal zamanlarda, hediye etmek için pek çok şık tasarım sunar. Yeni modeller ile kadın ve erkeklerin takı alternatifleri zenginleşmektedir. Takı koleksiyonu, klasik modellerden, yeni tarz modellere kadar geniş bir seçenek sunar. Küpeler, en fazla kullanılan aksesuarlardandır ve kadınların kombine ettiği diğer aksesuarlar ile uyumuna bakılır. Chavin küpe, kadın ve erkelerin kullandığı çelik metallerinde, sallantılı, mıknatıslı modeller içerir. Küpeler daha çok kadınların tercih ettiği aksesuarlardandır. Chavin takı çeşitleri seçilen kıyafetler ve tamamlayıcı aksesuarlar ile tercih edilmektedir. Erkek aksesuar düşkünlerinin de tercih ettiği bileklik, yüzük, kolye ve küpeler, kişinin kendine has tarzını oluşturur.

Chavin Takı Tasarımları

Chavin Takı Tasarımları

Takı adı günümüzde bijuteri olarak isimlendirilir. Takılar mücevher ve kullanılan süs aksesuarlarının genel adıdır. Takı zamanımızda modanın önemli bir parçası haline gelmiştir. Kadınların takıya ilgisi erkeklere nazaran daha fazladır. Küpeler erkekler tarafından da tercih edilir. Chavin takı ile sonu gelmez bir yaratıcılık ile yeni model takılar üretilmektedir. Takı ilk zamanlarda kullanılırken daha çok kötü olaylardan korusun anlamında takılırdı. Kişiyi ışıl ışıl gösterdiği fark edildikten sonra da takı üretimleri başlamıştır. Önceleri zengin insanların bir prestij göstergesi iken sonraki zamanlarda herkesin kullandığı bir aksesuar haline dönüşmüştür. Takı üretirken kullanılan ana malzemeler altın ve gümüş gibi metallerinin yanı sıra zümrüt, yakut, kehribar, ametis gibi taşlarda genel olarak kullanılır. Chavin ejderha kolye, ejderha figürünün olduğu ve renkli taşlar kullanılan erkek kolyesidir. Gömlek ve tişörtler ile kombinlenebilir. Chavin çelik bileklik ise takıyı seven erkeklerin genel olarak tercih ettiği modellerdir. Kullanılan malzemeler, taşlar, kauçuk, deridir. Zevke göre değişik malzemeler ile üretilirler. Her bir model bileklik, her bir kıyafet tarzını ve aksesuarı tamamlar. Chavin gümüş kolye, gümüşün ışıltısını sevenler için ideal bir seçim olacaktır. Çeşitli taşlar ile süslenen kolye ucu, semboller, figürler çarpıcı durur. Hem kıyafetler hem de diğer takılar ile güzel bir tamamlayıcı aksesuar olarak yer alır. Gümüş kolyeler, özel günlerde sevdiklerimize hediye olarak verilebilecek güzel alternatiflerdendir. Chavin zincir kolye, kullanılan malzemeler itibari ile çelik, altın kaplamalı malzemelerden üretilmiştir. Zinciri tek başına kullanacağınız gibi, uygun bir kolye ucu ile de tamamlayıp kullanılabilirsiniz. Erkek kolye zinciri kadın kolye zincirine göre biraz daha kalındır. Burgu, balıksırtı, çapa dizaynlı kolye çeşitleri vardır. Siyah uzun zincirler, gömlek ve tişörtlerle hoş bir görünüm verir. Chavin altın kolye, altın kaplama gümüş zincirden üretilir. Kolye modellerindeki küçük detaylarda altın ve değerli taşlar bulunmaktadır. Çelik altın kolyelerin üst kısımları kolye ucu ile aynı renk olabilmektedir. Özellikle çelik ürünler, paslanmaz, kırılmaz maddelerdir. Çelik maddesinin kaliteli malzeme ile üretilmesi sağlamlığında ayrı bir etkendir.

Güzellik algısı bazen kişiler için alışılagelmişin dışında olma olarak düşünülür. Piercing, eski zamanlarda değişik kültürlerden gelen, burun ve dudağı delerek takılan halkalardır. Chavin piercing, çelik maddeden üretildiğinden alerji yapmaz. Renkli taşlar ile yapılmış göbek piercingleri, ilgisi olanlar için tercih edilen aksesuar grubundadır. Pırlanta, dünyanın en değerli madeni elmasın işlenmesi ile hazırlanır. Sonsuz sevgi ve aşkın göstergesidir. Chavin pırlanta kolye, hayat ağacı sembolü olan, topaz taşlı kolyeler kıyafetlerinizi tamamlayan ideal bir takıdır. Sonsuz sevgi anlamına gelen pırlanta kolye aynı zamanda sevdiklerinize hediye edeceğiniz anlamlı bir hediyedir. Çelik kolye dayanıklı ve ilk parlaklığını ve rengini koruyan yapısı ile altın ve gümüş kolyeleri yerine iyi bir alternatif olmuştur. Chavin çelik kolye, uzun ve ince modelleri ile çok şık duruyor. Gri çelik, burç ve değişik figürlerin olduğu kolyeler beğenilerek kullanılır. Su yolu bileklik değerli ince bir zincirle birleştirilen pırlantaları içermektedir. Chavin su yolu bileklik, yeşil zirkon taş, rose renk altın kaplama, renkli taş kelepçe modelleri ile kadınların bileklerini zariflikle süsler. Bileklikler renk ya da çeşitli tasarımları ile kolye, küpe ve yüzüklerinizle uyum sağlar. Yakın zamanların en çok tercih edilen takılarından olan yaşayan kolye, kurutulmuş çiçekler olan cam ya da kristal içerisine dizayn edilmiş takı çeşididir. Chavin yaşayan kolye içerisinde kristal cam içinde kurutulmuş çiçekler olan takı modelleri vardır. Derin hisleri ifade için aracı olan çiçekler, kolyede saklanarak sonsuz devamı olan ilişkileri ifade eder. Hediye edeceğiniz kişinin zevklerine göre sade ve gösterişli modelleri tercih edebilirsiniz. El işçiliği ve özenli tasarım ile hazırlanmış kolyeler, sevdikleriniz için büyük anlam taşıyacaktır. Anılar, yaşayan kolye ile nesilden nesle geçer. Ürünler ile ilgili müşteri dönüşleri olumludur. Chavin yorum incelendiğinde paketlenmesinden, ürünün kalitesine kadar beğenildiği görülür. Ürünlerin geri dönüşlerinde müşteri yorumları, ayrıntıları ile yazılır. Ürünün hangi modelinin ne kadar kullanışlı olduğu belirtilir. Alışveriş yapılır iken genelde ürün yorumları sitede müşteriler tarafından mutlaka takip edilen bir alandır.

Chavin Kolye ve Takı Kutuları

Chavin Kolye ve Takı Kutuları

Takılar yaşanılan dönem modalarını yansıtan modeller ile her ortamda kullanılır, kıyafetler ile kombin edilir. Çeşitli figür ve sembollerin olduğu kolyeler, zevklere göre tercih edilir. Yonca kolye, yoncanın uğur getirdiğine inanılarak takılarda da yerini bulan tasarımlarla tercih edilmektedir. Chavin yonca kolye, renkli taşlarla bezenmiş, küpe takımı ile satılır ve sevilen kişilere şans uğur getirmesini dileyerek alınır. Hem görünümü şık hem de anlamı derin takı çeşitlerinden biridir. Evlenme teklif ederken verilen ve sevginin sonsuza kadar süreceğini anlatan tektaş yüzükler sadık olmak, huzur, mutluluk anlamına gelir. Chavin tektaş yüzük, çeşitli karatlarda modelleri ile dikkat çeker. Değerli taş yüzüğün merkezinde olacak şekilde tasarlanmıştır. Söz, nişan, evlenme tekliflerinin ritüellerindendir. Küçük ya da büyük taşlar ile dizayn edilen modeller, çeşitli parmak yapılarına göre seçilir. Tektaş yüzüklerin günlük kullanımda çizilmemesi için dikkat edilmelidir. Daha çok özel günlerde kullanılması iyi olacaktır. Takıların dolaplarımızda yıpranıp, çizilmeden muhafaza edilmesi için kutularda saklanması iyi olacaktır. Chavin takı kutusu, cam kapaklı, bölmeli çeşitleri vardır. Ayrıca küpe, kolye için metal askılar kullanılır. Süet küpe stantları da görüntüsü itibarı ile dekoratif durur. Genellikle erkeklerin ibadet sonrası ya da tekrarlanan dualar için kullandığı tesbihler, başka dini inançlarda da kullanılır. Chavin tesbih, agate, akik, turkuaz taşlı gümüş çeşitler ile güzel bir hediyelik aksesuar olabilir. Tesbihin tarihine bakıldığında, ilk olarak Hindu inançlarında rastlandığı görülür. Takılar içerisinde gümüş her ne kadar kararan bir maden olsa da cilde zararı olmaz, herhangi bir alerji yapmaz. Parlatma işlemi ile eski çarpıcılığına geri döner. Altın, pırlanta türü takılar yerine tercih edeceklerimiz oksitlenme yapmayan maddelerden tasarlanan takılar olmalıdır. Değişik takı modelleri ile zevklerinize sınır koymadan yeni tarzlar yaratabilirsiniz. Figürlere göre cıvıl cıvıl, sevimli, güçlü yanlarınızı yansıtırsınız. Takı çeşitlerini tek olarak ya da birkaç kolye, küpe, yüzük olarak kullanabilirsiniz. Sade bir görünüm de verebilirsiniz, sıradanlığın dışına da çıkabilirsiniz. Kendinize özgü tarz yaratmak isterseniz, zevkleriniz dahilinde geniş bir yelpazede seçim yapabilirsiniz.

Hemen hemen her takı, aksesuar için değişik model, dizayn, gibi seçenekler çok fazladır. Birden çok kişinin beğenisine uyan modeller tercih yaparken istediğimizi bulma şansı verir. Kimi zaman kıyafet kombinleri ne kadar yerinde olursa olsun, takı ile tamamlanmazsa eksik kalacaktır. Ayrıntılı tasarımları ile tüm görünümü güzelleştiren önemli bir detaydır. Dekolte elbise ya da kıyafetler ile kullanılabilen büyük tasarımlı kolyeler şıklığı tamamlayacaktır. Ya da spor bir giysi ile kullandığınız eklem yüzükleri, ya da birden fazla yüzük güzel bir kombin olacaktır. Salaş kıyafetler ile takılan iri küpeler ya da genel olarak tercih ettiğiniz minik küpeler size ait bir tarz yaratacaktır. Takı ürünlerinde kullanılan değerli taş ve madenler orijinal tasarımlar ile zevkinize hitap eder, stil yaratırsınız. Taşlar kötü enerjileri alan ametist gibi taşların yanı sıra, pırlanta gibi değerli taşlar olarak da takılarda kullanılır. Takılar isteğe göre tekli, ikili, üçlü olarak kombin edilip kullanılabilir. Takıların yanı sıra kullanılan aksesuarlar da güzel hediyelik tercihleri arasındadır. Kadınların daha çok kıyafetleri ile tamamlayıcı olduğunu düşündükleri olmazsa olmaz takı çeşitleri renk uyumundan modeline kadar geniş seçeneklerle sunulur. Erkeklerin de ilgisini çeken takılar arasında kolye, yüzük, bileklik, tesbih modelleri bulunur. Altın ve gümüş dışında son zamanlarda çelik madeni tercih edilir. Yıpranmayan, oksitlenmeyen bileşimi ile dayanıklıdır. Parlaklığı ve şık görünümü ile de altın ve gümüşü aratmaz.Takılar her zevke hitap eden çeşitlilikte üretilir. Takı çeşitleri kullanılan değerli taşlara göre fiyat farklılığı da göstermektedir. Bu durumda fiyat değişiklikleri de ortaya çıkar. Genel olarak Chavin ürün fiyatları konusuna değinirsek, herkesin zevkine ve bütçesine uygun seçimler yapabilir. Kolye, bileklik, yüzük, küpe modelleri arasında çelik, altın kaplama, gümüşün yanı sıra çoğunlukla çelik maddesinden tasarlanan takılara rastlanır. Taşlar zirkon, pırlanta, ametis ve daha pek çok değerli taşlar, modellere zenginlik katar. Minimal, cool takılardan, gösterişli takılara kadar revaçta şıklık tamamlayıcılardır. Yüzük, kolye ve bileklikleri daha çarpıcı olarak kullanmak istersek , birden fazla takıyı bir arada kullanabilirsiniz.Taşların psikolojik olarak rahatlattığına inanan kişiler, takıları taşların niteliğine göre seçme eğilimi gösterir. Estetiğinden ziyade, enerjisi ilgilendirir. Klasik modellerin ise hiçbir zaman modası geçmediği aşikardır. Mevsimlere göre de yoğun olarak tercih edilen takılar, bileklik, kolye olarak ön plana çıkar. Kulaklara takılan piercing tarzınızı yansıtır. Estetik aksesuarları seçmek kadar birbiri ile uyumlu olması da önemlidir. Kolye renklerine uyumlu küpeler, bileklik, kolye takımları dizayn edilir. Bazı kolye modelleri birkaç kolyenin birleşimi şeklinde tasarlanır. Dekolte bluzlar ile hoş bir görünüm verir.Takı kombinlerini beğendiğiniz modeller ile yapabilirsiniz. Birbirine yakın tasarım ve renklerde değişik takıları bir arada kullanabiliriz. Klasik giysileri taşlarla süslenmiş, parlak takılar ile çekici hale getirebiliriz. Her stile yakışan küpeleri de kombinlerinizde kullanabilirsiniz.Takı modellerinin yanı sıra nasıl muhafaza edileceği de düşünülmüş ve saklamak için stantlar, bölmeli kutular hazırlanmıştır. Tercih edilecek fazlaca ürünün arasında fiyat ve model farklılıkları, kolaylıkla seçim yapmamızı sağlar. Tüm ayrıntılara dikkat edildiğinde, fiyat ve modeller ile detaylı bilgilere Trendyol adresinden ulaşabilirsiniz. Zevkinize en uygun takı ve aksesuarları rahatlıkla bulup ulaşabilirsiniz. Satın alırken, takıların, aksesuarların özelliklerini inceleyerek sepete ekleyebilir, indirimler ya da kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Güzel bir alışveriş tecrübesi edinip, değişik ve farklı modeller arasında tercih yapabilir, alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.